Sen asma tavan sular altında: ne yapacağını – nwhistorycourse.org

The BlogYukarıdaki komşular sel Eğer mobilya ve beyaz eşya zarar vermez, böylece daha sonra asma tavan, su tutargüzellik, kurulum ve kullanım kolaylığı, hem de çıplak beton döşeme tamamen düz bir yüzey çıkarmak için yeteneği: Yukarıdaki komşular sel Eğer mobilya ve beyaz eşya Birçok onların yadsınamaz avantajları için tavan gibi insanlara zarar vermez, böylece daha sonra asma tavan, su düzenleyecek. Ancak, hayatımızda, bu gibi olayların sel su gibi olur. Ne bir streç tavan su birikmiş olur? Aslında, durum ilk bakışta göründüğü kadar kötü değil.


Gerçek mi Mit: Asma tavan su tutan

asma tavan yüksek kaliteli PVC kumaştan yapılmış olması, suyun önemli miktarda tutabilecek - doğru! Ancak, su orada süresiz kalabilir sanmıyorum. Tabii ki, olabilirlik su odasına aldığını. Eğer asma tavan suyla dolu olduğunu fark ederseniz, bir durumda ne yapmak.

Asma tavan 2-3 gündür su tutabilmektedirAsma tavan 2-3 gündür su tutabilmektedir

gergi tavan Körfezi için Prosedür, çatı sızdırılmış veya eğer:

 • tavan sızan elektrik odasında kapatın.
 • bir damla su ışıkları için deliklerden daire içine nüfuz ederse, o zaman su toplamak için geniş bir kap yerine.
 • Tavan su tavan aydınlatma ek olarak, elektrik diğer kaynaklara nüfuz edebilir çünkü Şimdi, tüm daire çıkarın.
 • Şimdi yukarıdaki komşuları yaşadıkları apartman, kadar gidin. onlar hala bilmiyorsanız onları, neler olduğu konusunda bildirin. yarar sistemlerinin bir sel var apartmanda komşuları durumu acilen uygun acil durum hizmetlerini arayıp sel suları ile başa çıkmak için yardımcı olur. Gerekirse komşu apartmanda elektrik kapatmak unutmayın.
 • tavan imal şirketten acil ekibi çağırmalıdır tavan kaydetmek için. hizmetlerin listesi sel halinde yolculuk içerir.

Hiçbir durumda sel sonucu sonuçlanan mesane delinme etmez. Bu tuval devasa kurtarılamaz delik neden olacaktır.

Ne kadar su dayanıklı asma tavan

temel bilgiler yüz litreye eşit varsayımsal miktarına dayanır: Bir streç tavan tutma suyun yeteneği konusunda farklı sürümleri vardır. Bununla birlikte, Şekil çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir.


Streç tavan 1 metrekare başına yaklaşık 100 litre dayanır. metreStreç tavan 1 metrekare başına yaklaşık 100 litre dayanır. metre

tutulan su miktarı üzerindeki potansiyel etkisi nedir:

 1. tavan yüzeyinin alanı. Daha geniş bir alan, tavan tutmak mümkün olan suyun buna uygun alt miktar.
 2. kumaşın kalitesi. PVC kalitesine bağlı olarak, su tutma, farklı bir yeteneği var olabilir. tek güvenilir firmalardan tavan sipariş edin.
 3. germe kuvveti. güçlü, gergin kumaş, tiner o olur. Buna uygun olarak, ince tavan daha güvenilir olduğu.

Kumaş tavan su tutma kapasitesine sahiptir. büyük bir sel kumaş tavana sonra değiştirmek zorunda muhtemeldir. Kumaşa bu saygı çok yarar Vinil web.

streç tavandan su Kendinden pompalama

teorik olarak yardım için açmak için hiçbir yer yok ve tavan kendini kurtarmak zorunda sular altında durum düşünün, o zaman tabii ki böyle bir senaryo için bir eylem planı geliştirmek gerekiyor. Genel olarak, bir su kesesi kendi başlarına savaşmak zorundadır durum, durumun özel ekipman olmadan o kadar kolay değildir düzeltmek için, çünkü ortadan kaldırmak için arzu edilir. Ancak, böyle bir durumun göz önünde bulundurulmalıdır.streç tavandan su pompalamak için, 2-3 kişi gerekirstreç tavandan su pompalamak için, 2-3 kişi gerekir

Eğer sular altında vinil tavan karşı karşıya kalan olsaydı ne yaparsınız:

 • Eğer güç kaynağı kesildi ve sel kaynağı ile başa sonra, işin ana parçası ilerleyebilir.
 • Su için boş konteynerlerin bir yeterli sayıda hazırlayın.
 • sel ile başa çıkmak için bir ortağı bulun.
 • bir portatif merdiven ya da yüksek bir tablo hazırlayın.
 • Su miktarı çok büyük değilse, tavan deliklerden suyu tahliye etmek mümkündür. yarık ayarlamak için bu lamba veya avize ve suyu çıkarmak için.
 • Su ve tavanın çok kötü sarkmış, sonra sıvı yakıt pompalama otomotiv pompayı yardımcı olacaktır kaldırın. içi boş bir kaba su ile kapsülde su emiş etkisiyle.
 • senin tavan katı ise, bir Baget bıçak kenarını serbest bırakmak için gereklidir.
 • su boşaltıldı sonra normale geldi forma web ve ısının iç yüzeyini kurutmak gerekir. Bu prosedürler iyi temel sorun ortadan kalkana kadar bekleyebilir profesyonellere bırakılır.

Tavan restorasyonu ile acele değil daha iyidir. doğacak bağlantı sonucunda bunu zarar verebilir. vinil yüzeyini geri uzmanlar arayın.

sel sonrası asma tavan kurumaya nasıl

asıl sorun çözülene sonra, bir sonraki soru tavan geri nasıl. Kurtarma esas tabakayı kurutmak oluşur.

Amacıyla asma tavan doğal olarak kurumaya kadar sıradan bir saç kurutma makinesi kullanmalıdır beklemek değilAmacıyla asma tavan doğal olarak kurumaya kadar sıradan bir saç kurutma makinesi kullanmalıdır beklemek değil

Selden sonra tavan kurutmak için yollar farklı türü vardır:

 1. Teknik. tavanlar yüklemek için şirketi arayın ve hızlı ve doğru tavan bozulmamış durumunu döndürür.
 2. nem doğal olarak ortadan kalkmayacak kadar birkaç gün baget tavan yeniden doldurmayın. bölümleri sarkma kurtarma sürecini hızlandırmak için bir binanın yokluğunda normal ev saç kurutma makinesi uygun.

Eğer tavan protopleniya sıcak suyun altında biriken sonucunda, daha sonra vinil risk kritik olacak. Sıcak su neden deformasyonlar dönüşümsüz olabilir.

Kumaş tavanlı: Körfez'de sonra onarımlar

Kumaş çok kötü sel tahammül edilir. Suyun hacmi büyük ise, tavan değiştirmek zorunda kalacak olması muhtemeldir. Sızıntı küçük olduğu Bununla birlikte, durumlar vardır. Sonra "küçük kan" yapabilir ve kumaş tavan dönüşümün küçük manipülasyonlar yapmak.

Kumaş streç tavan sular altında kaldıysa, kusurlar onun durumunu takdir ve eylemde uzmanları neden ortadan kaldırmak için tavsiye edilirKumaş streç tavan sular altında kaldıysa, kusurlar onun durumunu takdir ve eylemde uzmanları neden ortadan kaldırmak için tavsiye edilir


Ne var sel sonrası tavan doku dönüşümü için seçenekler şunlardır:

 • kir ve pastan küçük lekeler bir deterjan kullanılarak yumuşak bir bezle temizlenmesi deneyebilir.
 • Kumaşta pasa karşı halk çare - amonyak olduğunu.
 • Deterjan temizleyici kullanılarak yüzey temizleme. Bu tür cihazların varlığı büyük ölçüde genel olarak kumaş tavan çalışmasını ve temizlik kolaylaştırır.
 • Tavan boyama. Kumaş tavan boyanabilir! Tavan pas büyük bir leke oldu, bu özellik kaçınılmaz olacaktır. dokusunun tamamen kuruma ve boya uygulaması için konak bekleyin.

Evde sel sık rastlanan bir olay olabileceğini biliyoruz, bu vinil tavan yüklemek için en iyisidir.

Ağır su altında asma tavan (video)

Körfez vinil tavan korkunç görünüyor. Ancak, dışarı pompalamak tavan sular için - gerçek. Buna ek olarak, geçen asma tavan tüm daire kurtuluşu olacaktır. Bu evde sel kurtarıldı PVC kanvas, böyle bir tavan kapağının lehinde güçlü bir argüman olduğunu, ancak, gergi tavan montajı için tüm nedenleri değildir.

sular altında Asma tavan (fotoğraf örnekler)

3-135017-0117-potolok28042015-154500e3dada0994610284879eb05383a993c0130535432156757


Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 35 = 43

Adblock
detector