Rozwiązania wnętrz: lampy stołowe do sypialni – nwhistorycourse.org

The BlogLampa stołowa - niezbędne rzeczy, zwłaszcza dla tych, którzy lubią czytać książki przed snemLampa stołowa - niezbędne rzeczy, zwłaszcza dla tych, którzy lubią czytać książki przed snomOsobaya sypialni urok, które mogą stworzyć atmosferę relaksu, intymności, spokoju w tym pomieszczeniu. I trzeba powiedzieć, że jest niemożliwe, aby to zrobić bez odpowiedniego oświetlenia, w szczególności - lokalny. potrzebna jest lampa stołowa w sypialni, zwłaszcza jeśli jesteś przyzwyczajony do czytania przed snem.


Lampy stołowe w sypialni gdzie zainstalować

Oświetlenie powinno być zawsze prawidłowo zainstalowane w pierwszej kolejności - dla zdrowia oczu. Wszelkie dyskomfort w tej sprawie bardzo szybko będzie miała wpływ. Zazwyczaj lampę i umieszcza na stole, stoliku nocnym, półce.

Opcje montażu lamp tabela:

 • Na nocnym stoliku lampę umieścić te snem bierze do łóżka książkę lub przerzucać czasopism uwielbia spać;
 • Jeśli jesteś w sypialni, a przed pójściem spać może mieć dokumenty siedzieć za lampy monitora znajduje się na stole;
 • Najwygodniejszym sposobem zainstalowania dwie lampy biurko na szafy z dwóch stronach łóżka;
 • lampki nocne powinno być tak, że to niemożliwe, aby przypadkowo je upuścić.

Lampy stołowe muszą być umieszczone prawidłowo, najlepiej przy łóżku, na stoliku lub szafce nocnejLampy stołowe muszą być umieszczone prawidłowo, najlepiej przy łóżku, na stoliku lub szafce nocnej

Nie należy mylić nocne i stołowe lampy. Night - złe światło do czytania, muszą skręcić na światłach w nocy, aby znaleźć coś, etc. Tworzą intymną przyćmione światło, wiele zasnąć z płonącą lampą, ale nie można odczytać, gdy są one lekkie.


lampka nocna do sypialni Jak wybrać

W sypialni w stylu czele, gdzie ty i podnieść lampę. Na przykład, w minimalistycznym lampy projektowej powinno być tak proste, jak się nie przyciągają zbyt wiele uwagi. Jeśli lubisz styl vintage, lampa i zabrać ją jak „tamtych czasów” może sztucznie starzone.

Lampy z ładnym odcieniu w modzie zawsze. Jest to związane z komfortem, czułość, ciepło domu. Biorąc pod uwagę, że dziś jest to możliwe, z rękami zrobić praktycznie każdy odcień, to możliwość większego wykorzystania.

Jeśli zdecydujemy się na lampkę nocną w oparciu o trendy w modzie, to warto zauważyć, że jest bardzo popularne lampy z kloszemJeśli zdecydujemy się na lampkę nocną w oparciu o trendy w modzie, to warto zauważyć, że jest bardzo popularne lampy z kloszem

lampki nocne może być jasne, akcent, czy coś innego, że przecinają się we wnętrzu. Przykładowo, wnętrze klosza jest podobny do wzoru z zasłony. Lub kolor lampa jakoś echa kolor tkanin.Lampy stołowe do sypialni z własnymi rękami: tanie i ładne

Dorośli nie lubią robić mniej dzieci z materiałów złomu, czasami po prostu stojąc początek jako dumy własnej pracy przyjdzie bardzo szybko. Odnosi się to również do tematu self-made lamp stołowych. Piękne żyrandole zrobić można być trudne (choć Rosja nie jest taki talent jest sławny), ale noc lampy możesz również zbudować samemu.

Po prostu nie ma sposobu - jak ożywić starą lampę, należy przyjąć ją jako podstawę i przekształcić się nie do poznania. Konwencjonalne abażur Desk obejmuje z kolumny i podstawy. Odcień lampa może być również nazywany rozpraszacza. Kolumna jest zwykle starta czasu, a także w celu ustalenia tego, trzeba kleju, elementy dekoracyjne i farby w sprayu.

Lampa stołowa może być wykonany własnymi rękami, co ważniejsze, aby znaleźć materiał i nabyć cierpliwościLampa stołowa może być wykonany własnymi rękami, co ważniejsze, aby znaleźć materiał i nabyć cierpliwości

Jakie są elementy wystroju mogą być stosowane:

 • zabawki;
 • kulki;
 • Kolorowe kamienie;
 • muszle;
 • łuki;
 • monety;
 • trąbka;
 • nasiona kawy itp

Ustawa może tak być. Owinięte starej kolumnie gazety, dobry płaszcz z kleju, podłącz wystrój i dać to wszystko do wyschnięcia. Następnie spryskać farba pokrywa część być urządzone. W celu transformacji odpowiedniej zasady często mają wazon, garnki, itp spektakularny butelki

Następny bierze jako dyfuzor światła, tj abażur. abażur tkanina może być zmieniony z satyna wstążka, łuk, koronki - w skrócie, kilka uderzeń, a sprawa jest inna. W centrum spektakularny cieniu zapiąć broszkę lub przycisku. Wstążki lub koronki powinny być w zgodzie z podstawową tkaniną.

Lampa z rąk: jeśli klosz wymaga całkowitej wymiany

Następnie wziąć starą top pod ramą podstawy nowej abażur. Tkanina jest dostosowana do tekstyliów - zasłony, narzuty, dywan, krótko mówiąc, coś, co chcieliby powtórzyć. Zmierz cal wszystkie rozmiary abażur kredą wykonać szablon. Następnie forma nakłada na nowego materiału, nie zapominając o tych uprawnień szew.


Jeśli nowy abażur zostały zaplanowane z draperią, następnie krzywe wzrost o szerokości 15-20 cm. Po że kawałek jest cięte przez kredy linie sprawiają linie na maszynie do szycia. Następnie wyrób wyraźnie rozciągnięte na ramie, zablokować wątek po niewłaściwej stronie w kolorze. Jednak mocujące musi być taka, że ​​klosz może być usunięty z ramy, jeśli to konieczne, i przemyć.

Jeśli z jakiegoś powodu zmienić odcień, należy pamiętać, że tkanina wybierzesz, powinno być połączone z ogólnym wystrojem wnętrzaJeśli z jakiegoś powodu zmienić odcień, należy pamiętać, że tkanina wybierzesz, powinno być połączone z ogólnym wystrojem wnętrza

Jeśli popełnisz abażur z draperią, zrobić coś ekstra linie na maszynie, tak że dzięki nim łatwo było naciągnąć gumę górnych i dolnych linii tkaniny. Efekty są bardzo delikatne klosze w sypialni - od lekkich tkanin, koronki, plisowanej tkaniny.

Ścienne i stołowe Lampy do sypialni (wideo)

Obok niej na stoliku nocnym z lampą umieścić coś w tym samym stylu - dekoracyjne świece, ramki obrazu, pudełko biżuteria, figurki, zabawki, itp wnętrze Być może odcień chcesz złożyć serwetkę, na której będzie stał lampę.


Mają dobry wybór i pożądanej przemiany wnętrza!

Przykłady nocne lampy sypialni (fot wnętrze)

113-1331423080045188088b6db88d4d2cf5726fsztuki deko-v-interere-gostinoj7b5ca1068a870c8f0464dc58efae3camelgroup świetlnych 1 gCleo-4deko-Ideen-2-Schlafzimmer

Leave a Comment

Your email address will not be published.

56 − = 46

Adblock
detector