Stylowe ściany w salonie: 5 Decor pomysły – nwhistorycourse.org

The BlogAby stać się salon przytulny i wygodny, trzeba dokładnie przemyśleć jego projektAby stać się salon przytulny i wygodny, trzeba dokładnie przemyśleć jej dizaynChtoby salonie był dumą właścicieli, należy zadbać nie tylko o dobrych mebli i materiałów budowlanych, ale również wymyślić wykończeń. Często salon jest miejscem, gdzie większość czasu wszyscy członkowie rodziny, więc powinien być jak najbardziej komfortowy dla wszystkich, aby być ciekawe stylistycznie i nadążać za trendami mody.


pomysłów żyjące ściany pomieszczenia

Najczęściej ozdobić wolną przestrzeń nad telewizorem i sofą, jeśli pokój ma kominek, przestrzeń nad nim można także upiększać, dając stylistyki.

Przeznaczony do salonu powinny być dobrane na podstawie osobistych preferencji i dostępnego budżetuPrzeznaczony do salonu powinny być dobrane na podstawie osobistych preferencji i dostępnego budżetu

W zależności od kierunku stylistycznego pomieszczeniu, może być uzupełniony różnymi przedmiotami wystroju:

 1. Klasyczny udekorować obrazy znanych artystów, małych dywaników lub gobeliny własnymi rękami. Doda wyrafinowanie duże lustra umieszczone w rzeźbionych drewnianych ramkach. Co ciekawe będzie wyglądać drewniane panele, uzupełnione dekoracje tkaninowe w postaci aksamitu. Takie sposoby będą działać i dać luksusem tylko duży pokój do małych pomieszczeń jest lepiej uciekać się do cięższych metod.
 2. Jeśli właściciel nie posiada duży pokój, ale chce mieć żywą interesujące i atrakcyjne, to pasuje styl jest trochę inna. Eklektyczna konstrukcja pozwala na dywersyfikację i dokonać Apartament City przytulny salon, z elementami naturalnymi motywami, co pozwala na relaks ciała i duszy. Nowość tego wykonania jest płyta 3D lub tapetę zdobienia jednej ze ścian. Na projektant może wybierać spośród różnych pomysłów - od ogromnych kwiatów aż do rogu z zielona trawa i mały trawnik. Na ich tle jest łatwo umieścić niewielką półkę ze zdjęciami bliskich lub niektóre z produktów wytwarzanych przez ich własne ręce.
 3. Dekoracje ścienne rustykalny problem łatwiejsze. W salonie można umieścić ręcznie wykonane i malowane talerze, wazony gliniane z kwiatami. Pięknie będzie wyglądać wyrobów powroźniczych. Meble wybrać spokojny, bez obecności krzyczących kolorach i uzupełniać projektowania haftowane poduszki.
 4. Idee dekoracji wnętrz w stylu Prowansji są najbardziej interesujące i popularne wśród projektantów, ponieważ łączy się z wiejskim i miejskim stylem i dużym plusem jest jego uniwersalność - to idealne dla każdego rodzaju pomieszczeń. Ściana ozdobić wnętrze lepiej niż pastelowym kolorze tapety, uzupełnia jego puste talerze malowane lub drewniane figurki.
 5. Najtańszą opcją jest zaprojektowanie dekoracji w stylu retro, w każdym znajduje się obiekt, który pozwala zapamiętać swoje dzieciństwo, aby używać starych rzeczy, odziedziczone po babci. Plakaty z gwiazdami przeszłości dać tylko smak, jest również możliwość wcielić wiele innowacyjnych pomysłów - zestawów z opon, odpadów drewna, glinianych garnków.

Klasyczny, minimalistyczny, eklektyczny, nowoczesny, kraj - to najbardziej popularne i wspólne style dekoracji salonuKlasyczny, minimalistyczny, eklektyczny, nowoczesny, kraj - to najbardziej popularne i wspólne style dekoracji salonu


Jak urządzić dużą ścianę w salonie

Projektanci oferują szeroką gamę pomysłów, które pozwala ozdobić jedną ze ścian w salonie.

a mianowicie:

 1. Kamień dekoracyjny wykończenia dodają elegancji i światło szorstki, to jest bardziej jak współczesnych ludzi, którzy są w ciągłym ruchu i podążają za trendami mody, starając się nadążyć za duchem czasu.
 2. Co ciekawe wygląda na ścianie niebieski, w pobliżu którego beżową pastelowych kolorach sofa z poduszkami, powtarzając odcień farby lub tapety. Dzięki takiej kombinacji musi być ostrożny przy wykorzystaniu uzupełniających kolorów do wnętrza nie wyglądają zbyt krzykliwe i nie rozpraszać uwagę, dostarczając ból głowy.
 3. Ostatnio często używają modułowe ze zdjęcia - kilka elementów podzielonych na kwadraty, a znajdują się w pewnej odległości od siebie, aby stworzyć piosenkę razem.
 4. Naturalne motywy wykonane w formie 3D tapety są duże zestawy obrażeń i pozwala na odtworzenie przytulny kącik w mieszkaniu miasta.

Modułowy wzór - to świetny sposób na oryginalne i doskonałej dekoracji ścian w salonieModułowy wzór - to świetny sposób na oryginalne i doskonałej dekoracji ścian w salonieKiedy nie masz do dekoracji ścian

Istnieją pewne wzory, które nie pozwalają na nadmierne ozdoby i dekoracje. Jeden taki styl minimalistyczny. Wiele je zignorować, ponieważ jego nudę, ale nie są fanami tego przepływu.

Pełną rozpuszczeniu minimalistyczne meble muszą być zakupione korzystnie pastelowy, bez obecności grafik i dekoracji.

W tym przypadku nie ma potrzeby, aby myśleć o dekoracji ścian - jest dozwolone lub jeden obraz lub zwykłe monotonne ściany. Dla odmiany, można korzystać z sali ciekawe kłęby lub stolik. To nie będzie zbyteczne i wazony ze świeżymi kwiatami w małej ilości.

W uzupełnieniu do pewnego stylu, kanapa może być umieszczony w taki sposób, że dana osoba byłaby niemożliwa do tworzenia ozdób na nim:

 1. Jeśli znajduje się w samym środku salonu i jest podzielony na dwa obszary - pracy i wypoczynku. W takim przypadku lepiej jest ograniczyć elementy dekoracyjne gdzie indziej.
 2. Położenie kanapie pod oknem uniemożliwia publikować żadnych zdjęć lub obrazów. Alternatywnie, można umieścić mały stolik i umieścić na niej zdjęcia z przyjaciółmi i krewnymi.

Wielu projektantów nie zaleca się zaśmiecać mały pokój dzienny, jak również wiele obrazów wiszących na ścianieWielu projektantów nie zaleca się zaśmiecać mały pokój dzienny, jak również wiele obrazów wiszących na ścianie

Zasady harmonijne dekoracji ścian w salonie

Trzymanie się pewnych zasad, można osiągnąć zadziwiające rezultaty.

Urządzone lepiej nie spieszyć się, a właściwie dobrać dekorację, łącząc je z ogólnym stylu pomieszczenia:

 1. Wszystkie elementy dekoracyjne muszą dokładnie pasować ogólny wygląd obrazu.
 2. Kontrastujące rzeczy można ozdobić pokój i dać doskonałość. Wystarczy tylko harmonijnie połączyć je z resztą mebli - jeśli pastelowych kolorach, sceneria jest lepiej wybrać jasne, przyciągające wzrok w meble - wystrój powinien być mniej chwytliwe.
 3. Standardowe Zasady dekorowania nie zawsze działają w pokoju dzieci i nastolatek, często witamy mieszankę stylów, zapewniając maksymalny komfort dla dzieci mieszkających tam.

Właściwa dekoracja ścian - głównym zadaniem jest stworzyć harmonijne wnętrze salonuWłaściwa dekoracja ścian - głównym zadaniem jest stworzyć harmonijne wnętrze salonu


wskazówki projektowe oraz małe sztuczki na wystrój ściany w salonie

Nie uzyskać wynik negatywny, zanim to dzieło naprawy konieczne słuchać rad ekspertów.

zalecenia:

 1. Pierwszą rzeczą, którą trzeba podjąć decyzję o stylu salonu i spróbuj drukować swoje ulubione opcje na drukarce.
 2. Jeśli czas nie wystarczy, wtedy najszybszym sposobem jest zamówienie meble własnego projektu. To zajmie trochę więcej pieniędzy, ale w końcu, aby uzyskać doskonałe meble, w pełni spełnia Twoje oczekiwania i harmonijnie pasować do wnętrza.
 3. Prace naprawcze najlepiej pozostawić profesjonalistom, są one nie tylko w stanie poradzić sobie z zadaniem, jak tylko możliwe, ale także zaproponować, jak najlepiej postępować w pewnych kwestiach kontrowersyjnych.
 4. Dla małych rozmiarów pokoje dzienne trzeba kupić obraz lub ramki do zdjęć o niewielkich rozmiarach, aby wizualnie zmniejszyć przestrzeń. W przypadku większych pomieszczeń są dozwolone różne techniki projektowania i modne trendy.
 5. Ciekawym rozwiązaniem jest przebudowa kilku zdjęć tej samej sceny. Taki kolaż wygląda stylowo i jest w stanie przyciągnąć uwagę w salonie nawet mniejszych rozmiarach. Mogą one ulec zmianie w zależności od pory roku, załączając zdjęcia i niezapomniane chwile.

Konstrukcja ścian w salonie: oryginalny pomysł (wideo)

W celu jak najlepszego zaspokojenia stylistyczne wymagania, trzeba albo zasięgnąć porady profesjonalnego projektanta, a on powie Ci, gdzie można kupić niezbędne rzeczy, albo na własną rękę udać się na zakupy, spojrzeć na zakres i zatrzymują się na najlepszych opcji.


Przykłady wystroju ścian w salonie (zdjęcie we wnętrzu)

00-006-5-11min51-33b-123-21-123-108-596-741beb185d4d68466e3e1cbc2c9928af-2012-08-18gost20-2146-

Leave a Comment

Your email address will not be published.

6 + 4 =

Adblock
detector