Sessiz ve zarif yeşil iç odası: 30 fotoğraf – nwhistorycourse.org

The Blogoturma odasında tasarımında yeşil renk oda konforlu ve rahat hale getirecekTek kişilik odada oda rahat ve uyutnoyNastroenie yapacak oturma odasının tasarımında yeşil renk mükemmel o sakinleştirici isnat edilebilir gösterilmiştir fotoğraf bunların ışık ve renk, bu yüzden yeşil iç odası, tarafından belirlenir. Keyifli bir tatil, insanların kalbine yakın ve değerli toplantı aile daire içinde duygusal konuşmalar, - tüm bu yatıştırıcı yeşil tonların bir ortamda gerçekleştirilebilir. Bu yüksek kaliteli eğitimin böyle bir iç ihtiyacı olduğu unutulmamalıdır. Aksi takdirde, bir "asit" bir oda olsun.


Odada yeşil renk: iyi ve kötü

Bu rengin yönlülüğü neredeyse herkes gibi olmasıdır. Hala zor odası için renk düzenini seçmek için bulmak Retro fanlar ya da o, kısıtlama yeşil tercih tereddüt olamaz.

misafir odasında iç kısmında yeşil rengin Bireysel elemanlar rahatlama ve huzur katkıda bulunacakmisafir odasında iç kısmında yeşil rengin Bireysel elemanlar rahatlama ve huzur katkıda bulunacak

Asıl - Eğer saf bir şekilde, ve bunun tonlarında rengi kullanabileceğinizi unutmayın. Soğuk kireç zeytin veya yangın - Bir tasarım projeyi uygulamak için göze bile bir acemi tonlarının uyumlu bir kombinasyonunu sağladı.

Genel olarak konuşursak, böyle bir renklendirme fonksiyonel ve psikolojik faydaları geçerli:

 • Yoğun bir günün ardından dinlenmek için yardımcı olur;
 • rahatlatacaktır iç gün artan yük sırasında gözünde maruz İnsanlar;
 • Sakinleştirici tasarım evde iyi bir ruh hali yaratır;
 • Gün boyunca oda yeterli güneş ışığı alırsa, hafif ve rahat vardır;

Uzun süre bir odada çevre dostu ve dayanıklı malzemelerin kullanılması sayesinde duvarların genel temizlik ihtiyacı olmadı.


yeşil bir oda oluşturmak için önkoşullar

yeşil tonlarında yaşayan olmaya karar verdikten sonra, projenin pratik yönünü göz önüne almalıyız. Tasarımcılar belli şartların varlığı hakkında konuşun. Onlar üslup özellikleri oda ve daireler toplamda, hem de işlevsel bir yaşam hedefi ilgilendirir. üslup özellikleri hakkında konuşan kendi tercihlerine güvenmek gerekir yoktur.

Büyük bir çözüm organik siyah tonları ile kombine edilir yeşil renkte bir oturma odası, tasarlamaktırBüyük bir çözüm organik siyah tonları ile kombine edilir yeşil renkte bir oturma odası, tasarlamaktır

Retro olmadan hayat düşünemiyorum edenler, yeşilin pastel renklerle yapılan duvar kağıdı, en ödemek zorundadır. Dikkat dikkat duvar kağıdı tonlarında ve doku dikkat edilmelidir. nasıl parlak kaplama bağlı olarak, renk doygunluğu derecesine bağlı olacaktır. Çok parlak veya kabartmalı versiyonunu almaya tavsiye edilmez nedeni budur. Bu durumda, oda rahatsız muhtemeldir.Gelecekte, hatalardan kaçınmak için nasıl aşağıdaki pratik önerileri uymaları önerilir:

 • Duvar kağıdı Evrensel renk zümrüt veya kuşkonmaz kabul edilir;
 • Her gölge renginde kendisine zorunlu uyumlaştırılmış yakındır;
 • Aynı odada yeşil tonları izin verilen azami sayısı - 3;

odada balkon varsa, tasarım Lima yakın bir şey kullanmak daha iyidir.

Yeşil yaşam birkaç fonksiyonel alanları vardır

boş alan çok olması - manzara görünümünü değiştirmek için büyük bir fırsat olağan hale gelmiştir. o salon dolaba donatmak amaçlanıyorsa, o zaman yeşilin yumuşak gölge yardımcı seçin. Psikologlar iş tamamen odaklanmış koşuşturma, kaçmak böyle bir boşlukta olduğunu göstermiştir.

Güzel iç yeşil misafir odası şık, modüler desenleri veya diğer dekoratif öğeler yardımcı olacaktır tamamlayacakGüzel iç yeşil misafir odası şık, modüler desenleri veya diğer dekoratif öğeler yardımcı olacaktır tamamlayacak

bir zümrüt tarzında döşenmiş en rahat çalışma alanları, kabul. oda gündüzleri güneş ışığı çok az miktarda alırsa, tercih malakit gölge verilmelidir.

Genel olarak konuşmak gerekirse, zorunlu hesap hangi uyardı az sayıda vardır:

 1. Biz 2 ya da daha fazla fonksiyonel alanları görsel farklılaşması için mor tasarım öğeleri kullanarak önerilir.
 2. Duvarda bir yer var masasına sonraki Eğer tarihsel temalar üzerine bir resim var yerleştirilebilir.

Çok fazla dağınıklığı duvarı gerekmez. Örneğin, yeşil beyaz ev-müze "Manor Trigorskoye" üreme ve tonları görkemli izolasyon görsel merkezinin oluşumu ile yapardı.

yeşil tonlarında Yaşayan: mobilya seçimi kuralları

Benzer bir renk yeşil iç mobilyalar tamamlayacak saçma görünebilir. Tasarımcılar sonuçlar çıkarmak için tavsiye edilir. Odaya alan dönüşümü gerçekten sağlayarak uyumlu kombinasyonuna konsantre olmamız gerekiyor. Yeşil başarılı çiftleri ve bej ikilisi bir listesini açar. Onları gerektiğini takiben düzgün yeşil ve siyah seçilebilir. Hayır, odasında aşırı karamsar olacak. Önemli olan - Doğru koyu yeşil odanızın belirli özelliklerine bağlı olarak, siyah ile kombine emin olmak için.


Düzgün seçilen iç yeşil yaşam sıcak ve ahenkli bir atmosfer yaratmak için yardımcı olacaktırDüzgün seçilen iç yeşil yaşam sıcak ve ahenkli bir atmosfer yaratmak için yardımcı olacaktır

Bunlara ek olarak, birkaç iyi kombinasyonlar vardır:

 • "Yeşil elma" ve siyah;
 • Kahverengi ve yeşil;
 • Koyu ahşap ve malakit;
 • Açık mavi ve yeşil;
 • yeşil ve mor soluk gri-zümrüt.

diğer renkler bir dizi yeşil doğal tonları farklı tonlarının uyumlu kombinasyonu psikolojik rahat bir atmosfer yaratmak için.

Rahat yeşil iç oda (video)


Hesaba odanın büyüklüğü, aydınlatma derecesini, mobilya baskın doku ve diğer özellikleri bir numara almak için gereklidir. Başka şeylerin yanı sıra, parlak ve parlak yüzeyli dikkatli olmalıdır. Hatta profesyonel tasarımcı istenen renk doygunluğunu yeniden oluşturmak zor olabilir.

Tasarım yeşil oturma odası (iç fotoğraf)

8dizayngostinoyvzelenomcvete3128110101113503255892b89b3b833ec7b5c43ad34ea755381261detskaya-komnata-v-zelenom-tsvete13dizajn-gostinoj-5Dizajjn-zala-v-zelenykh-tonakhe833c75491ae5759

Leave a Comment

Your email address will not be published.

51 − = 42

Adblock
detector