Sınır duvar kağıdı: karşılamak için 3 yolu – nwhistorycourse.org

The Blogduvar kağıtları için Sınırlar geniş bir alanda kullanılabilir ve onların seçimi size çok zorluk vermeyecektirduvar kağıtları için Sınırlar geniş bir alanda kullanılabilir ve onların seçimi içinde tamlığının rahat, sade bir atmosfer yaratarak, duvarlar için başarıyla oda süslemeleri zor değil çok trudaPomoschi size özel şeritli vermeyecektir. Duvar kağıdı sınır tasvir ve genişletmek ve aynı zamanda oda azaltmak için kullanılır. bu tavan vurgulanmalıdır Örneğin, bu tür bir şeridin tavan ve bunun kağıt arasındaki birleşme üstüne yapıştırılır. Oda duvar kağıdı malzemesinin birkaç çeşit kullanılırsa, onun yardımı ile kolayca iç alışılmadık bir ortam yaratan farklı bölgeleri ayırmak mümkündür.


dekoratif sınır duvar kağıdı nedir

Böyle dekor unsuru evin farklı odalarında duvarlar arasında ayırt etmek için kullanılır. Çocuk odasında oyun alanında dikkat çekmek için bir ihtiyaç vardır Örneğin, imkansız olmadan yapmak. Çocuk sınır - favori kahramanlarının çizimleri ile renkli ve parlak materyal. Yatak odası, oturma odası ya da mutfak böyle bir malzeme için birçok seçenek vardır, bu yüzden uygun renkleri seçmek zor olmayacaktır.

Çocuk sınırları parlak, çok güzel ve farklı desenleri seçebilirsinizÇocuk sınırları parlak, çok güzel ve farklı desenleri seçebilirsiniz

Duvarda kaldırıma yerinin temel özellikleri:

 1. duvarın üst bölümü. bant rahat bir iç mekan atmosfer yaratan bir dekoratif kenar olarak temsil edilir.
 2. Tavan çevre. Burada sınır ayırıcı ve rezonatör olduğunu.
 3. katında. Bu kusurları duvar kağıdı gizlemek için harika bir yoldur kabul edilir.

Bazı sahipleri dikey duvar kağıdı sınır yapıştırın. Belirli bir alandan ayırmak için So yapamaz. Bazen bu tür uygulama kapı, pencere veya aynalar çerçeve gereklidir.


kendinden yapışkan ve diğer malzemeler: duvar kağıtları için Sınırlar

Günümüzde birçok üretici özdeş resimlerle duvar kağıdı bordür üretmek, ancak boyutu ve malzemedeki farklılıklara sahiptir.

ayrılır duvarlar için sınırların aşağıdaki türleri:

 1. Boyut olarak. frenlemek genişliği önemli ölçüde farklı olabilir. Bu bir metre kadar birkaç santimetre arasında değişir. Standart rulo malzemenin 5-10 metre uyuyor.
 2. Renkli. Bazı ürünler diğerleri de çizimleri çizilen katı vardır.
 3. montaj tipine. kendinden yapışkanlı sınırları vardır - özel bir yapıştırıcı ile kaplanır özel sınırlar,. malzeme bir acemi için bile kullanımı kolaydır böylece bu tür ürünlerde, özel bir koruyucu film var. Diğer modeller tutkallama zaman yeterli (imalat esnasında kendilerine uygulanan yapıştırıcı), su ile malzeme nemlendirmek. Bu amaçla, yapıştırıcı için tasarlanmış gerekli işlemler diğer türleri.
 4. doku içinde. Başkaları damgalama çeşitli varken Bazı ürünler, düzgündür.
 5. Dış özelliklerine göre. duvar kağıtları için basit sınırları (normal desen veya bir holografik görüntü) yanı sıra minyatür modelleri (dantel veya altın varak ile kaplıdır) vardır.
 6. kategorisine göre. Evde belirli bir oda (mutfak veya çocuk) için uygun çizimlerle en uygun model vardır.

Yukarıdaki özelliklere ek olarak, duvar kağıdı resimler için Komodinler farklıdır.kâğıt

bütçe kategorisine bakınız, onlar kullanımı kolaydır. Bununla birlikte, bu malzemenin kısa sürelidir ve yıkanamaz.

Kağıt en basit, ucuz ve kolay yapışkan komşudurKağıt en basit, ucuz ve kolay yapışkan komşudur

vinil

kolayca temizlenebilir ve yapıştırılmış daha kaliteli, kabul edilir. Bu dekoratif öğeler yıllarca sürecektir. baget Bu tip yüksek kirliliği (mutfak, banyo ya da giyinme odası) odalarda kullanmak için önerilir. Onlar duvarları sağlayan gözenekli bir vücuda sahip "nefes".

akrilik

Bu malzemenin Sınırlar yüksek kalitede ve çok olumlu özelliklere sahiptir. Burada, şeridin yüzeyi üzerinde özel bir akrilik emülsiyon taşımaktadır.

Kendi elleriyle duvar kağıdı için bir sınır nasıl yapılır

Bazı sahipleri sınır duvarı için kendilerini hazırlamak için tercih ediyorum. en yaygın yöntem diğer duvar kağıtları kullanılmasıdır. Bu, önceden arzu edilen genişliği hattı ve dikkatli bir şekilde kesilmiş şerit bunun üzerine not edilmelidir.

İlginç! alışılmadık bir sınır duvar kağıdı yapmak için, ısmarlama malzemeler ve dekoratif sıva çeşitli kullanabilirsiniz.

En kolay yolu kendi elleriyle frenlemek için - eski duvar kağıdı kullanmakEn kolay yolu kendi elleriyle frenlemek için - eski duvar kağıdı kullanmak

Ama elleriyle kaldırıma imalat sürecine daha yaratıcı bir yaklaşım yoktur. Bu ürün küçük boyutta olmalıdır varsa, fotoğrafları ile yapabilirsiniz. Bu seçenek, bir çocuğun odası dekorasyon için mükemmel bir çözümdür.


Duvarın bu bölümü bağımsız olarak yaratılması için en uygun malzemelerdir:

 • Tebrik ya da fragmanları mukavva;
 • Ayrıca tekstil malzemeleri, kağıt, bir floresan renkli yaprak;
 • Kendinden yapışkanlı bir film.

Modern tasarımcıları da alışılmadık bir sınır duvar kağıdı eski dergiler, posterler ve eski kayıtların kapakları oluşturmak için kullanılır. Sonuç hayal gücü ve çaba dekoratör tamamen bağımlı olacaktır.

Nasıl duvar kağıdı sınır tutkal: Uygulamanın özellikleri

kaldırıma yapıştırılması kusurları kontrol etmek için tavsiye edilir önce, bütün Kaseti görmek daha iyidir. Sonra toz duvarın yüzeyini temizlerken bakmak gerekir, bu nedenle yapışkan daha üniform olacak.

kuru duvar kağıdı kadar sınır yapıştırarak başlamaz mı. Gerçekten de, kuru aksine, yaş malzeme bant iyi tutamaz.

curbs monte etmeden önce kağıdı kusurlar için bütün bandı kontrol edilmesi önerilmektedircurbs monte etmeden önce kağıdı kusurlar için bütün bandı kontrol edilmesi önerilmektedir


Bu ürün için bir yapıştırıcı seçerken akrilik temelinde yapılan tutkal, tercih vermek önerilir. bu, su ile seyreltilmeden kullanılabilen için. Ayrıca kitinde bir tüp ile özel bir uygulama fırçası olup tutkal çok dayanıklıdır.

duvar kağıdı sınır için duvar yapıştırarak tüm süreç kolaydır. Ancak, mükemmel bir şekilde düz bir yüzeye bakmak gerekir. Ayrıca bina seviyesini kullanılması önerilir. Bir kalem kullanın ve ürünü monte etmek gerek seviyesinin yüksekliğini işaretleyin. Mutlaka her yerde aynı olması gerekir.

Bundan sonra istenen uzunlukta parçalara rulo ayrılmalıyız. Daha sonra, ürünlerin her biri yapıştırıcıyı uygulamak için ön yüzü aşağı yerleştirilir. (Iç tarafı yapıştırıcı ile kaplı) akordeon katlanmış önerilen ağ sürecini kolaylaştırır.

Tam olarak duvara şerit düzgün ve iyi yapmak kalır. yumuşatma zaman kenarlarına doğru kaldırıma ortasından taşımak daha iyidir. Tuval ilerleyemiyordu olmasını sağlamak için önemlidir.

Önemli! Her şerit, bordür bir önceki ile birleştirilmelidir. Bu ürünlerin köşelerinde zorunlu olarak üst üste yapıştırılmış.

duvar kağıdı sınırlarının yapıştırma (video)

Duvar kağıdı sınır çeşitli odalar süslemek için kullanılan yıllardır sahiptir. Bunun dışında ürünün yardımıyla duvarların küçük kusurları gizlemek mümkündür, odada belirli bir alanı vurgulamak için kullanılır olmasından. olası kaldırıma kendini imalat ile en beklenmedik dekor seçenekleri elde etmek üzere.

Duvar kağıt bordurleri (fotoğraf)

4ea878114a0f901kitchen-duvar renkli6sochetanieoboevvinterere10191c28a0f1f9a4ca4f272e9505cb504a42d8c4d0f93f6bbcc438db0f33875786450 jj6902room4230-dışı 654683850-dışı 576796082oboynye-bordyury-V-interer

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 8

Adblock
detector