soyunma odasında kupayı kapılı yapın: sürgülü kapılar 5 nüansları – nwhistorycourse.org

The BlogSoyunma oldukça rahat ve pratik banyo, bu yüzden onun düzenleme dikkatli ve yetkin ele alınmalıdıronun düzenlemesi dikkatlice yaklaştı ve giyinme odası düzenlenmesinde birçok ipuçları gramotnoSuschestvuet edilmelidir böylece Soyunma oldukça rahat ve pratik banyo. orijinal öncül tonunu ayarlar nedeniyle, giyinme odasına bir sürgülü kapı yüklemek için çok popüler farklı öneri: kabine ve banyo arasında bir şey! dolaplar için sürgülü kapılar kullanın ve sağ kapıyı seçmek için, okumaya devam edin.


soyunma odasında Bölme kapılar: avantajlar ve dezavantajlar

Bu dünyada her şey gibi, sürgülü kapılar kendi avantajları ve dezavantajları vardır ve sadece kişisel tercihlerine göre birisini seçilir. Bu nedenle dikkatle kendi yaşam pratikte bunları çalışırken, "bölme" kapıların olumlu ve olumsuz yanlarını incelemek.

sürgülü kapılar Avantajları:

 • sürgülü kapılar nedeniyle açık atılmış ve açıkça bir dikey yönlü pozisyon alır gerçeğine çok az yer kaplar.
 • Bölme kapısı dekoratif ile karakterize edilir. İstediğiniz gibi, dekore edebilirsiniz her zaman ustaca ve güzelce gibi görünecektir.
 • Çocukların evde yaşamak, bu önemli ve güvenlik kapıları kupa. Konvansiyonel kapılar genellikle küçük yaralar ve diğer hoş olmayan bir macera neden kapı ve Koski, arasında bir boşluk vardır.
 • Kolay kurulum özel teknik beceri kalmadan bağımsız bir bölme yapmak için izin verir.

Bir giyinme odasında sürgülü kapılar Avantajları yerleştirilmesi pratik ve kolaydırBir giyinme odasında sürgülü kapılar Avantajları yerleştirilmesi pratik ve kolaydır

artılar göre, bölme kapısı de küçük bir oda için uygundur, hem de küçük çocuklu aileler içindir.


Eksileri bölmesi tasarımları:

 1. Kaçak sürgülü kapılar genellikle sitem onu ​​yerleştirdi. Yapılacaklar yerli buğulanmak tatlar risk altındadır veya mutfak veya banyo yakın olmak nemi emmesi.
 2. Gürültü Bazı bölme tasarımları her zaman senkronize gün başlıyor ve sona olmayan insanların bir yatak odası dolaba monte özellikle de birçoğu için zordur.
 3. Kapı coupe genellikle raylar aşağı hareket veya çalışma sırasında başka sorunlar var. Eğer, giyinme odası için kupa biraz tasarruf sonra bela beklemeye karar ise: ucuz malzemeler son derece kırılgan ve güvenilmez.

sosu için bölme kapılarının avantajları ve dezavantajları göz önüne alındığında, bu pahalı sessiz tasarımlar lehine seçim kapıları coupe operasyonundan kötü bir deneyim riskinden sizi kurtaracak güvenle söylenebilir.

elleriyle soyunma odasında kapı kupası koymak

Tek başına toplayın kapı kupası çok zor değildir. aracı mevcut boyutundan tüm malzemelerin satın almak ve hazırlanmak için yeterli. Genel olarak, sürgülü kapı montajında ​​iş basit bir diyagram uyuyor.

, Soyunma odasında sürgülü kapılar basittir ana şey yükleyin - teknik işlerin tanıma ve gerekli tüm malzemeleri satın almak, Soyunma odasında sürgülü kapılar basittir ana şey yükleyin - teknik işlerin tanıma ve gerekli tüm malzemeleri satın almakelleriyle sürgülü kapılar monte Nasıl:

 • iş-kapılı coupe teknolojisini keşfedin. Bu şematik, sonunda dışarı dışı bırakılacağı kapı sunmasına olanak verecektir.
 • kapı açılışından doğru ölçümler yapın.
 • odanın tüm boyutları ile gelecekteki kapı için bir model oluşturmak için bir kalem ve kağıt veya çevrimiçi tasarımcı kullanın.
 • bileşenlerin boyutunu tanımladıktan sonra, alışveriş için mağazaya gidebilirsiniz. sizin danışman sağlayın ve kendini montaj için en uygun seçeneği seçmek için şema isteyin.
 • Bir kağıt grafik yardımıyla veya bir video ders ile kapı açılış ile sonuçlanan "tasarımcı" toplamak.

sürgülü kapı montajı ile ilgili bir uzmana danışmalısınız emin olun. Belki bazı nüansları deneyimli kişinin yardımı olmadan sizden kaçabilir.

pansuman için aynalı kapı kupası nasıl kullanılır

kapı kupası ayna çok yaygındır. Nedeni basit: kapılı coupe mükemmel pürüzsüz ve hatta oldukça geniş olan neredeyse tüm dikey tabandan tavana pencereler olduğunu. gömme dolaba, bu odanın bazı özellikleri dikkate yansıtılmış kapıyı kullan.

soyunma odasına Yansıtmalı kapılar - bu görsel odasında alanı genişletmek için harika bir seçeneksoyunma odasına Yansıtmalı kapılar - bu görsel odasında alanı genişletmek için harika bir seçenek

Aynalı kapılarla dizayn dolap aşağıdaki notu Düşünme:

 1. senin dolabın bir yatak odası ile birlikte ise, yeterince sonra iyi bir ayna önce uyku olasılığını ortadan kaldırmak için. gerçeği psikolog ve batıl savaşçıları olarak uyku ve okolosonnoe devlet özeleştiri göz altında gerçekleşmesi gerektiğini iddia ediyorlar.
 2. Eğer bir giyinme odası dışındaki bir ayna konumlandırma rahatsız iseniz, değişen oda iç ayna odağı taşıyabilirsiniz. O hızla kıyafetler değerlendirmek ve uyku, yeme ve diğer çirkin sınıfları ile bu süreci karıştırmamaya sağlayan bir harika seçenek olacaktır.
 3. ayna işlevsel bir rol taşımaz, yalnızca ayna yüzey figürü ya da küçük bir kısmını vurgulayarak, kapı rutin bırakmak mümkündür.

Ayna kapı kupası görsel alanı genişletmek, avantajlı bakacağız.

sosu için orijinal yarı dairesel kapı kupası

düz veya yarım daire: Odanın köşesinde bir giyinme odası düzenlemek için karar, muhtemelen kapı yapmak daha iyidir ne spekülasyon yapıyorlar. İkinci seçenek açıldığında yarım daire yay kapısına yapmak bazı yadsınamaz avantajları verir.

Şık yarım daire kapılı bir giyinme odası yardımıyla olabilir iç oda süslemeleriŞık yarım daire kapılı bir giyinme odası yardımıyla olabilir iç oda süslemeleri

Yarı-dairesel ya da radyal kapı kupası avantajları:


 • Bu kapı da düzeni ve sahibinin özgünlük vurgulamak için yardımcı olur, çok şık ve yaratıcı görünüyor.
 • Yuvarlak hatlar Feng Shui uygulamaya göre, yatıştırmaya ve uyum.
 • Radius kapılar görsel, oda geliştirmek o dokusunu ve hacmini verir.

soyunma odasına yarım daire kapıları seçimi, çoğu giyinme odası için bir kolaylık değil, aynı zamanda tüm ev veya daire için mükemmel bir tasarım çözümü sadece bulacaksınız.

Leroy Merlin ve diğer üreticilerin soyunma için Sürgülü

Kendi kendine alım ve gömme dolap için sürgülü kapılar montajı aksine, sipariş üzerine kapıların edinimi çok kolay ve hatta zevkli bir iştir. Böyle Leroy Merlin ve diğer tanınmış markalar gibi şirketler kapsamlı hizmet, kaliteli ve güvenilir haklı gurur duyuyoruz. Eğer, gardırop düzenlemesi tasarruf mümkün olduğunca çabuk üreticiden büyük bir kapı olacak evinizin veya ofisinizin kendileri bütün "siyah" işi profesyonellere, ve de başvurmak amacı yoksa.

Bilinen rahat ve fonksiyonel yardım ve sürgülü kapılar güvenilir üreticileri soyunma olunBilinen rahat ve fonksiyonel yardım ve sürgülü kapılar güvenilir üreticileri soyunma olun

Ne artıları şirkete hitap şunlardır:

 1. hızı;
 2. performans;
 3. malzeme kalitesi;
 4. garantiler;
 5. kusursuz sonucu;
 6. büyüklüğü ve tarzından maçı.

Birçok müşterilerinin saygısını kazanmıştır bir şirket giderseniz, o zaman bu işte yatırım yaparak para boşa olmayacağını beklemek her türlü neden var.

Nasıl seçim ve (video) soyunma odasında kapı kupası yüklemeye


sosu planlanan konum soyunma odasına şimdi bitişik olanı tarafından etkilenmemesi gerektiğini hangi oda. Aksine, becerikli ve çekici güzel sürgülü kapılar, yararlanmalıdır.

soyunma odasında sürgülü kapılar Tasarım (fotoğraf örnekler)

1-353df5a208687a634e6b26f52faf8de7d123453955903416014931-zerkalnye-dveri-kupe-dlya-garderobnoy-nedorogo000137bigIMG1259303961683b1792e37d5937461cd332245ef0a0259complanar41DSC01277

Leave a Comment

Your email address will not be published.

47 − 46 =

Adblock
detector