Seçim Kuralları: oturma odasında kanepe – nwhistorycourse.org

The Blogoturma odasında kanepe vazgeçilmezdir işlevsel ve pratik çünküişlevsel ve praktichnyyMnogie misafirler, akrabaları barındırmak için seviyorum çünkü oturma odasında kanepe vazgeçilmezdir, büyük şirketler, bu durumda, oturma odasında kanepe, bu vazgeçilmez bir şeydir. Modern mobilya üreticileri sadece rahat köşe mobilya teklif değil, aynı zamanda sık sık onun tezgahlı yanı sıra gerekli şeyleri saklamak için büyük bir boşluğu ile donatılmış. mobilya seçiminden sonra, bu doğru boyutu ya da değil tasarımla bir araya ancak bu yeni satın alma değil ve bir erişim kapı düzenlenen olmadığını Sıklıkla durumlar vardır. Bu olmadığı için, ana bilgeliğiyle rehberlik etmelidir "7 kez tedbiri kez kesti."


izleyici için Oturma alanı: Renk seçimi

Nasıl doğru bölgeyi seçmek için? Satın alma ile yanlış olması değil amacıyla, açıkça mobilya bu tip dizayn edilecektir hangi amaçla tanımlamak gereklidir? Alan bir yatak çevirmek edecek olan kendi mekanizmasına dikkat etmelidir seçtiğinizde, uyku tasarlanmış ise. En iyi tasarımlar Euro-kitap ve çekmeceli sistem olarak kabul edilir. değiştirmek isteyenler ve modüler tasarım yaklaşımını yeniden düzenleme için en iyisidir.

kanepe nötr renk bakacağız misafir odasında iç mükemmelkanepe nötr renk bakacağız misafir odasında iç mükemmel

Salon çoğunlukla döşeme bir sonucudur kirli ve şımarık olarak faaliyette olan bir yerdir. Böyle mobilya seçerken, çıkarılabilir kapakları varlığına dikkat.

renk aralığı çeşitli köşelerinde, ama kombinasyon yani beş varyant içinde mümkündür:

 1. Nötr tonlar. kanepe ve salonun duvar aksine kullanılan beyaz bir siyah veya bej ve gri;
 2. Tek renkli - Farklı renklerin kullanımı, ancak böyle-mavi, bej ve kahverengi renklerin on;
 3. Herhangi bir arka plan üzerinde doğal renkler kullanmak;
 4. Duvarların yatıştırıcı tonları bir arka planı parlak renklerde lehine seçimi;
 5. Böyle parlak turuncu veya kırmızı zemin üzerine, yeşil, mavi olarak zıt renklerin kullanımı. Bu en zor seçenektir.

İlk üç seçenek comfort oda, son iki parlaklık ve dinamikleri vardır. basit kurallar yardımcı olacak doğru rengi seçin. Renk oda duvarlarının rengini maç olacak bu mobilya, seçmeyin. Aksi alan fark olmayacak. Duvarlar farklı renkler varsa, renkler birinden mobilya seçebilirsiniz.


oturma odası için deri oturma: iç tarzı

Biz mobilya bu tip olursa olsun bir köşe oda tesis veya diğer yorumudur olsun, her yerde harika görünecek, yer taslak odaya göre seçilir söyleyebiliriz. Küçük bir odada Yani, bir köşe sadece gerekli yerden tasarruf etmeyecek şekilde, uzak köşedeki gerçekleşecek, aynı zamanda uyku alanı işaretleyebilirsiniz. Büyük oda alanında odanın ortasında harika görünecek.

içerideki güzel yumuşak köşe deri kullanabileceğiniz bir rafine ve modern bir oturma odası oluniçerideki güzel yumuşak köşe deri kullanabileceğiniz bir rafine ve modern bir oturma odası olun

Köşeler mükemmel herhangi içine sığabilecek, popüler süslemeler şunlardır: Modern Minimalizm, yüksek teknoloji,. Kendi orijinal stilleri Her ve salonun iç belirli lezzet tanıtır.

deri oturma gelince, o Art Nouveau stili oluşturmak için kullanılır. gerçekte bu stili uygulamak için aşağıdaki gibi devam etmek gereklidir. Bir kez (tercihen ahşap türlerinin unsurlarla), ışık duvarları olan bir odada yükleyebilirsiniz deri köşe satın aldı. Bu tarz da ahşap paneller ve zemin ile dekore duvarlar, sığdırmak için en iyi vystelit laminat açık renkler vardır.Odaya ana bileşeni olduğu için bunun en sık bu tarz parlak renkli deri mobilya,. Klasik tarzda dekore herhangi oturma odası için uygun bu malzeme ve mobilyaların eklenmesi. Bu durumda, parlak renkler tercih edilmemelidir, nötr gölge türlü iç odaya mükemmel uyum sağlar.

Odada oturma yerleştirin

Daha sık odasında yumuşak bir köşe yerleştirerek değil daha çok televizyon olacak yere uyum sağlar. normal düz kanepe ise, bir duvar gayet tarafta tamamlayıcı koltuk dengesi ve sehpa çoğunu yerleştirin. TV de karşı tarafında yerleştirilebilir. Ancak seçim kanepe köşesinde düşerse, konumu hepsi onun yerleşimin amacı takipçisi olacağız bağlıdır, farklı olabilir. sadece resepsiyon ve bir fincan çay tutarken, bu odanın ortasında veya pencere boyunca yerini alabilir. Bu düzenleme rahat bir oturma alanı yaratır. Mobilya uyku için de tasarlanmış ise, bu suretle belli bir bölgeyi ayıran, odanın köşesine yerleştirilmelidir daha iyidir.

Tasarımcılar TV önünde odanın köşesinde bir oturma alanı yüklenmesini tavsiyeTasarımcılar TV önünde odanın köşesinde bir oturma alanı yüklenmesini tavsiye

Mobilya düzenlemesi, kalan boş alan bakmak gerektiğini unutulmamalıdır. yaşayan gereksiz iç öğeleri ve masif mobilya aşırı yüklemeyin.

Odada bir kanepe satın almak, bu oturma odasının büyüklüğü ve gelecekteki mobilya nedenle boyutlarını belirlemek başlaması gerekmektedir. Ne zaman mobilya satın sadece iç uyması değil, aynı zamanda ek kriterlere dikkat edeceğini bulmak etmemelidir.

Kalite mobilya aşağıdaki standartları karşılaması gerekir:

 1. döşemeleri temizlemek kolay;
 2. bir gıcırtı ve aksaklık olmadan, düzgün çalışması için bir mekanizma katlanabilir;
 3. köşe yüksekliği tüm hanelerin büyümesine karşılık gelmelidir.

Yalnızca tüm uygunluk kriterleri kanepe olacak mobilya, ancak boş zamanlarında dinlenmek istiyorum bir yer değil sadece.

oturma odası için dinlenme alanı nedir

Alan, bu mobilya seti. Bu sağlam tasarım ve sandalyeler ile komple klasik kanepe olabilir. Tek gereken oturma odası ve kombine renk ve tarzda belirli bir alandır.


Rahat bir oturma alanı kullanarak, misafir odasında orijinal rekreasyon alanı sağlayabilirRahat bir oturma alanı kullanarak, misafir odasında orijinal rekreasyon alanı sağlayabilir

Bunlar şu tipe ayrılır kanepeler köşelerinden birkaç tipi vardır:

 1. uyku alanı için Divanlar, daha doğrusu katlanabilir kitap. Bu uyku ve sağlam bir kayma mekanizması sahip olacak şekilde tasarlanmıştır;
 2. operasyon sırasında sık sık bölme işlemi için uygun değildir, ancak dekompoze olabilir Grupları,;
 3. Koltuklar mekanizmaları yok.

mükemmel makinelerle donatılmış Divanlar, Ukrayna üretmektedir. Fotoğraf örneği, üreticiyle sorabilirsiniz. oturma odası için mobilya seçimi için önemli bir kriter olan şekildir. Kare tip odasına uygundur Köşeler. Uzun oda için modüler bir alanı seçmek en iyisidir.

Osmanlılar veya sandalyeler sadece sağ bölümünü seçin, odanın herhangi tarafında mobilya düzenlemek için yardımcı olacaktır.

Böyle koltuk başlığının eğerek veya geri çekilebilir ayak desteği sahip olarak ek fonksiyonları bir dizi var çok popüler yumuşak köşeler,. Modern mobilya üreticileri yemekleri, özel bar, ışıkların varlığı ve diğer ilginç özellikler için özel tutucuları donatmak gibi.


oturma odasında rahat bir koltuk (video)

kanepe seçimi, mobilya bu tip herhangi tarzı haline tamamen uyacak çünkü o, uymuyor aslında dert etmeyin. Bunu nasıl seçileceği hakkında konuşmak, o odanızın sadece genel dekorasyonuna dikkat etmek önemlidir. takviyesi alan müdahaleci nitelikleri, dekoratif unsurlar değilse, onlar odasında onun varlığı gerçekten rahat hale getirecektir. Ama en önemli koşul tat maruz kalmasıdır, ancak bu durumda bölge gerçekten odanın bir vurgulamak olacaktır.

Detaylar: oturma odası için kanepe (fotoğraf örnekler)

1min862013-04-04baggio-alwes-szczecin230min7265633f91195e2a1100194058713-48891103808DSC018202359659uglovojdivanlyudovikugoloksderevyannymi

Leave a Comment

Your email address will not be published.

63 − 57 =

Adblock
detector