Seçip delikli tavanlar yüklemek – nwhistorycourse.org

The BlogDelikli tavan Her odada harika görünüyororijinal olmayan ve ilginç tasarım çözümleri - Delikli tavan herhangi pomescheniiPotolki delikli içinde harika görünüyor. Onlar düşük özgül ağırlığa sahip ve ucuz olması nedeniyle Çoğu durumda, PVC'den imal delikli panelleri kullanır. Seçenek olarak ise, bir küme malzeme ya da delikli alçı uygulayabilir. çatı kaplama öncesi taban yüzeyini temizlemek ve profillerin sağlam bir çerçeve oluşturmak için gereklidir.


Nasıl tavana delikli tepsinin montaj olduğunu

Delikli tepsiler kablo güzergahı koymak için gerektiğinde kullanılır. Delikli kesitler fazla ısıyı almak yardımcı olur. Bu gibi tepsiler plastik veya galvanizli çelikten yapılmıştır. Bazen paslanmaz çelik ürünlerde kullanılan.

Eğer bir kablo güzergahı lay gerekiyorsa, o zaman delikli tepsileri kullanmalıdırEğer bir kablo güzergahı lay gerekiyorsa, o zaman delikli tepsileri kullanmalıdır

kullanılarak yapılabilir tavana tepsiyi Montaj:

 1. Delikli bant. Bu yöntem en kolay yoldur. kullanarak delikli bant tepsi vida ile sabitlenir. Kolayca büyük bir yük etkisi altında o kağıt şerit gözyaşı Unutmayın, yüzden tepsi büyük bir bölümünü varsa kullanmak uygun değildir.
 2. Parantezler. Bu montaj yöntemi en güvenilirdir. Tepsi köşeli parantezler Bundan başka, herhangi bir pozisyonda sabitlenebilir.
 3. Studs. Bu yöntem, kablolama büyük miktarda harcama gidiyorsun, kullanılması tavsiye edilir. Ne zaman kullanarak pimleri alüminyum profil yüklemeniz gerekir.

braket kullanırken mutlaka çapa kullanmak gerekir. Bunlar yapı sertlik verir.

Kurulum delikli tavan kaset

onlar yüklemek ve uzun hizmet etmek kolaydır, çünkü kaset delikli paneller yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca bu tasarım yüklemeden önce referans yüzeyini hizalamak gerekmez.


Süspansiyon kaset tasarımı son derece hantal olduğunu unutmayın. bu malzeme kullanıldığında, tavan yüksekliği 20-25 santimetre azaltılabilir. Düşük tavanlı odalar soyunma için küme panelleri kullanmak nedenle uygun değildir.

Eğer tavan kasetini kuruyorsanız, tavan yüksekliği yaklaşık 25 santimetre azalır unutmayınEğer tavan kasetini kuruyorsanız, tavan yüksekliği yaklaşık 25 santimetre azalır unutmayın

Montaj kaset delikli tavan birkaç aşamada yapılır:

 • Başlangıçta, bir taban yüzeyi işaretleri koymak ve süs profili yüklemeniz gerekir.
 • Daha sonra, süspansiyon ekleyin. yay askı ise, sabitleme deliği azaltılmalıdır. Metal çapa kullanılmalıdır askıları güvenliğini sağlamak için unutmayın. aydınlatma monte edileceği yerlerde, ek montaj askıları yürütmek için gereklidir.
 • temel ve orta düzey kılavuzları ayarlayın.
 • Daha sonra elde edilen çerçeve levhaları kaplamak için gereklidir. Bunu yapmak için, hafifçe bir hücreye kaseti vdet ve yavaşça döndürün. Sonuç olarak, mükemmel bir şekilde düz bir delikli yüzeyini almalısınız.
 • aydınlatma armatürleri ve dekoratif pervaz takın.

Bir plastik delikli tavan nasıl yüklenir

Eğer düşük tavan varsa, bir plastik delikli paneller kullanmak en iyisidir. Onlar PVC paneller daha hızlı yıpranacaktır, ancak, kaset malzemesi biraz daha ucuza mal.Kurulumu başlatmadan önce, iyice badana tavan temizlemek gerekir. Ayrıca, bir baz çözeltisi ve antifungal tutma kablo yüzey tedavisi için önerilir.

Plastik delikli tavan kurmadan önce alt-tabakanın yüzeyi temizlemek için gerekli olanPlastik delikli tavan kurmadan önce alt-tabakanın yüzeyi temizlemek için gerekli olan

Tesisat Teknolojisi plastik tavan perfore:

 1. Eğer marş profillerini takmak Buna göre tavan düzeni uygula.
 2. hat döşemesini sabitleyin.
 3. L-şekilli profile ayarlayın. Bu özel bir destek üzerine monte, ve vidalanır edilmelidir. O ahşabın daha dayanıklı olarak metal profilleri kullanmak daha iyidir dikkati çekiyor.
 4. Delik lambaları panelleri yapın.
 5. Daha sonra, delikli plastik paneli gerekmektedir devam edin. İlk panel, vidalar aracılığıyla bağlanır. Diğer tüm paneller ray profiline güvence altına alınmalıdır.
 6. son panel L-şekilli biçimde profilinde sokulacak.
 7. aydınlatma armatürleri ve dekoratif pervaz takın.

delikli alçı tavan yükleme

Alçı Delikli paneller nispeten yakın zamanda inşaat pazarında ortaya çıktı, ama zaten iyi kanıtlanmış. Özel bir metal ya da ahşap bir sandık bu tür panelleri sabitleyin.

Kurulumu başlatmadan önce, tabanın yüzeyinde tüm kusurları kaldırmak gerekir. Bunu yapmak için, bir macun kullanın. Aynı zamanda taban yüzeyine, derin penetrasyonu için astar uygulanması tavsiye edilir.

delikli alçıpan tavan yüklemeden önce yüzeyde bulunan tüm hataları ortadan kaldırmak için gereklidirdelikli alçıpan tavan yüklemeden önce yüzeyde bulunan tüm hataları ortadan kaldırmak için gereklidir

delikli alçıpan panellerinin montajı şu sırayla gerçekleştirilir:

 • kablolama gerçekleştirin.
 • oda kılavuz profilleri etrafında ayarlayın. Biz delikli metal tepsi kullanılması önerilir.
 • Ayrıca tavan profilleri monte etmek gerekir.
 • ışıklar için alçıpan deliklerinde devam edin. Bir LED şerit kullanıyorsanız, o zaman bu gerekmez.
 • Sonra obsheyte çerçeve alçı panoları. malzemenin tespit için vida kullanılması önerilir.
 • Arzu edildiği takdirde, alçıpan akrilik plaka üzerinde kaplanabilir.
 • aydınlatma armatürleri ve dekoratif pervaz takın.

Bir delikli tavan (video) nasıl mount

tavan inşası için delikli alçı kullanmak en iyisidir. Bu malzeme, düşük bir özgül ağırlık ve yüksek bir performansa sahiptir. Alternatif olarak, kaset, kullanılan alüminyum ya da paslanmaz çelikten imal edilebilir. Odanızın alt taban tavan veya para sınırlı bir miktarda varsa, delikli PVC paneller kullanmak daha iyidir.


Delikli tavan tasarımı (fotoğraf iç)

3-33a47b3528bccafca20c2e3bb4fa381025c007-14144129137814-1414412913161620

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 5 = 10

Adblock
detector