Şaşırtıcı monokrom nakış, kanaviçe: 6 yeni düzenleri – nwhistorycourse.org

The BlogTek renkli nakış tek renkte boyama sevenler arasında çok popülerTek renkli nakış tek renk gammeVyshivka ortada boyama sevenler sürece piyasa setleri büyük bir çeşitlilik ortaya çıktı olarak yetenekli işçiler arasında geniş bir popülerlik kazanmıştır arasında çok popüler. Onlar zaman ustaları kaydetmek nakış için gerekli malzemeler içermektedir. Çapraz dikiş birçok türü vardır. Bazıları - bir ya da iki renk oluşturulan bir görüntüyü göstermektedir tek renkli nakış. Basit nakış güzel ve özgün görünüyor. nakış sanat eseri gibi görünüyordu için, kalifiye işçi özel beceri ve yeteneklere sahip olmak vardır. Tek renkli çapraz onların profesyonellik artıracak yeni düzeni dikiş.


Tek renkli nakış, kanaviçe: setleri çeşitleri

Tek renkli dikiş - hobi, filamentlerin, bir ya da iki tür vasıtasıyla doku temelinde nakış deseni ifade eder. Böyle resimler basitliği rağmen, güzel bir görünüme sahip.

Monokrom nakış özel bakım ve sıkı çalışma gerektirir akılda önemlidir. Mevcut dikişçi o resim net görünüyordu bu yüzden yerleştirilmelidir sadece birkaç renkler, ama aynı zamanda dinamik olarak.

Çapraz dikiş daha kolay olan Bugün bir anlaşma. Satılık nakış nasıl yapılacağına ilişkin ayrıntılı talimatlar içerir ön ayarları, çeşitli temsil etti.

Tek renkli nakış kolay ve hızlı oluşturulmasıdırTek renkli nakış kolay ve hızlı oluşturulmasıdır

Türleri monokrom nakış için ayarlar:


 • küçük;
 • ortalama;
 • Büyük.

Acemi iğne kadınlar nakış monokrom tipi özel beceri gerektirir bilmelidir. En ilginç basit bir çizim ile küçük nakış üzerinde pratik yapmanın en iyi olmasıdır. süreç nakış haç oluşturulması ele almak ve mükemmellik seviyesine gitmek sağlayacaktır.

Tek renkli Mini kanaviçe: uygulanmasına ilişkin tavsiyeler

Mini nakış özel monokrom nakış olarak iğne bu tip onların aşina başlayan olanlar için tasarlanmış.

Küçük nakış sadece çocuklar ve yeni başlayanlar kullanışlı insanlar için uygundur. Deneyimli ustaların bazıları onlardan içini süslemek için resim serisini yaparak, küçük tasarımlar nakış gibi.

Tek renkli nakış için küçük bir maliyet, kolay var. Böylece, yaptığı el işi sonucu her zaman çok değerli sevinç ve memnuniyetini getiriyor, çok hızlı bir şekilde görülebilir.Mini nakış küçük ve süsleri harika görünecekMini nakış küçük ve süsleri harika görünecek

küçük nakış için ortak temalar:

 • Hayvanlar;
 • Kahraman çizgi;
 • çiçekler;
 • Doğa;
 • Aşk.

Parseller, mini nakış basit bakmak, ama görünüyor uyumlu ve şık bir orijinal tek renkli görüntüleri vardır.

Çapraz Dikiş: büyük boy siyah-beyaz şeması

Tek renkli nakış farklı boyutlarda olabilir. needlewomen bağımlı uygun boyutta seçilmesi. Her vasıflı işçi bazıları işleyebilir iş miktarı ve ne kadar zaman nakış gerçekleştirecek olan, kendini karar verir.

Nakış büyük tavsiye nakış büyük resmi enerji tüketimi ve çok yüksek doğruluk performansı bir sürü gerektirdiğinden orta ölçekli bir nakış uygulanmasında yeterli deneyime sahip olanlar için satın almak.

Tek renkli nakış büyük boy yastıklar veya sayfaları süslemek için idealdirTek renkli nakış büyük boy yastıklar veya sayfaları süslemek için idealdir

Büyük nakış küçük nakış çok daha değerli olduğunu belirtmek gerekir. Ancak, bu biçim birçok avantajı vardır.

Büyük formatın nakış avantajları:


 • parlaklık;
 • özgünlüğü;
 • kalitesi;
 • benzersizliği;
 • Deneyim.

Büyük boyutta işlemeli Tek renkli güzel bir görünüme sahiptir ve herhangi bir tarzda iç süslemeleri olacak.

Yeni başlayanlar için em monokrom diyagramlar

Dikişçi başlayanlar genellikle merak - başlangıç ​​stajlarıyla bu. İlk adım kendileri için ilginç bir dizi seçmektir.

Çizimler, dikişçi ilgilendiren olmalıdır, aksi takdirde çalışma sıkıcı ve ilginç hale gelebilir. tutku eksik için, küçük devre boyutunu seçmelisiniz.

Sadece tek renkli nakış geliştirmeye başlamıştır, o zaman basit bir desen ile basit bir devre seçmek daha iyidirSadece tek renkli nakış geliştirmeye başlamıştır, o zaman basit bir desen ile basit bir devre seçmek daha iyidir

Onlar sadece birkaç renk oluşur beri monokrom nakış gerçekleştirin küçük boyutlu, uygundur. Bu nakış haçlar mükemmel yapılmalıdır çünkü Ancak bazen, bu basitlik tüm karmaşıklığı vardır.


Yeni başlayanlar için ipuçları:

 • nakış küçük seçin.
 • eli geliştirilmesine yardımcı olması için basit çizimler seçin.
 • birçok bakımdan haç kalitesi beri, kaliteli bir dizi seçme iplik kalitesine bağlıdır.

hiçbir dikkat dağıtıcı onun ana işinden Needlework zaman nakış Dolayısıyla en iyisi küçük boyutlu nakış, titiz ve yoğun çalışma gerektirir.

Çapraz Dikiş: monokrom şeması ve oda dekor

monokrom nakış kitleri daima iğne kadınların işi basitleştirmek devrelerini ihtiva için, nakış tüm süreci takip etmek ve zaten bölümleri tamamlanmış notlar almaya yardımcı olur.

Eğer bireysel tercihler ve deneyim sadece odaklanarak, nakış için şemasını seçin. Onların uygulanması olasılığı hiçbir güven varsa, karmaşık parçaları ihtiva eserlerini seçmek gerekli değildir.

tek renkli nakış nedeniyle, kolayca biraz modası geçmiş iç güncelleyebilirtek renkli nakış nedeniyle, kolayca biraz modası geçmiş iç güncelleyebilir

nakış şeması için geniş bir konu çeşitli içerebilir. Bunlar genel ruh hali altında, hem de iç stili seçebilirsiniz.

İç dekorasyon nakış örnekler:

 • bir mutfak eklenmesi;
 • Dekor yatak;
 • Çocuk yapma;
 • oda dekorasyon yaşamak.

Satışta herhangi stil iç süslemeleri için mükemmel bir seçenek almaya izin nakış şemaları çok çeşitli vardır.

çay partisi

Nakış iç dekorasyon mutfak ve yemek odası için idealdir. Dikkatli yürütme güzel bir görünüm sağlamak ve ziyaretçilerin ilgisini çekecek.

resimresim "çay partisi" Bu mutfak ortamında harika görünüyor

nakış alışılmadık tarzı tek renkli yapıldığında Görünüşte sıradan hikaye yeni renklerle oynayarak.

bir çiftin görüntüsü

Bir erkek ve bir kadın tasvir - yatak odası dekorasyonu için idealdir. çifti - ahenk atmosferini ve sevinç duygusu getirecektir ahenkli bir görüntü.

yatak odasına baharat Yani biraz sen çift seven güzel çizim oyalamakyatak odasına baharat Yani biraz sen çift seven güzel çizim oyalamak

monokrom görüntünün bir çifti gizemli ve özgün bakacağız. İki sevgili bir düğün için büyük bir hediye olabilir.

güzel kızlar

kız Görüntü her zaman romantik ve nazik görünüyor. Onlar bir oturma odası, yatak odası veya kreş dekore edebilirsiniz.

Eğer zarif bir resmini oyalamak istiyor musunuz, o zaman güzel kızlarla resimler için tercih etmek daha iyidirEğer zarif bir resmini oyalamak istiyor musunuz, o zaman güzel kızlarla resimler için tercih etmek daha iyidir

Tek renkli nakış siluetleri vurgulamak ve gizemli görüntülerini yapmak ve aynı zamanda nazik.

seçim için hangi görüntü, her vasıflı işçi kendisi için karar verir. seçim nakış olduğu deneyim, hedefin tat tercihlerini etkiler.

Bir şapka Mark dikiş monokrom kadın

Kadınların görüntü ile çapraz dikiş kitleri, çok var. En popüler görüntülerinden biri olan - monokrom resim - "şapkanın içine kadın" Bu kontur diyagramı gizemli görünüyor ve farklı boyutlarda yapılabilir.

Genellikle ayrıntılı talimatlar her set, tek renkli nakış oluşturmak için ana sınıfı bir tür bağlanmış.

işlemeli monokrom resim mükemmel çıktı için işe kaliteli malzemeler kullanılması daha iyidirişlemeli monokrom resim mükemmel çıktı için işe kaliteli malzemeler kullanılması daha iyidir

dikkatle olmalı bu şarkıyı nakış. Aksi küçük hata nakış görünüm bütün görünümünü bozabilir, her çapraz dikkatle gerçekleştirildi takip etmek için emin olun.

nakış tamamlanması için ipuçları:

 • Sadece yüksek kaliteli malzeme kullanmak;
 • bir hisse senedi ile bez al, bir işi hazırlamak için uygun;
 • yönergeleri izleyin.

vasıflı işçi başarısı güven ile bir iş kaplıyor sadece Nakış eğlenceli olabilir. O bu mesleği seviyorum, ya sonunda eksik olabilir çalışmalıdır.

Çapraz Stitch Kitleri: monochrome

nakış görüntüler için tek renkli devresi birden fazla renkte oluşturulur. Genellikle kahverengi, sarı, siyah ve beyaz, siyah ve kırmızı, ya da birkaç gölgeler olduğunu.

Tek renkli setleri popülerlik çok var. Onlar başlayanlar için ve ilgilenen profesyoneller için gerçekleştirmek kolaydır.

Tek renkli nakış farklı renklerde olabilirTek renkli nakış farklı renklerde olabilir

nakış işleme için takımları özel mağazalarında satın alınan veya online sipariş edilebilir. Eğer setleri interneti seçtiğinizde dikkatli ürün ve açıklaması hakkında bilgi almak için önemlidir.

Paket İçeriği:

 • tuval;
 • iplik;
 • şeması;
 • iğneler;
 • makas;
 • Talimatlar.

Farklı iş parçacıkları ve devrelerin görünümlerin her setin içeriği. Her resim bir daire veya evde odanın bir dekorasyon olabilir.

öpücük

oturma odası, yatak odası veya kreş asılabilir Örnek monokrom nakış,. Hoş ve sağduyulu görüntü göze hoş olacaktır.

Şaşırtıcı monokrom nakış, kanaviçe: 6 yeni düzenleri"öpücük" oturma odası süslemeleri ve sadece değil, aynı zamanda başkalarını memnun edecek

nakış Bu tür hatta yeni başlayanlar kullanışlı insanlar için uygundur.

çocuklar

tesislerinde her türlü ile dekore edilebilir Nakış,. Görüntü kimse kayıtsız bırakmayacak bu çok tatlı.

Mobilyanın orijinal parça çocukları ile güzel işlemeli olabilirMobilyanın orijinal parça çocukları ile güzel işlemeli olabilir

bebek neşe, rahatlık ve huzur evine getirecektir.

çaydanlık

Mükemmel görüntü mutfak veya yemek odası süslemeleri. Çizim Japon tarzı yapılabilir. çay Hatta acemi dikişçi nakış. Nakış sadece neşe getirmek değil, aynı zamanda profesyonel becerilerini geliştirmek.

Mutfak çeşitli Mankenler resmeden düzeni seçmek en iyisidirMutfak çeşitli Mankenler resmeden düzeni seçmek en iyisidir

monokrom nakış için takımları çeşitli büyüklüklerde olabilir ve şemaları değişik türde içerebilir.

Nasıl ellerinizle monokrom nakış oluşturmak için (video)

monokrom nakış için renk setleri ve kitleri üreten şirketler, kendi katalogları genellikle bir veya iki kez bir yıl zenginleştirmektedir. Birçok sitelerinde ücretsiz indirilebilir ücretsiz tek renkli şemaları bulabilirsiniz. Tuval üzerine bir başyapıt içinde düzeni uygulamak için gereken malzemelerin tamamı kümesi içeren teçhizatları satın Ancak uygun. Her dikişçi onun tecrübe ve beceri verilen, zevkinize bir resim seçebilirsiniz.

Güzel monokrom kanaviçe (fotoğraf)

3xeE3RvVxu8012afa3267e9b95XXXL05e0310e7d8e52e604da1c1900139a5b97022779360192135291f154166d4da9885c5499e438l - Kartiny-Panno-monohromnaya-Vyshivka-krestom251191-85212-27959232-src259953-32741-47712859-m750x740-u41847259953-faeab-47715880-m750x740-u478e3

Leave a Comment

Your email address will not be published.

71 + = 74

Adblock
detector