salonda bir gardırop nasıl seçilir – nwhistorycourse.org

The Blogsalonda Dolap mükemmel performans özelliklerine sahip bir mobilya fonksiyonlu parça olduğunusalonda Dolap hiçbir şeyler vardır salonun iç mükemmel performans özelliklerine sahip bir mobilya fonksiyonlu parçasıdır. O küçük şeyler sadece geniş salonda olabilir çünkü sadece edin. boyutları çok bırakılır Geleneksel küçük koridorlar Minimalizmin kurallarına göre vermek için gerekli olan, istenen. Yani görsel olarak daha büyük görünmesi için onlara yardımcı olacaktır budur.


galeri fotoğrafta resimlere bak - şık lobisi daha dağınıklığı anlamına. Eğer geleneksel bir üç metre var buysa, her ayrıntı düşünülmüş olmalıdır. Ve apartmanda bir koridorun merkezi, hiç şüphesiz, bir gardırop olur. Ve bunun bir marka (Austen Stanley, Ikea) veya sizin yapılmış olması, bu yüzden önemli değildir.

Tercih dolapları koridorlar nelerdir

Tabii ki, bugün, bunun yerine sabit setleri ön dolaplar arasında. Onların sayesinde, koridor çok farklı bir tür satın aldı. gardırop en büyük avantajı - onun kompaktlık. Gerçekten mobilya fonksiyonlu parçasıdır - bu yüzden bir yerde giyim mağazası, çeşitli belgeler ile zinde ve kutular, sepetler, kutular ve ibaret değildir. Aslında, bu mini-kiler.

dar - koridorda büyükse küçük ise, o bir kabine seçmek daha iyi olduğunu vedar - koridorda büyükse küçük ise, o bir kabine seçmek daha iyi olduğunu ve

Ama bunun dışında pratiklik, dolap ve farklı dekoratif işlevinden. Olağandışı dokular, çizimler, fotoğraflar, renk ve tasarım - bir vaka oturma odası dekorasyonu olmak ve sıkıcı duvar yakın olabilir. yaygın olarak kullanılan bugün bicolor dolaplar - hatta mutfak için zaten başlıyor benzer tasarımlar sipariş edilmesi. amaçlanan bütün içinde binanın hesap özelliklerinin önünde çünkü genellikle, bireysel talep üzerine yapılır dolapları yapma.


koridor ve diğer boyutlarda kabinin standart genişlik

ölçümleri yapmadan önce, kabinin tasarımı ve şekli belirlemek için. müşteri için, size çizim veya kroki ile birlikte gelir veya teklif o seçenekleri seçebilir. Ve dolaplarının tarih türleri ve modelleri çok için.

Nasıl ölçümler şunlardır:

 • hesaplanırken alanın büyüklüğü oda genişlik ölçümleri, uzunluğa ve yüksekliğe yapılmış ve nüanslar bu kutu, ışık şalterleri, pillerin kapı dikkate alınır ve tüm bu dolap yanındadır.
 • temel olarak boyutları belirlenir, aynı zamanda hesaba kaideler ve pervaz ve aynı zamanda duvar muhtemel düzensizlikleri alır.
 • genişliğinin ve yüksekliğinin genel boyutları genel boyutları ile elde edilir ve bundan sonra, bu düzensizlik, süpürgelik ve kalıplar, açıklıkların çıkarılır.
 • Standart derinliği etkili alanı 500 mm (100 kayar sistemi kurmak için gereklidir) derinlikte olduğu sonucu olan başlayarak 600 mm 'dir.
 • 400 ila 1000 iç raflar genişliği artık aslında var.
 • raflar arasında yükseklik aralığı - 300 mm.
 • kabinin yüksekliği genellikle 2400-2500 mm, askı için boru uzunluğu - 800-1000 mm.

Bu boyuttaki salonda bir gardırop satın almanız gerekir, sayesinde hangi servise kapının rahat hareketine engel olmazBu boyuttaki salonda bir gardırop satın almanız gerekir, sayesinde hangi servise kapının rahat hareketine engel olmazHangi dolap, teslim çözülebilir ve böylece Algoritma: Google - Kabine resimlerin boyutu. Ve her şeyi size görüntüleme ve kabine evinizde ne olması gerektiğine karar seçenekleri hazır. Eğer iyi bir seçenek alabilirsiniz Bu şekilde.

Salonda Tasarım gardırop: Yüksek yuvarlak versiyon

Kavisli veya yarıçap dolapları (tüm kabine) son zamanlarda oldukça popüler hale gelmiştir. Radius koridorlar anlamıyla herhangi tarzı uyması ve sadece bu tür mobilya küçük çocuklar vardır evlerde tercih edilmektedir. Bu birçok durumda en iyi seçimdir.

kavisli dolapları avantajları:

 • Olağandışı, yenilikçi, zarif - Bir daire sektörü şeklinde bile en basit kalıpları. Arka plan üzerinde tüm dekoratif unsurlar daha ilginç, daha parlak görüneceğini dikkat çekicidir.
 • cephe konturu bükülme yarıçapına bağlı olacaktır. Sürgülü modeller 300 mm uzunluğunda bir yarıçap varsayar ve maksimum sınırlı değildir. Böyle fırsatlar daha az modeller salıncak.
 • Bu form sayesinde bir koridor, dolaylı açı niş mezhdvernoe dar alanda vb herhangi açı kısmını çekmek için yapar Doğrudan model sınırlamaları vardır, ancak bu konuda yarım daire kabine derece kullanıcı dostudur.
 • Kavisli formlar işlevselliği - daha verimli uzay koridor kullandı. kabine derinliği dar kısımları düşük, ve daha çok serbest olan, tam tersine, artmıştır.
 • Entegre ya da mobilya modüler, - Herhangi kabul yürütme.

Yüksek yuvarlak dolap klasik tarzda yapılmış, salona sığarYüksek yuvarlak dolap klasik tarzda yapılmış, salona sığar

fotoğraf baskısı, vb, parlak, mat, ayna - Cephe herhangi biri olabilir Böyle güzel dolap de sizin skeçler üzerinde toplayabilir. Ama katalog dikkate layık örneklerle zengindir.

Semisirküler veya kabin Radius: Engelli antre

Ve kusurları olmaksızın, tabii ki, o yapmadı. salonun tamamını dönüştürebilir ilginç tasarıma rağmen bu küçük dolaplar eksileri vardır. Ancak, kendinize hakim.

Dezavantajları kavisli dolaplar:


 • onlar uzay koridor kurtarmak rağmen, ancak ferahlık doğrudan modelini verebilmesidir. Bu standart içeriğin büyüklüğüne bağlıdır.
 • malzemelere göre de bir kısıtlama yoktur - sunta, örneğin, cephe, bu malzeme kötü bükme yapmak ve hemen deforme olmaz. Ama ayna karikatürize olmazdı kavisli bir yüzeye sahiptir. Daha doğrusu, onun içinde yansıma, hangi elbette ilgisiz.

Radius kabine yüksek teknoloji veya modern tarzında küçük boyutu, küçük koridorlar için çok uygundur vardırRadius kabine yüksek teknoloji veya modern tarzında küçük boyutu, küçük koridorlar için çok uygundur vardır

Bu üslup sınırlamalar bazıları hakkında söylemeliyiz. Klasik stil için sadece dışbükey şekil iyi olduğunu ve modeli salıncak kapısı vardı olması arzu edilir. Kombine seçenekleri yüksek teknoloji ve aynı minimalizm kabul etmiyoruz. Ama, örneğin, modern de karmaşık formlar için uygundur.

salonda Uzun gardırop: fotoğraf, tasarım, fikir

Uzun bir koridor varsa, siz de çok uzun, geniş bir dolaba koyabilirsiniz. Olması, örneğin, dizinin İtalyan kabinesi veya yerel üreticiden bütçe modeli, ve hatta bir ev yapımı kabine olabilir olabilir. Ama genellikle böyle bir seçim uzun koridor için en durum değil - oda size kiler olun.

Uzun koridor, ideal olarak, mevcut olmalıdır:


 • Obuvnitsa;
 • Ya da bir banket osmanlı;
 • Gerçek giyim için Askı;
 • Üst mevsimlik giyim için Wardrobe;
 • ; Tam yükseklik - ayna iyi olurdu
 • küçük eşyalar için depolama alanı - çekmeceli bir göğüs veya çekmeceli bir kabine;
 • Zontovnitsa;
 • Sandalye veya torbalar için osmanlı.

Uzun dolaplarının avantajları arasında Müsaitlikleri ve kapasite ayna belirtmeliyizUzun dolaplarının avantajları arasında Müsaitlikleri ve kapasite ayna belirtmeliyiz

Bu, elbette, doğru, salonda sığamaz. Ama ben, garniturnoy seçenek tren koridorunun daha fazla sonuçları içine koridorda dönüştürecek uzun kabine daha iyi olduğuna inanıyor. Salon büyük ve uzun ise, duvar nişler ve oda dönüşümü kartonpiyer yapılmış diğer yapılar olabilir. kaide bitişik Hatta klozet, daha ilginç sadece uzun dolap.

ofis olarak mobilya - daire için de bir seçenek. Eğer salonda aynı raf koyarsan, ev ev ve iş gibi görünmüyordu o konfor bazı unsurları ile süsleyin. Bazen adet çift sayısında en iyi iki kapılı dolaplar yerine uzun soluklu biri.

İskandinav tarzı: beyaz dolaplar koridor, fotoğraflar

Ikea tarafından yönetiliyor yaşam tarzımızı bir slogan vardır. Bu iyi bilinen İskandinav marka görüşmesi yaptı ve birçok diğer üreticilere belirli bir seviyeye sorulan nasıl hakkında. Ama aynı zamanda genel olarak üretici veya, İskandinav tarzını tercih ettiğini seviyorsanız Utanılacak bir şey kesinlikle yoktur. Ve o da, ağırlıklı olarak beyaz dolaplar koridor tercih ediyor.

İskandinav tarzı yapılan Dolap, çoğunlukla beyaz boyalı veya başka ışık gölgeİskandinav tarzı yapılan Dolap, çoğunlukla beyaz boyalı veya başka ışık gölge

Genel olarak, İskandinav tarzı - mobilyalar ile kaplı koridorda görmek çünkü uzaya bir ilahi, başarılı olmak için olası değildir. Biz hiç olamaz kabine için kullanılır. Üstelik bazen gerekli yer açmak için eski dolapları kaldırın.

Ama açık depolama sistemleri yaygındır: o, örneğin bir döner raf olabilir. kanca, dolap, akordeon, dolap-vaka ile dolap asılı düşük asılı dolap vardır. Ama en yaygın seçenek - beyaz iki kapılı çok uzun boylu kabine değildir. Bu şekilde, iç ışık tamamlar ve her zaman, giysi saklamak için kullanılır. Bu oldukça bir donanım kabine olabilir ve mevsimsel dış giyim açık raf saklanır.

Salonun iç Dahili: Ülke veya provans

ülkeyi ve Provence - Oldukça romantik, rahat tarzları olduğunu. Provence, bu arada, pek çok tasarımcı ülke seçeneklerden biri olarak kabul edilir. İlle benim salonda böyle popüler bir stil desteklemek için bu, örneğin, İtalya'da yapımı mobilya satın almak.

Provence tarzında Kabine küçük boyutu ve mükemmel estetik nitelikleri ile karakterizedirProvence tarzında Kabine küçük boyutu ve mükemmel estetik nitelikleri ile karakterizedir

Provence tarzında Kabine:

 • Tercihen parlak renkler, bu mümkün ve venge ve kayın ama daha önemlisi, iyi ahşap mobilya, var güzel, doğal;
 • Genellikle daha fazla işlev ve bölümleri gerçekleştiren iki yönlü kabine kullanılan;
 • Kullanım ve 160 cm ve daha uzun modeli depolama uzunluğu, ana - (kıyılmış gibi) kesinlikle dikdörtgen eğik - bu, düz çizgiler edilir olduğu bükülme var;
 • çiçek süsleme, oyma ve diğer doğal dekor Şans.

Genellikle Provence tarzında mobilyaların altında sadece restore satılmaz. Hatta bazen eski bir çocuk gardırop restore. Benzer şekilde, country müzik tarzı ile - modern hazır kulaklık gibi, ancak, bu kadar da yüzü olan basit mobilya vardır.

salonda bir gardırop (video) nasıl seçilir

salon bile, tabii ki, bir kitaplık küçük bir koridor sığmayacak olası değildir kitaplar için küçük bir dolap olabilir, ama sizin koridorun büyüklüğü izin veriyorsa, bu daire daha da rahat olacaktır.

İyi bir seçim!

Detaylar: koridorda dolap (fotoğraf örnekler)

7IuixIz77-259fdda873393be5f54e44e3f22638b78b1922-213146da2fc99d5d7ec1f88ddaa361dc92bf165526zoom1110

Leave a Comment

Your email address will not be published.

70 − = 62

Adblock
detector