Seramik granit mutfak kat: tasarım ve özellikler – nwhistorycourse.org

The BlogFayans kalite, estetik, konfor ve uygun fiyat kombine edilmelidirFayans kaliteli, estetik, konfor ve gelişen teknolojilerin erişilebilirlik tsenuV yüzyıl farkedilmeden bina ve bitirme malzemeleri gitmiş değil birleştirmek gerekir. Süsleme malzemeleri piyasada Bolluk karakteristikleri alıcıların talepleri iyi bir şekilde, sen granit seçmenizi sağlar. En mükemmel bir son kiremit nitel, estetik, konforlu çalışma ve uygun fiyatta olmalıdır için.


Mutfakta Muhteşem kat: granit fayans

Mutfak hep evin en çok ziyaret edilen odasıdır. Ama evlerin küçük bir alan vardır genellikle mutfakta altındadır. Bu nedenle, soru kalır: güçlü ve dayanıklıdır kapsama nasıl seçileceği?

Granit özellikleri granit ve mermer benzerGranit özellikleri granit ve mermer benzer

 granit dikkat edin. O, "prim" sınıfının bir kiremit olarak kabul edilir. özelliklerini ve görünüm göre, granit ve mermer gücü ile uyumludur. Bu malzeme sadece güzel değil, aynı zamanda eşsiz özelliklere sahiptir.

ürünün Faydaları

nem ve kir direnci - porselen karoların ana avantajınem ve kir direnci - porselen karoların ana avantajı


Granit avantajları şunlardır:

 • nem ve kir direnci;
 • dayanımı;
 • renk ve doku tekdüzeliği;
 • renk ve desen seçimi çeşitliliği;
 • Yüksek yangın dayanımı;
 • operasyonun Dayanıklılık.

Pek çok avantajlara rağmen, döşeme eksiklikleri hakkında bilmek gerekir. Tam olarak ne dikkate alınması gerekir?

eksiklikler

Her şeyden önce: 1. yalınayak yürümeye rahatsız Soğuk kaplama;
 2. Çini, özellikle parlak, slaytlar;
 3. Bağlantı dikişleri çok etkileyici, ama oldukça zaman bunları temizlemek için alıcı bakmak;
 4. yüksek fiyat.

Çini - Malzeme serin ama doğru bu eksiklik yerden ısıtma yükleyebilirsinizÇini - Malzeme serin ama doğru bu eksiklik yerden ısıtma yükleyebilirsiniz

Dezavantajları kolayca benzeri sıcak katlı bir sistem, doku fayans seçimi ve kullanımı ile nötralize. Gördüğünüz gibi, avantajları daha ortada. yoğunluk ve aşınma direnci zemin döşeme berraklık bölümleri eklem sayısını azaltır, dış etkilere, bu malzemenin, dirençli hale getirir. Bütün bunlar bir araya zemin görünümünü iyileştirir ve performansını artırır.

mutfakta yerde Porselen karo - güzel, dayanıklı ve kolay kat bakımı için.

zaten mevcut açık avantajlarına rağmen karo üretim teknolojisi kalitesini artırmak ve tasarımcılar granit kullanılması olasılığını uzamasını sağlamak için yeni özellikler oluşturarak, düzeldi.

bir porselen tür veya birkaç harmonik yardımı bir arada kullanılması mutfakta rahat bir atmosfer yaratır. Böyle bir kat - mutfaklar için mükemmel bir seçimdir. O uzun süre hizmet etmek ve mükemmel bir görünüme koruyacaktır.

katta mutfak için granit seçin

laminat veya muşamba, seramik karo veya granit: Mutfakta başka onarımını yapacağız ise, çoğu insan döşeme nasıl seçileceği hakkında çok düşünüyorum. Bazı akrabaları ve arkadaşları, tasarımcıların hizmetlerine İkinci aradan yorumlarını dinlemek ve diğerleri sezgi güveniyor.

Porselen karo - çok dayanıklı bir malzemedir. Artı, şimdi dilediğiniz iç için boyama alabilirsinizPorselen karo - çok dayanıklı bir malzemedir. Artı, şimdi dilediğiniz iç için boyama alabilirsiniz

Ama ikisinden birini bitirme malzemesi seçim kriterlerini karar satın almadan önce.


Mutfak zemini için büyük bulmak - granit. Bu materyalin ile herhangi bir tasarım fikri gerçekleştirebilir: Klasik idil yeniden ya da mutfak tasarımında asi not etmek.

granit Kat - zemin kaplamaları tüm avantajlarından ahenkli birleşimi.

tasarımcılar İpuçları

dikkate teknik özelliklerini değil, aynı zamanda binanın içini sadece granit fayans seçerken. Yalnızca görsel mutfak alanı büyütmek değil, aynı zamanda fayans kullanarak ifade edilemez glamour vermek edemez dikkate almak gerekir ne?

Beyaz karo görsel oda büyütmek olacaktırBeyaz karo görsel oda büyütmek olacaktır


ipuçlarından yararlanın:

 • tavan yükseltmek için görsel yardım alan genişleyecektir fayans döşeme yöntemi:
 • Küçük odalarda parlak yüzeyli fayans kullanmak daha iyidir;
 • Büyük bir mutfakta koyu renkler kullanın;
 • Bir zemin olarak granit kullanın.

Seramik granit karo döşeme, güç ve taban kaplamasının istikrar sağlar bunu yer karoları empoze ihtiyaçlarınızı uygun olanı yapma tarzı, renk ve doku için çeşitli seçenekler arasından seçim yapmak için izin verir.

Zemin desen ve renge Böyle farklı granit mutfak

Mutfakta tüm avantajlarını vurgulamak olacaktır birini alabilirsiniz piyasada mevcut fayans çiniler çeşitliliği arasında.

Bugün, mutfak sadece bir kaçı için herhangi döşemeyi satın alabilirsiniz. Zengin daha seçin.

Keramogranit mat veya parlak ya olabilirKeramogranit mat veya parlak ya olabilir

Seramik granit ayrılır:

 1. Teknik. Doğal granit benzemektedir.
 2. Sırlı. Şekil sır seramik karo olarak uygulanır.
 3. Cilalı. performansını azaltır aşındırıcı malzemeler ile İşlenmiş.
 4. Matt. Hiçbir tedavisi. yapı malzemelerinin piyasasında en sağlam ve son derece ekonomiktir.
 5. Yarı cilalı kesme ve mat yüzeyini parlatma elde edilmektedir.
 6. Saten nedeniyle sadece üretim teknolojisi sayesinde, dekoratif bir unsur olarak kullanılır, bu güçlü yükleri dayanamaz;
 7. Yapılandırılmış. bir rahatlama yüzeye sahiptir, bunun mümkün diğer malzemeler ve detaylarıyla taklit kolaylaştırır.
 8. Rektifiye. Bu bir monolitik zemin oluşturmanızı sağlar.
 9. Rustik. Bu yapısal seramik granit karolar türlerinden birini temsil eder. Ayrıca İdeal merdiven ve koridor için uygun.
 10. Mozaik. Genellikle sipariş altında gerçekleştirilen bu iç özgünlük ve cazibe verir.

firmaların çoğunluğu - üreticileri tek renkli mat fayans çinilerinin değil, aynı zamanda stilize doğal malzemeler sadece üretirler. , Seramik seçebileceğiniz bir mutfak tasarımına bağlı olarak taş, ahşap döşeme, ahşap, mermer, deri ve diğer birçok bitirme malzemelerinin renk, desen ve doku taklit.

Stilize kumtaşı karo mutfak iç bireyselliği vurgulamak.

en zorlu müşteriler granit ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli ve gökkuşağı renk paleti üretir. Bu eşleştirme fayans tasarım uzay, aynı zamanda gerekli performansı sadece izin verir.

Nasıl granit mutfak bakımı için

Granit mutfak bir zemin kaplamasını seçimi, basitliği rağmen, sürece çekiciliğini muhafaza olabildiğince kumtaşı karo için bakım belirli kurallar vardır, unutmayın.

not anlamak onlar yüzeyi zarar verebileceği için aşındırıcı uygun olmadığınot anlamak onlar yüzeyi zarar verebileceği için aşındırıcı uygun olmadığı

uygun bakım ile bu sağlam ve güzel zemin size çok uzun bir zaman sürecek.

Mutfakta karoların doğrudan günlük bakım soda zayıf çözelti ile temizleme ıslak düşürüldü. Bu suyu yumuşatmak olacaktır. Sen deterjan ekleyebilirsiniz. Ama "hayır" birkaç vardır.

Bunlar arasında:

 • dikişler zarar verir aside dayanan araçlar;
 • Aşındırıcı temizleyiciler yüzey cilalı ve sırlı zemini break;
 • Metal fırçalarla mekanik cihazlar kullanmayın.

bakımda iddiasız Fayans zemin. Ama onun en iyi mukavemet rağmen talimatlarda belirtilen bakım kurallarına uymak. balmumu ile işlemden geçirilerek kiremit ekstra parlaklık verin. Ayrıca parlak vasıtası, ayrıca zemin korur.

mutfakta yerde porselen karolar Döşeme (video)

dekor ve rengini değiştirmek için bir ihtiyaç olduğunda yalnızca granit gücü ve dayanıklılığı bir zemin değiştirildiğinde o kadar yüksektir ki, bunu düşünmek. bir kere iyi seçilmiş ve iyi koydu fayans çiniler miras torunlarınla ​​gidebilirsiniz - emin olun.

Mutfakta Seçenekler granit döşeme (Resim kombinasyonlar)

0000065603b319a9e371303419636-1024x76820120316150103136439946260531380713118plitka-na-pol-10a9635d5d90ce871940cb2114cd4ef72dea26891bb1648aeaba1cb11cd6f1a310dizain-12-başparmakheadpic02

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 40 = 42

Adblock
detector