Robimy zasłony tapety własnymi rękami – nwhistorycourse.org

The BlogZasłony nie tylko są zdobione okna, a także odrobinę w charakter i indywidualność domuZasłony są nie tylko okna wystrój, a także myślnik w charakter i osobowość domaNedavno poprosić tę tendencję, jak zasłony, wykonane przy użyciu zwiniętą tapety. Ten artykuł będzie szczegółowo wyjaśnić jak zrobić takie zasłony i co do ich łączenia.


Zasłony tapety - nowe rozwiązanie we wnętrzu. Pojawiły się one nie tak dawno temu, i można nawet tworzyć własne ręce. Ale do tego potrzebujemy tapetę, ponieważ jest to podstawowy materiał dla tych zasłon. Nie każdy rodzaj tapety nadaje się do tej sprawy, dlatego trzeba wybierać starannie. Ostatecznie, najprawdopodobniej nie będzie wyglądać jak normalne zasłony i rolety, takich jak tkaniny.

Należy również zauważyć, że tworzenie takich zasłon kombinacja kolorów jest dozwolone, więc pasuje niemal do każdego stylu i wystroju wnętrz.

Najlepsza kombinacja kolorów we wnętrzu: żaluzje i Tapety

Sprawiają, że pokój ciepły i harmonijny nastrój - nie prosta sprawa. Musisz czuć się dobrze o kolorze i jego odcienie, aby móc łączyć różne kolory. Wybrać odpowiedni tapety i zasłony są również bardzo trudne, a do tego trzeba zacząć, aby ustawić podstawowy styl pomieszczenia, jak również jego cel.

Jak wspomniano wcześniej, kombinacja kolorów - klucz do udanego wnętrza.

Połączenie zasłony i tapety, które będą bardzo dobrze:


 1. Żółtym lub złotym kolorze bardziej nadaje brązowego;
 2. Zażycie tapety, malowane brzoskwini lub różowy odcień, możliwe jest, aby połączyć je z turkusem;
 3. Tapety z kolorem pistacji może być dobry pomysł, aby rozcieńczyć niebieski lub niebieski, ale wybór odcieni będzie odgrywać ważną rolę;
 4. Jeśli tapeta jest pomalowana na biało lub szaro, byłoby miło, gdyby zasłony są pomalowane na czarno.

Zasłony w pomieszczeniu powinna być łączone w kolorze tapetą i mebliZasłony w pomieszczeniu powinna być łączone w kolorze tapetą i mebli

Ale oczywiście, to wszystko jest ściśle indywidualne, więc trzeba dokładnie zrozumieć niuanse kolorów niezbędne, aby zobaczyć, jak zachowują się one ze sobą, a dopiero potem do czynienia z zakupem.

Przy wyborze zasłon ważne jest, aby pamiętać, po której stronie okna otworzyć.

Jeśli okno z widokiem na słonecznej stronie, to lepiej wziąć zasłonę zimnych tonów, jakby okien do boku, gdzie jest mało słońca, wtedy konieczne jest podjęcie zasłony w ciepłych kolorach.Jak wybrać zasłony do tapet

Może się wydawać, że wybrać zasłony do tapet - nie jest łatwym zadaniem. W rzeczywistości tak nie jest, i wybrać zasłony, aby tapeta nie jest zbyt trudne, ważne jest, aby po prostu wziąć pod uwagę kilka aspektów sprawy.

Teraz istnieje wiele modnych wzorów i rozwiązań, które są popularne w tej chwili.

Tutaj można zapoznać się z opcjami takimi wzorami:

 • Zasłony w dużym kwiatem;
 • Archiwalne wzorce;
 • geometryczne wzory;
 • Zespół.

Przez tapetę można łatwo wybrać zasłony z wzorami, koncentrując się na stylu pomieszczeniaPrzez tapetę można łatwo wybrać zasłony z wzorami, koncentrując się na stylu pomieszczenia

Wybierz żądany wzorzec może być oparta na ogólnym stylu pomieszczenia, jak również tapety. Jeśli wszystko jest prawidłowo dobrane, wówczas pomieszczenie będzie mieć niepowtarzalną atmosferę.

Przed rozpoczęciem prac naprawczych w zakresie projektowania lepiej jest skonsultować się ze specjalistą i polegać na jego smak. Tak też nie należy zapominać, że tapety i zasłony powinny być estetycznie i nie przeszkadza.

Roman odcienie tapet własnymi rękami

Dokonaj rzymskie odcieni tapety własnymi rękami i można w domu. W tym celu musimy nową tapetę zrobić, to lepiej wziąć tapety, malowane w kolorze złota, więcej atmosfery. Gotowy produkt nie będzie więcej zasłony i żaluzje.


Musimy wziąć cienki arkusz tapety, a następnie złożyć go jak akordeon. Ważne jest, aby upewnić się, że każdy pasek ma więcej niż pięć centymetrów, a także wziąć pod uwagę fakt, że wszystkie paski powinny być takie same.

Wszystko co musisz zebrać fałdy taśmy zaznaczyć środku i zrobić dziurę. Do otworu nie jest rozciągnięty, należy zabezpieczyć je po obu stronach i zrobić dziurę ponownie.

Roman odcienie tapety mogą być wykonane w domu własnymi rękamiRoman odcienie tapety mogą być wykonane w domu własnymi rękami

To jest konieczne, aby gwint otwór w cienkiej liny i rozpowszechniania tapety. Górna część zasłony razem z liną bliska taśmy. Dolną krawędzią po jednej stronie wystaje kawałek papieru. Połączyć dwie dolne kąty i połączyć z tym kawałku. Przez otwór w zgięciu ciągnąć linę po niewłaściwej stronie. Należy również załączyć blokadę, aby dostosować zasłony.

Takie zasłony są doskonałym uzupełnieniem klasycznego wnętrza.


Wybór rolet do koloru tapety

Podnieść zasłony do koloru tapety jest dość prosta. Ważne jest tylko, aby wiedzieć, jak łączyć kolory i odcienie uczuć.

Wszystko to można zrobić samodzielnie, bez udziału mistrzów, to tylko pamiętać kilka wskazówek:

 1. Zasłony i tapety mogą być tego samego koloru, ale nadal warto odcienie różne;
 2. Na zasłony, można wziąć kolory ciemniejsze lub jaśniejsze niż kilka odcieni;
 3. Jeśli chcesz wizualnie sprawiają, że pokój trochę więcej, konieczne jest podjęcie kurtyn świetlnych, zwłaszcza jeśli ciemnej tapety;
 4. Nie można używać odcienie zimne i ciepłe w tym samym czasie, trzeba skupić się na jednej rzeczy.

Podnieść zasłony do tapety prosty, główną zasadę - połączyć kolory i odcieniePodnieść zasłony do tapety prosty, główną zasadę - połączyć kolory i odcienie

Jeśli prawidłowo korzystać z porad, wówczas nie będzie problemów z budową sali, a wynik wyjdzie niesamowite.

Jak zrobić zasłony z tapety własnymi rękami

Można dokonać zasłony i tapety z własnymi rękami. Wymaga to cienki, korzystnie papieru tapety. Z nich zrobić „akordeon” na krawędziach równoległych do wykonania otworów w nich gwint cienką linę, a następnie powiesić na oknie. To jest świetnym rozwiązaniem wystrój oszczędność czasu.

Gdzie mogę korzystać z tych zasłon:

 • W ogrodzie, czy w danym kraju;
 • W kuchni, czy w małym oknie;
 • W łazience;
 • W korytarzu.

W celu dokonania zasłony tapety własnymi rękami, wymagają cienką ścianę papieru i linyW celu dokonania zasłony tapety własnymi rękami, wymagają cienką ścianę papieru i liny

Najlepszym rozwiązaniem - strefie podmiejskiej. Te zasłony światło słoneczne pozwalają wniknąć w pokoju, zamieniając je w swoim kolorze.

Tapety, które będzie pasować żadnych zasłon

Tapety, które będzie pasować żadnych zasłon - skomplikowane pytanie. To wszystko zależy od koloru, stylu i wielkości pomieszczenia, a także rysowanie na tapetę.

Najczęściej, zasłony są wybierane na podstawie stylu tapety:

 1. Nowoczesne wnętrze jest lepiej wziąć zwykły Tori;
 2. Jeśli tapeta jest antyk, a zasłony muszą podjąć stosowne;
 3. Eko-styl implikuje zasłony z kwiatów lub innych roślin.

Zasłony dopasowane do stylu tapety we wnętrzu pokojuZasłony dopasowane do stylu tapety we wnętrzu pokoju

Oczywiście, istnieje wiele innych stylów, ale tutaj pokazuje najbardziej popularne w tej chwili.

Jak wybrać tapetę na tiulu

Koronki aby tapeta musi także zostać wybrane jako zasłony do tapet. Jak wcześniej wspomniano, wybór powinien zależeć od koloru, stylu i takie rzeczy.

Jeśli nie ma dogłębnej wiedzy w zakresie projektowania, można odebrać zasłony tego samego koloru jako tapetę, ale użyć innego koloru.

Tulle dobiera się do tapety, jak również zasłony i - w zależności od styluTulle dobiera się do tapety, jak również zasłony i - w zależności od stylu

Wybór tiulu i tapety, powinna opierać się na własnych preferencji i tylko wtedy, gdy pokój będzie dużo czasu, aby cieszyć oko.

Jak wybrać zasłony szara tapeta

Zasłony do szarej tapety wybierane są na podstawie odcieniu szarości, a także na podstawie samego stylu.

Poniżej przedstawiono podstawowe kolory, które nadają się do szarego:

 • biały;
 • czarny;
 • Chłodne odcienie niebieskiego.

Przez szare tapety odpowiednich zasłon białych, czarnych i różowych odcieniachPrzez szare tapety odpowiednich zasłon białych, czarnych i różowych odcieniach

 Ogólnie rzecz biorąc, należy zauważyć, że szary kolor kombinezonu, wielu kolorach, a zimnych odcieniach tych kolorów. Ale to też zależy od tego jak zimny lub ciepły odcień szarości został wybrany na tapetę.

Co rolety w zależności purpurowy tapety

Przez bzu tapety pasują jasne zasłony, pomalowane na żółto lub złoty kolor. W rzeczywistości, fioletowe tapety są bardzo odważna decyzja, a oni nie przychodzą do każdego pomieszczenia.

Czerwone zasłony są dobrze dopasowane do tapety liliowyCzerwone zasłony są dobrze dopasowane do tapety liliowy

Należy również zauważyć, że te tapety można w końcu znudzi ich farbą i różnorodności, więc wybrać te tapety, zasłony, a nawet bardziej powinny być mądrze.

Jak wybrać zasłony do tapet (wideo)

Na zakończenie trzeba dodać, że w rzeczywistości wybór zasłon i produkcji autografów nie jest tak trudne, po prostu trzeba dokładnie zbadać sprawę i przychodzą do niego z całą odpowiedzialnością.

zasłony w aranżacji (przykładów zdjęcia)

002182196916b747f22d63417799a6d8b481c16d9efeda-1200x799788787zasłonyFoto - 38-Shtory-k-serym-obojamGoldfarb-112foto-klassicheskogo-Ornamenta-na-neytralnom-Foneimage-281373

Leave a Comment

Your email address will not be published.

52 − = 47

Adblock
detector