Stylowe panele z masy solnej 5 prostych pomysłów – nwhistorycourse.org

The BlogZ masy solnej, można utworzyć jako małe pamiątki i objętościowe panele o różnej wielkości i konfiguracjiZ masy solnej, można utworzyć jako małe pamiątki i objętościowe paneli o dowolnym rozmiarze i konfiguratsiyZavorazhivayuschee oglądać panele z soli ciasta do dekoracji wnętrza salonu, przedszkola lub salonie. Ciasto - starożytny symbol bogactwa, wygody i ogniska rodzinnego. W kulturze słowiańskiej, istnieje wiele przykładów jego niezwykły, oprócz tradycyjnego gotowania, używania. Możliwość zastosowania barwników, dodając kilka elementów dekoracyjnych i trwałość - tylko niewielka część materiału zalet.


Wybór panelu badań na terenie obiektu: subtelności konstrukcji

artystyczna kompozycja jest wybrana z uwzględnieniem architektonicznych i estetycznych cech pokoju. W dobrze oświetlonym pokoju paneli z soli ciasta powinien wynosić 1 - 2 ciemniejsze odcienie, inaczej spadnie z pola widzenia. Trzeba wziąć pod uwagę dominujący kolor we wnętrzu. Dotyczy to nie tylko meble i zasłony, ale także wiele drobnych szczegółów. Wymagane skład sztuka jest zgodna z dominującym stylu. Materiały dobiera się w zależności od panującej temperatury i wybranego stylu.

Lista inne zalecenia zawarte następujące zasady:

 • Nie zaleca się powiesić obraz sztukaterie na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub źródeł ciepła powyżej;
 • Po nałożeniu każdej warstwy farby drukarskiej trzeba czekać 10-15 minut;
 • Farby używane nie jest zbyt jasny, aby utrzymać harmonijną zgodność składników;
 • Ramy kolor jest dobrany do obrazu.

Panele wykonane z masy solnej w tradycyjnej ramki będą wyglądać na ścianie jako wyłączny element wystrojuPanele wykonane z masy solnej w tradycyjnej ramki będą wyglądać na ścianie jako wyłączny element wystroju

Szczególnie popularny wśród projektantów ciasta otrzymanego z powodu bezpieczeństwa środowiska, plastyczność i możliwość nadać mu pożądany kształt. Przy prawidłowej ugniatanie, sól ciasto nie przykleja się do rąk.


Czynimy panele z soli ciasta w kuchni

Kuchnia - miejsce związane z przyjmowaniem pokarmu i luksusowym tabeli. Dlatego do dekoracji lepiej jest zrobić coś, co jest ściśle związane z nim. Tradycja mąki wykorzystywane do celów dekoracyjnych pochodziła z Niemiec. Nie jest tak niezwykły materiał był i pozostaje podstawą dla wielu Nowy Rok i ozdób choinkowych.

Następujące składniki będą musiały znaleźć się w góry, aby utworzyć kompozycję:

 • 1 filiżanka płytkie sól;
 • 2 filiżanki mąki z „gorochkoy”;
 • 125-160 gr. woda;
 • 1 łyżka. Łyżka tapety klejem substancji stałej;
 • 1 łyżka. łyżka dowolny krem ​​do rąk;
 • 1 łyżka. Łyżka nierafinowanym oleju roślinnego.

Wszystkie składniki dokładnie wymieszać w głębokim pojemniku. Aby dekoracyjny obraz był trwały, konieczne jest, aby zwracać uwagę na jakość mąki. Zbyt gruby lub cienki mieszanina równie zły wpływ na jakość pracy.Aby dać kompozycję przyjemny zapach stepping zawiera kilka dodatkowych elementów: kminek, gałka muszkatołowa, cynamon, pieprz. Gdy podstawą do wykonanej pracy, można przystąpić do tworzenia niezbędnych formularzy.

Podstawowymi składnikami do wytwarzania solonej ciasta mąka, sól i wodaPodstawowymi składnikami do wytwarzania solonej ciasta mąka, sól i woda

Gotowe domy ręcznych, drzewa lub choinki pomogą poszczególnych foremek do pieczenia. Wykorzystywane do modelowania dużą gładką powierzchnię, która jest następnie łatwe do mycia. Jest to wygodne z punktu widzenia możliwości tworzenia nietypowych kształtach geometrycznych. Fantastyczne kwiaty i zwierzęta wykonane są z dwóch części. Podstawa jest formowana ręcznie tylko kanalizacyjnych - są z wykorzystaniem form.

Panele wykonane z ciasta soli, mistrz klasy: tajemnice modelowania

Trudności pojawiają się dla początkujących, na etapie modelowania i wyboru bazy. W drugim przypadku pomoże fotografię prac gotowych. Jeśli to nie dać pożądany bodziec do wyobraźni, to nie zawsze jest okazja, aby wziąć udział w master class. Tutaj nie tylko obserwować bezpośredni proces produkcyjny, ale zawsze można zadawać pytania.

Tworząc obraz układu, trzeba wyjść poza tworzeniem swojego kształtu. Masters zaleca się użyć ciasta, który przypomina konsystencję modeliny.

Dalsze zalecenia są następujące:

 • Skład wielkość określono preferencje estetyczne;
 • Im większa jest płótno - duże formy jest to konieczne;
 • obrazy domu i rodziny są odpowiednie do salonu, wtedy kuchnia byłaby odpowiednia do powieszenia coś gastronomii;
 • przedstawiciele flory będzie idealna do salonu lub biurowej, takie jak słoneczniki i róże, jeśli chodzi o wnętrza w stylu klasycznym;
 • Aby dopasować dziecka pokojowej lub kreskówek kotów wesoły małpę, wraz z elementami dekoracyjnymi;
 • Starsza osoba pokój odpowiedni rumianek że dodać poczucie młodości i lekkości.

Wspaniała dekoracja pokoju dziecięcego będzie płyta ze zdjęciami zwierząt lub postaci fantastycznychWspaniała dekoracja pokoju dziecięcego będzie płyta ze zdjęciami zwierząt lub postaci fantastycznych

Jeśli to konieczne, odpowiednie formy pożądany kształt i wielkość może być siebie. Wymaga to arkusz spowodować tektura ołówkiem kontur a następnie ostrożnie wyciąć część. Do trójwymiarowego obrazu wydawało się naturalne ponad szlifowane figurki ciasta stosowanych 3-4 warstw tego samego materiału.

Robimy panele zimowe z masy solnej

Święta i nadchodzące sezony w pewnym stopniu wpływać na wybór tematów do paneli. Na przykład, Nowy Rok wymaga czegoś śniegu. Do pracy potrzebne płytę Reed, gwasz, konfetti, ciasta i bezpośredni szkic. Obrazy są wybierane na podstawie preferencji estetycznych. Z połową całkowitej płyty jest pętlą. Guasz konieczne nadania żądanej barwy w zależności od części kompozycji.


Jodełkę formuje się ręcznie lub za pomocą formy. Gałęzie tworzą wykałaczki albo igły.

Dalszy sposób postępowania jest następujący:

 • Panele zimowych wymaga stylowe ramki, która jest również ozdobione konfetti i brokatu;
 • Jest to konieczne, aby zaślepić wymaganą ilość oleju;
 • domu jest utworzony z brązowego ciasta i z niebieskim - dachu;
 • Sprawdź ponownie wybrany wymiar;
 • Górna część płyty jest malowany purpurowy i dolna - jasnoniebieski;
 • Zabezpieczyć klejem chacie na talerzu;
 • Boże Narodzenie nastrój da obraz konfetti.

Panele wykonane z masy solnej w ramce: Zdjęcia i wskazówki

Kompozycje ciasta technika obejmuje wytwarzanie artefaktów w ramce. Wielkość nie może się pochwalić, ale efekt będzie zauważalny. Preferowane zdjęć z małych kwiatów, takich jak lilie i fiołki. Dla obszarów w stylu retro kolorze lekko złamana obraz. Spowoduje to ducha starożytności.

Utwórz nowy rok atmosferę w domu pomoże oryginalne panele na temat zimyUtwórz nowy rok atmosferę w domu pomoże oryginalne panele na temat zimy


Przed kroku dzięki pracy zwraca uwagę na pewne niuanse.

skład pomysły

 • Nadaje się do mini ryb lub postaci z kreskówek dla dzieci;
 • Kwiaty dekoracji salonu;
 • Kuchnia pasuje jagody.

Panel „Jarzębina” z ciasta z rąk (wideo)

Skład masy solnej - dekoracja dla domu i biurowych. Proces wytwarzania jest prosty i szybki, więc dostępny dla początkujących. W celu nadania pożądanego koloru testową używaną gwasz. Wymagana forma jest przymocowany do form badań, z których niektóre są łatwe do wykonania samodzielnie. Skład przedmiotem jest wybrany w zależności od lokalizacji jego przyszłej lokalizacji.

Przykłady paneli testowych soli (zdjęcie)

102625103635106650531011178db06e5400f33fe2d74a87afa08eea46bbe200913abc1280271162403791c43f5wz - Kartiny-panno-panno-IZ-solenogo-Testa78dd513679a5440b2eeb39ae8e42036c527a36499b9a6a0143469fe9742dc9ea

Leave a Comment

Your email address will not be published.

17 − = 10

Adblock
detector