Schody dla domów letniskowych i domków – nwhistorycourse.org

The BlogKlatka schodowa w kraju nie tylko pozwala, aby przejść do drugiego piętra, ale również znacznie poprawia wygląd widoku wnętrzaKlatka schodowa w kraju nie tylko pozwala, aby przejść do drugiego piętra, ale również znacznie poprawia wygląd domy letniskowe wnętrze nie może mieć 1, 2 lub 3 piętra, wszystko zależy od sytuacji finansowej właścicieli. Jeśli fundusze są w obfitości, zbudować dwukondygnacyjny dom - zwiększa obszar, a miejsce, na miejscu wszystko jedno. niemożliwe jest budowanie bez schodów dwukondygnacyjnym domu. Schody świadczyć zwykle wykonane z drewna, jako najbardziej odpowiedni materiał do produkcji. Taka drabina będzie pasować do każdego wnętrza, a nawet ozdobić go.


Gotowe schody do domków z drewna

Wykończone schody spełnia najwyższe standardy jakości. Ogromna ilość zmian na rynku pozwala wybrać opcję dla każdego domu, nawet z niestandardowym układzie.

Zaletą gotowych drabiny:

 1. Niska cena. uwolnienie dużą skalę może znacząco zmniejszyć modele kosztów.
 2. jakość prosto z fabryki. jakości surowce są przetwarzane, a cały proces produkcyjny nie wymaga interwencji człowieka. To gwarantuje najwyższą jakość wszystkich produktów.
 3. Odpowiadał każdemu. Istnieje wiele rodzajów schodów wykonanych z drewna, wśród których można wybrać odpowiednią.
 4. Zawsze dostępne w magazynach. W sklepach, zawsze można zobaczyć żywe okazy, skonsultować się ze specjalistą, który pomoże Ci wybrać odpowiedni model.
 5. Wygodny transport. Gotowe produkty są pakowane w pudełka z tektury, dzięki możliwości transportowania samochodem.
 6. Łatwa instalacja. Zestawić drabina może być własne ręce, to nie potrzebujemy pomocy specjalistów. Wszystkie projekty są opracowywane według specjalnej zasady, co sprawia, że ​​jest łatwy do przeprowadzenia instalacji.

Drabina drewnianych domku Zaleca się, aby pokryć warstwą lakieruDrabina drewnianych domku Zaleca się, aby pokryć warstwą lakieru

Wybierając się po drabinie, by spojrzeć na przestrzeń w domu. wymaga prostych pomiarów: ustalanie wysokości od podłogi do sufitu, wielkość otworu na drugim piętrze.


Spiralne schody będą wyglądać bardziej oryginalne niż w marcu. To samo w sobie będzie centralną częścią wnętrza.

Liczenie planie schody, konieczne jest, aby wybrać „parametry” medium osoby, fundacja będzie wysokość sceny. Najwygodniejszym dla opadania i wznoszenia się na poziomie głębokość powinna wynosić około 24-26 cm.

Budowa schodów latem

Na rynku panuje obfitość schody i ogromne możliwości wyboru. W zależności od życzenia można kupić drabiny wykonane z metalu, drewna, kamienia lub szkła. Główny element drabiny jest zasadą, to jest główny ładunek.

Osobliwości o strukturze drabiny można podzielić na: • Śruba;
 • Linia (Marching);
 • obrotowy;
 • Na kosour;
 • I poręcze;
 • Na sznurku.

Drabinka konstrukcja powinna być dobrana w zależności od kształtu pomieszczenia, w którym będzie onDrabinka konstrukcja powinna być dobrana w zależności od kształtu pomieszczenia, w którym będzie on

Schody na drugim piętrze są otwarte i zamknięte. Nie ma otwarte podstupenniki schody, wyglądają jak powietrze i światło z łatwością przechodzi przez scenę.

Operacja bezpieczny i wygodny jest na pierwszym miejscu w każdym rodzaju schodów. Jeśli nie jest to osoba w średnim wieku lub dziecko, wielkość kroku nie powinna być zbyt wysoka.

W zamkniętym Ladder podstupenniki tam, są zainstalowane w szczelinach; Dzięki temu projekt się bezpiecznie i komfortowo.

Dokładne obliczenie: schody do kraju własnymi rękami

Zazwyczaj domów kupił drabinę w różnych firmach, prywatnych mistrzów. Inną opcją jest zakup puste na schody wykonane z drewna, które ma już gotowe, zaznaczone elementy. Jednak wraz z upływem czasu, chęci, umiejętności drabina może być najbardziej.

Przed budowa schodów trzeba uważać obliczanie, projektowanie i konstrukcja wykonanie szczegółowy rysunek.

Szerokość drabiny powinna być taka, że ​​na nim byli wolni przegapić 2 osobySzerokość drabiny powinna być taka, że ​​na nim byli wolni przegapić 2 osoby

Jak to obliczenie:


 1. Jest to konieczne do określenia wymaganej liczbie etapów i wysokość wznoszenia. Aby to zrobić, okazuje wysokość drabiny, chcesz zbudować. Odległość mierzy się od dolnej punktami pierwszego piętra na wierzchu drugiej podłogi.
 2. Ponadto określona szerokość March. Surowe kryteria nie są dostępne, ale liczba przęseł będzie zależeć od miejsca, w którym będzie znajdować się po drabinie. Szerokość wygodne minimalna wynosi 80 cm.
 3. Długość schodów jest obliczany za pomocą następującego wzoru: liczba etapów * Długość Szerokość = stopnie schodów. Ostatni etap nie jest brane pod uwagę, w przeciwnym razie będzie ona łączyć z podłogą na drugim piętrze.
 4. Obliczyć wysokość luzu powyżej etapów. Podczas obliczeń niezbędnych do przylegania do zasady: ważny między każdym z etapów a sufitem powinna wynosić co najmniej 195 cm.

Jeden marsz powinien mieć nie więcej niż 15 kroków. Jeśli jest ich więcej, wspinaczka staje się uciążliwe. Długie marsze podzielony na dwie części środkowej małej instalacji platformy, która jest równa dwóch etapach.

Wybór produkcji drabiny obrotowego należy przeprowadzić obrót w drugim podtrzymującego boku nogawki.

Budowa dwóch marszów są ustawione pod kątem, to oszczędność miejsca. Wszystkie drabiny internetowej korzystnie wytrzymać ukośnie 40-45 stopni.

Daczy drabina: rodzaje

Schody są głównym budownictwa inżynieryjnego, który powinien zapewnić wygodne i bezpieczne poruszanie każdego pokoju rezydentów i gości na drugim piętrze. Istnieją różne opcje schodów (prostych i złożonych), różnych rozmiarach i przedziałach cenowych (od klasy ekonomicznej do premii).

Dachnye schody mogą różnić się kształtem, rodzaj i materiał, z którego są wykonaneDachnye schody mogą różnić się kształtem, rodzaj i materiał, z którego są wykonane


Istnieją trzy typy:

 1. Maszerujących. Najczęstszym i łatwa do wytworzenia pogląd. Zazwyczaj składa się ona z jednego albo większej liczby lotów, z których każdy jest prostoliniowego fragmentu z etapów. Odnomarshevaya schody doskonale wpisuje się w małej wiejskiej.
 2. Śruba. Mała powierzchnia pokoju zawiera spiralnych schodach, który jest pręt nośny. Wokół niego iść po schodach spiralnych. Okolicach, klasyczny schody spiralne tylko czasami jest więcej niż 1 tys. m.
 3. Łączone. To jest zakrzywiona konstrukcja architektoniczna w formie łuku. To niesie ze sobą elementy napędowe i śrubowe.

Połączone opcje są zwykle zbudowane z ambicjami twórcy lub właściciela domu.

Należy pamiętać, że struktura śrubowa nie nadaje się do domów, w których znajdują się osoby w wieku lub dzieci. To może być dla nich niebezpieczne.

Odnomarshevye Opcje schody sosnowe są rozwiązaniem najbardziej low-end dla małych dworów i rezydencji zbliży złożonych struktur zawierających więcej niż jeden rodzaj drewna.

Domki dziecięce poziomych prętów i drabiny

Chalet kompleksy sportowe zawierające schody i poziomego paska są świetną okazją do zainteresowania dziecka w sporcie. Są łatwe do umieszczenia w małych obszarach: odpowiedniej stoczni w domu lub w strefie podmiejskiej.

Dzieci chaty schody i poziome kreski mogą być instalowane zarówno na ulicy iw domuDzieci chaty schody i poziome kreski mogą być instalowane zarówno na ulicy iw domu

Zalety takiego kompleksu:

 1. Można nauczyć dziecko, aby nadrobić zaległości i poznać różne ćwiczenia za pomocą poziomego paska;
 2. Rozwój siły i zręczności, tworzenie rysunku;
 3. Łatwość i szybkość instalacji kompleksu;
 4. szkolenia bezpieczeństwa przez silną i niezawodną ramy profili rurowych.

Początkowo, aż dziecku opanować skomplikowane i uzyskać silniejszy zajmować się na własną rękę, rodzice powinni obserwować swoje treningi.

Najlepszym wykończenie kompleksu będzie farba proszkowa. Pozwoli to uniknąć blaknięcie i zmniejszenie wpływu na samego projektu.

Budowa kompleksu mogą być prowadzone niezależnie i w ich domku letniskowym, konieczne jest jedynie, aby rysunki. Takie zestawy mogą zawierać trampoliny siatkowych, gruszki z lin, a nawet huśtawka.

Odpowiednie schody w wiejskim domu

Mieszkania w zimie jest zazwyczaj pusta. Jest wysoka wilgotność, zimno, dom jest nieogrzewany. Aby zbudować drabinę, trzeba wziąć pod uwagę te czynniki pod uwagę konstrukcję i wykończenie.

Dla kraju mieści wentylacja nie jest tak ważne, więc właściciele zwykle wybierają zamkniętą klatkę schodową, która ma pionu.

Kroki, aby idealnie pasować do wnętrza, to musi być wykonane w tym samym stylu jak pokójKroki, aby idealnie pasować do wnętrza, to musi być wykonane w tym samym stylu jak pokój

Aby drabina była lepszą wentylację, to jest otwarty, pion nie jest dostępna. Sama struktura jest ustawiona nieco z dala od ściany.

Wybór rodzaju drewna na budowę, należy wziąć pod uwagę:

 1. sosna;
 2. modrzew;
 3. Dąb.

Nie należy wybierać popiół lub buka: są obfite wchłonąć wilgoć. Należy powstrzymać się od schodów materiałów na jego daczy.

Design: jak zrobić drabinę do kraju

To nie ma znaczenia, dostępnego doświadczenia budowlanego lub nie, początek prac obejmuje obliczenia i projekt. Projekt powinien skupić na bezpieczne i aby stworzyć jak najlepsze warunki dla ruchu.

Jeśli nie masz doświadczenia w budowie schodów, to lepiej zwrócić się do specjalistówJeśli nie masz doświadczenia w budowie schodów, to lepiej zwrócić się do specjalistów

Istnieją pewne wspólne wymogi projektu:

 1. Konstrukcja jest zobowiązany ponieść ciężar ponad średnią masę ciała;
 2. Schody powinny mieć ogrodzenie, ich lokalizacji brane pod uwagę na etapie projektu;
 3. Na ogrodzenia powinny być poręcze i tralki;
 4. Konstrukcja o wysokości należy odjąć do wykańczania podłóg z dwóch pięter;
 5. wysokość przejazdu powinna być 1,9-2 m.;
 6. schody wewnętrzne szerokość powinna być 0,9-1 m.

Jeśli są dzieci w domu schody tralki nie są ekranowane, a przy pomocy ciągłego „web”, którego materiał - pleksi lub siatki.

Dla trzypiętrowym domku trzeba instalować schody wykonane z betonu lub metalu. Zapewni to ewakuację w razie pożaru.

Jeżeli zakłada się błędu projektowego, cały proces budowy będzie to strata pieniędzy i czasu.

Klatka schodowa w kraju własnymi rękami (wideo)

Schody są integralną częścią każdego wieżowca, jak i dekoracji wnętrz. schody wejściowe - jest elementem budynku i dekoracyjnego obiektu. Schody są umieszczane w domach i domki na wzgórzu iw zagrodzie wiejskiej rezydencji i jest bardzo popularna kuchnia-salon, który ma drabiny. Każdy może wybrać dla siebie najlepszą opcję.

Szczegóły: schody do domku (przykłady zdjęcia)

113388noname397noname519x500xfoto-vintovoy-lestnitsy-IZ-derevajpgpagespeedicO1NP9Ln197177279759902571364405567051372344874derevyannye-lestnicy-dlya-dachi51471011156

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 1 = 7

Adblock
detector