salonda Tasarım tavan (35 fotoğraf) – nwhistorycourse.org

The Blogo iç mekanın her detayında düşünmek önemlidir onarmaya hazırlanırken Odaya boyunca odağı ayarlar olarak, özel dikkat, tavan olmalıdırtamir etmeye hazırlanıyor iç mekanın her detayında düşünmek önemlidir olduğunda komnateSovremennye onarım yetenekleri muazzam kapsamını sağlamak boyunca o aksanı ayarlar olarak, özel dikkat, tavan olmalıdır - bu meclis salonunun lüks ayırt edilemez, böylece bir yaşam yapabilirsiniz. Yoksa spor fikirler hakkında gidebilirsiniz - iç ve şık sportif dairenizde bir oda süslemeleri. Tavan - O detay, düzgün kayıt olmaksızın mükemmel bir onarım solma olduğunu.


20 metrekarelik odada Tavan. m: moda seçenekleri

genellikle böyle bir tavan tasarımı örnekleri üzerinde duruldu çünkü bu, çoğu standart ölçü oturma odası (Hall) biridir. Burada, değer tavan yüksekliğidir. Yeterince yüksek ise, güvenli bir şekilde bir çok katlı tavan yapabilir. alçıpan yığılmış yapı zaten modern değildir görünüyorsa, bu yapılabilir ve kombine sürümü edilebilir.

Kombine tavan - kenarlarında gerilmiş bir tuval ve alçıpan kutuları. En iyi fikirler uygulanabilir, böylece Giderek, fotoğraf baskısı ile gerilmiş kanvas satın aldı. Örneğin, oturma odasında teması halinde - doğu, doğu sembolizm gelen resimler tavana aktarılabilir.

Günümüzde, her zevke uygun tavan dekore edebilirsiniz. arka ışık Evinizin dekoruna kadar özel bir lezzet katacakGünümüzde, her zevke uygun tavan dekore edebilirsiniz. arka ışık Evinizin dekoruna kadar özel bir lezzet katacak

Modern bir evde güzel tavan - o da tavan ve duvarlar aynı renkte dekore edilmiştir ilginç bir seçenektir. Örneğin, aksesuar şeklinde tamamı konforlu döşemelere çerçevesi, yumuşak tuğla, parlak pastel renkler ve küçük yeşil aksan tavan ve duvarlar boyayabilirsiniz.

yüksek tavanlı salon süslemeleri nasıl

Bu düşük tavanlı özellikle poeksperimentiruesh değil ve yüksek size bir süspansiyon yapısı kurma olanağını sağlar.


Daha da görsel parlaklık tavanlar yardımcı olacaktır tavan yükseltmekDaha da görsel parlaklık tavanlar yardımcı olacaktır tavan yükseltmek

Yani, yüksek tavanlı bir odada şunları yapabilirsiniz:

  • çok katmanlı tavan alçı olun. Metal çerçeve yapı levhalar GCR ile kaplanmış ve genellikle beyaz boyanmıştır. Ama renk çok farklı olabilir. beyaz ve mavi örneğin, ama ek olarak tüm düzeylerde yendi etti - Ya parlak renklerle beyaz birleştirir.
  • Basit PVC gergi tavan. Sen üstüne doldurma korkuyor (kaynar su ile sular altında değilse) değildir. Bu parlak tavan mükemmel bir şekilde düz bir yüzey oluşturmak, ve parlak bir düzenleme görsel oda alanı genişletebilir.
  • bez tavan Germe. Doku dokular farklı varyantları da anlaşılacağı rağmen Matt tavan, daha da ilginç görünebilir. pek farklı çevresel kolaylığı açısından kumaş tavan yapılmış PVC ve polyester. Dolayısıyla bu malzemeler bir efsaneden başka bir şey, (bir saniyeden az, daha doğal) farklı olduğu miti.
  • tavan cephane sandıklarını tamamlamaya çalışıyor. Bu tavan girintiler hücreleri ve kirişler oluşacaktır. Sen nedeniyle modernize onların rengine kadar olabilir, klasik motifleri kullanabilirsiniz. Küçük bir oda için en iyi seçenek değildir, ama geniş bir odada harika görünecek.

Sonra (panel, tahta, metal, plastik yapılabilir), ve kaset ve Armstrong asma tavan vardır. Sen tavan lambri sokup, vbTavan bitirir (video)

salonda bir beton tavan nasıl yapılır

tavana beton dökün - Avrupa'da oldukça popüler bir teknik. Bu durumda biz özel bir evde tavan düzenleme bahsediyoruz. Dolum bir ahşap tavan yapımı ve zahmetli daha fazlasına mal olacak. Ancak, sertlik ve ev iyi olacaktır.

Dubleks beton tavan büyük odalarda şık görünüyorDubleks beton tavan büyük odalarda şık görünüyor

Bunu yapmak için, önce, sonra kalıp inşa beton tavana binanın yapısını güçlendirmek ve daha sonra tavana doğrudan beton dökmek gerekir. kalıp içine beton Körfezi, diğer ucunda biriyle uyum sağlamak gerekir. Ve birkaç ay betonun nihai kurutma için beklemek zorunda kalacak. Ve kalıp çıkarılır sonra, evin duvarlarının yapımı, vb

İskandinav tarzı elleriyle odasında tavan

Biz üslup tasarımı hakkında söyleyemeyiz. Günümüzde ev sahipleri giderek iç belirli bir tarzda çizmek çalışıyoruz. Örneğin, Provence, çatı, ülke veya popüler İskandinav tarzı.

İskandinav tasarım nedir? Hayır, bu sadece bir değişen zemin dükkanını Ikea dairesini oluşturamazsınız. Işığın bu bolluk, gereksiz şeylerin olmaması, güzel çizgiler, rahatlık, alanı ve hoş bir dekor var.

İskandinav tarzı tavanı:


  • Ya beyaz veya bunun varyasyonları;
  • Tavan - iç aksan vurgulamaktır görev olan nötr bir arka plan;
  • Duvarlar bir boya ile bitmiş gibi Genellikle tavan, duvar kağıdı veya minimal doku ile sıvama bir seçenek olabilir;
  • Süslü avize de iç olmayan bir seçenektir.

İskandinav serinlik ve tazelik İskandinav yaşam rahatlık ve konfor ile birlikte keçe edilmelidir.

Bir moda stil dağ evinde tavan

tavanın bir kare veya dikdörtgen kısmında inanılmaz bir üslup tasarımı yapabilirsiniz. Eğer stil dağ evi hayranı iseniz, sadece çevre dostu malzemeler onarmak için izin verilir. Bu, örneğin, ahşap, taş, kaba sıva. 

Style Style "dağ evi" - minimal dekorasyonu ve maksimum doğal malzemeler ve doğal tonları ile bir pratiklik ve rahatlık


Işınlanan tavanlar - bu en kolay ve amaçlanan tasarımdır. Tabii ki, dağ evi - bu özel evlerde geniş odaların ayrıcalığıdır, ancak tam olarak, ev çizmek için doğal motiflerini, uzay, konfor ve stil ihtişamını birleştirme fırsatı varsa.

tavanın Dekorasyon ve tasarım (video)

Bu, birden fazla galeri kaydırmak fiyatını sormak ve uzun süre sizi memnun edecektir tavan, imajını bulmak için birden fazla seçenek görüntülemek için en iyisidir.

 Başarılı yenileme!

salonu (iç fotoğrafın) Tasarım tavan

0e37a6cdd9f7e27c83187d2828b7c56e000080-154371390292560natyazhnoy-potolok-807fe1142dbb2bb26db677b6fae83b0086bc632c7c7788132dd8b8560ed351416869797mnogourovnevye-natyazhnye-potolki-foto-44Dizajn-gostinoj-s-kaminom15imgserver-1imgserver-2

Leave a Comment

Your email address will not be published.

6 + = 7

Adblock
detector