The BlogDosyć popularny i popularne są schody na drugim piętrze naturalnego drewnaDosyć popularny i popularne są schody na drugim piętrze naturalnego derevaLestnitsa wykonane z naturalnego drewna, cieszy się dużym popytem, ​​gdyż posiada miękkie widok dekoracyjny, funkcjonalność, niepowtarzalny styl. Istnieje wiele możliwości zastosowania takiej unikalnej konstrukcji jest jednak często drewniana drabina jest potrzebny do wszystkiego wiejskim domu lub willi. Konstrukcja ta ma nie tylko funkcjonalne, ale również rolę dekoracyjną we wnętrzu domu. Galeria pozwoli w pełni docenić udoskonalenie drewnianych schodów w nowoczesnym wnętrzu, bez względu na jego stylistycznych rozwiązań.


Jakie mogą być rodzaje drabin z drewna: górny

Drewniana klatka schodowa jest uważany za niezbędny atrybut strychu lub dwukondygnacyjnego domu, które mogą być wykonane w bardzo różnych stylach.

W szczególności takie, jak:

 • kraj;
 • klasyczna;
 • Prowansja.

konstrukcja drewniana drabina może być bardzo różna.

Piękne schody w stylu klasycznym elegancko uzupełnienie wnętrzaPiękne schody w stylu klasycznym elegancko uzupełnienie wnętrza


Mianowicie, takich jak:

 • marszowy;
 • cewka;
 • Łączone.

PŁYWAJĄCY składać się z kilku lotów, śruba nie ma podziału na odrębne marsze. warianty łączone są kombinacją obu tych typów drabin. W zależności od stopni obecności urządzenie schodów może być otwarty i zamknięty. Ponadto, drewniane schodów można podzielić na typy i etapów sposobu mocowania.

Zgodnie z tą klasyfikacją, gdy kroki montażowe mogą być stosowane: • Cięciwa;
 • Belki, podłużnice;
 • Wspieranie filarach.

Najszerzej mocowania na kosour, ponieważ wspierają one podetap poniżej. Podłużnice mogą mieć specjalne wycięcia trójkątne albo mogą być całkowicie gładka. Dość oryginalne i piękne wzory i przykłady gotowych drewnianych schodów widać w Czechow w prywatnych domach wiejskich, jako region Moskwa są przyciągane do pozostania w kraju.

Dlaczego drewniane schody

Jeśli prywatny dom ma więcej niż jedno piętro lub mieszkanie wielopoziomowe, trzeba drabiny wykonane z litego drewna. Konieczne jest, aby być w stanie wspiąć się na drugim piętrze. Zrób drabinie na mieszkanie lub dom musi być w początkowym etapie prac naprawczych, ponieważ będzie to określić specyfikę jego lokalizacji, a także funkcję wzoru jest budowany.

Jeśli zdecydujesz się zainstalować drewnianą drabinę, a następnie przejść konieczne jest, aby dbać o jego bezpieczeństwo i lokalizacjiJeśli zdecydujesz się zainstalować drewnianą drabinę, a następnie przejść konieczne jest, aby dbać o jego bezpieczeństwo i lokalizacji

W układzie drabiny w prywatnym domu lub mieszkaniu powinna brać pod uwagę takie czynniki jak:

 • Lokalizacja drabina;
 • Poziom bezpieczeństwa jest budowane struktury;
 • grubość ściany;
 • Wnętrze pokoju.

Schody w domu prywatnym lub w mieszkaniu - to nie tylko szczególna konstrukcja pomaga dostać się na najwyższym piętrze, ale również dość ważnym elementem, który ma wpływ na jego ogólny wygląd, rozmieszczenie mebli i innych elementów dekoracyjnych. Wybierając każdego modelu drabiny należy podchodzić z wielką odpowiedzialnością, biorąc pod uwagę wszystkie plusy i minusy każdego modelu, a także materiał, z którego jest wykonany.

Stylowa konstrukcja z drewnianych schodów

Nowoczesne podmiejskie i wiejskie domy mają kilka pięter, dlatego taki element jak drabina w domu cieszy się dość dużym zapotrzebowaniu na, ponieważ jest możliwe, aby zapewnić łatwe przemieszczanie się między piętrami.

Dodatkowo można ozdobić drewnianą klatkę schodową z pięknych kutych balustradDodatkowo można ozdobić drewnianą klatkę schodową z pięknych kutych balustrad


Drewniana konstrukcja schodów w prywatnym domu może być dość wszystko, to wszystko zależy od:

 • Wolnego miejsca, które mogą być wykorzystane;
 • Wygoda lokalizacji;
 • gatunków ozdobnych.

Ponadto, ważne jest, aby wziąć pod uwagę szczególną konfigurację projektu, a także zwrócić uwagę na wzrost. Jeśli chcesz wykonać schody w domu, można to zrobić przez doświadczonego mistrza-projektanta, który będzie w stanie wyliczyć wszystkich wymaganych rozmiarów, jak również zgodne ze wszystkimi specyfikacjami technicznymi. W tym przypadku można wykonać stylowe i piękne schody w domu w całości z dowolnej złożoności. Podczas prac budowlanych i remontowych konieczne do ścisłego przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a powinien przygotować szacunki dla całej wykonanej pracy. Pamiętaj, aby dokonać aktu odbioru transmisji, jak to pomoże chronić się przed niepotrzebnymi problemami.

Tradycyjnie, wszystkie schody można podzielić na śruby i marcu. Opcje śrubowe są rzadko stosowane, zwłaszcza w ciasnych pomieszczeniach lub na podstawie preferencji właściciela domu.

Jednak należy zauważyć, że konstrukcja spiralna klatka schodowa nie jest wystarczająco funkcjonalny. Ponadto, opcja ta jest drabina znamienny tym, że struktura jest dość trudne do zbierania, jak również wszystkich wymagań GOST i rozważyć różne niuanse muszą być bardzo ściśle przestrzegane.

Najpopularniejszymi modelami są uważane marsz po schodach, które mogą być wykonane własnymi rękami. Jednak przed przystąpieniem do jej produkcji należy zrobić wszystkie podstawowe obliczenia do wykresu przyszłego projektu, biorąc pod uwagę dostępną przestrzeń i zamierzonej wagi, które muszą wytrzymać schody.


Optymalny kąt drewnianych schodów: otwarte i zamknięte typy

Przy projektowaniu schodów w prywatnym domu lub mieszkania dwupoziomowe z jednym z najważniejszych zadań jest zdolność do prawidłowej identyfikacji i obliczyć wymagany kąt. Lepiej jest powierzyć wszystkie niezbędne obliczenia i przeprowadzenia instalacji specjalistów, którzy będą mogli wybrać najbardziej interesujący i trwały opcję.

Poprzez zainstalowanie schodów, należy brać pod uwagę nie tylko jego wygląd, ale również szerokość schodówPoprzez zainstalowanie schodów, należy brać pod uwagę nie tylko jego wygląd, ale również szerokość schodów

Prawie wszystkie schody mają nachylenie 45 stopni, a szerokość stopnia powinna spełniać wielkości 45 stóp. To jest absolutnie standardowe dla każdej drabiny, ale mogą być różne odchylenia, to wszystko zależy od cech struktury budowane. Że podczas korzystania ze schodów nie ma żadnych niedogodności, oceniając kąt nachylenia, należy wziąć pod uwagę wysokość sufitu i szerokość jednego kroku.

Istnieje kilka wariantów schodów, która charakteryzuje się własnym przechyłu, w szczególności takich jak:

 • Drabinka domowego w prywatnych domach - kąt nachylenia od 30 do 45 stopni;
 • Rampy opadający schodów - 30 stopni;
 • Drabiny, strome schody - 45-75 stopni;
 • Ewakuacja - ponad 75 stopni.

Początkowo, wykresy, gdzie z bliska widział całą główną załącznik, a także bierze pod uwagę wszystkie główne parametry wytrzymałości, gdyż tylko to może zapewnić pełne bezpieczeństwo podczas korzystania z niego. Po montaż schodów potrzebnych do badań, gdyż pozwala wiedzieć, ile może wytrzymać ciężar wznoszone konstrukcje i ile to będzie trwało nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach.

Ważne! Zwłaszcza kąt nachylenia może mieć budowę nietypowych schodów posiadających pierwotnego kształtu.

Zwykły drewniane schody w prywatnym domu: rysunki

Wiele osób zastanawia się, jakie schody wybrać wszystko dla prywatnej dworek, dworek, Domek, w wannie, altanka w ogrodzie lub baldachim, jak również inne budynki. Dość nietypowe i oryginalne typy schodów do domu można odebrać w centrum handlowym rosyjskiej wsi, które są oferowane w szerokim zakresie. Dość ciekawą opcją może być produktem Lockhart firmy i Ikea. Ponadto można podnieść drzwi i okna o tej samej firmy. Zamów ekskluzywne drabiny ręczne do oglądania w domu i może być tablice informacyjne w różnych miastach, takich jak obszary Kashira i na Krymie.

Schody mogą być wewnętrzne do montażu wewnątrz i na zewnątrz domu, które są używane do dekoracji ganku.

Początkowo we wnętrzu pomieszczenia będą wyglądały Simple Modular drabiniePoczątkowo we wnętrzu pomieszczenia będą wyglądały Simple Modular drabinie

Schody w domu prywatnym może być bardzo różny, w szczególności takich jak:

 • monumentalna;
 • modułowa;
 • prosty;
 • Elite.

Często wykorzystuje zwykłe schody w domach prywatnych, które mogą być proste lub rzeźbione. Ponadto, istnieją inne przykłady takich produktów, które cieszyły się dużym znaczeniu. Istnieją również dość drogie oryginalne wnętrze schody wykonane z drogich materiałów, takich jak metal, drewno, szkło i marmuru na własnym projekcie. Jeśli metal jest używany do produkcji schodów, to trzeba płaszcz, potem trzeba zrobić kolejny obraz, ponieważ przyczyni się do znacznie bardziej oryginalne i stylowe.

Przed wykonaniem instalacji stałej struktury do tymczasowego montażu schodów, który pomaga określić, jak łatwo będzie i czy nie pasują do ogólnego projektu domu. Dość ciekawe są schody klasy ekonomicznej, które mają akceptowalny koszt i idealnie pasuje do wnętrza domu. Meble powinny być w zgodzie.

schody drewniane: cechy konstrukcyjne i wymagania do nakładających

Jest często używany naturalnego drewna oraz metalu lub szkła do produkcji schodów do prywatnego domu.

Do drabiny było praktyczne i bezpieczne dla jego produkcja powinna wybierać wyłącznie materiały wysokiej jakościDo drabiny było praktyczne i bezpieczne dla jego produkcja powinna wybierać wyłącznie materiały wysokiej jakości

Do wytwarzania drabiny można stosować różne rodzaje drewna, takich jak w szczególności:

 • jesion;
 • deska Buk;
 • White Birch;
 • Tablica modrzew.

Wszystkie te rodzaje drewna mają bardzo piękny rysunek, więc po prostu doskonale współgrają z meblami, zwłaszcza jeśli jest to światło w kolorze. Dodatkowo można wybrać kolor drewna podobnym dywanów cieniu. Przed zainstalowaniem produktu, trzeba wykonać nacięcie i usunięcie nadmiaru żywicy, ponieważ może to zepsuć ogólnego wyglądu schodów. Schody do domu służył ani wiek, można zrobić tablicę połączenia naturalnego drewna i metalowych części zakładki.

Ten rodzaj drabiny ma wiele zalet, ponieważ ma wysoką wydajność i nie powinien mieć doświadczenie dla siebie.

Zweryfikowania można rozpatrywać jako dobrej strukturze próbki i rafinowanej postaci. Ponadto takie drabiny projektant łatwo przeprowadza operację.

Odmiana schodów z litego drewna: forma

Dekoracyjne nowoczesne schody są bardzo duże zapotrzebowanie, ponieważ mają różne odmiany.

Sprawi, że wnętrze oryginalne i ciekawe pomoże Ci Stylowa pionowe drabiny wykonane z drewnaSprawi, że wnętrze oryginalne i ciekawe pomoże Ci Stylowa pionowe drabiny wykonane z drewna

W szczególności mogą to być:

 • pionowa;
 • Kształcie litery T;
 • Rogu.

Jeśli zespół wykonywane na drewniane schody kosour, węzły muszą być bardzo wytrzymałe i niezawodne. Każdy węzeł tartaczne, deski i belki powinny być dobrze przymocowana, ponieważ w przeciwnym razie struktura może bardzo szybko zniszczyć.

Ponadto, podczas montażu schodów należy się upewnić, że istnieje zgodność ze wszystkimi normami i wymogami, jak stojak podszewka belki stropowe, schody i wiele innych. Wszystkie wymagania dla schodów wie doświadczonego mistrza. Specjalna wkładka wzmacniająca może być stosowany w drabince. Będzie to rodzaj ochrony. Mogą być rzeźbione, wewnątrz rogu, jasne lub ciemne.

Nowoczesne schody projektowania domu może być bardzo różny, w szczególności mogą one być otwarte, zawierają element takie jak specjalny łuk, a także szwedzkiego balustradą. balustrady kraty może być bardzo różny, w zależności od certyfikatu.

Nowoczesne połączone drewniane schody na werandę, a drugi: Cechy

Dość oryginalny, mogą być ozdobione lwa tarcia, który jest zamontowany w górnej części ogrodzenia. Ta ozdoba, wykonana w stylu klasycznym jest idealny do domu na wsi. Wiele osób woli używać we wnętrzu domu jest nie tylko schody drewniane, ale również połączone warianty, niektóre materiały użyte do produkcji tego.

Wiele osób woli wybrać schody drewniane, ponieważ są one charakteryzuje wytrzymałość, naturalne i bezpieczneWiele osób woli wybrać schody drewniane, ponieważ są one charakteryzuje wytrzymałość, naturalne i bezpieczne

a mianowicie:

 • drewno;
 • metalu;
 • szkło;
 • kamień;
 • Beton.

Po zapoznaniu się z opisem i zalety każdego z drabiny wykonania można wybrać najbardziej odpowiednią postać do siebie, która jest całkowicie odpowiednia dla wszystkich parametrów. Kombinacje różnych materiałów może dawać unikalny efekt. Wybierz materiały do ​​produkcji schodów w prywatnym domu konieczne w świetle stylistycznych rozwiązań dla każdego domu jest. Bardzo ładne drewniane schody z metalowymi elementami, ozdobione elementów kutych.

Niuanse podczas montażu prosty drewniane schody (film)

Ogólne drewniane schody w domu prywatnym lub wielopoziomowe mieszkanie przyciąga uwagę swoją elegancją i niepowtarzalnym stylu, najważniejsze umiejętnie podejść do budowy tego elementu. Należy przestrzegać stosowanie i przestrzeganie.

Konstrukcja schodów drewnianych (zdjęcie we wnętrzu)

06a6de45f9d8e6XL 1 3 ------- 2 ------ 026 029 051 77 2015-Jan-1915-25-37 395434

Leave a Comment

Your email address will not be published.

23 + = 28