Seçim Kuralları: oturma odası ve orijinal için büyük duvar saati – nwhistorycourse.org

The Blog



Büyük duvar saati salon özgünlük vermek ve daha işlevsel yapabilirsinizSalon özgünlük vermek ve ticaret ağında oturma odası ve özgün hediyeler için büyük bir duvar saati daha işlevsel çeşitlilik yapabilirsiniz Büyük duvar saati. Mekanik, kuvars, elektronik - çalıştırmak isimleri gözlerin bereketinden, ancak bu gözlerde alır ilk şey satın almak için neden değildir. daha doğrusu potansiyel alıcı o daha muhtemel verimli bir şekilde para ele gerektiğinin farkındadır.


oturma odası için büyük duvar saati: estetik özellikleri

Birçok çelik zıt için Ekonomik ve güzel saatler. Vatandaşlar fon yetersizliği nedeniyle, bütçe ve her zaman değil kaliteli modelleri tercih ederler. Aslında, hatta sınırlı bir bütçe ile, istediğiniz seçeneği seçebilirsiniz. Örneğin, yerine arama yapay olarak eskimiş yüzey şeklinin mevcut olduğu, antik model daha iyi alım kronometre, bir.

Minimalist fanlar ucuza arama gibi değil ürünü satın. Duvarda boyanmış özel bir boya büyük rakamlar ile.

seramik plakalar şeklinde tasarlanmış duvar saati, klasik bir salon iç iyi uyumseramik plakalar şeklinde tasarlanmış duvar saati, klasik bir salon iç iyi uyum

diğer türlerin vardır:

 • düzensiz şekil ile;
 • sayılar aydınlatma ile temalı görüntüleri değiştirilir;
 • sanat eserleri arasında bilinen bir yeniden monte edilir Kronometre;
 • Müzikal saatler falan.

Salon duvarında saat Çeşitler

Eğer dikkatlice seçim kronometrelerden konusunu yaklaşım gerekir böylece her daire iç eşsizdir. Orada olanlar bol, bu nedenle bir başlangıç ​​salon tasarımdan olmalıdır. Buna ek olarak, dikkat hakim olan renge dikkat edilmelidir. Saat çevreleri koyu tonu vardı olması arzu edilir.


alış önce çeşitli modifikasyonlar teknik şartname aşina olmalıdır.

Orijinal çözüm saat, sayılar şeklinde sadece gösterilmektedir hangi kadran üzerine sayılar, ama kelimeleri kullanmaktırOrijinal çözüm saat, sayılar şeklinde sadece gösterilmektedir hangi kadran üzerine sayılar, ama kelimeleri kullanmaktır

Her biri olumlu vardır ve olumsuz yönleri:

 1. Mekanik saatler - duvara asılı ya da rafa yerleştirilebilir klasik sürümü. Onlar dekoratif elemanları ile doğal malzemelerden üretilmektedir.
 2. Elektronik - modern bir tarzda tasarlanmış salonda, koyun tavsiye edilir. loft tarzı ve yüksek teknoloji olarak kullanımları İzin. Güç ünitesi güç kaynağı veya pil kullanarak alır.
 3. Kuvars - Orijinal saatler yaygın nedeni için kullanılan basit ve mekanik daha doğru. Eğer oturma odası bütçe veya prim seçeneği için isterseniz tercih edebilirsiniz.

Nasıl oturma odasında duvara saati almak için

Ticaret ağ cazip fiyatlarla vaatleriyle alıcılar çekiyor, ama bir kalp teyakkuz azaltmak değil. hiçbir şey için para harcamak değil amacıyla, bazı ayrıntıları hakkında önceden düşünmek gerekir. Biz gerekli saat ne tür bahsediyoruz her şeyden önce. Her şey hakim üslup yönüne bağlıdır nerede. Klasik iç ahşap bir kabuk içine büyük bir mekanik saatler, bak.



minimalizm Hayranları Romen rakamları ile büyük bir daire şeklinde yapılmış saat, dikkat edilmelidir. Onlar tam anlamıyla duvar içine yerleştirilmiş gibi görünüyor.

Bu duvar saati yapay aydınlatma tamamlar.

Saatler oturma odasının iç kısmı ile aynı tarzda yapılmalıdırSaatler oturma odasının iç kısmı ile aynı tarzda yapılmalıdır

Ne olursa olsun tercih üslup yönünden, satın aldığınız yeri seçerken sonraki kurallara uygun olmalıdır:

 1. Burada çeşitli modellerinin geniş bir ürün yelpazesine - Uzmanlaşmış mağazası. Satın almadan önce, uygunluk ve garanti olduğunu sertifikasını doğrulamak.
 2. Pazar - Eğer dekoratif unsurların aşırı miktarda olmayan bir cihaza ihtiyacınız varsa en iyi yer almak. cazip bir fiyata ek olarak, belirli bir iç mekan için kronometre kurmak için satıcı ile müzakere edebilir.
 3. Antik modeli satın alırken makbuz ve garanti kartı almak daha iyidir. Satıcı malların kalitesini sağlamak için çalışıyor değilse gibi işlerken, antik saatler dikkatli artan gerektirir. Hatta operasyonun kurallarından hafif sapma kırılmasına neden olabilir.
 4. Böyle Aliekspress veya Amazon gibi uluslararası ticaret platformlarda satın alırken tanıma gerekir. Onlar satıcıya göre satılan ürünlerin kalitesi hakkında bir fikir edinmek için yardımcı olacaktır. özelliklere mutlaka okuyun. Mümkünse, kronometre bazı fotoğraflar çekmek için satıcı sormalısınız. Bu daha iyi bir potansiyel satın alma değerlendirmek için izin verecektir.

oturma odası için Orijinal duvar saati: bakım kuralları

Toplama şık Kronometre, operasyon kurallarına zorunlu tanıdık gerektirir. Çoğunlukla zaman zaman kurmak sadece gerekli olan mekanik saatlerin gelir.

bir mekanizma satın almadan önce dikkatle incelenmelidir. bir fiş, çizik ya da yapı elemanlarının bağlama ana gösterilen ihmal kanıtı olmalıdır.

olağandışı görünüyordu izle için numaralar aile fotoğrafları ile değiştirilebilirolağandışı görünüyordu izle için numaralar aile fotoğrafları ile değiştirilebilir

Sonra bir büyüteç ile kendilerini kol ve "iç" cihazlarını incelemek gerekir. pas veya çizik izleri varlığı - örneğin satın terk lehine bir ağır argüman. Birden onarım kronometresine üzerinde - Birinci durumda, ikinci, altı bakım mekanizması sonucuna varılabilir. Cihaz montaj sisteminin kalitesini kontrol etmek yanlış olmayın. Bu gibi, en az 4 puan olması gerekir. Bu durumda, salonda saat içinde beklenmedik bir düşüş nedeniyle acil değildir.

Buna ek olarak, cihazın düzgün bakım aşağıdakileri içerir:


 • Her 3 haftada bir, aksi reçete kılavuzuna sürece, yağlanması için mekanizma bogies;
 • Asma modeller klimanın altına veya radyatör üzerinde veya kronometre hızla orijinal görünümünü kaybetmek olamaz;
 • suni savaş sahip cihazlar rutin denetimler 2-3 haftada gerektirir;

Hasar kaçınılması mümkün olmazsa, o zaman müşteri garanti güvenebilirsiniz orijinal atölyede onarım yapılması tavsiye edilir.

Oturma odasında büyük orijinal için bir duvar saati (video) seçme

kronometre tam olarak ne zaman belirlenmesi amacıyla kullanılır günler artık geride kaldı. Klasik veya modern iç bu birim görsel merkezlerinden biri rol oynamaktadır. Bu bağlamda, Gözüme ilk duvar saati satın almak gerekli değildir. Önemli olan - düzgün zaten kurulmuş içine onları uyar. Modern yönüne gelince, bu durumda vurgu elektronik üzerindedir ve klasikleri eğer - "antika" kronometresine üzerinde gerçekleştirilen.

oturma odasında saatler örnekleri (iç fotoğraf)

25701600013700435135625-536-McClure-l2179245-13023137-11370532195jffbkf8zd01438231876vnch416579490121437950153034-P-287058742550488911270753564


Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 81 = 91

Adblock
detector