Sprawdzone sufit podwieszany Armstrong: Zalety i charakterystyka – nwhistorycourse.org

The BlogArmstrong podwieszany sufit jest idealny, gdy chcesz, aby ukryć wszelkie wady ukryte lub komunikacjiArmstrong podwieszany sufit jest idealny, gdy chcesz, aby ukryć wszelkie wady ukryte lub Sufity komunikacyjnych Armstrong od wielu lat silnie zdominowanych w budynkach administracyjnych i publicznych. Powodów jest wiele: przede wszystkim, prawdziwa okazja, aby ukryć wszelkie wady dość podstawowe sufit i przytrzymaj (ukryj) pod sufitem praktycznie wszelkie komunikaty, których obecność, zgodzi się Pan, nie jest zadowolony z wszelkich właścicieli, powiedzmy, w biurze lub jego użytkowników. Sufity podwieszane uszlachetnia wygląd pomieszczeń, na utratę jego funkcjonalności, aby pozbyć się wszelkiego rodzaju przeróbek: permutacji rur, kabli, przewodów, itd.


Armstrong podwieszany sufit, gdzie jest on stosowany

Armstrong podwieszany sufit z ukrytym systemem siatki zachwyca stout, nienaganny wygląd, a zatem szeroko stosowane w różnych dziedzinach. Innym ważnym czynnikiem i łatwa technologia montażu.

Armstrong suficie głównie w budynkach biurowych, jednak z wysokimi sufitami, taka konstrukcja może być montowany w zwykłym mieszkaniuArmstrong suficie głównie w budynkach biurowych, jednak z wysokimi sufitami, taka konstrukcja może być montowany w zwykłym mieszkaniu

Bardzo często są one montowane:

 • W biurach;
 • W supermarketach;
 • W restauracji;
 • Centra rozrywki;
 • Płaska podstawa ma wysokie sufity. Jednak nawet w „Chruszczow” jak garnitur na suficie, odmawiając jednak do tradycyjnych zawiesin pin. Zatem utrata wysokości - minimum.

Tak więc, sufity Armstrong, pierwotnie pomyślany bardziej jako biura, znalazł szersze zastosowanie.


Zalety i wady w postaci

Jednak zalety nadal pokrywa z nawiązką wszystkie jego wady, w przeciwnym razie, nie zostały zastosowane z powodzeniem do dnia dzisiejszego.

Zalety: 1. Piękny wygląd;
 2. Łatwa instalacja;
 3. Piękny izolacja cieplna i akustyczna;
 4. Duża przestrzeń sufitu można zmieścić niemal wszystkie rodzaje komunikacji. Aby dostać się do komunikacji elektrycznych i wentylacyjnych nie potrzeba żadnych narzędzi - bez wirowania nie jest konieczne.
 5. Sufit jest łatwy do naprawy i koszty - są minimalne.
 6. Płyty sufitowe, jak również profile są łatwo ciąć, co znacznie ułatwia ich instalację.

Z tym wszystkim jest oczywiste, że sufity Armstrong mają wiele niezaprzeczalnych zalet.

Główne zalety sufitów Armstrong jest możliwe przeprowadzenie dobry wygląd i łatwość montażu, a braki - niska wilgotność i znaczący wpływ na wysokość pomieszczeniaGłówne zalety sufitów Armstrong jest możliwe przeprowadzenie dobry wygląd i łatwość montażu, a braki - niska wilgotność i znaczący wpływ na wysokość pomieszczenia

wady:

 • Strop nie wykazuje wysoką wytrzymałość mechaniczną;
 • W większości przypadków nie jest wodoodporne. Kiedy plamy upływu pozostają na powierzchni, jeśli nie, materiał pęcznieje, a część sufitu do wymiany, jednak przy niskich kosztach, a w przypadku braku jakichkolwiek kwalifikacji, który ma zamiar zrobić.
 • sufitowy, co zakrzywione kształty możliwe.
 • Przekątna projekt może dokonać tylko doświadczony specjalista.
 • W wyniku instalacji Armstronga, wysokość przynajmniej staje się mniejsza niż 250 mm.

Niemniej jednak, sufity podwieszane Armstrong nie stała się mniej popytu przez konsumenta.

Dane techniczne i warunki przechowywania techniczne

Strop zawiera układ składający się z napowietrznych profili i płyt mineralnych, które są zamocowane na nim.

Podstawa - włókna mineralne (wełna mineralna). W droższych płyt przypadają większej ilości lateksu.

Dla ułatwienia instalacji odbywa się z różnymi rodzajami krawędzi: MicroLook, tegular, deska. Są one stosowane w układach zawieszenia szerokość wynoszącą 1, 5, 2, 4 cm (dwóch pierwszych dotyczy, odpowiednio), a drugi jest powszechne we wszystkich systemach.

W sercu płyt z wełny mineralnejW sercu płyt z wełny mineralnej


Wymiary płyt Armstrong:

 • Szerokość 600 mm,
 • Długość - 600-1200 mm;
 • Grubość - od 8 do 25 mm;
 • Ciężar waha się od 2, 7 do 8 kg / m2.

W jeden stos - płyty 8-22. Dopuszczalne wilgotności składowania - 90%, temperatura - 15-30 ° C.

Jeśli chodzi o system zawieszenia, zwykle w dwóch typach: ciągłe (taśmy) i modułowych. Pierwszy typ jest używany najczęściej.

Rodzaje systemów sufitów podwieszanych Armstrong

Jedną z głównych zalet - to świetna okazja, aby ukryć wszelkie wady podstawy sufitu pod sufitem.


Ponadto konstrukcja pozwala na zamontowanie różnych rodzajów lamp, systemu ochrony przeciwpożarowej, etc.

Wiele rodzajów sufitów podwieszanych, w odniesieniu do takich parametrów jak grubość panelu, może również zmieniać.

System Armstrong jest również stosowany w wielu wyspecjalizowanych agencji, takich jak rozmieszczenie sufitów akustycznych i higienySystem Armstrong jest również stosowany w wielu wyspecjalizowanych agencji, takich jak rozmieszczenie sufitów akustycznych i higieny

Tak więc gatunki:

 1. sufit akustyczny. To części - część z jednego zespołu, mozaiki; towarzyszących, jest bardzo widoczny w wewnętrznych. Przyczyniają się one do zmniejszenia hałasu i poprawy akustyki. Niezastąpiony w teatrach i salach konferencyjnych, przedszkoli, centrów handlowych.
 2. Konstrukcja. Posiada szeroki wybór. Materiał ten może być bardzo różny, z wytłaczanymi i drukowanych wzorów i kolor z paneli kratowych.
 3. odporne na wilgoć. Dobrze sprawdzony od 1996 roku. Nadaje się do stosowania w pomieszczeniach o dużej wilgotności, to znaczy, w łaźni, pralnie, baseny, konstrukcji na zewnątrz, itd.
 4. Ekonomiczne. Należą sufity Oasis i Bajkału. Optymalnie, piękny wybór dla każdego pomieszczenia.
 5. Uniwersalne. Jego jakość łączy bezpieczeństwo, komfort i estetykę.
 6. Higieniczne. Płyta z włókien mineralnych powłoką przeciwbakteryjnym są przyjazne dla środowiska naturalnego. Są one wykorzystywane w placówkach medycznych, w przemyśle spożywczym.

Każda z tych pułapów ma specyfikacji, które pozwalają spełnić wszystkie wymagania klienta.

Konstrukcja zawieszonych Armstrong i elementami

Głównymi składnikami sufitem podwieszanym Armstrong to:

 • płytki;
 • Rama metalowa.

Tak więc, na tych „dwóch filarów” i całej konstrukcji spoczywa.

Zawieszony Armstrong przedstawia metalową ramę, do której jest przymocowany w płycie montażowejZawieszony Armstrong przedstawia metalową ramę, do której jest przymocowany w płycie montażowej

Rama (podsystemu) zawiesza się na suficie na podstawie, aby zachować pewną wysokość, a już na ramie i zamontowane wszystkie elementy.

Podstawowym elementem były i pozostają płyty - ich wygląd i przyciąga konsumentów.

Sufity podwieszane Armstrong

Sufit jest zaprojektowany bardzo prosto, a jego instalacja nie jest tak skomplikowane.

urządzenie:

 • przewoźnik profil;
 • Profil przekroju;
 • Profilu podłużnego;
 • Profil ścienny (obwód);
 • zespół (umieszczony w sklepieniu bazowej) montażu;
 • Sporządzono zawiesinę, składającą się z haka i pręta;
 • Płyta sufitowa.

Montaż i demontaż płyt sufitowych w suficie Armstrong jest bardzo prostaMontaż i demontaż płyt sufitowych w suficie Armstrong jest bardzo prosta

W celu uzyskania dostępu do przestrzeni jest wystarczająca, aby podnieść odpowiednią płytę i przenieść go na bok. Zestaw płyta w odwrotnej kolejności.

Demontaż i montaż paneli jest prosta do geniuszu. trudno było wymyślić coś jeszcze bardziej proste.

Suficie - całkowicie składany. Co do płyt, są one produkowane z różnych materiałów - więc jest wiele do wyboru!

Opcje montażu sufitów Armstrong (wideo)

Standard dla sufitów podwieszanych Armstrong

Zgodnie z tą normą, struktury danych charakteryzuje zastrz.

Jak dla SNP, to jest wyraźnie powiedziane, że sufity Armstrong odniósł się do systemu, są niskie konstrukcje zagrożenia i mogą być stosowane w pomieszczeniach o następujących warunkach.

Warunki korzystania z:

 • W temperaturze powyżej + 12 ° C;
 • Przy wilgotności względnej 70%, nie więcej.

Jeśli są zaprojektowane ich nie-higroskopijnych materiałów, wilgoć może się do 100%.

Sufity tego typu może być stosowany w dowolnych ogrzanych obszarów o wilgotności do 70%Sufity tego typu może być stosowany w dowolnych ogrzanych obszarów o wilgotności do 70%

W tym konkretnym przypadku układ zawieszenia jest przedmiotem dalszej obróbki polimeru od wewnątrz w celu przeciwstawienia się szkodliwych skutków korozji.

Podwieszane sufity mogą być wykonane z różnych materiałów: metal, drewno i skład włókien mineralnych, które mogą być różne. Każdy z tych materiałów ma inne właściwości.

W odniesieniu do bezpieczeństwa pożarowego, jest ważnym czynnikiem bezpieczeństwa konsumentów, zgodnie z British Standard (ojczyzna Armstrong), jest on ustawiony w czasie, który jest liczony w minutach, podczas których sufit jest w stanie oprzeć się niszczącym działaniem ognia. Jest to czynnik, który my nazywamy tak: odporność na ogień.

10 powodów, aby wybrać ten sufit podwieszany Armstrong

sufity Armstrong są popularne przez długi czas. A na przestrzeni lat, to popularność nie spadła, ale wręcz przeciwnie, tylko rośnie. Więc co sprawia, że ​​ludzie od jednego roku do dokonania wyboru na korzyść tych sufity?

Przyczyny:

 1. Atrakcyjny wygląd. Sufit wydaje się prosta (co jest prawdą), jeszcze ciepły i miękki wizualnie. Niezależnie od pokoju, w którym jest zainstalowany, wydaje się niemal domową atmosferę.
 2. Przystępna cena. Cała ta konstrukcja jest tania. I to nie jest konieczny zakup sufit podwieszany, wykonany na przykład w Niemczech, pułap zakupu z Chin wystarczy. Wierz mi, jego jakość jest wspaniałe, a cena jest niższa.
 3. Można zainstalować ręcznie. Po przestudiowaniu artykułów, zdjęć i filmów, można dostać się do pracy. Najważniejsze jest, aby nie spieszyć i robić wszystko ostrożnie, ostrożnie i powoli.
 4. Łatwy do naprawy sufitu. Aby zastąpić jeden lub więcej płyt, nie trzeba zatrudnić ludzi, lub być geniuszem budowy.
 5. Szeroki zakres płytkach selekcyjnych. Materiał jest inna, wybór jest wielki.
 6. Sufit jest obliczana na terenie dowolnej funkcjonalności. Może być stosowany w dowolnym miejscu, z mieszkania do kąpieli.
 7. Bezpieczeństwo dla konsumenta. Sufit spełnia wszystkie wymagane normy, aż do granicy odporności ogniowej.
 8. Zapisz swoje pieniądze. zostanie oszczędzony od naprawy sufitu w nadchodzących latach.
 9. Możliwość, aby ukryć komunikat. Pod sufitem będzie wszystko, co dotychczas zniekształcony wygląd pomieszczeń: rury, przewody, stłuczki i skaz baza sufit.
 10. Poprawia izolacja cieplna i akustyczna cechy pokoju. Jest to znaczący plus dla praktycznie wszystkich rodzajów pomieszczeń, a nie tylko na studiach muzycznych, jak to jest z jakiegoś powodu uważa się za.

Armstrong sufitowa - prosty i niedrogi sposób, aby każdy pokój atrakcyjnyArmstrong sufitowa - prosty i niedrogi sposób, aby każdy pokój atrakcyjny

Zatem korzyści z sufitów podwieszanych Armstrong oczywiste.

Pomimo „starości” wynalazku i technologii, sufity Armstrong są nadal popularne.

Korzyści te są czynnikiem decydującym o wyborze konsumenta.

Sufity podwieszane Armstrong (wideo)

Na zakończenie chciałbym dodać, że po zaaranżował pomieszczenia sufit podwieszany Armstrong, można to zrobić za stosunkowo niewielkie pieniądze, aby uniknąć ewentualnych przeróbek różnych komunikatów, a ponadto czasem poprawić wygląd pomieszczeń. Jest to w rzeczywistości, uproszczonych kosmetycznych napraw, a od wielu lat, z ogromnych oszczędności na innej pracy, której potrzeba po prostu odpada. Wystarczy sobie tylko wyobrazić, ile pieniędzy zostanie wydane na materiały, które po zainstalowaniu Armstrong, nie jest już potrzebne do zakupu, a do samego cała armia specjalistów w różnych dziedzinach, aby wydawać pieniądze pracy także nie są już potrzebne! Ponadto, można pozbyć się zbędnego brudu i zaoszczędzić sporo czasu. Aby dokonać właściwego wyboru!

Projektowanie sufitów podwieszanych Armstrong (foto)

1000012d57ce125b4a4c31caf4fc1fb9a12db91141985833711301008266414083448Armstronglayin3

Leave a Comment

Your email address will not be published.

86 − 76 =

Adblock
detector