Schemat haftu krzyżykowego motyl: 9 zasad – nwhistorycourse.org

The BlogHaft - to jest bardzo zabawne i bardzo prosta forma robótekHaft - jest to bardzo ciekawy i bardzo prosty rodzaj rukodeliyaVyshivka - wspólny typ robótek. Angażować się w haft nie jest trudne, jeśli nauczysz się podstaw i móc haftować w różnych technikach. Bardzo ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami, które pomogą zrobić haft zadbane i piękne, a co najważniejsze - bezpieczne. Rodzaje systemów do haftu krzyż, tam jest wiele. Każdy needlewoman może wybrać obraz, który będzie miał swój smak. Schemat krzyżykowo motyl - piękna rodzaj haftu, który wypełniony jest łatwość i prostotę.


wykonać przekrój technologii ściegu

Krzyż technologia haft nie jest bardzo skomplikowane. Jednak przed rozpoczęciem haftowania, powinien zapoznać się z zasadami, które pomagają uczynić piękne hafty i schludny. Zasady te nie są trudne, ale wymaga szczególnej uwagi do siebie.

Dla początkujących, ważne jest, aby zapoznać się z techniką nakładających się szwów, gdyż zależy od poprawności ich piękny wygląd wyrobu.

Główną zasadą jest haft ściegi szycia tylko w jednym kierunku. To jest klucz do prawidłowej techniki. Dlatego, aby wykonać haft powinien być bardzo czujny i skupiony.

Krzyż technologia ścieg jest łatwe, ważne jest, aby trzymać się sprzętu i być ukierunkowaneKrzyż technologia ścieg jest łatwe, ważne jest, aby trzymać się sprzętu i być ukierunkowane

Jak prawidłowo szyć:


 • Haftowania może być wykonana z góry na dół, z dołu do góry, w poziomie i w pionie.
 • Haft wykonany z dwóch rodzajów ściegów: dolne i górne. Na początek, niższy haftuje małymi ściegami rzędu, które mogą wykonywać zarówno powyżej jak i poniżej.
 • Jeśli ścieg jest wykonywany w kierunku do góry, dolny szew być wykonane od góry do dołu.

techniki haftu może wydawać się nieco trudne. Jednak każdy rodzaj robótek wymaga pewnych umiejętności. Mogą one zostać poprawione tylko przez stałą praktyką.

Haft krzyżykowy, motyl: podstawy

Cross Stitch mogą być bardzo zróżnicowane. Wiele szwaczka lubią pracować z obrazem krajobrazu i przyrody, zwierząt i kwiatów. Ten rodzaj haftu jest tak delikatne i piękne. Wspólny system do haftu krzyż jest obrazem motyli.

Znajdź schemat haftu z motyli obrazu możliwego w specjalistycznych czasopismach, publikacjach internetowych. Istnieją również programy komputerowe, które można przesyłać zdjęcia do programu do haftu krzyż.

Tkanina dla takich układów może wybrać inny haft. Doświadczony przydatny może wybrać dowolny wygodny wygląd tkanek. Dla początkujących lepiej jest użyć specjalnego płótna.Kiedy motyle haftowanie trzeba być ostrożnym i łączyć kolory poprawnieKiedy motyle haftowanie trzeba być ostrożnym i łączyć kolory poprawnie

Zestawy do haftu:

 • Gwint żądany kolor haftu motyla;
 • Obraz, odpowiedniej wielkości;
 • Schemat przedstawiający motyla;
 • Hoop.

Gdy haft jest ważne, aby postępować zgodnie z instrukcjami starannie zbadać symboli i właściwą kombinację kolorów. Obrazy są wielokolorowe motyli lub monochromatyczny. Gdy wersja monochromatyczna jest ważne, aby zwrócić uwagę na grę światła i cienia.

krzyż schemat ściegu: Motyle i kwiaty

Lekkie systemy przeszycia z motyli można znaleźć w Internecie. Nie było rozpowszechnione obraz motyli na kwiatach. To może być róża, piwonia, rumianek, dzwonki, chabry.

Początkujący craftswomen haft powinien zacząć od prostych układów, igły kobiet zawodowych - można wybierać programy na dużą skalę, ze złożoną fabułą i dużą ilością szczegółów.

Jeśli podczas szwaczka ma trudności z tworzeniem szwów lub wyboru przędzy, może w każdej chwili, aby zobaczyć zdjęcie lub wideo tutoriali. Są one dostępne online w dowolnej ilości. Ponadto, każda szwaczka można wybrać te, które są odpowiednie dla niej najbardziej.

Schematy haft motyli sporo i znaleźć ich nie będzie łatweSchematy haft motyli sporo i znaleźć ich nie będzie łatwe

Kolejność diagramie przekroju:


 • Przygotowanie płótna. Należy zakończyć brzegi ręcznie lub za pomocą maszyny do szycia. Mogą być zabezpieczone za pomocą gwintu polaru.
 • Aby prawidłowo ustawić obraz motyla, należy zaznaczyć środek płótna. Aby to zrobić, po prostu składane tkankę odbierającą pionowo i poziomo.
 • Haft można uruchomić poprzez zliczanie liczby komórek.
 • Zabezpieczyć tkaniny w obręczy. Następnie Vdet gwint igłę i przymocować nici.
 • Można zastosować technikę bekstich.

Aby połączyć została przeprowadzona prawidłowo, konieczne jest, aby poprawnie skorelować wielkości komórek od grubości i włókien tkanki. Po pracach przygotowawczych można rozpocząć do haftu Motyl, łatwo pływające z kwiatka na kwiatek, czy znajduje się na kwiat ze skrzydłami składany. Rodzaje haftów przedstawiających różnorodność gatunków motyli spełnia te piękne owady.

Piękny obwód przekroju: Dziewczyna z motylami

Każdy hafciarską wybiera schemat z obrazami, które zostały wyświetlone jej nastrój i stan umysłu. Wybierz schemat przedstawiający motyle rozmowy o romantycznych mistrzów nastroju. Haftowane obrazy stają się ekskluzywnym prezentem dla blisko do świętowania. Mogą też ozdobić sprawę okularów.

Haftowany obraz cross-stitch „Dziewczyna z motyle” wygląda bardzo ładnie i jest idealnym prezentem dla bliskiej osobyHaftowany obraz cross-stitch „Dziewczyna z motyle” wygląda bardzo ładnie i jest idealnym prezentem dla bliskiej osoby

Dziewczyna z motyle - tor, który ucieleśnia całą kobiecość i marzeń. Ten ścieg nadaje się do zdobienia sypialni lub salonie.

„Riolis” oferuje małych i prostych układów, które mówią o obrazie technologii performance stopniowo.


programy Opcje

 • Uruchamianie dziewczyny świeci słońce;
 • Dziewczyna z motylem we włosach;
 • Dziewczyna z motylem w ręku.

Schemat przedstawiający kobiety mogą być proste lub złożone. Wybór zależy od poziomu wyszkolenia wykwalifikowanych pracowników. Dla początkujących, ważne jest, aby pamiętać, że doświadczenie przychodzi z czasem.

Haft motyli krzyża (wideo)

Symbol haftowane z wizerunkiem motyli zawsze wygląda pięknie i elegancko. Układ może wykonywać zarówno doświadczonych jak i początkujących kochankę. Różnice będą w doborze skali prac. Gdy haft jest ważne, aby przestrzegać technikę jego wykonania. Na wahania, powinny być badane dalsze instrukcje do haftu.

Schemat przekroju motyl ściegu (foto)

0b88f374d0370orig--1BQXhOgC-98--2--05352121215028--05282921--714901993504--07846902--889972313153--889973559307--

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 1

Adblock
detector