Stylowe poduszki patchwork: funkcje i tajemnice realizacji – nwhistorycourse.org

The BlogWiele produktów wykonane w stylu patchwork, to prawdziwe dzieło sztuki, nie znajdzie się na półkachWiele produktów wykonane w stylu patchwork, to prawdziwe dzieło sztuki, nie znajdzie się na półkach magazinovPechvork - rodzaj rękodzieła, sztuki, która dociera skalę. Harmonijnie łączenia różnych odcinków tkaniny materiału rzemieślnicy tworzyć piękne kompozycje, które są używane do domu. Styl patchwork dawna znane na całym świecie, o czym świadczy wspaniałymi aplikacjami tkanin wykonanych w tej technice, które znajdują się w prawie każdej starożytnej kultury.


Patchwork poduszki: jasny akcent we wnętrzu

Beauty, który jest tworzony przy użyciu patchwork, pozwala na pewną analogię między kołdrą i sztuce mozaiki. Dzięki tej technice tworzyć odzież, obuwie, meble, dywany, zasłony, pościel i wszelkiego rodzaju akcesoria do dekoracji pokoju.

Szerokie popularne poduszki, urządzone w stylu patchwork szycia. Może to być poduszki dekoracyjne, poduszki na krzesła, zdejmowane poszewki na poduszki w sypialni. Ten szczegół wnętrza może podkreślać styl, w którym jest wykonane wnętrze.

Główne rodzaje patchworku:

 • English patchwork, który jest uważany za klasyczny. Kształt i wielkość składników w całej kompozycji powinna być taka sama. Do użytku praca szablonów. Administracja jest wytwarzany za pomocą tkanki 2-3 odmian. Wynik uzyskany wzór regularnym kształcie geometrycznym.
 • Szalony lub crazy-kołdra. Technika ta nie ma granic i zasad, które pozwala na wdrożenie każdy, nawet najbardziej szalone pomysły: używać żadnych tekstury tkaniny, szczegółowy opis każdej wielkości, łączą jasne i soczyste kolory i zawierać opcjonalne akcesoria.
 • Orientalny styl. Geometryczna budowa figury - jak w przypadku klasycznej techniki i schemat kolorów podkreśla wschodnią kierunku.
 • Japoński. kierunek specjalne wschodniej techniki, w których kontrastujące wątek wykonać specjalny ścieg Sachiko.
 • Dziane patchwork. Kompozycja jest tworzony za pomocą oddzielnych pól powiązanych lub szydełkowane.

Poduszki, wykonane w technice patchworku, zawsze znajdzie swoje miejsce we wnętrzuPoduszki, wykonane w technice patchworku, zawsze znajdzie swoje miejsce we wnętrzu


Dzięki zastosowaniu technik patchwork mogą podkreślić styl wnętrza, aby stworzyć płynne przejście pomiędzy kontrastowych szczegółów w pokoju i wypełnić swój komfort domu. A małe poduszki dekoracyjne oprócz akcesoriów do własnego domu może być świetnym pamiątka zamknąć ludzi.

Zróżnicowany patchwork kołdrę: program zamortyzować

Różnice między wszystkimi rodzajami zlepek małych i jako podstawa używane geometrii - połączenie części. Istnieją specjalne programy, które tworzą ozdoby dla projektu.

Główne elementy łączące obwód w patchworku:

 1. Sposób kwadratów. Kompozycję tworzy się z kwadratowych kawałków różnych kolorach. Początkujący mogą opanować technikę „szachownicy”, w którym rozłożone zszyte kwadratów kontrastowych kolorach.
 2. Sprzęt zespoły. Głównym wzór składający się z elementów w postaci pasków.

Jasne plamy tkanki zebrane w geometryczne kształty, tworzyć niepowtarzalne rzeczy, które mogą podnieść na duchu i ciepłe w zimne zimowe wieczoryJasne plamy tkanki zebrane w geometryczne kształty, tworzyć niepowtarzalne rzeczy, które mogą podnieść na duchu i ciepłe w zimne zimowe wieczoryzespoły Kierunek:

 • Równolegle do siebie;
 • W formie spirali - metoda „log house”;
 • Przesunięte względem siebie taśmy.
 • Sposób trójkątów. Z pomocą kolorowych trójkątów równoramiennych tworzenia wzorów „kwadrat” i „Star”.
 • Sposób komórki. Wzór, który wygląda jak plaster miodu, sześciokątny zbierać.
 • Metoda Lapachiha lub kołdra Rag (niechlujny kołdra). Szczegóły są szyte szwem dodatku od strony przedniej. Dodatki specjalne walki.
 • Patchwork "Akwarela". W jednej kompozycji, tworząc efekt wody, umieścić w pobliżu tonu szczegóły z ciemnych półtonów dla jaśniejszego tonu.

Podstawowe wzory patchwork ubiegać się o rejestrację poduszek. Dla każdego wzoru, można znaleźć informacje, zobaczyć klasę mistrzowską i wykonywania danej techniki. Najważniejsze jest, aby zdecydować się na idei, z funkcji spełnianej przez produkt oraz postaci poduszek.

Poduszki patchwork własne ręce

Ze względu na dużą popularność tego typu robótek wyrobów gotowych mozaikę można kupić w sklepach lub zamówić online. Ale tworzyć własne rzeczą w technice patchworku jest o wiele więcej zabawy. Można indywidualnie wypracować wszystkie szczegóły i stworzyć niepowtarzalny akcesoria do domu. Powinniśmy natychmiast decyduje o kształcie i wielkości poduszki.

Poduszki-Scops Sowa nigdy nie stają się przestarzałe, ponieważ niosą ze sobą ładunek żywością i pozytywne dla wszystkichPoduszki-Scops Sowa nigdy nie stają się przestarzałe, ponieważ niosą ze sobą ładunek żywością i pozytywne dla wszystkich

Główne etapy techniki patchworku:

 1. Zbierz niezbędne narzędzia: odpowiednie płaty tkaniny, maszyna do szycia (ale można szyć ręcznie), igły, nici, nożyczki, żelazko, wypełniacze do poduszek (mrugnięcia lub wyściółka poliestrowa), akcesoria w postaci frędzli, przyciski, dżetów, cekinów, etc.
 2. Zdecyduj się na idei i nadaje się do tego programu. Uczyć się kursy mistrzowskie na wybranej techniki, zobacz zdjęcia z gotowych produktów, wycięte wzory.
 3. Aby przygotować szmatki. Przed cięcia części niezbędne do tkanki dekatirovku. Materiał nie jest z uwagi na skurcz w gotowym produkcie, przemywa się go i usunięte przed użyciem. Jeśli tkanina jest zbyt łatwo można wstępnie zagęszczony lub kojarzenia Dublerin.
 4. Wyciąć szczegóły szablonu kompozycji.
 5. Połączyć parę klapek. Szyć parę części. Bądź pewny proutyuzhivat każdego nowego pokładu.
 6. Tworzą dwa żebra, złożone twarzą do siebie i do szycia na obwodzie lub wstępnie kołki prometav rozdrabniania.
 7. Usuń produkt i dodać wypełniacz.

Aby pracować w stylu patchwork potrzebują wysokiej jakości materiały i narzędziaAby pracować w stylu patchwork potrzebują wysokiej jakości materiały i narzędzia

 poduszki do szycia patchwork własnych rąk wymaga uważność, dokładności i dobrej fantazii.Takaya ozdobną poduszkę lub Dumka, jak to nazywa, możemy ozdobić przedszkole, pokój dzienny, a nawet kuchnię, aby podkreślić wnętrze w stylu skandynawskim stylu country i Prowansji.


Jeśli poprawnie odebrać przedmioty, poduszki idealnie pasuje w klasycznym wnętrzu, skupi się nawet haytekovskogo pokoi.

poszewki patchwork: wygoda i urody

Patchwork szycia umożliwia praktycznie żadnych ograniczeń, aby stworzyć dużą liczbę akcesoriów do wnętrza. Z rzeczy mody ciekawych kawałków tkaniny pozostało z dawnych zasłony - to wszystko w rękach wykwalifikowanych pracowników może okazać się nowym wykwintne rzeczy.
Aby zaoszczędzić miejsce i łatwość obsługi jest korzystne, aby utworzyć mozaikę poszewki na poduszki, które można łatwo zmienić nastrój lub sezonu. Szycia poszewki mozaiki różnych szycia poduszkę, która jest konieczna do zapewnienia łącznika.

Dla łączników pasuje:

 • Przyciski jak dekoracyjny duże i małe ukryte;
 • zamek błyskawiczny;
 • Komunikatów z każdej kasety;
 • rzep;
 • Haki, elementy złączne;
 • Przycisk.

Poduszki patchwork trwać długo we wnętrzu domu z prawej opieki nad nimi. Pikowane rzeczy, jak inni, wymagają okresowej pranie. Dlatego należy stosować się do zbioru zasad, aby chronić produkty wykonane w technice patchworku. Musisz wiedzieć, jakie materiały sprawiają, poszewki na poduszki lub poduszki.

Główną zasadą produktów do pielęgnacji patchwork - nie dopuścić skrawki do szopy, w przeciwnym razie sprawa będzie wiecznie zepsuteGłówną zasadą produktów do pielęgnacji patchwork - nie dopuścić skrawki do szopy, w przeciwnym razie sprawa będzie wiecznie zepsute


Metody czyszczenia artykułów pikowana patchwork:

 1. Jeśli poszewki uszyte z mocnej tkaniny, takie jak bawełna, z wykorzystaniem linii maszynowych, można skorzystać z pralki. Umyć produkt powinien być w zimnej wodzie przy użyciu delikatnych.
 2. Jeżeli produkt jest wykonany z cienkiej tkaniny lub szyte ręcznie, to konieczne jest stosowanie prania ręcznego.
 3. Jeśli masz poduszkę patchwork bez wymienny poszewki, można go czyścić za pomocą odkurzacza, po pokryte gazą.

Suszenie poz patchwork powinien znajdować się na płaskiej powierzchni, jak bielizny można rozciągnąć szew.

patchwork poduszka (wideo)

Dekoracyjne poduszka patchwork mogą ożywić każde pomieszczenie ścisłej i nudnego wnętrza, tworzyć niezbędną koncentrację do podkreślenia zagospodarowania przestrzennego pomieszczenia. Jeśli styl domu bardziej wyrafinowane i konserwatywny, że przy odpowiednim zaprojektowaniu i prawidłowe wyszczególnieniem jako akcesoria patchworku może dokonać niezbędnej wyrazistość i jasność do wnętrza.

poduszka patchwork (foto)

0dc1975db09fe2XL0d362b5d82b53cXL02 ----0daa9c16cd826e0834b6313dc74v - dlya-doma-interera-podushki-Sladkaya-parochka2dfd223ac98932b408fac7e790s8 - dlya-doma-interera-Podushka-v-stile-pechvork52e84d75dfafe40e9396e37f26sq - dlya-doma-interera-Podushka-loskutnaya-krasnaya5e22ed88be32bfc1989633202fy3 - dlya-doma-interera-komplekt-v-detskuyu963ec54f61dc1b3795b22f1fd9ts - dlya-doma-interera-Podushka-v-stile-pechvork22053a86c4049c7ba5b72080a0vr - dlya-doma-interera-Podushka-loskutnaya-fioletovaya59ad31526351fc34db91b5f255ef3153afccff56

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 60 = 62

Adblock
detector