senin iç Zarif mavi yatak odası: 5 renk birleştirmek – nwhistorycourse.org

The Blogyatak odasında iç kısmında mavi renk rahatlama sağlayan ve uyku üzerinde olumlu bir etkiye sahiptiryatak odasında iç kısmında mavi renk rahatlama sağlayan ve pozitif uyku İnsanlar deniz veya gök mavisi verebilir huzur ve rahatlama ile bir dernek, gibi onun kalitesi için mavi renk tercih etkiler. Mavi - Her stil için evrensel bir renk, bir klasik, yüksek teknoloji, Akdeniz ya da çağdaş stili olsun. Renk odası sakinleri huzurlu ve sakin hissetmek yatıştırmaya yardımcı olur. Birçok dünya kültürleri mavi renk egemen evlerinde böylece, kötü ruhlardan evini koruyan mavi olduğuna inanıyordu. Doğal mavi renk harika görünüyor ve çekirdek olarak bir iç yatak odası seçerken için idealdir.


mavi Yatak odası: renk kombinasyonları inceliklerini

mavi tonlarda yatak odası - bir popüler tasarım. Bu kızlar ve çocuklar hem mükemmel. genellikle iç kullanılan bir koyu mavi renk, oldukça zengin insanlar olduğunu mavi - çünkü lüks ve zenginlik rengi.

Aksi takdirde "itme" edecek ve yatak odası sakinleri bir depresyona neden olabilir, abartmak değil önemlidir ve kesinlikle aradığımız etkisi yoktur.

Aşağıdaki renklerden herhangi birinin iç seyreltilmelidir bu rengi önlemek için:

 1. beyaz;
 2. bej;
 3. kum
 4. yeşil;
 5. Karamel.

Bir yatak odası için mükemmel bir çözüm mavi ve beyaz bir kombinasyonudurBir yatak odası için mükemmel bir çözüm mavi ve beyaz bir kombinasyonudur


herhangi bir odanın temel tonu duvar kağıdı olarak ayarlayın. seçimi ile çok dikkatli alınmalıdır. Sonuçta, onlar oda ana plan ve ne olursa olsun daha sonra alınmayı hangi mobilya veya aksesuar tür mavinin etkisi yaratmak.

Eğer duvar kağıdı tutkal başlamadan önce, duvarlar, düzgün dengesiz yapışabilir aksi duvar kağıdı ele alınması gerektiği unutulmamalıdır.

lacivert - - mavi, koyu - lacivert, kobalt, turkuaz, denizin siyah veya gri tonları duvar kağıtları onlar ana renkler türetilen bu beklenti ile seçilir.

mobilya ve aksesuarları ile duvar kağıdı birleştirerek çeşitli seçenekler göz önünde bulundurun: • klasik tarzda iç mekan için mükemmel parlak desenli mavi duvar kağıdı uygundur.
 • Gri - çağdaş bir tarzda dekore edilmiş yatak için uygun mavi duvar kağıdı,. kahverengi mobilya - Bu durumda, bu iyi karanlık olmazdı.
 • kolaylığı için, mavi duvar kağıdı ve ışık perdeleri kullanabilirsiniz. dantel ile de uygundur aksesuarları.
 • mavi veya beyaz - Turkuaz ve Kobalt duvar kağıdı mobilya ve aksesuarları nazik büyük bakacağız.

odada şık iddialı hale geldiğinde O, çizgiyi geçmeye önemlidir.

mavi yatak odası: Bazı gölge tercih

Ne zaman seçme renkler odanın sahibini almak istediğini kendileri için tespit etmelidir. renk soğuk ve sıcak ikisi de olabilir.

beyaz perdeler ile birlikte Mavi duvar kağıdı klasik tarzda yapılmış, yatak odasına iyi uyumbeyaz perdeler ile birlikte Mavi duvar kağıdı klasik tarzda yapılmış, yatak odasına iyi uyum

dikkate yatak yerini almalı mavi en başarılı gölge seçmek için:

 1. mavi ve serin renklerin bütün tonları - pencereleri güney tarafında yönlendirilir eğer Bu durumda, bu uydurma gri olacaktır.
 2. Evin kuzey tarafında pencere mükemmel mavi, turkuaz, kobalt, parlak tonları kapalı ayarlanır.
 3. Oda büyük bir daire veya evin merkezinde yer almaktadır ve kendi içinde, onu herhangi bir pencere yoksa kötü doğal ışıkla aydınlatılmaktadır. çok dikkatli mavi renk ve asgari olarak ve daha hafif gölgeler tercih vermek - Bu durumda o karanlık uygulamak gereklidir. Bir odadaki aydınlatma dikkat etmek önemlidir.

Doğal mavi - Serin renk. Büyük miktarlarda iç kullanmakta basitçe tarzı yok, ama aynı zamanda yatak sakinleri depresyona neden olamaz.

Tasarımcılar mavi parlak vurgular ve parlak aksesuarları seyreltmek için tavsiye edilir.

Profesyonel renk paleti oynamak, ruhunu sadece hoş odasında konfor oluşturabilir.

Şık çözüm: beyaz mobilyalarla mavi yatak odası

mavi beyaz renkte iç yaparsanız, bu iç ciddiyet bir tür oluşturur. Beyaz - yumuşak seçeneğinin mavi renk. O güven, güvenilirlik ve huzur oda atmosferinde yaratabilir.


Beyaz her zaman olursa olsun kullanılmamıştır ne renk veya iç tarzı, bir kazanan görünüyor. Bu, çünkü beyaz anlaşılabilir - hassasiyet ve saflık rengi.

oda monoton ve sıkıcı görünmüyor böylece beyaz klasik mobilya, duvarların mavi karşı öne çıkıyoroda monoton ve sıkıcı görünmüyor böylece beyaz klasik mobilya, duvarların mavi karşı öne çıkıyor

beyaz mobilyalarla Seçenek mavi yatak odası özellikle şık olarak görülüyor, ancak yatak odası için mobilya ne tür seçilir?

Yani, mavi oda kullanabilirsiniz:

 • Yatak. bir yatak seçerken mutlaka beyaz yatak tercih yapmaz. Ancak beyaz çarşafları, koyu renk ahşap bir yatak ile bir seçenek olarak varsayalım.
 • çekmeceli bir göğüs. Bu çiçekler için tuvalet masası, TV altında bir raf ya da raflar ile aynı malzemeden yapılmış olmalıdır. Aksi kendi bireysel iç stil uymak mümkün olmayabilir.
 • Döşemeli mobilya. yatak odası mobilyaları beyaz seçmek için ise, o zaman küçük bir kanepe veya koltuk öncelik vermek gerekir. Yatak odasında ana yer aynı yatağı işgal beri.
 • Tuvalet masası. kadınlar için tasarlanmış mobilya Nefis bir eser. Bir aynanın varlığını ima beri, o zaman böyle de Eshab görüntülenmedi bir yol yerleştirilmelidir.
 • Çiçekler için raflar. Hiçbir oda büyük standı kazık izin verin, ama aynı zamanda bir oda tazelemek mümkün olacak.

beyaz mobilya seçerken hatırlamalıyız bir yatak odası olduğunu - dinlenme ve uyku için bir yer. Bu bakımdan, onun televizyon ya da bilgisayar kazık gerekmez.


Bir yatak odası Uyumlu mavi ve beyaz iç

Yatak odası iç ölçüde seçili rengine bağlıdır. Bir yatak odası iç kısmında mavi ve beyaz en yararlı kullanımlara düşünün.

Seyreltik mavi-beyaz yatak kahverengi gölge laminat döşeme imkanı kullanabilirSeyreltik mavi-beyaz yatak kahverengi gölge laminat döşeme imkanı kullanabilir

Bu tasarımcılar arasında serbest:

 1. Duvar kağıdı, perde, yatak, mobilya - tüm mavi veya mavi türetilmiş. En talihsiz ve tehlikeli bir seçenek. Mavi ilgisizlik ve konfor eksikliği başlangıcını gerektirecektir koyu renkler, ifade eder.
 2. konfor ve rahatlık için büyük - Mavi duvar kağıdı, beyaz mobilya. mavi duvarlar oda sıcaklığını ve bunu yenilenir parlak beyaz mobilyalar verir. Ayrıca, sıkı, oldukça şık odada görünüm renklerin bu arada, ama aynı zamanda basit.
 3. Beyaz ya da mavi duvar kağıdı, mavi mobilya - Ek seçenek şık iç. Beyaz duvar kağıtları oda özel bir hassasiyet ve yumuşaklık ve huzur etkisi yaratacak odanın mavi unsurları verir.

Ana kural herhangi iç Mavi rengi kullanılmasıdır - oda yapmak sıkıcı değil. Her zaman iç ve sadece renkleri değil aynı zamanda çeşitli aksesuarlar yenilemeniz gerekir.

Raflar, fotoğraflar için çerçeveler, çiçek saksıları ve çok daha fazlası - Tüm bu özel konfor oda verebilirim.

pencereler olmadan aydınlatma konusunda ve özellikle odalarda unutmayın. kendi içinde Aydınlatma tasarımcısı ana fikrini pekiştirir taban rengi, ve lambaları ve diğer aksesuarların akım aralığına bir kontrast, sadece sizin hayal ile gelip bir tasarım oluşturabilirsiniz olduğunu.

Çağdaş mavi yatak odası (video)

mavi Yumuşak paleti her evde sükunet, sadelik, maneviyatı getir. Bu olumlu bilinçaltını etkileyen, evin sakinleri rahatlatır. Bu nedenle, Rüyanda eğer - mavi bir odada, daha sonra devam edip uygulamaya koydu. Profesyonel bir tasarımcı yoksa, o zaman internete yardımına gelir. Bu ücretsiz kullanabileceğiniz yararlı bilgiler dolu.

mavi yatak odası tasarımı (fotoğraf iç)

023-nowe-Powisle-lüks penthouse-varşova-polonya-tpl-doruk-list-1840-920x61430-03-83458231072original1920x1080resizeinterior131414813616074912011-1202-S.A.R.A.H.-2928734858-mavi odalı tasarım-resimler-yeni model-dekor-ve-ideas1440x900şaşırtıcı-açık mavi-duvar renkleri-düzenleme-modern çocuk yatak odalı-1bb123b935631663908ea49ae9216e41bbluebedroomcf48d1339521ae0ae1945041c7cb411f

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 5 = 5

Adblock
detector