Salon Tasarım: fotoğrafın 2017 ve modern fikirlerin 5 Önemli yönleri – nwhistorycourse.org

The BlogOturma odasında doğru odadaki konfor yaratmak için renk düzenini seçmelidir, Güzel, çok fonksiyonlu her zaman bireysel stil ve bir yapılandırma alanı ile olması gereken bir oda - oturma odasında doğru bugün odasında konfor yaratmak için renk düzenini, oturma odası seçmelidir.


Modern oturma odası iç tasarım fikirleri parlak desenli bir resim ve tarih minimalist tarzı ile geleneksel duvar kağıdı uzak - bu eşit olması gereken bir dönüm noktası vardır. Bu nedenle, 2017 yılında oturma odasının tasarımı seçerek, yeniliklere yakından bakmak ve dekoratörler tavsiye kulak gerekir.

Tasarım Hall 2017, Modern fikirleri: dikkat gerekenleri

Bir daire veya evde Oda aklında her zaman açıktır ve gurur bir dizi konu olan merkez odası, olarak kabul edilir. Bu nedenle, tasarım odası seçerek açıkça şık ve modern trendleri karşılayan bu odayı görmek istiyorum.

2017 yılında salonun iç özellikleridir en alakalı ne anlamaktır.

renginde ile başlayalım: küçük değişimin temel tonları ile - beyaz, siyah, gri ve bej - standart kombinasyon vardır birkaç mevsim iç için.

oturma odasının sağ stil, renk ve tasarım seçmek için, hiç şüphesiz ev dekore edecek özgün iç, getoturma odasının sağ stil, renk ve tasarım seçmek için, hiç şüphesiz ev dekore edecek özgün iç, get


Fakat modern fikirler becerikli tonları ve semitones ve TZ elinde burada Steril beyaz veya gri bir özelliği olmayan iç parlak noktalar halinde giren.

İç ilginç ve derin, parlak desenli kullanılmak üzere çağrıda 2017 yılında Dekoratörler:

  • oturma odasında Zümrüt rengi yatıştırıcı bir atmosfer yaratır;
  • Renk Marsala mutlak favori bu yıl;
  • Oturma odasında canlı iç yaratır içinde kehribar rengi ve rahatlatır;
  • Burgonya (kiraz) renk iç derinliğini vurgulamak ve onu daha etkileyici hale;
  •  Bej ve oturma odası dekorasyonu için her zaman olduğu gibi popüler her tonu;
  • Altın ve limon renkleri biraz doğal ışık var oturma odası, daire kolaylığı, güneş, özellikle popüler renkleri verir.

Ana modern tasarım fikirleri oturma odası iç doğallık içinde sadelik ve minimalizm yatıyor ve kolaylığı.Salonun modern tasarım başka bir fikir aksanlardır. oturma odasının iç Aksan iki şekilde yapılabilir: mobilya zıt seçim kullanarak ve parlak noktalar aksesuarları oluşturarak.

Yöntemin seçimi ana yaşam tat ve estetik arzularına bağlıdır.

2017 modern bir tarzda yaşamak: Hangi tarz seçmek için

Ne tarz olarak oturma odası düzenlemek? Böyle bir soru ile genellikle bireysel iç arayışını başlar. İşte cari yılda alakalı bazı stilleri ve eğilimleri vardır.

, Sizin beğeninize için gereken stil seçin yaşam odaya rahat bir ev yapım ve, Sizin beğeninize için gereken stil seçin yaşam odaya rahat bir ev yapım ve

eklektizm

Oturma odası için en popüler stili. Bu stil klasik stili ile örneğin uyumsuz karıştırılması, retro mobilya denir. eklektizme kombinasyonu kendi tasarım tadı güven yoksa öylesine, o sosyalistler yardım almak daha iyidir, şık olmalı, tatsız olmamalıdır.

eklektik tarzı yaşam daha ilginç ve parlak gölge olureklektik tarzı yaşam daha ilginç ve parlak gölge olur

minimalizm

Bu tarz kısalık, basitlik ve işlevselliği ile karakterize edilir. minimalizm ise aksesuarların farz minimum, maksimum işlevselliği.

Stil minimalizm ekipman ve aksesuarları büyük miktarda olmaması anlamınaStil minimalizm ekipman ve aksesuarları büyük miktarda olmaması anlamına


Eko tarzı

Doğal tarzı, bu yüzden kimin stil bozulmamış doğanın saflığı ile belirlenir Philistines, çağırdı. Bu tür doğal malzemeler (ahşap, taş, metal), alanı ve maksimum doğal ışık hakimdir. Bu tarzda dekorasyon ana unsuru bitkiler yaşayan olmalıdır.

Eko tarzı sadece doğal malzemeler kullanmayı seven insanlar için tasarlanmıştırEko tarzı sadece doğal malzemeler kullanmayı seven insanlar için tasarlanmıştır

Art Deco

sıradışı deri malzeme üstünlüğü ile Glamour ve geçen yüzyılın sosyete lüks, renk düzeninde fildişi açık zemin ve koyu mobilya yapışır.

Pahalı mobilya, geçen yüzyılın güzel manzara - tüm bu art deco tarzındakiPahalı mobilya, geçen yüzyılın güzel manzara - tüm bu art deco tarzındaki


Pop-art

olağandışı olarak kabul edilir Popüler sanat,. İç ağız kanepe şeklinde tezahür edilebilir, vinil plastik, Endi Uorholla tarzında resim şeklinde bir sehpa.

o eşsiz ve yaratıcı dekor kullanması nedeniyle Pop sanat tarzı, çok ilginço eşsiz ve yaratıcı dekor kullanması nedeniyle Pop sanat tarzı, çok ilginç

Herhangi bir stil aksi birçok şeyin yavan koleksiyon olma riski yaşayan, kesin renk ve tasarım gerektirir.

Sunum tarzı iç tam olarak görünebilir, ancak sadece bir dekorasyon veya tasarım bu veya oda bu bölümünde şeklinde ipucu olabilir.

oturma ve yemek odası, fotoğrafın 2017 modern fikirlerin Tasarım: imar ve dekorasyon ilkeleri

bir apartmanda birden bölgelerini birleştirerek sürpriz değil, özellikle küçük daire ise, aynı zamanda büyük daire ve evler bölgeleşmeyle içinde yeni bir anlam kazanır. oturma odası ve yemek alanı birleştirerek, odanın sınırlarını genişletmek ve özgürlük hissi getirmek şık bir alan elde edebilirsiniz. Buna ek olarak, bu tür bir bileşik oda uzun ve geniş yapacaktır.

Tasarımcılar sadece bu iki bölge, bazı dairelerin elemanını bağlayın ve gerçek bir yeniden geliştirme, daha sonra tasarım için fırsatlar çok daha büyük olacaktır yapmaz öneririz.

Tasarım salon yemek odası kendi özelliklerine ve modern eğilimleri vardır.

Şık bir oturma odası duvar kağıdı birleştirerek renk almak gerekir ve işler aynı renk yelpazesi vardırŞık bir oturma odası duvar kağıdı birleştirerek renk almak gerekir ve işler aynı renk yelpazesi vardır

2017 yılında en popüler tür üslup çözümler şunlardır:

  • Modern;
  • Akdeniz tarzı;
  • geleneksel;
  • Füzyon.

Modern - tasarım oturma odası yemek odası ve onun tasarımının ana öğesi için en iyi stil birleşik alanın ortasında bir "ada" olarak kabul edilir. Klasik tarzı Geleneksel bir aile boşluk yaratır. anılar deniz, bitkiler ve taşlar dolu bir Akdeniz tarzı. Stil Fusion, farklı stillerle oynamak ve klasik yemek alanı Art Nouveau tarzında, örneğin, eklemenizi sağlar.

renk veya detay - Önemli olan bütün stilleri biraz birleştirdik.

Modern oturma odası, fotoğraf 2017: iç son nokta

Güzel oturma odaları güzel dekorasyon ihtiyaç - son bir dokunuş. Ve böyle vuruş tekstil, mobilya, depolama, aydınlatma ve aksesuarları bulunmaktadır.

Oturma odası için kapitone mobilya, parlak, güzel ve dayanıklı olmalıdır. onlar bağımsız modüllerden yapılır ve konforlu ev sahibi olarak düzenlenebilir sanki 2017 yılında biz, çok popüler köşe modüler kanepeler haline gelmiştir.

Son çubuk oturma odası - mükemmel tarzına uygun bir güzel ve şık mobilyaSon çubuk oturma odası - mükemmel tarzına uygun bir güzel ve şık mobilya

Modern iç odasında hafiflik ve ferahlık temsil iyi açık raflar, bakacağız.

perdeler ilgili hafiflik, ferahlık olduğunu tercihi doğal kumaşlar verilir.

Modern oturma odası yerleşik veya yönlendirilmiş ışık kaynakları ile donatılmıştır. Işık iç oturma odasının her ayrıntıyı aksanları gerekir - bu ana kural. Orijinal aplikler, zemin lambaları veya ayaklı lamba oda aydınlatması için parlak bir vurgu olacaktır.

2017 yılında modern bir tarzda aydınlık bir oturma odası: popülerlik zirvesinde

Hiç moda daha tek renkli ışık tonları. duvarlar, zemin ve tavan Işık rengi salon ağırlıksız yapar. mobilya, tekstil ve dekor Işık tonları odanın yere dokunmadan gelin gibiydi - bu hafiflik ve sihirli belirli hissi yaratır.

Güzel ve aydınlık bir oturma odası değil birkaç yıldır sadece moda değil, aynı zamanda hemen her evde konfor ekleyebilirGüzel ve aydınlık bir oturma odası değil birkaç yıldır sadece moda değil, aynı zamanda hemen her evde konfor ekleyebilir

tatları çeşitli - her şey beyaz metal ve ahşap unsurlar ile seyreltilmiş beyaz, süt, vanilya veya "ice" iç, tonlarında olan Parlak iç.

Hafif iç kolay gibi görünüyor, ancak en kaprisli hafif gölgeler ve bu nedenle oturma odası beyaz iç temel kuralı renklerin bir arada olacak.

 Modern tasarım oturma odası (video)

Böylece, oturma odası için modern tasarım fikirleri odaklanarak, sen gerçekten önemsiz olmayan iç oluşturabilir ya da sadece temiz hava yaşayan nefes içine getirmek.

Tasarım oturma odası (fotoğraf)

11484003242596223451319653821422150517dizayn-interera-gostinoy-Komnaty-7936079

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 7

Adblock
detector