The BlogModern giriş holü - güzel ve fonksiyonel mekan, belirli tasarım tarzında yaşlarıModern giriş holü - güzel ve fonksiyonel mekan, belirli tasarım tarzında ev veya dairede Her odada yaşlı kendi fonksiyonel yük bulunmaktadır. onun hedef tasarım uzay bağlıdır dan öyle. Bugün, tasarımcılar giderek görünüşte böyle dikkat hak etmeyen alanlarda odaklandık. Şık lobi bugün - değil nadir yapmak. Bu ancak sevinmek olamaz. Bu bir kişinin aldığı ilk odasıdır beri. Onun uzay doğru organize edilmiştir önemlidir. Bir şık ama pratik dekor, kaliteli ve ergonomik mobilyalar seçmelisiniz.


küçük koridorlar için stilleri çeşitli

Küçük bir alana sahip Tesisler tasarımında özel bir yaklaşım gerektirir. çıkarmak zor Koridorları. Genellikle çok küçük bir boyuta sahiptir.

Bir tasarım projesi yapmak için önceden değilse, küçük bir koridorda zor ev mobilyalar ekleme.

oda bitirme ve donatılması için bu tedavi öncesi uzay geleceği görselleştirmek için izin verecektir. Bu uyumlu ve kolay olmalıdır. En önemli şey - görsel stil seçin ve onun temel kavramları takip etmek.

Koridor klasik ya da klasik tarzı olarak modern minimalizm tarzında uygulanabilirKoridor klasik ya da klasik tarzı olarak modern minimalizm tarzında uygulanabilir

 farklı tarzlarda dekore Koridor:


 • İtalyan;
 • Yunan ya da deniz;
 • Shabby şık;
 • Barok;
 • Fransız;
 • Avrupa;
 • Çin;
 • Akdeniz;
 • Fas;
 • Vintage;
 • Retro.

Her stil kendi özelliklerine ve özellikleri vardır. Tasarımın temelleri belirli kurallara bağlılık dayanmaktadır çünkü bu önemlidir. Alanı düzenlemek bittikten, mobilya ve dekorasyon öğeleri bir arada seçmek önemlidir.

Stiller salonu: genel tasarım kuralları

Küçük bir alana sahip tasarım koridorda temeli kolaydır. Günlük kullanımda ihtiyaç vardır iç yalnızca bu nesneleri, kullanımını sunmaktadır minimalist tarzda küçümsemeyin. Tasarımcılar aşırı ve çok az yer tavsiye edilir.

Koridorda Stil sanal oda donatmak için izin özel programlar belirlemenize yardımcı olması için.

hesabınıza küçük boşluk her santimetre donatılması zaman. Düzgün mobilya düzenlemek için bilmek önemlidir. Ama önce, dikkatle seçilmelidir. herhangi bir tarzda kullanıma uygun tasarım kurallarının bazıları.mobilya uygun yerleşimi çok önemlidir bu yüzden bir kural olarak, standart büyüktür gelmezmobilya uygun yerleşimi çok önemlidir bu yüzden bir kural olarak, standart büyüktür gelmez

Genel tasarım kuralları:

 • Modüler sistemler tercih ediniz;
 • dolaba monte edin;
 • Kabin ve duvar hizalama;
 • Köşe mobilya seçimi;
 • asma kullanma.

mobilya seçerken koridorda saklanacaktır kaç öğe göz önünde bulundurulması önemlidir. Bu, çoğunlukla bir daire veya evde yaşayan kişi sayısına bağlıdır. Görsel alanı genişletebilirsiniz bitirme malzemeleri seçmek de çok önemlidir.

minimalizm koridorları tarzında

Dairenin koridoru tasarlarken hemen hemen her zaman küçük bir odaya verilir. Bu durumda, yük oldukça büyük: üst giyim ve ayakkabı saklamak için kullanılan daire, sunar. Bu küçük bir alana sahiptir, özellikle zor bir konu doğru koridor vardır.

Modern tasarımcılar gereksiz şeylerden kurtularak boşluk uyum sağlayan minimalist bir tarzda, içinde koridorları kayıt için tavsiye edilir.

Minimalist tarzda salon tasarım dekorasyon için malzemeleri, mobilya türü doğru seçim, hem de uygun aydınlatma kurulumunu göstermektedir. Minimalizm alan aşırı değil, basit malzemelerle bir seçim gerektirir. tasarım hileler bazı yardımı ile görsel büyütebilirsiniz gelir.

Minimalist tarzda küçük bir koridor için en uygunMinimalist tarzda küçük bir koridor için en uygun

malzeme ve mobilya seçimi ile ilgili ipuçları:


 • Bitiş. Harika bir fikir açık renkli duvar kağıdı veya sıva kullanmaktır. taş ve kabartma panellerinin kullanımı alanını azaltarak etkisini üretebilir. Duvarlar için parlak boya kullanmak daha iyidir. Tavan çekme yapıları karşılamak için en iyisidir. yüksek tavanlı etkisi yaratacak Parlak kullanın. Paul laminat kaplı veya karo edilebilir.
 • Mobilya. duvarda yer kazanmak için dolap eklenebilir. kıyafet dolabını ayna görsel alanı genişletecektir. Kabine mümkün olduğunca büyük olmalıdır. koridor karmakarışık her şeyi yerleştirmek için.
 • Aydınlatma. en iyi çözüm duvar ve spot yeterli bir miktarda kullanmak. Koridor ışık ve rahat olmalıdır.

koridor kapıları - değil çok iyi bir seçenek. Tasarımcılar alçı kiriş yapmak için tavsiye edilir. malzemelerinin seçimi ile önemli cisimleri iç ahenkli olması gerektiğini hatırlamak.

İngiliz tarzında rahat salon: Fotoğraf ve Tasarım

salon tasarımı konfor ve güzel bir görünüm varsaymak gerekir. İngiliz tarzı salonu lüks ve şık görünmek için izin verir. Bu durumda, bu tarzda büyük ve küçük alan olarak dizayn edilebilir.

Stil kısalık içerir. Her bir tasarım öğesi pahalı ve zevkli görünmek zorunda.

koridorda için tam her malzemenin seçimine, İngiliz tarzında uygulanan ve mobilya çok dikkatli alınmalıdır. Çok önemli renk yüzey. Bu ahenkli, sessiz tonları seçmek en iyisidir.

ana İngilizce tarzı nitelikleri - gelenek ve kısalıkana İngilizce tarzı nitelikleri - gelenek ve kısalık


İngiliz tarzında tasarlanan:

 • Bitiş. Duvar kağıdı şatafatsız olmalı, ama o dalgalı çizgiler, çiçek süslemeleri ve geniş bant ile dekore edilebilir.
 • Aydınlatma. Bu İngiliz tarzında bir lamba takın en iyisidir. yüklü aplikler olabilir stil uymak için.
 • Mobilya. Doğal malzemelerden yapılmış olmalıdır. Böyle mobilya fiyatı oldukça yüksektir. salon alanı izin veriyorsa, o İngiliz tarzında lüks ziyafet ile dekore edilebilir.

İngiliz tarzını takiben sütunlar, kemerler ve nişler yüklenmesini içermektedir. Bir bütün olarak yaşamak canlı ve görsel geniş olmalıdır. ucuz olmayacak bir salon inşa edin.

Lüks iç: oryantal tarzda giriş holü

Afrikalı veya Japon tarzı Doğu salonu her zaman lüks bakacağız. Rahat ve şık. Onun iyileştirme düşük mobilya kullanımını içerir. Bu pratik olmak zorunda.

Mobilya geniş ve fonksiyonel olması için, ama güzel desenleri ve büyük aynalar ile dekore edilmiştir.

tasarım açık ve koyu renklerde yapılabilir. Ancak, karanlık arka plan çok kasvetli koridor yapmamaya, tasarım oldukça ciddi bir yaklaşım önermektedir. Ama mobilya renk geleneksel mürekkep olabilir.

Doğu tarzında koridor mobilya asgari olarak bu tür özellikleri ve duvarların lüks perdahlı ile karakterizedirDoğu tarzında koridor mobilya asgari olarak bu tür özellikleri ve duvarların lüks perdahlı ile karakterizedir

oryantal tarzda tasarım özellikleri:

 • Düşük mobilya;
 • Işık duvar süsü;
 • Romantik aydınlatma;
 • Temalı dekor öğeleri.

özel fotoğraf ve videoyu izledikten sonra olabilir oryantal tarzda salona göz atın. Bu görsel gelecekteki uzay hayal etmek yardımcı olacaktır. Dekorasyon ve mobilya her türlü uyum birbirleri ile kombine edilmiş olması önemlidir.

Modern, şık lobi (video)

koridor boşluğu farklı tarzlarda oluşturulabilir. Bunların her biri kendi özellikleri ve özelliklere sahiptir. Örneğin, bir Amerikan tarzı sadelik ve çokdilli, mobilya minimal kullanımını içerir. Her şey pratik ve işlevsel olmalıdır. Böyle bir koridor ithal malzeme ve mobilya gereklidir tasarlamak için. herhangi bir tarzda oturma odasında tasarımında ana kural - dekorasyon, mobilya ve dekorasyon öğeleri her türlü ahenkli birlikteliği.

Tasarım Şık koridorlar (iç fotoğraf)

5468a162d1b2b 4-6 14e01ead785beac352e722db1b962ad9 5f916ff 00001589b 8476d5ffe12c23cb7bdf52eec0ca02a7 1377695542prihozhie-foto-remont-42 13 1474790979prihozhaya-V-kubbe 13 ddsp041

Leave a Comment

Your email address will not be published.

9 + 1 =