Şehir özellik: asma tavan avantajları ve dezavantajları – nwhistorycourse.org

The BlogÇoğu insan asma tavanlar tercihÇoğu insan çözümler çeşitli düşürülür streç potolkovSovremenny onarım için tercih - basit klasik komplekse, profesyonel hizmet gerektiren. Tavan sadece yapıştırılmış duvar badana olabilir ve çerçeveye dayalı alçıpan konstrüksiyon yapılabilir. Ama oldukça sık tercih asma tavan lehine yaslanıyor. Bu seçenek kabul edilip tavan yapısının olumlu ve olumsuz yanlarını ağırlığında zaman, nihayet çözüldü.


Asma tavan: artıları ve eksileri tasarımın

Her şeyden önce, ben "artıları" ve "eksileri", tartmak ve dikkate hanelerin görüşünü almak ve profesyoneller bu tasarım ne olduğunu tam olarak anlamak gerekir önce.

Stretch tavan yüksek nemli hatta oda, herhangi bir odanın dekorasyonu için uygundurStretch tavan yüksek nemli hatta oda, herhangi bir odanın dekorasyonu için uygundur

tavan için kullanılan malzemeler iki çeşit - PVC film, polyester kumaş. özel bağlantı elemanları, baget parçası ile tavan yüzeyine monte edilmiştir. Daha önce tavana veya duvara monte. Bu malzeme çekme yapıları Baget ayrıntıları giymiş olduğu ortaya çıktı. Baget güvenli tuvali tutan ve bu sorun genellikle durum böyle değil.

Bir gergi tavan başlıca avantajları:


 • Hızlı kurulum, saat sadece bir çift - ve bariz dönüşümün evinde;
 • Yüzleşme sel, Körfez değiştirilmesi gerekir sonra, alçıpan tavan, aksine asma tavan sel dayanabilir;
 • herhangi bir odaya, yüksek nem ile bile odaların dekorasyonu için uygundur;
 • Kolay temizlenir.

Bu tavanın sadece ana avantajları, ve daha sonra yapı, çalışma ve uzun vadeli (en az 15 yıl) ve estetik mukavemeti vardır.

Ne dezavantajları önemli isnat edilebilir edilir? Eh, öncelikle malzemenin kendisi - bu çevre dostu olarak sınıflandırılabilir edilemez. Kabaca söylersek, bu senin evine gelen kimya var. Bu bağlamda, alçıpan daha karlı.

Daha az inşaat pahalı ve keskin nesnelerin korkusuyla - Tavan nadiren bu aynı keskin nesneler tarafından hasar gördüğü için ama bu eksiklik çok görecelidir.

Asma tavan Eksileri: yorumlar ve öneriler

fiyat çünkü birinin omuz seviyesi ve birisi sadece seçenek için, en objektif dezavantaj değilse Eh, "biriktirmek", ancak diğer resifleri tasarım daha objektif germek.Deneyimli uzmanlar hızlı ve yardımcı doğru asma tavan kuracakDeneyimli uzmanlar hızlı ve yardımcı doğru asma tavan kuracak

Örneğin, bıçak altında boşlukta basınç. Zamanla bu birikebilir ve pencere veya kapı açarken tavan sözde çöküşünü çalışacaktır. Bu vinil tavan bir film ile genellikle öyle olur. Ama umutsuzluk - bu tavan yüklü şirketin sorunlardır.

Diğer bir dezavantaj - tavan kırılganlığı. Orada yüklemesiyle bazı zorluklar vardır, ama dikkate ustalar bu noktaları deneyimli ve hata yapmaz çünkü. Çünkü avizeler yüklenmesi sırasında, lambalar, bir gerginlik tavana nasıl yapılacağını biliyorum uzmanları, bakın.

Germe tavanların Avantajları: 5 önemli nokta

Germe tavanlar doğru, genel olarak, birçok avantaj farklılık gösterdiğini iddia edenler.

Kendiniz için Yargıç:

 • Bunlar tamamen dekoratif bir fonksiyonu ile baş edilir - herhangi bir odada, ideal tasarım asma tavan seçebilir;
 • Bunlar temel tavanın tüm eksiklikleri gizlemek;
 • Özel bakım gerektiren - hafif bir deterjan ve kumaş, hepsi bu;
 • Bu yanmaz yapısı;
 • Tavan çökmeye değildir ve çürüme yoktur ve bir kondensat meydana getirmek değildir.

Stretch tavan mükemmel olan ana tavan tüm kusurlarını gizlerStretch tavan mükemmel olan ana tavan tüm kusurlarını gizler

Buna ek olarak, tavan iyi bir termal yalıtıma sahiptir, hem de iletişim gizler.

için ve doktorlar ve uzmanlar görüşüne karşı: Germe tavanları

Peki, neden asma tavan çevre dostu tasarım denilen olamaz mı? Bu, malzemenin bir açıklama yapmak.


Uzmanlar inanıyorum PVC'den üretilmiş asma tavan daha az kumaş tavan gelen zararUzmanlar inanıyorum PVC'den üretilmiş asma tavan daha az kumaş tavan gelen zarar

PVC kaplama polivinil klorid, asit içinde çözünür olmayan mükemmel nem direnci, stabil bir bileşik olup, ancak ısıtıldığında kalitelerini kaybeder. Bu nedenle, güçlü buharlaşması da erime ve - fenol ve toluen - bu durumda hava bu grubun ana uçucu kimyasal ürünlerin çok sayıda serbest bırakılmaz. Ama bu maddeler sadece büyük dozlarda tehlikeli!

kumaş germe tavan gelince, bunlar, aslında, poliüretan ile emprenye edilir, polyester örgü, imal edilmiştir. hızlandırıcı maddeler ve yüksek sıcaklıklarda etkilerine dirençli olan bu kauçuk-benzeri malzeme,.

PVC yapılmış asma tavan daha kumaş tavan zarar ciddiye alt: Eğer kesin olarak söyleyebiliriz çünkü.

Neden sık sık tavanlar kadar gündelik sağlığını anlama gelen olduklarını tıbbi görüş bakın vermedi. Gerçek şu ki kalitesiz inşaat, ne yazık ki nadir değildir. Tavana kurulumundan sonra üç ila beş gün içinde hissediyorum, eğer kimyasal karakteristik kokusu muhtemeldir ve vicdansız üreticileri için düştü.


Çünkü küçük odalarda, örneğin, banyo, benzer tasarımı arzu bitkidir.

iki hafta ve boya kokusu gibi bir koku tavandan geçmişse, o bir tavan değiştirmek daha iyidir. Şu anda daha gelecek.

onarım döneminde bir gergi tavan avantajları nelerdir

çünkü gerginlik yapısına verilen sesin basit onarım tavan kaplamaları seçimi - bu yönü önemli değildir.

Bir streç tavan önemli bir avantajı uzun garanti ömür demekBir streç tavan önemli bir avantajı uzun garanti ömür demek

Neden sadece bir streç tavan onarmaya:

 • Hiçbir inşaat atığı - gürültü, toz, boya, duvar kağıdı, ve bir dairenin ölçekte diğer küresel felaketler;
 • Baz alt tabakaya o, hiçbir özel hazırlık iştir, gerekli değildir hizalayın;
 • Hızlı kurulum - sadece birkaç saat içinde ana olabilir işlemek.

Ve tabii ki, bu tasarımın bir başka önemli avantajı daha uzun garanti süresi ise - en az 10 yıl, ama pratikte - hepsi 15 ve daha fazlası.

Artıları dikişsiz streç tavanlar

Onun elastikiyet kesintisiz tavan hatta çok düşük sıcaklıklarda muhafaza eder. Çünkü bunlar, plastik tavan aksine uygulamak ve loca ve balkonlar ve diğer ısıtmasız odalar.

loca, balkonlar ve diğer ısıtmasız odalarda kullanılan Dikişsiz tavanlarıloca, balkonlar ve diğer ısıtmasız odalarda kullanılan Dikişsiz tavanları

Web genişliği - 3 metre ve fazlasıyla yeterli kesintisiz tavan yapmak.

PVC tavan cihazları olan bir ısı tabancası, sıcaklığa duyarlı olan şeyleri ihtiyaç için, temizlemek için gereklidir. cihazların durumunda, kesintisiz tavan güçlük gerekmez.

Eksileri dikişsiz streç tavanlar

Bunlar ağırlıklı olarak tavan tasarımında oluşur. renkler ve dokular Aralığı alıcının seçimini sınırlayan oldukça azdır.

Stretch tavanlar mekanik strese karşı çok hassastırStretch tavanlar mekanik strese karşı çok hassastır

Ve belirgin bir olumsuz - dikişsiz tavan üstündeki sızıntı restore edilmez. Su biraz tedbirler hızla alınmıştır varsa, yapıyı kurtarmak, ancak diğer durumlarda, ne yazık ki, hayır.

Islak temizleme kesintisiz tavan bunu sadece kuru paçavraları can silin olamaz.

Germe tavanları: avantajlar ve dezavantajlar (video)

Tavan yapısının bir seçim yapma, bütün faktörleri göz önünde bulundurun. , Moda hakkında devam artık yeterli alternatifleri çünkü ve ne gibi satın ve evinizdeki uyumlu olacağı vermeyin.

tamir Başarı!

Artıları ve asma tavanların aleyhte (fotoğraf)

15b8527b5f4a4ef9f34ad549905dc3ca32000000000756ab7ff70f5264756af55790beb8394original1a26b4adc6319a76d2936e783fab07ae7f3253983205acvetnoy-dekor

Leave a Comment

Your email address will not be published.

3 + 1 =

Adblock
detector