Rahat ve şık mobilyalar koridor 8 önemli konular – nwhistorycourse.org

The BlogPratik koridor yapın ve rahat fonksiyonel mobilya kümesini kullanabilirsinizkoridor pratik yapın ve herhangi bir ev bir koridor olarak kabul edilir fonksiyonel mobilya garnituraLitsom kullanabilirsiniz rahat. Biz oda süslemeleri olacak mobilya seçimi, bir tasarımcı yaklaşım gerekir. Böyle küçük alanı için iç Seç çok zordur. küçük bir koridor metrekareye önemlidir. ayna, askı, ayakkabılar için raf: Koridor mobilyası işlevsel olmalıdır, zorunlu konuları var. Günümüz piyasasında koridor alanının farklı boyutları için modeller çok sayıda sunar.


Farklı mobilya koridoru

salon göründüğü kadar kolay değildir için farklı ve bazen zor seçimler bu tür mobilya seçin. dikkate büyüklüklerine, oda, stil, renk ve parlaklık tipine ihtiyaç atın. apartman kompleksi boyunca tasarım Stand alternatif koridorda yeni salonlarının tarzı dikişsiz geçiştir.

Modern giriş holü zorunlu unsur birkaç tablo ile pratik bir gardırop olduğunuModern giriş holü zorunlu unsur birkaç tablo ile pratik bir gardırop olduğunu

salonun büyüklüğüne bağlı olarak, önemli öğeleri tanımlamak için gerekli olan, bu olabilir:

 • Dolap;
 • ayna;
 • Elbise askıları;
 • şemsiye sahipleri;
 • osmanlı;
 • kutular;
 • Ayakkabı için stand;
 • raflar asılı.

Modern mobilya takımları farklı bir konfigürasyona sahip. Çoğu mağaza inceleme ve seçim için bir katalog sunmak. konforlu ve şık koridor yardým güzel, şık köşe mobilya oluşturun. Bu yer kazanmak için karlı sağlayacak ve aynı zamanda gerekli tüm şeyleri karşılamak için. boyutlar tek tek seçilmiş ve birçok faktöre bağlıdır edilir. Dahili mobilya bunun paralelinde bir duvardan kadar alan -Görüntüler almaz, fonksiyonel ve rahat. Dolap kapıları sisteminin açılması ve çok fazla yer almaz sürgülü etti. koridorda önemli şey - bir askı, en iyi seçenek olarak kapatılmayacak. komodin unutmayın, çeşitli ayrıntıları içermesi faydalı olacaktır.


Osmanlı soyunup oturup ayakkabıları koymak için rahat bir yer. Büyük bir koridor varsa, mobilya ek parçaları pes etmemelidir.

Temizlikçi zemin veya yükü olabilir çanta ve şemsiye tutucu, tek bir yerde, posta ve gazetelerin uygun depolanması için bir dergi rafta tüm anahtarları tutacak. İç belli bir stil ima ederse, o zaman mobilya koridorun öğelerin tümünü tutmak için gereklidir. çıkması koridor mobilya ve stil tarih tarihinin görünen çok ilginç. Loft modern zamanlarda, bu tarz kötü denilen edilemez ancak yirminci yüzyılın tarzı, çok kötü stil olmasıdır. Nouveau özel ihtişamı, çoklu dekor içerir.

Hol için Renk Mobilya

Bildiğiniz gibi mobilya rengi genel iç tasarımı göre seçilir. Sen kendi tercihleri ​​ve zevkleri gezinmek gerekiyor. Mobilya pazar ev için renk büyük bir palet olduğunu. salon için mobilya Shades, ışığı seçmek için arzu edilir - onlar görsel olarak bazen yeterli değildir, hangi ışık ekleyin, alanı genişletmek edilir. Küçük bir alanda uygun kompakt mobilya açık tonlarda akılda salonun boyutları tutun.

Küçük bir giriş holü açık renkli mobilya seti seçmeliyim içinKüçük bir giriş holü açık renkli mobilya seti seçmeliyim içinMobilya yeterince büyük odası takımı için farklı renk ve tonlarının nesnelerin çok sayıda seçim yapmak mümkündür.

Aşağıdaki renklerde yapılmış Koridor mobilyası:

 • Beyaz - alanını genişletmek yardımcı olur;
 • Siyah - tuhaftır ki o küçücük koridorlar çok alakalı olacak;
 • Işık ceviz;
 • kahve;
 • kırmızı;
 • mavi;
 • Yeşil.

MDF, sunta, plastik ve hatta metal: Çeşitli mobilya malzemesi. Orjinal renkler (kırmızı ve diğerleri) dairenin iç tarzı vurgulamak. Mobilya rahat fonksiyonel, kaliteli, olması gerektiği unutmayın. malzeme ve renk bireysel seçimi salonu rahat bir oturma alanı yapmak ve modelleri çeşitli herhangi bir tadı karşılamak için.

koridorda mobilya doğru renk

renk seçimi tat meselesidir. koridorda mobilya rengi seçimi, aydınlatma dikkate almak gereklidir ve binanın alanı. ana unsur genel iç tasarımı. Duvarlar ve zemin koyu renklerin ise, hafif renklerde mobilya satın uygundur. Duvar hafif ve pastel İdeal karanlık mobilya, ama karanlık değil, ahşap veya kiraz renginin mavi, koyu tonlar renkli olabilir. binanın mobilya ve dekorasyon tek renk yürütülen bir tek renkli koridor, bir varyant.

Böyle olmalı mobilya seçin o giriş holü tasarımı ile görünüm ve renk uyumuBöyle olmalı mobilya seçin o giriş holü tasarımı ile görünüm ve renk uyumu

Ne zaman seçme renkler ve renklerin psikolojik etkileri üzerinde durulması gerekir:

 • Gri sakinleştirici bir etkisi vardır;
 • Bir kişiye Siyah ve beyaz karartıcı etkisi;
 • Kırmızı heyecanlandıran;
 • Turuncu - mutlu;
 • mavi renk yatıştırıcı.

Renk seçenekleri çeşitli, aydınlatma gelişmiş mümkün olduğunca genişletmeye yardımcı olacaktır tavan veya odanın duvarlarında spot edilebilir. İyi aynalar kullanılarak boşluk artırarak elde edilebilir. Konaklama ayna değildir ve iki paralel duvar dikkatlice görsel koridoru ve ışığı yansıtma şansına büyütmek için fırsat vermek. o mobilya herhangi bir parçasının üzerinde durulacak ve ona daha fazla tasarım planını yapmak olması mümkün olmasına rağmen mobilya rengi birinci, duvar kağıdı uygun olmalıdır.

koridorda mobilya boyutları

Büyüklüğüne göre mobilya seti koridorda seçilir. Geniş koridor olarak, yerli üreticilerden kabine mobilya yükleyebilirsiniz. Bu giysi ve oturmak için bir yer eklenen kancalarla duvarın daha küçük bir versiyonu. koridor küçük büyüklüklerine göre sınırlıysa, tek tek en gerekli öğe seçebilirsiniz. Koridorda yakın olmalıdır ve aynı zamanda, her şeyi tidied gerekmektedir.


Mobilya boyutu, bir kural olarak, koridorda özelliklerine bağlıdırMobilya boyutu, bir kural olarak, koridorda özelliklerine bağlıdır

Boyutlar koridor mobilya belirli kriterleri karşılaması gerekir:

 • Dolap derinliği 40 cm'den daha az olmalıdır;
 • Ayakkabı için ferah bir raf;
 • oturma pozisyonu uygun boyutu;
 • Yeterli kancalarla askı.

Bu durumda gerekli tüm öğeleri sipariş yapılabilir içinde hazır mobilya hep, gerekli parametreleri karşılamıyor. Mobilya Uygun yerleşim bitmiş bir koridor bakmak verecektir. mobilya seçerken size malzeme kalitesine dikkat etmek gerekir. Ucuz kalitesiz mobilya bile sağlığa zararlı olduğu edebiliyor.

Modern salon - açısal mobilya

Köşe mobilya ile giriş holü geniş talebini kazandı. Bu birçok özellik, kendi elleri ve türlerin tasarım çeşitliliği ile yapılabilir kolay montaj, birleştirme özelliğine kaynaklanmaktadır. Kabine her zaman çeşitli öğeleri düzenlemek için uygun olabilir farklı raflar vardır bir koridor köşesinde yüksek işlevselliği ek olarak, küçümsenemez. Ayakkabı için askıları, aynalar, raflar şapkalar, şemsiye sahipleri, koltuk ve raf: açısal mobilya gerekli tüm öğeleri içerir.


salonu ve koridor iç küçük ayna ile mükemmel şık köşe dolabı sığdırmaksalonu ve koridor iç küçük ayna ile mükemmel şık köşe dolabı sığdırmak

Bu çok yönlü mobilyalar tek bir yerde koridor için gerekli herşeyi yerleştirmek için yardımcı olur.

Köşe banklar odanın köşesine monte ve birkaç seçenek olabilir:

 • Ek bir elementlerin veya her iki tarafında bir köşe kabininde;
 • Mezhuyev bir dik açı çalışmalardaki farklı raflar ve raflar ile aynı hizada Dolap bağlama iletken.

Köşe koridorda seçimi onun başka montaj ima eder. Mobilya pahalı ise, profesyonellere bu süreci emanet etmek daha iyidir. İstenirse, kurs gösterdiği tüm aşamaların bir açıklama yoktur, çizimler ve talimatlar kullanarak montaja yapılabilir.

köşe mobilya koridorda Türleri

Köşe mobilya koridor çok çeşitlidir. Seçim koridor ve formun gerekli boyutuna dayanmaktadır. Bu mobilya, uygun büyüklükte köşesinde ön kapıya yakın yer almaktadır. Açık ya da kapalı olabilir.

Kapalı mobilya ferah odalarda kullanılan ve büyük bir işleve sahiptir. Bu solak olabilir veya sağ elini kullanan, sürgülü kapılar ya da açık salıncak ile.

açısal formlar özel bir mağazada veya özel bir dizinde olabilir mükemmel gardırop seçinaçısal formlar özel bir mağazada veya özel bir dizinde olabilir mükemmel gardırop seçin

Kabinin çok inşaat da çeşitlidir:

 • Pyatistenok;
 • üçgen;
 • L-şeklinde;
 • radius;
 • Trapez.

Her biri kendine has özellikleri vardır ve uzayda belli bir miktar gerektirir. Ayrı bir eleman olarak bulunan bir yamuk şeklinde Wardrobe, tasarım diğer öğeleri bir dizi yerleştirmek için izin vermez. Üçgen köşe duvarı daha fazla yer gerektirir ve tamamen rasyonel değil kullanır.

Radius giriş holü duvarlar diğer mobilyanın bir sayısını ayarlamak için izin tarafının açık bir görünümü vardır. en uygun biçim pyatistenka şeklinde açısal mobilya olduğunu. Bu tür L şeklinde mobilya özellikleri olarak uzay açısı, maksimum kullanım kolaylığı ve tasarruf. mobilya İlginç modeller modüler salon Hooper topluluğudur. Renklerin en yaygın kombinasyonu - venge ve gül ağacı. Bu dolapları yüksekliğine dikkat değer, asgari az 1.4 m olmamalıdır.

salon için iyi ve ucuz mobilya: fotoğraf, tasarım

Fotoğraf salon mobilyaları farklı mobilya fabrikaları temsil hangi seçenekleri biliyorum yardımcı olur. örnekleri inceledikten sonra, seçim ve belirli endüstrisi hakkında değerlendirmeleri okumak daha kolaydır. Bu dergi yüzey parlak ve biraz renk görüntüyü bozan akılda tutulmalıdır.

salon için mobilya Picking, görünümünü değil, aynı zamanda kaliteyi sadece dikkate almak emin olunsalon için mobilya Picking, görünümünü değil, aynı zamanda kaliteyi sadece dikkate almak emin olun

genellikle farklı bir mobilya katalog temsil:

 • Mutfak takımları;
 • yatak;
 • Döşemeli mobilya;
 • Koridor mobilya.

Kombinasyon mobilya ayrıca resim bulunur. Belirli bir stil oluşturduğunuzda doğru mobilya, şekli, renk, malzeme ve form tasarımı projesini seçmek önemlidir. İtalya yüksek kaliteli mobilya üretiyor. Lüks İtalyan mobilya yaygın 600 sayfalık katalog hacminde sunulmuştur. Koridor mobilyası kendi görüşleri ile etkilemek Farklı malzemeler, mobilya derisinden ve egzotik bambu dekorasyon için farklı bir renge sahiptir. Via Maestri toplanması oyma desenlerle süslenmiş mobilya modellerini sundu. Tüm elemanlar elle yapılmaktadır.

Şık mobilya koridor (video)

Mobilyasız, hatta en küçük oda gelip hayal etmek zordur gerekli iç gerektirir ve ücretsiz, geniş koridorda, herhangi bir tasarım fikirlerini ve hayallerini çevirebilir. Ne olursa olsun salon için mobilya seçimi, o gibi ve tüm daire tarzına uyması ya da benzersiz bir stil, bir küçük ada coşmuş hayal gücüne sahip zorunda kalmamalı. Yüksek kaliteli mobilya kullanımı hayal kırıklığı kazandıracak ve tek neşe getirecek.

mobilya Ön oda örnekleri (iç mekanlarında fotoğraf)

345468a162589916564a62e6ea411e2a05800269e0aabeb6564a62e6ea411e2a05800269e0aabeb123-76876668476d5ffe12c23cb7bdf52eec0ca02a7133065638113306564471462515666-356433

Leave a Comment

Your email address will not be published.

97 − 88 =

Adblock
detector