salon topları festival dekorasyon: 3 orijinal fikirler – nwhistorycourse.org

The Blogoturma odasında bir festival atmosferi oluşturma güzel toplar olacakEğer sharyKogda hayatımızda bir festival atmosferi yaratmak için oturma odasına gelir güzel bir tatil yardımcı, bir orijinal, parlak ve tersine bütün diğer hafta içi yapmak arzu edilmektedir. Bu durumda, tüm olağandışı, eğlenceli ve şenlikli atmosferini yapmak için yardımcı odası, tasarımının farklı yöntemler kullanır. Salon dekorasyonu topları - en yaygın yöntemlerden biridir. Oda kendini süslemek veya tatil organizasyonu yapan özel bir kurumdan yardım isteyebilirsiniz.


Kağıt balonları elleriyle oda süslemeleri

Düz kağıt herhangi bir oda için parlak bir dekorasyon olabilir. olsa çok basittir böyle topları olun ve bunların üretimi için çok fazla zaman harcamak zorunda. Böyle toplar ve çevrimiçi özel mağazalarda satılmaktadır, ancak daha pahalıdır. tatil için dekoratif kompozisyonlar için ünlü Klimovsk.

Kağıdın Pompons çeşitli şekillerde üretilebilir. Ancak, kağıt güçlü olması gerektiğini hatırlamak önemlidir, ama aynı zamanda ağırlıksız.

Kağıt için renk seçimine dikkat etmek önemlidir. Odada ışık dekore edilebilir ve bir uyumlu renk kombinasyonunu kullanabilirsiniz. Ayrıca kontrast oynayabilirsiniz.

Kağıt topları sahip olabilirler ana şey yap - tasarımına karar ve gerekli materyalleri hazırlamakKağıt topları sahip olabilirler ana şey yap - tasarımına karar ve gerekli materyalleri hazırlamak

pom-poms tarafından nasıl yapılır:


 • ince bir ambalaj kağıdı tarafından ayrılmış;
 • 8 olarak dikdörtgen bir kağıt, bir ya da farklı renkler yaprak hazırlamak;
 • Güçlü bir iplik hazırlamak;
 • Katlanmış tabakalar birlikte;
 • Akordeon şeklinde katlanmış yapraklar;
 • Bir ipliğin ortasında bandaj şeridin elde edilmesi;
 • şerit yarım daire ya da üçgen kenarlarını Trim;
 • tabaka fan yaymak;
 • sayfaları ayırın.

top düzgün olmalıdır yaymak için, ince kağıt yırtılabilir. Bu toplar, büyük miktarlarda güzel görünüyorsun. topları boyutu ayarlanabilir.

helyum balonlu yapma oda

helyum dolu balon, salon sıradışı ve özgün sorunu izin. Bu toplar sadece büyülü görünüyor. helyum balonlarının üretim rakamlarına önce fotoğraflarını incelemek ve kişisel kutlama için uygun seçeneği seçmek önemlidir.

Eğer uçan topu tutmaya sağlayan özel ağırlıklar kullanılarak helyum balonlarının parçalarının imalatı için. Ağırlıklar bile su az miktarda yapılabilir.

"Çeşme" - aerodizaynery sıklıkla adı olan alım işlemini kullanın. Bu 5 adet miktarındaki topları ile birlikte bağlanabilir. topların sayısı değişebilir. Aşırı oda büyük topları olmaması gerektiğini hatırlamak önemlidir.Yaratıcı salon uçan balon aydınlatılabilir süslemeleriYaratıcı salon uçan balon aydınlatılabilir süslemeleri

helyum balonlarının tescil Türevleri:

 • Sahne. Sen balon kemer veya "duran topları dekore edebilirsiniz.
 • Tablo. Sen uçan buketleri ile dekore edebilirsiniz.
 • Tavan. Sen kıvrılmış şeritler süslenmiş parlayan topları, dekore edebilirsiniz.

Oda yürüyen bir hava rakamlar karakterler çizgi film ya da hayvanları betimleyen ile dekore edilebilir. Işık hava akımları hareketinde figürü yol açacaktır. Bu rakamlar çok eğlenceli küçük tatil konukları.

helyum olmadan Salon dekorasyon topları: sadece süslemeleri

topları salonun Dekorasyon - dekorasyon oda standart formu. Ancak, sıradışı ve özgün yapmak mümkündür. Bu uyum, helyum dolum olmadan bile basit topları için. Her zamanki topları Eğer şekillerin çeşitli yapabilirsiniz.

İlk rakam dekorasyon olmadan çok güzel bir deneyim ortaya çıkabilir akılda tutulması önemlidir. Ancak, daha pratik - Daha iyi bir sonuç.

Varsa Eğer, duvarlar, tavanlar veya sahneyi dekore edebilirsiniz topları rakamlar. Toplar küçük ve büyük miktarlarda hem güzel görünüyorsun. Örneğin, 10 adet bir demet topları bağ ve tavana eklemek mümkündür.

topları çeşitli şekiller Eğlenceli ve neşeli bir atmosfer oluşturmak yardımcı olacaktırtopları çeşitli şekiller Eğlenceli ve neşeli bir atmosfer oluşturmak yardımcı olacaktır

Türleri balon şekiller:


 • çiçekler;
 • yıldız;
 • küçük hayvanlar;
 • bulutlar;
 • Askıbezekler.

topları alırken kalitelerine dikkat etmek önemlidir. Onlar patlamaya değil ve genel tasarımı bozmamaya oldukça yoğun olmak zorunda. Ayrıca dekorasyon rahatlığı için topları linkolunami ile seçilmelidir.

testisleri olmayan salonun Dekorasyon: Kağıt çiçekler

Oluklu kağıttan çiçekler, herhangi bir fırsat için büyük bir dekorasyon olabilir bunu bir düğün ya da bir çocuğun doğum günü olacak. Ancak, kendini üretim için oldukça kağıt büyük miktarda ve çaba satın almak için çok fazla zaman harcamak gerektiği anlaşılmalıdır. Kağıdı gözyaşı etmemek için Çiçekler dikkatle yapılmalıdır.

Ortalama olarak, bir tek çiçek üretimi için bir saat dörtte birini alır. Önceden üretilen çiçeklerin miktarını hesaplamak için önemlidir.

Bu çiçekler halı, parmaklıklar, duvarlar, tavan altında boşluk dekore edebilirsiniz. Çiçekler tek tek monte edilebilir ve bunların bir çelenk yapılabilir. Daha parlak, daha iyi - Renk kombinasyonları çok farklı olabilir.

Kağıt çiçekler - hızlı ve özgün bir oda dekore etmek yeteneğidirKağıt çiçekler - hızlı ve özgün bir oda dekore etmek yeteneğidir


bir çiçek nasıl yapılır:

 • Bir kağıt rulosu üç bölüme ayrılmıştır.
 • Birlikte Katlanmış levhalar.
 • Bir akordeon sakla.
 • şeridin ortasında bir konu atayın.
 • şeritlerin uçlarını sonlandırabilirsiniz.
 • bir akordeon açığa vurmak ve kağıt üç kat yayıldı.

Bu gibi çiçek ince kağıttan imal edilebilir. Ama iyi olduğu için pom-poms yapmak. Ama oluklu kağıt yoğun ve bunun dışında çiçekler güzel ve şık bir olduğunu. fazla etki için, bir bez ile takviye edilebilir.

Yaratıcı salon dekorasyon topları (video)

tatil için oda çok yönden mümkündür süsleyin. dekoratif malzemelerin yapımında kendini hazırlanması ile zaman oldukça fazla ödemek zorunda kalacak. Ama sonuç buna değer. oda dekore edilecek olan tarzı ile karar vermek önemlidir dekorasyon önce. kullanmak hangi konuları, kendi başlarına karar vermek gerekir. Sen kağıttan yapılmış pom-poms kullanabilirsiniz. helyum ile veya onsuz Balonlar. Topları ve kağıt çiçekler karıştırmak gerekli değildir. Bir şeyi seçmek ve onu şık ve parlak kutlama şarkı yapmak daha iyidir.

Salon topları tasarım örnekleri (iç verilmedi)

8-1009-017035Kakukrasitkomnatu-650x90912--30 -------------41d11bd05add4b5aaf260b3cac7a6141542612978232649e6c6adea887f9eb51803dcfdda163601933x11381366967708

Leave a Comment

Your email address will not be published.

5 + 2 =

Adblock
detector