salondan mutfağa Güzel kemer: 5 avantajları – nwhistorycourse.org

The BlogGüzel kemer yardım alanı genişletmek ve binanın iç güncelleştirmekgörsel alanı genişletmek için Güzel Arch yardım, tasarımcılar giderek iç kemerler kullanan, genişletmek ve Halen iç mekan pomescheniyaV yenilemek. Bu tasarım özelliği türlerin çeşitli ile, kemer herhangi bir tarzda olabilir kullanın. Büyük çözüm mutfak ve oturma odası yenen bir stüdyo daire, özellikle eğer, mutfakta koridorda kemerlerin yüklemesidir. Aşağıda ayrıntılı şekilde kemerleri ve nasıl düzgün kurmak için türleri açıklanmaktadır.


Mutfak ve oturma odası arasında kemer

alışılmış kapıların Popülarite kemerler onarımlar tasarruf sağlayan mevcut yüklemesini açıklar. Günümüzde daha fazla insan daireler, stüdyolar yaşayan, bu durumda kemerli yapı odası aşırı yüklemeden aynı anda oturma odasından mutfağa izole etmek yardımcı olur.

Birçok kişi kemerin bu türünü seçin, uygun fiyatlı en küçük daireler için en iyi çözümBirçok kişi kemerin bu türünü seçin, uygun fiyatlı en küçük daireler için en iyi çözüm

düzenine bağlı olarak, kemerlerin çeşitli türleri. Benzersiz bir iç oluşturmak için olanak sağlar renk, doku ve şekil olarak farklı kemer tasarımları birçok farklı türleri vardır.

oturma odasına mutfaktan kemerlerin her türlü

Uzmanlar kemerlerin iki tür tanımlar ancak farklı varyantlar renk ve dokuda geniş bir paleti yoluyla elde edilebilir olduğunu.


Yani, kemerlerin türleri şunlardır:

  • Klasik;
  • Düşündüm.

İlk olarak, bir kural olarak, desen yoktur ve pürüzsüz, düz yüzey, kemerler, ucuz malzemelerden imal edilmiştir şunlardır:, alçıpan, kontrplak, bir yarım daire şeklindedir. Bu da onların sık sık mutfak ve oturma odası arasında boşluklar süslüyor.

Şekilli kemerler formuna bağlı olarak çeşitli tiplerde ayrılır.kemer Bu tür farklı dokulu, desen çeşitliliğidir. Onlar ışıkları ile dekore pahalı ahşaptan yapılmıştır.

Mutfak ve oturma odası arasında kurulabilir kemerlerin iki ana türü vardırMutfak ve oturma odası arasında kurulabilir kemerlerin iki ana türü vardır

Ancak, kıvırcık kemer gibi bir şey ucuz malzemelerden bağımsız yapılabilir.

Şu anda, en sık kemerlerin aşağıdaki iki tür kullanılır:

  • Modern;
  • Romantik.

Modern daire içine mükemmel şekilde uyum Arch modernist, yükseklikleri farklı ve geniş açıklıklar için uygundur. figürlü kemerlerin Bu tür, stüdyo dairede mutfak bölgeleşmeyle için kullanılan keskin köşeleri vardır ve görsel olarak duvarın "çekme" olanak vardır.

figürlü kemerlerin ikinci tür bu kemerlerin diğer türleri aksine üç partiyle açılışı, özel bir evde veya büyük bir daire için çok daha geniş ve daha uygun olmasıdır.

Ayrıca elleri ile bir kemer yapabilirsiniz. Alçıpan kemer yapmak için en kolay yolu, tüm çalışma üç saatten fazla sürer.

Nasıl kemer süslemeleri

yapmadan veya kemer seçimi başka bir soru ortaya çıkar sonra: "nasıl kemer süslemeleri?". Kural olarak, pahalı kemerli yapılar dekorasyon ihtiyacı olduğunu, ancak kendi elleri veya basit kemer çeşitli şekillerde dekore edilebilir yapılmış değil.

En basit şey - sıva veya duvar kağıdı ile kemer süslemeleri. Ancak, daha pahalı malzemeler kullanabilirsiniz.

kemer duvar, alçı ya da daha pahalı malzemeler kullanılarak, farklı olabilir Dekorekemer duvar, alçı ya da daha pahalı malzemeler kullanılarak, farklı olabilir Dekore


tasarımcıların çoğu doğal malzemelerden yapılmış kemerlerin kullanımını tavsiye böylece Çoğu insan, hem de bir kır evi veya yazlık ile, zenginlik ve tarzı ile ilişkili kemerlidir. bitirme kemerler için popüler malzeme bir mücevher olduğunu. Yapay ve doğal ikisi de olabilir. Bu, bu durumda şık görünüyor ve herhangi içine yerleşip pratik ve dayanıklı bir malzemedir.

Ayrıca sıva simüle lüks ve pahalı görünen ahşap ve poliüretan karışımını işlenmesinde kullanılır.

Özel evimde, ne varsa o da mükemmel, oturma odasında bir şömine ile kombine edilebilir, yani bir tuğla kaplama kullanabilirsiniz. Tuğla ve taş bakımı kolaydır için, sadece tozdan onları silin. Duvar içerideki antik bir dokunuş vermek ve odada rahat bir ortam yaratacaktır.

bir kemer ile oturma odası ile kombine mutfak tasarımı,

oturma odası ile İç açık mutfak, bu kemer tasarımı ile kombine edilmiş sürece, farklı olabilir. Örneğin, duvarcılık gri tonları mutfak aletleri metalik renkler ile mükemmel gidecek.

Mutfak temiz tutmak için gereklidir: kirli tabaklar, kırıntıları bile iyi mutfak tasarımı berbat edebilir. Ayrıca, kombine mutfak hanede yaşayan kalanı engelleyebilir çok fazla gürültü sunar. Nedenle mümkün olduğunca gürültü azaltmak amacıyla mobilya ve mutfak aletleri düzenlemek için gereklidir.


içine mükemmel uyum kemer için, mutfak tasarımı ile birlikte olmalıdıriçine mükemmel uyum kemer için, mutfak tasarımı ile birlikte olmalıdır

Eğer salon ve mutfak arasında geniş kemer yaparsanız, odaların iç böyle mutfakta dolapları rengini uymalıdır salon döşemeli mobilya rengi gibi bazı elementlerin tarafından örtüşmelidir.

çoğu mobilya kaybolur ise dar kemer tasarımı, sadece benzer renklerde bir oda gerçekleştirebilir eğer çok daha kolaydır.

Modern bir tarzda yapılır oturma odası, için, değil, uygun kemer geniş katlanmış ile, en basit bir tasarım kullanmak daha iyidir. Arch iç uyması ve ana unsur haline gelmemelidir.

iç kemerlerin Avantajları

Kemerler modern dairelerde böyle kullanımının popülaritesi açıklar birçok avantajı vardır.

Ana avantajları:

  1. Kemerler asla onlara çok yönlü bir tasarım öğesi haline hemen her ortam için moda ve uygun dışına gidin.
  2. İmar uzay Eğer stüdyo dairede özellikle önemlidir çeşitli odalar, bölmek için izin verir.
  3. Kemerli tasarım görsel alanını artırmak ve alanı genişletmek için izin verir.
  4. İlginç bir kaplama ile güzel kemerler ek bir dekora olarak hizmet edebilir.
  5. Kemerler dramatik gerçekten basit bir küçük daire lüks daire, oluşturmak, iç değiştirebilir.

Arka modern ve en iyi çözüm oturma odası ve mutfak birleştirmekArka modern ve en iyi çözüm oturma odası ve mutfak birleştirmek

Eğer apartmanda kemer yüklemeden önce Ancak, daire tür değişiklikler yapılabilir emin olmalısınız. Her durumda destek duvara şeyi değiştirmek mümkün değildir.

Arch, odanın algı etkileyecek mümkün iç çakmak airier yapmaya olun. sıkışık mutfak kemerde anlamlı yer kazandırır. Ayrıca ek bir dekor unsuru ve depolama sistemleri olacak niş, kemerinde ayarlayabilirsiniz.

kemerin yardımıyla ahenkli iç elde edebilirsiniz ve lüks ve atmosferik içine bile en basit oda dönüşümü. Daha büyük odalar için daha da kemerli açıklıkları oluşturabilir, bu alışılmadık geometri yol açabilir ve benzersiz bir stil yaratacak.

Ben mutfağa kemer nasıl yapabilirim (video)

Dairelerin geniş bir yelpazede için modern çözüm, hem görsel alanı genişletmek ve iki oda arasında bir geçit yaratmak izin - Sonuç olarak, biz bu kemer diyebilirim. türleri ve dokular çeşitli sen oda ne olursa olsun tarzda yapıldı kullanamaz iç, bir kemer evrensel unsuru yapar. Ayrıca onların elleri Alçıpan ile bir kemer oluşturabilir, bu çok zaman ve çaba almaz, ancak sonuç yıllarca sizi memnun edecektir.

Mutfak ve oturma odaları için kemer tasarımı (iç fotoğraf)

124520-Gostinaya-s-kuxney1563363469272305c517f50272aa23fbd9892e0ef11749154110

Leave a Comment

Your email address will not be published.

51 − 50 =

Adblock
detector