Seçenekler ve özellikler: olmayan dokuma zeminli olmayan dokuma duvar kağıdı – nwhistorycourse.org

The Blogbu duvar kağıdı tutkalı dokuma olmayan basit bir yapışkan bir yüzeyine tatbik edilirBirçok gerçek ceza, ancak daha fazla bir duvar kağıdı seçme işlemini acı getiriyor sahiplerinin önemli bir kategorisi vardır - yapışkan poverhnosteyPokleyka duvar kağıdı birine sadece uygulandığı dokunmamış duvar kağıdı basit gerçeği Tutkal. Ne Alman veya Rus, vinil veya dokunmamış, almaya ve bir cam duvar olabilir? Kısacası, pokleit odasında önce birden fazla seçim prosedürü olması.


dokunmamış destek malzemesinin üzerine dokuma olmayan duvar gibi: tutkal ve bu kadar bir

Polar yoğun lifli ağ diker herkese bilinmektedir olduğunu. yapağı itibaren sık sık bazı giysi unsurları dikti - kollu, yaka. Daha özel olarak ise, böylece mukavemet ve aşınma payını arttırır dokunmamış kumaş kullanılmıştır.

bir çok avantajı arasında bir duvar kağıdı, dokuma olmayan - maske etkisi. Bunlar duvarına yapışmasını olan bir bazı yüzey kusurları gizleme içerir. Duvar kağıtları yeterince ağır, bu yüzden içlerinden düzensizliklerini parlaklık yoktur ve uzmanlar not olarak duvar kağıdı yapıştırmak, bu kolaydır.

köşeleri, çok sıklıkla düzensiz olarak - dokunmamış duvar kağıdı yapıştırma en zor kısmıköşeleri, çok sıklıkla düzensiz olarak - dokunmamış duvar kağıdı yapıştırma en zor kısmı

dokunmamış duvar kağıdı yapıştırma hakkında bilgi:


 • Toz ve kir duvar temizlemek, duvarlar, eski kağıdı çıkarın;
 • Özel yapıştırıcı, uygun bir kap içinde su içinde çözünmesi mağaza satın alınması;
 • Tutkal fırça veya rulo ile uygulanır;
 • doğrudan ıslatılmayan yapıştırma işleminde Kendini olmayan dokuma kağıdı;
 • Duvar kağıdı kabarcıklar kapsamadığı, otur olmaz, çizgili arasındaki eklemler aslında görünür değildir.

bir daha iyidir: dokunmamış destek duvar kağıdı için tutkal

Bu durumda, en iyi değerlendirmeleri toplamak yapıştırıcı beş örnekler, verebilir. Bu Bunu kabul edemez, ancak değerlendirme rehberliğinde eğer, buna dinleyebilirsiniz sıkı zamanlama değil.

duvar kağıdı Dokumasız için tutkal Beş markaları:

 • özel - Yüksek kalitede yapıştırıcı, elit flizelinovoj duvar kağıdı ile çalışmak için kullanılan bu metilselüloz, modifiye nişasta ve anti-mantar özelliklerine sahip olan, aynı zamanda, özel katkı maddeleri içermektedir.
 • Metylan - Alman teknolojisi çok iyi kendini kanıtlamıştır. Ancak bir yapıştırıcının yapıştırma duvarlar, damla, çatlakların dikkatli bir hazırlık gerektirir ve düzensizliklerin kaldırılır.
 • Quelyd Bu boya dokunmamış duvar kağıdı için en iyi tutkal kabul;
 • PUFA'lardan Bu renk göstergesi ile yapıştırıcı elit yapıştırıcılar sunar;
 • Kleo - Ağır dokunmamış duvar kağıdı için kullanılan bir Fransız profesyonel yapışkan nitelikleri,.

tutkal doğurmak ve talimatlara göre her şeyi yapmak doğru - Rus kompozisyonlar yabancı ürünleri, ana şey daha aşağı vermeditutkal doğurmak ve talimatlara göre her şeyi yapmak doğru - Rus kompozisyonlar yabancı ürünleri, ana şey daha aşağı vermediHer şeyin düzgün yapılırsa, örneğin "duvar kağıdı balon" gibi sorunlar "bütün suya düşmek" sadece olmaz. Ve tabii ki, duvarlarından eski duvar kağıdı çıkarmak unutmayın.

Nerede olmayan dokuma zeminli duvar kağıdı asmak için başlayacak

Pencerenin - Bunu yapmak birincil ışık kaynağından arzu edilir. Eğer açısına yapıştırılması başlarsanız, dönüm noktası duvarının ön dikey düzen için gitmek zorunda. geniş bir fırça veya rulo duvarları tutkal ile yağlanmış. tutkal karışımının uygulanması için genişlik - her bir bant için duvarların promazyvat gerekli sayıda mi, duvar kağıdı genişliğidir. Mark büyük bir alanı kaçırırsanız, bu yerler çok çabuk kurur.

Bitmiş şerit 3-5 cm ödenek ile duvarın üst kenarına uygulandığı, dikey bir düzen üzerinde hizalanır. silindir daha sonra yukarıdan aşağıya, yani duvar dolum duvar arasında gerçekleştirilir. Daha sonra, makara merkezden dışarıya doğru gerçekleştirilir, duvar kağıdı basılı ve böylece hava çıkarılır ve fazla tutkal. yapılan Kil, nemli bir süngerle kaldırılır.

Dayanıklı standart oda yapıştırma Şema doğru sıradaDayanıklı standart oda yapıştırma Şema doğru sırada

Butt hemen yanında bant yapıştırılmış. şeritler arasındaki eklemler sıkı bir yerleşme sağlayan dar silindir devirdi.

dokunmamış destek malzemesinin üzerinde tekstil kağıdı: Karakteristik

Zarif, şık ve inandırıcı - olursa olsun hiçbir duvar kağıdı ortada ne kadar varyasyon, tekstil duvar kağıdı hala her zaman en çok iyi gibi görünüyor. Polar duvar kağıdı operasyonel özelliklerini geliştiren substrat olarak kullanılır.

Tekstil seçenekleri aşağıdaki avantajları vardır:

 • Dış etkin bir;
 • Gizli eklemler;
 • Çevre dostu;
 • Ek akustik ve duvarların ısı yalıtımı.

Duvar kağıdı Bu tür genellikle iç tasarım vurgu vurgulamak için kullanılırDuvar kağıdı Bu tür genellikle iç tasarım vurgu vurgulamak için kullanılır


duvar sakıncaları şunlardır: özel bir dikkat (kağıdı çok basit değildir yıkama, ama çoğu zaman gerekir bunu yapmak için), keskin bir koku tekstil duvar kağıdı hariç toz çekmek duvar kağıdı içine emmek.

dokunmamış destek malzemesinin üzerine yapısal duvar: Özellikler

genellikle boyama için gitmek tr yapısal duvar kağıdı Dokumasız. Bugün piyasada temsil edilir çok geniştir. Bu malzeme, yeni bir binada onarım için uygundur lekeleri duvar gizleme de çok iyidir.

ağ-yapının arka yüzü - yarı saydam, ince ve pürüzsüz. Bu yanlış tarafı için zaman içinde tuval boyayarak kaplamanın arka plan yapmak için izin verir.

seçim onlar kadar sık ​​düşmedi sayede mekanik hasarlara her türlü elde ışıkta yapısal duvar kağıdı eksikliği,seçim onlar kadar sık ​​düşmedi sayede mekanik hasarlara her türlü elde ışıkta yapısal duvar kağıdı eksikliği,

Neden bu kadar çok bu seçeneği reddediyorsun? Eğer keskin pençeleri ile evde evcil hayvan varsa, hatta yüzeyin yapısını tespit ve yardımcı olmaz püskürtme, boya. Duvar kağıdı, daha doğrusu çizilecektir püskürtme ve yeni duvar kağıdının duvara etiket acilen ihtiyaç olacaktır.


dokunmamış destek malzemesinin üzerine kabartma resmi: açıklaması

Adeta açıklamada, iki liderin yaklaşık yedi repainting duracak, boyama, duvar kağıdı edilebilir. Bu kabartmalı duvar kağıdı en önemli avantajlarından biridir.

Yüzey çok çabuk toz birikecektir zamanlarda üzerinde baskı yapılırsa. Islak temizleme mümkün olduğunca sık yapılacaktır çünkü.

rölyef tabakası kalınsa, mekanik hasara karşı daha hassastır. Ezik ve çizikler de oldukça hızlı duvar kağıdı görünebilir edilir. duvar kağıdı hızlı hasar olasılığı daha da yüksek olur - Çocuklar için odasında duvar kağıdı asmak için tavsiye edilmez.

iç Kabartmalı duvar çok şık görünüyor ve dramatik iç tasarım geleceğini etkileyebiliriç Kabartmalı duvar çok şık görünüyor ve dramatik iç tasarım geleceğini etkileyebilir

Ama üzerinde duvar kağıdı daha hafif böyle duvar kağıdı tutkalı aynı kağıt bazlı - web tutkal artık kendisine uygulanan çünkü onlar çekmez.

Duvar kağıdı sıcak kağıt bazında damgalama: değerlendirme ve ipuçları

Tipik olarak, bu durumda sıcak Dokunmamış damgalama vinil duvar gelir. Bu, herhangi bir odanın duvarlarını dekore edebilirsiniz çok güzel bir duvar kağıdı vardır. Sıcak damgalama - Derin tedavisi. Duvar özel fırını içinden geçirilmiştir, yüksek sıcaklıklarda işlemden geçirildi, Geçit, esnek, daha yoğun bir hale gelir.

duvar kağıdı sıcak damgalama Türleri:

 • serigrafi - ışık ve bir düz ve estetik olarak hoş bir yapı ile, ince duvar;
 • Ağır vinil veya CD Vinil - Duvar kusurları gizleyen, büyük kalınlıktaki;
 • inhibe - deterjanlara karşı dirençli yüksek mukavemet,.

Duvar kağıdı sıcak damgalama buhar, nem ve UV ışığa karşı çok dayanıklıdır. temizlik kağıdı izole kolaylığı avantajları arasındaDuvar kağıdı sıcak damgalama buhar, nem ve UV ışığa karşı çok dayanıklıdır. temizlik kağıdı izole kolaylığı avantajları arasında

Sık sık övgü bulabilirsiniz değerlendirmeleri arasında, bu tür duvar kağıdı gerçekten uzun bir hizmettir. Pek çok üretici 15 gibi bir yıl içinde yaşam döngüsünü iddia etmektedirler.

dokunmamış destek malzemesinin üzerine kağıdı: tutkal nasıl (video)

demode gitmez uzun süre duvar kağıdı Dokumasız. uygun seçeneği seçerek, kanıtladığı gibi, bak işaretleme (duvar kağıdı yıkanabilir olsun), sadece bir Rulonun açılması tasarımını değerlendirmek, kesinlikle özel bir yapıştırıcı almak.

Başarılı yenileme!

kağıt temelinde dokuma olmayan duvar örnekleri (verilmedi iç)

12310033-3 --- f95643305057284eae59b96080df2eecefcecd44497218304101250062014080900062720151204144755b948618429538e3dfa38d9288993a9f8

Leave a Comment

Your email address will not be published.

14 − 4 =

Adblock
detector