salonda Dar ayakkabı dolabı: nasıl doğru mobilya seçmek için – nwhistorycourse.org

The Blogkoridorda Şık ve özenle saklamak ayakkabı dar kabine yardımcı olacaktırkoridorda Şık ve özenle saklamak ayakkabı dar shkafKazhdaya hostes temiz ve düzenli ev tutmak istiyor yardımcı olacaktır. Ve koridorda zemine yerleştirilmiş sık sık ayakkabı, engeller, ama aynı zamanda odanın görünümünü bozar sadece. Bugün bu sorun ayakkabı dolap gelip çözmeye yardımcı olmak. Güncel modeller kompakt ve aynı de oldukça geniş, bu yüzden hatta küçük önünde yerleştirme ile büyük zorluklarla karşılaşmak yoktur. çeşitli modeller yaratıcılık için çok yer açılır. Organik herhangi iç uyması edilir ve planlanan bütçeyi buluşacak model seçmek mümkündür.


Neden koridorda ayakkabılar için bir gardırop gerekiyor

Ayakkabı için mümkün olduğunca uzun görev yapmış ve onların cazibe onun depolama organize etmek doğru yol olmalıdır korur. Bu amaçlar, ayakkabılar için bir dolaba olarak durumun mobilya mükemmel öğe için.

Ayakkabı için Pratik dar dolap - bu çeşitli öğelerin depolama düzenlemek için harika bir yoldurAyakkabı için Pratik dar dolap - bu çeşitli öğelerin depolama düzenlemek için harika bir yoldur

Ayakkabı dolapları modeli en uygun yerleştirme ve depolama ayakkabı sağlayan özel bir tasarım ile donatılmıştır. Nedeniyle özel yapısı sayesinde, uzun süre böyle bir düzenleme ile ayakkabı ona kullanımının estetik görünümü ve kullanım kolaylığı korur ve koridor değerli alan kaybetmez.

Bu kabine ayakkabı yerleştirme ve depolama ile sadece sorunları çözmek değil, aynı zamanda salona şık ve modern bir görünüm verir olacaktır. Birçok insan böyle dolaplarının kolaylık ve pratiklik için teşekkür ederiz.

Bugün mobilya üretim Ayakkabı dolapları piyasa şu formda sunulmuştur:


 • Ayakkabı için Dolap:
 • Obuvnitsa;
 • Ayakkabı kabine;
 • Ayakkabı için Raf.

Iç iyi bir katkı olacaktır onları karar vermek gereklidir.

koridorda bir ayakkabı dolabı nasıl seçilir

Bugüne kadar, ayakkabı birkaç çift barındıracak kadar minyatür modellerden farklı boyutlarda, ayakkabı dolapları örneklerini, ortalama bir ailenin tüm ayakkabıları sağlayabilir oldukça hantal dolapları, için üretti.

ayakkabılar öylesine mükemmel iç koridor tamamlar aynı olmalıdır dar dolap alayakkabılar öylesine mükemmel iç koridor tamamlar aynı olmalıdır dar dolap alDikkat! Dairelerin genel tarzı uymuyor küçük salon dolaba sınırlı büyüklüğü, hemen aşikâr olacaktır.

gardırop gelip alacak mobilyasının yapımında kullanılan modeller, renkler ve malzemelerin çeşitliliği, ideal olarak belirli bir alıcı uygundur.

koridorda bir dolap seçerken aşağıdaki nüanslar dikkat etmek gereklidir:

 1. Seçilen modelin güvenilir ve dayanıklıdır öğrenmek için gereklidir.
 2. Üretim materyali dikkat etmek gereklidir. Tercih tahta, metal, veya kaliteli plastiğe verilir.
 3. ayakkabılığın tasarımı organik bir bütün olarak bütün daire stil uymalıdır.
 4. Onun için yerine uyacak şekilde dizayn edilmelidir olarak özel önem, kabinin boyutlarına dikkat edilmelidir.
 5. Seçilen kabini modeli yeterince geniş ve işlevsel olmalıdır.
 6. Daha sonra kolayca en çeşitli ayakkabı bulabilir, kabine bölmelerde boyutta farklı olması arzu edilir.

giriş salonunda Fonksiyonel ayakkabı gardırop: tablolar şeklinde bir fotoğraf

Ön tercih mobilya seçerken fonksiyonel ve ferah modeli verilmelidir.

ve iyi fonksiyonel kapasiteye sahip vakaların doğrultusunda aşağıdaki seçenekleri içerir:

 • Dolap-Bon;
 • Dolap "ince";
 • Dolap;
 • Dolap-dolap.

Dolap-Bon oldukça kullanışlı ve pratiktir. Bu kabine yapısı bir tür vitrin takviye kapılar olduğunu. Bu tür bir dolap ayakkabı çiftlerinin çok sayıda barındırabilir. Böyle dolapları ayakkabı saklanan zaman iyi kurur ve tek deformasyon olmadan şeklini korur.

Dolap bom ayakkabı çok sayıda uyum sağlayan oldukça pratik mobilya setidirDolap bom ayakkabı çok sayıda uyum sağlayan oldukça pratik mobilya setidir

Daha kompakt, ancak oldukça geniş, "ince" ayakkabı dolap. 15 cm ayakkabının dikey yerleştirme sağladığı kapasite -. Bu küçük ölçekli kabin, genişliği 30 cm ve bir derinliktir. 45 veya 90 gibi obuvnitse yaslanma açısı raflar. Bu ayakkabı ile toza maruz değildir ve fazla yer işgal etmez.


Çok küçük koridorlar oldukça dar, ancak yüksek ve ferah olacağı, sipariş üzerine yapılır, dolap "ince" satın alabilirsiniz için.

Dikkate almak gerekir! Eğer bir dolap varsa "ince", O kabine ömrünü uzatacaktır olan sadece temiz ve kuru ayakkabılarını çıkarmak için tavsiye edilir.

Ayakkabı için en popüler dolap. Bu kabine giysi yerleştirme için temel dolaba yapılır. Bu tür bir dolap içerisinde ayakkabı için raflar sabit ve bir kaydırma mekanizması ile donatılmış her ikisi olabilir. bu dolaplar çanta ve diğer aksesuarlar için ekstra depolama alanı sağlamak içinde nasıl dikmek.

Ancak ön sadece mevsimsel ayakkabı alınacaktır ise mükemmel seçenek bir vaka elbiseleri olurdu. Bu kabine açık salıncak birden raf ve kapılarla donatılmış, boyut olarak küçüktür. Kabin-kabin döşemeli koltuk takviye edildiği ya da böyle bir çiçek vazo olarak, dekor yerleştirilmesi için ek bir alan olarak kullanılabilir.

İpucu! ayakkabı dolabının istikrarı sağlamak için, duvara monte etmek gereklidir.

küçük bir koridor için iyi bir çözüm daha fazla yer kullanacaktır ayakkabılar için bir köşe dolap olduğunu.


Kompakt koridorda ayakkabılar için raf: Fotoğraf ve dolgu seçenekleri

küçük boyutlu giriş holü ile yerleştirme ve ayakkabı depolanması için mobilya kompakt sürümü alabilirsiniz.

önünde ayakkabılar için en bütçe seçeneği kaidesi kalmış - "açık kabine". Bu kabinlerin tasarım kendisine sabitlenmiş raflarla, bir hafif metal alaşımından yapılmış ya da aşınmaya karşı dayanıklı plastik bir substrat değildir. raflar üst üste yerleştirilmiş ve bir ızgara yapısına sahiptir.

koridorun iç mükemmel tamamlayıcısı ayakkabılar için açık dolap olacakkoridorun iç mükemmel tamamlayıcısı ayakkabılar için açık dolap olacak

Ayakkabı için Açık dolaplar - Küçük daireler için mükemmel bir seçenek. Bunlar çok yer kaplıyor olmadan ön mükemmel düzen sağlarlar.

Bunlar nispeten ucuz obuvnitsy yardım maddî kaynak harcamadan, önünde konfor ve sipariş oluşturun.

bir yerde sağlanması ve bir ayakkabı dolap Ayakkabı kabine depolama başka nispeten basit. Ayakkabı dolabı mükemmel depolama ve her gün için ayakkabı kurutma görevleri ile baş. Açık bir kaide birkaç raflar donanımlı gibi yapılır. Yalnızca ayakkabı kurutma için bu yapıyı kullanırsanız, bunun için mükemmel bir yer, bir balkon veya bir sundurma ya olduğunu.  

Nerede koridorda ayakkabılar için bir gardırop almak için: fotoğraf ürünleri

boyutunu karar vermelidir bir ayakkabı dolabı satın önce. Bunu yapmak için, bütününü görmek varolan ayakkabı ve yer için gerekli depolamayı hesaplayın. Ayakkabı için bir kabine boyutları üzerinde aile büyüklüğü etkilenecektir. Kabinin boyutunu tanımlamak her bir aile üyesi için ayrı bir rafta tahsis edilmelidir.

uygun fiyata bir mala tahsis edilmiş olabilir, yüksek kaliteli ve şık dolap dar koridor seçmek içinuygun fiyata bir mala tahsis edilmiş olabilir, yüksek kaliteli ve şık dolap dar koridor seçmek için

Şu anda, ayakkabılar için dolaplar sunan üreticileri ve mobilya mağazaları bir sürü. Ikea mağazası, ayrıca obuvnitsu satın alabilirsiniz. İşte modelleri çeşitli renklerde geniş bir yelpazede, ve çeşitli malzemelerden yapılmış. Oldukça geniş fiyat aralığı belirli bütçenin altında modelin seçimine olanak tanır.

ev obuvnitsa modern tasarımı artık nadir olduğunu. Mobilya Bu parça rahatça ayakkabı depolama düzenlemek ve ona bakmak için izin verir.

Üreticiler açık ve kapalı hem tasarımıyla ayakkabılar için dolaplar geniş bir yelpazede sunuyoruz. küçük ön için ideal bir seçenek, tasarımları sayesinde, fazla yer kaplamaz ve aynı zamanda yeterince geniş, dar bir dolap "İnce", duruyor.

giriş salonunda dar ayakkabı dolap (video) nasıl seçilir

Bir bütçe seçeneği için ayakkabı ve Ayakkabı kabine için organizasyon ayakkabı depolama rafları içerir. Onlar fazla yer kaplar ve önünde temizlik ve düzeni korumak için izin vermez. Eğer sipariş etrafında görmek aramaya nedenle, sadece ayakkabılar için bir dolaba gibi işlevsel ve kullanışlı konu olmadan yapamaz.

koridorda dar ayakkabı dolaba Tasarım (iç fotoğraf)

12113961310561358493366shkaf-dlya-obuvia3fcdcc3ea0f94ee1791cf358f3960bd90Komod-V-prihozhuyugaloshnicadlyaobuvivprihozhuyu1obuvnitsa-s-zerkalom-v-stilnuyu-prihozhuyu

Leave a Comment

Your email address will not be published.

8 + 2 =

Adblock
detector