Ramka do płyt gipsowo-kartonowych i 6 z przyczyn jego zastosowania – nwhistorycourse.org

The BlogRamy jest podstawą do mocowania płyt gipsowo-kartonowych należy zbierać osobno i ostrożnieRamy jest podstawą do mocowania płyt gipsowo-kartonowych, które należy gromadzić oddzielnie i vnimatelnoDlya wyrównywania ścian i sufitów w mieszkaniach, domach i biurach używanych płyt kartonowo-gipsowych. W tym przypadku, bez względu na sposób wygładzania powierzchni ścian: nie ma potrzeby, aby ją wyrównać. Jest to możliwe, ponieważ arkusze GCR są zamontowane na specjalnej ramie, a nie na strukturę powierzchni. 


Metal, drewniane ramy dla płyt gipsowych

Rama podstawy służy do mocowania płyt kartonowo-gipsowych. Może on być wykonany z dwóch rodzajów materiału - metalowej lub ocynkowanej profilu drewnianym barów. Drugi typ jest rzadko stosowane ze względu na specyfikę osnowy drewna pod wpływem czynników negatywnych - wilgotność i spadku temperatury, z możliwością tworzenia grzybów i procesów rozpadu.

Profil materiału odpornego na występowanie różnych procesów, jest używany głównie do tuszy.

Ze względu na metalowej ramie o partycjach płyty gipsowej mogą być instalowane w pomieszczeniachZe względu na metalowej ramie o partycjach płyty gipsowej mogą być instalowane w pomieszczeniach

Ramka do płyt gipsowych pozwala nam produkować nie tylko płaską powierzchnię ścian i sufitów, ale również stworzyć kompozycję wielopoziomowego.

A także:


 • Uruchom niszę;
 • Oryginalne podświetlenie problem;
 • Ukryj komunikacji;
 • Skonstruować wiele półek.

Ważne jest, aby przykręcić ramę do podłogi, ścian i sufitu. Przed instalacją należy określić rodzaj materiału, z którego jest uformowany. W związku z tym, warto zastanowić się, że do pomieszczeń mokrych drewniane bary nie są odpowiednie. Płyty gipsowo-kartonowe powinny być dobrane z wodoodpornego impregnacji oraz odpowiednio oznakowane. profile metalowe muszą być zgodne z certyfikatem jakości dla ramce lub oknie.

profil ramy do płyty gipsowej

Profile metalowe wykonane z metalu ocynkowanego, nie korodują i są wystarczająco mocne. profil ramy dla płyt gipsowych na ścianach, sufitach lub partycji będzie idealny wybór wykończeń. 

Po wybraniu profilu na ramie pod płyty gipsowo-kartonowe powinny zwrócić uwagę na rzetelność i jakość powłoki cynkowejPo wybraniu profilu na ramie pod płyty gipsowo-kartonowe powinny zwrócić uwagę na rzetelność i jakość powłoki cynkowejPodczas montażu ramy używać różnych rodzajów profilu:

 • Profile prowadzące mają wymiary kołnierza od 50 mm do 100 mm, a 40 mm, ściany boczne są wyprofilowane do mocowania innych części tuszy;
 • Sufit ma wymiary 60 mm na 27 mm, jest stosowany do konstrukcji stropowych osnowy;
 • Profile łukowe stosowane do tworzenia łuków szkieletu, pofałdowania w konstrukcji ścian i sufitów;
 • Przewodnik sufitu jest używany do tworzenia fałszywego ramę sufitową, jego wymiary i kształt standardowe 27 mm do 28 mm;
 • Profil stojak jest podobna do prowadnicy o wysokiej sztywności, ze względu na dwa podłużne rowki stosowane do ramy ścian;
 • Profil narożny zewnętrzny lub wewnętrzny zastosowanie do tworzenia wgłębień w rogach ramy, ma kąt nachylenia 85 °.

Profil ramy wymaga elementów do podstawy sufitu lub ściany montażu Zawiesiny te są zamontowane. Elementy złączne są potrzebne do łączenia profili lub wydłużenia. Wszystkie elementy ramy są zamocowane za pomocą wielu śrub.

Zrobić ramkę do ściany gipsowo-kartonowej

GCR jest zamocowany na wyrównanie powierzchni ściany i ukryć Communications - rury, przewody, elementy wentylacyjne. Rama do płyty gipsowo-kartonowej ściany może być wykonana z profilu, metalu lub drewna barów.

Drewnianych materiałów ramy należy otrzymano:

 • Leczenia przeciwgrzybiczego skład każdego słupka;
 • Suche wszystkie drewniane elementy ram;
 • Usunięcie bezużyteczny paski z węzłów, pęknięcia, ubytki materiału rozkłada i zepsuć ramki;
 • Wielkość bar powinna wynosić co najmniej 30 mm, 50 mm, płyty gipsowo-kartonowe jest owijane wokół szerokiej stronie paska.

Właściwe umiejscowienie ramy do ścian ściany ukryje dowolny defekt na powierzchniWłaściwe umiejscowienie ramy do ścian ściany ukryje dowolny defekt na powierzchni

Jeśli ramka na ścianie wykonana jest z profili, należy używać tylko zębatkę ściany i profil prowadnicy. Są one specjalnie wzmocnione dalsze żebra sztywność. Na suficie i podłodze zamontowane szyny, które służą jako ramki dla ramki. Do prowadzenia profili dołączone zębatki w odstępach nie krótszych niż 60 cm.

Pomiędzy kształtu ciała żeber poprzecznych musi zainstalować co najmniej dwa w każdym kroku przez element łączący kraba przez ułożenie kołnierzy profilu z cięcia z obu stron.

Po zakończeniu montażu ramy mogą być przesyłane komunikaty i materiałów izolacyjnych w korpus ramowy i uszyć się GCR arkuszy ścienne.


Cechy szkielet kąpiel płyt gipsowo-kartonowych

Po zakończeniu podstawowych napraw i wykończenie łazienki sanitarny kolej. często zainstalowane w wannie tzw „Ekran”. Aby to zrobić, należy użyć różnych materiałów lub gotowych ekranów oferowanych przez rynek budowlany. Nie zawsze jest to możliwe, aby podnieść produktu gotowego wymaganej wielkości, wyjście jest producentem ekranu palcami.

Najczęściej stosowane następujące materiały:

 • płyty gipsowo-kartonowej;
 • płyty zamkowe;
 • Płyty z tworzyw sztucznych;
 • Cegła.

Rama do kąpieli metalowej jest bardziej praktycznym wykonaniuRama do kąpieli metalowej jest bardziej praktycznym wykonaniu

Najprostszym jest zainstalowanie ramy ekranu gk. Materiał osnowy mogą być wykonane z drewna potraktowanego przeciwgrzybiczych kompozycji barów. Wskazane jest, aby używać pasków wykonanych z modrzewia, nie boją się wilgoci i są bardzo silne. barów rozmiar wymaga co najmniej 40x40 mm, elementy mocujące są metalowe śruby i narożniki.


Kroki do montażu w szafie:

 • Application Markup z pionu lub poziomu narożników łazienki do powierzchni podłogi;
 • Preparat pręty rozmiar znaczników;
 • Związek przetarte barów wielkości przez narożniki;
 • Zabezpieczanie otrzymana ramka pod wanną.

Gdy stosuje się do produkcji ekranu wodoodpornym płyt gipsowych. Rama może być wykonane z profili metalowych, za pomocą zębatki i profil prowadzący. Zatem konieczne jest, aby pogłębić prowadnice w przybliżeniu 21 - 23 cm, w zależności od dalszego materiału powłoki. Profile numer rack zależy od obecności dodatkowych elementów konstrukcyjnych - półkach drzwiowych. Należy pozostawić wystarczającą łatwy dostęp do rur instalacyjnych pod łazience stłuczeniu. Profilu metal jest możliwe zbudowanie dodatkowej półki bezpośrednio obok łazienki, ale również schować gk podszewkę i wykonać najwięcej materiału wody repelent - dachówka, malarstwo. Pole pod łazience może mieć wiele przegródek, w tym ramy odbywa się w kilku warstwach, tworząc szafkę pod łazience.

rama z płyty gipsowo-kartonowej (film)

Produkcja płyty gipsowej tusz zawiera żadnych szczególnych trudności. Jest całkiem możliwe, aby wykonać samodzielnie bez udziału specjalistów z niezbędnymi narzędziami i podstawowych umiejętności pracy z nim. Wybór materiału na ramie jest w dużej mierze zależny od miejsca montażu i projektowania osobistych preferencji.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

77 − = 76

Adblock
detector