Sprzęt pokój sypialnia-dzienny: jak przekształcić pokój – nwhistorycourse.org

The BlogPokój dzienny Sypialnia to miejsce, gdzie chcesz odbierać gości i odpocząć w nocyPokój dzienny Sypialnia to miejsce, gdzie chcesz odbierać gości i relaks w nocy w małe mieszkania są bardzo ważne, aby właściwie wykorzystać przestrzeń, tak że nikt metr przestrzeni nie jest bezczynny na marne. W spotkaniu tym wyzwaniem pomoże nam przekształcić pokój w sypialni, salonie. Transformacja z sypialni do salonu iz powrotem odbywa się często w małych mieszkaniach, gdzie każdy liczy metrowych. Aby te dwa pokoje nie kolidują ze sobą, aby wynaleźć wiele różnych sztuczek. W tym artykule omówimy najbardziej skutecznych sposobów na terenie zagospodarowania przestrzennego i wzorów na garnitur i sypialni, a salonie. Jeśli zdecydujesz się połączyć w jego sypialnią i salonem, ale pozostawić je oddzielne pokoje, użyj jednej z następujących metod.


Jak sprawić, by pokój i sypialnia i pokój dzienny: zdjęcia i sposobów zagospodarowania przestrzennego

Faktycznie sprawiają, że pokój połączony sypialnia, pokój dzienny jest dość prosta. Najważniejsze, aby stosować się do pewnych zasad, które pomogą zachować prywatność sypialni, nawet gdy duża liczbę gości.

Pokój sypialnia-living - idealny dla tych, którzy mieszkają w małym mieszkaniu, na przykład, Chruszczow, sam lub z kimś.

Powszechnie uznaje się, że sypialnia, pokój dzienny - priorytetem apartamentów z jedną sypialnią. Mimo, że istnieją przypadki, w których takie rozwiązanie jest stosowane w mieszkaniach multi-room. Dokonywanie pokoju do sypialni, salonu wymaga przestrzegania pewnych zasad, jeśli chcesz zachować trochę prywatności w pokoju.

W połączeniu z tym samym pomieszczeniu co sypialni i salonu powinny być wykonywane przez partycji zagospodarowania przestrzennegoW połączeniu z tym samym pomieszczeniu co sypialni i salonu powinny być wykonywane przez partycji zagospodarowania przestrzennego

Zasady te obejmują:


 1. Wstępna kalkulacja powierzchni: uprzejmie narysować plan, gdzie i co będzie, gdzie nie będzie partycja.
 2. Konieczne jest, aby zwrócić szczególną uwagę na metody zagospodarowania przestrzennego i wcześniej, aby przygotować wszystko co niezbędne do realizacji planu.
 3. A sypialnia i pokój dzienny mają zostać przydzielone równą ilość miejsca, na przykład, jeśli pokój ma 20 metrów kwadratowych. m, przy czym każda strefa należy przydzielić do 10 metrów. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy jest stosowany meble transformator.

Teraz więcej o każdej reguły. Jeśli stworzymy sypialnia-pokój dzienny, zrobić wstępny zarys tego, jak to będzie wyglądać w ostatecznej wersji - jest koniecznością. Niektórzy błędnie dokonać napraw bez konieczności oczu końcowego wyniku, z takim skutkiem, że naprawa została opóźniona przez lata. Wstępny zarys zawierać kolor pokoju, światła i jego położenie na suficie i na ścianach. Określić, gdzie lampy żyrandol, a gdzie na ścianie zamontowany i czy ogólnie zawiśnie.

Ważne jest, aby wiedzieć dokładnie, gdzie będą znajdowały się drzwi. Na tej podstawie będzie planowane miejsce dla łóżka, sofa, stół, itd. D.

Jeśli planujesz strefa przestrzeni przez przegrody, Pre-farby na płaszczyźnie, gdzie zostanie umieszczony. Gdy zdecydujesz się na miejscu dla partycji, można przystąpić do jego wyboru. Ważne jest, aby zrobić postęp, ponieważ niektóre techniki zagospodarowania przestrzennego muszą wstępnego przygotowania na czas naprawy.

Jest to bardzo ważne, że dwie strefy - sypialnia i pokój dzienny, trwa około równą ilością przestrzeni. Pomaga to nie tylko efektywnie wykorzystać każdy skrawek przestrzeni, ale również tak, że strefy te będą wyglądać świetnie ze sobą. Oczywiście, jeśli masz zamiar użyć transformatora meble, takie jak sofa, szafa lub małżeńskim, lub że może to obszar zapłacić trochę więcej uwagi.Dokonanie dzienny-sypialnia: metody zagospodarowania przestrzennego dla introwertyków

Introwertycy to też ludzie i mogą one również mieszkają w mniejszych domów. Jak się odizolować się od świata zewnętrznego, tj. E. salonie, czy to w sypialni? Poniższe wskazówki są odpowiednie dla zwykłych ludzi też.

Jako elementu oddzielającego pomiędzy sypialni i salonie może służyć drzwi przesuwneJako elementu oddzielającego pomiędzy sypialni i salonie może służyć drzwi przesuwne

Są to wszystkie znane metody zagospodarowania przestrzennego przy użyciu ekranów, sofę lub kredens, ale nie są one odpowiednie, ponieważ za pomocą tych środków jest niemożliwe do przejścia na emeryturę.

Ale tu są opcje, które uczynią dwa zaciszne miejsca w jednym pokoju:

 • Partycja przesuwnych;
 • Duża szafa, regały;
 • Zasłon lub draperii.

Pokój dostać przytulny i kameralny, zaleca się, aby wydać swój obszar poprzez partycji przesuwnych. Ten pomysł nie jest nowy podział na strefy, jest bardzo skuteczna i będzie faktycznie dwa zacisznej okolicy w tym samym pomieszczeniu. idee projektowania przesuwne drzwi całkowicie zróżnicowane. To może być ozdobione różnymi elementami i może mieć zupełnie matowego szkła, która nie pozwoli wścibskich oczu.

Duża szafa, regały również dobrym rozwiązaniem dla stref, można go ukryć oczu łóżku, ale ominie cały szum. Dlatego też, jeśli jesteś miłośnikiem zatrzymać się w ciszy w środku spotkania, opcja ta nie jest dla ciebie.

Jeśli jesteś najważniejszą rzeczą, aby zaoszczędzić miejsce, ten wariant będzie radzić sobie ze swoim zadaniem i będzie odgrywać dwie role na raz: ściany i miejsca.

Długie zasłony lub zasłony, aby ukryć część sypialną od wścibskich oczu całkowicie, ale nie pozwoli Ci zaoszczędzić od hałasu. Opcja budżet nadaje się po raz pierwszy. Jak kurtyny mogą być konwencjonalnym kurtyna z bawełny lub aksamitu lub bambusa niewidomych.

Pokój dzienny w sypialni-Chruszczowa: fotografie, dobór oświetlenia i koloru

Oświetlenie i kolor - jeden z głównych składników pięknej i stylowej sali. Odpowiednie żyrandole i lampy plus odpowiednio dobrany odcień pokoju - nadal przytulny i przestronny pokój sypialnia-dzienny. Czy nie jest to marzenie każdego właściciela mieszkania.


W części wypoczynkowej przed sofą zaleca się położyć dywan, aby zwiększyć stopień komfortuW części wypoczynkowej przed sofą zaleca się położyć dywan, aby zwiększyć stopień komfortu

Pokój dzienny Sypialnia - w istocie studio, tylko z oddzielną kuchnią. Aby pokój był przestronny, konieczne jest, aby wybrać odpowiednie kolory, które wizualnie zwiększyć przestrzeń.

Należą do nich:

 • Niebieski kolor;
 • beżowej;
 • biały;
 • Jasny zmienność wszystkich kolorów z wyjątkiem pomarańczy;
 • Żółte odcienie.

Jakie kolory dla ciebie? Wszelkie które lubisz. Należy pamiętać, że z pomocą koloru można podzielić przestrzeń na strefy. Na przykład, sypialnia biały turkus i pokój dzienny są doskonale współistnieć razem w jednym pomieszczeniu.

Połączenie beżowym i żółty otrzymując ciepła i przewiewne, które zawsze będzie przyjemność. Wejście do pomieszczenia może być umieszczony w beżowe. Wąski pokój potrzebuje jasne światło, a światło ściany, jak również wiele luster lub powierzchnie odbijające.


To wygląda jak pokój sypialnia-dzienny na poddaszu

W odnushke sypialni można zrobić na strychu, gdzie dobrze jest podwójne łóżko. Wyposażyć nawet tak niewielki obszar może być ich własne ręce, bez zaangażowania projektantów. Plac poddasze, choć wąskie, ale dodaje spację, która pozwala na wykorzystanie przestrzeni w pokoju do salonu.

Kiedy racjonalne rozmieszczenie mebli w wystarczająco dużo miejsca na poddaszu aranżacji sypialni, pokój dziennyKiedy racjonalne rozmieszczenie mebli w wystarczająco dużo miejsca na poddaszu aranżacji sypialni, pokój dzienny

Małe, ale użyteczne metrów, można wymyślić własnego projektu, na przykład, styl Prowansji idealnie pasuje. Sam pokój może stać się jeszcze bardziej przytulne z kominkiem oraz innych elementów dekoracyjnych.

loft funkcjonalny może pomieścić następujące meble:

 • łóżko;
 • nocnej;
 • Krzesło.

Niewiele, ale jest również poddasze. Jest mały i nie jest to zestaw mebli do mieszkania, ale z funkcją sypialni, ona radzi sobie dobrze, zwłaszcza jeśli jest wstępnie ogrzewa. Pokonać pozostałą przestrzeń w pomieszczeniu może być według własnego uznania, ale pożądane jest, że kolor ścian był beżowy lub jasne kolory i wystrój nie był pretensjonalny, nie ładuj miejsca.

Połącz pokój na poddaszu i jest możliwe, ale nie jest to konieczne. Jest to na tyle, że są one po prostu urządzone w kolorystyce. Nawiasem mówiąc, pomiędzy dwoma oknami na poddaszu może sprawić, że miejsce pracy lub telewizor nie, dobrze, lub kwiat.

Jak inaczej połączyć z sypialni i pokoju dziennego

Meble-transformator - to jest coś, co sprawi, że pomieszczenie funkcjonalne i wygodne. Wiele z nich cierpi, gdzie oni umieścić łóżko w sypialni, salonie?

Dzielić sypialnię i pokój dzienny jest możliwe poprzez zainstalowanie partycji płyt kartonowo-gipsowychDzielić sypialnię i pokój dzienny jest możliwe poprzez zainstalowanie partycji płyt kartonowo-gipsowych

Tutaj jesteś gotowy na umieszczenie mebli w planie przestrzennego:

 1. Jeśli masz niszę lub podium w pokoju, ustawiony na szafę małżeńskim, może mieć różne rozmiary, ale będzie to zaoszczędzić miejsce dokładnie. Instalacja tego projektu w niszy uczyni Państwa łóżko niewidoczny dla wścibskich oczu, bo to będzie ukryte w szafie.
 2. Zdecydowaliśmy się skorzystać z podium? Nie można umieścić normalne łóżko i odizolować go od świata zewnętrznego, można użyć ekranów lub partycji.
 3. Jeśli nie podoba ci się iść do łóżka podczas imprezy, kupić narożnik sofa. Piękny design, który pozwala zaoszczędzić miejsce dla innych mebli. Jedynym negatywnym - idziesz do łóżka tylko wtedy, gdy wszyscy goście opuszczają.
 4. Handy rzecz - sofa, może mieć różne odmiany. Kwadratowy kształt, typowy sofie mogą być okrągłe, zbyt, dla fanów nietypowych kształtach.

Sala kominkowa z sypialni, salonu będzie wyglądać jeszcze bardziej kameralne. Może być instalowany w salonie lub sypialni. Są prawdziwymi kominki z prawdziwym ogniem, jest fałszywa i elektryczne. Dla mieszkalnym bardziej optymalnego kominkiem elektrycznym.

Nowoczesna sypialnia, pokój dzienny (wideo)

Sypialnia, w połączeniu z życia w mieszkaniu lub domku, może być oddzielne. Należy o tym pamiętać podczas dokonywania napraw w ich nowym mieszkaniu.

salon, sypialnia konstrukcja (wnętrze zdjęcia)

MG99885--12-12182470eceeec258a1fd7c644669276aec812100Design7271920x1080resizeinterior92004713464952301920x1080resizeinterior225202013813924701920x1080resizeinterior28211391389512230

Leave a Comment

Your email address will not be published.

42 − 40 =

Adblock
detector