Rahat giyinme odası S2. m: Fotoğraf ve 6 parça – nwhistorycourse.org

The Blog2 kare Soyunma odası alanı. rasyonel seçip mobilya düzenlemek eğer m, fonksiyonel ve pratik olabilir2 kare Soyunma odası alanı. rasyonel seçip mobilyalara Herhangi kadını düzenlemek ve eğer m fonksiyonel ve pratik olabilir sadece adil cinsiyet, iyi konumlandırılmış edilecek geniş bir giyinme odası, hayalleri: giysi ve ayakkabı, doğru şeyler ve aksesuarları. Şüphesiz, küçük ölçekli konut katı depolama aygıtı için çok yer kullanmaz, ama daha 2 m2 fonksiyonel cihazlar için yeterli yer olacak. fikrinin gerçekleşmesi için, cihazı ve iş profesyonelleri, tasarımcılar, dekoratör parçalarının istemi düzenlemesini giyinme için bir yer bulmalıyız.


Küçük dolap S2. m: Fotoğraf ve örnekler

Yani, fazla boş alan yokluğunda, küçük bir gömme dolap organizasyonu herhangi bir odada özel bir alanda yapılabilir. Boyutlar 2 metreyi aşmayan, minimum olabilir.

Kayıt alanı için tespit edilebilir:

 • Bir çocuğun odasında;
 • Yatak odasında;
 • salonunda;
 • balkonda giyinme odası donatmak için.

küçük bir giyinme odası tüm mobilyalar sıkıca maksimum uzay verimliliği için duvara basılmalıdırküçük bir giyinme odası tüm mobilyalar sıkıca maksimum uzay verimliliği için duvara basılmalıdır

aksesuarlar için konfor rafları ve raflar, çekmeceler ve askıları araya getirmelidir küçük bir giyinme odası tasarlayın. Düzgün yapılan mobilya görsel olarak uzay mütevazı ve maksimum sürekli gerekli şeyleri yerleştirecektir artırır.


Açık raflar kullanımı çok uygundur. Onlar kolay giysi ya da aksesuar ilginç bir öğeyi bulmak için yapmak.

Bırakma küçük daireler imkansız geniş bir giyinme odası yapmak yapar, bu yüzden en iyi bahis bir cihaz köşe kiler olduğunu. Dikdörtgen bir kabine ile karşılaştırıldığında, ve bu nedenle daha fazla şeyler var ağırlayacak zaman daha geniştir. küçük dolap 2 m2 tarafından dizayn edilmiş çok çeşitli konfigürasyonlarda olabilir. Her şey gerçekten kiler düzenlemek alana bağlıdır. bir biçimi, bir üçgen, bir yamuk, bir kare şeklinde, çok farklı olabilir ve. D.

Nasıl soyunma odası proje 2Q verilen, uzay organize etmek. m

Ne olursa olsun şeyler için dolap alanı verimli gerekir ve tam alanı düzenlemek. merkezinde, ceket, palto, yağmurluk, kürk kat depolama için çubuğu yerleştirmek gerekir.

gardırop raflar düzenlemek yanlarındaki küçük eşyalar için. Oda küçük ve ekstra eşyalar için yer yoksa, raflar çubuğunun üzerinde yapılabilir.

küçük bir giyinme odası mobilya yılında çevre yerleştirmek için önerilirküçük bir giyinme odası mobilya yılında çevre yerleştirmek için önerilirgardırop dizayn projesi piyasada bolca bugün uygun depolama sistemlerini içerebilir.

Bu tür sistemlerde, kolay depolamak için:

 • Eşarplar ve şallar;
 • Eritme ve iç çamaşırı;
 • Pantolon askıları;
 • bağları;
 • eşarplar;
 • şapka;
 • Diğer küçük aksesuarlar.

Her durumda mevsimsel ayakkabı saklamak için bir yer hakkında unutamam. Ayakkabı bölmesi kış ve sonbahar için tasarlanmış kış için çizme, yarım çizme ve diğer hacimli modelleri yüksekliğine uygun olmalıdır. o parmak arası terlik ve hafif ayakkabılar, babetler olarak, yaz aylarında ayakkabı yerleştirmek için çok daha kolay olacaktır, ayakkabı için yer tahsis, sandaletler boyutlarındadır işgal eder. ayakkabı toz toplama olmadığını, ayakkabılar için gözü kapalı olmalıdır.

2 çeyreğinde soyunma odasına çıkarması. m

küçük dolaplar için değil daha m2 2 den bir taban alanı, fonksiyonel bölümler bir dizi bireysel olarak seçilmelidir.

sargı mevcut çekmece, raflar olmak ve dış giyim için ayrılmış olmalıdırsargı mevcut çekmece, raflar olmak ve dış giyim için ayrılmış olmalıdır

Sürüş soyunma odası içerebilir:

 1. Rod-Askı.
 2. pantolon sahipleri.
 3. iç çamaşırı için Bölüm.
 4. aksesuar bölmesi.
 5. ayakkabı Raf.
 6. yatak çarşafları için eşya gözü.

Bugün, üretim ve mobilya satışında şirketleri bitmiş dolap geniş bir yelpazede sunuyor. Bu ürün depolama ve diğer fonksiyonel bölmeleri için ekstra bölmeler ile ancak, dolap çok benzer. Bu seçenek bitmiş dolabı koymak için bir yer var değil her konaklama gibi değil ilgili ve yeterli bir taleptir.


En iyi çözüm - uzay gereksinimleri ve ev sahibine göre şekillendirilmiş olan bireysel tasarım projesinin oluşturulması. gardırop en başarılı sürümü pratik ve ergonomik olmalıdır.

şeyleri saklamak için bizim kiler Mobilyalı Eğer apartmanda yaşayan insan sayısını dikkate almak gerekir. Küçük bir giyinme kesinlikle tüm giysi ve ayakkabı için uygun olmadığını hatırlamak önemlidir. Bu nedenle, makul bir çözüm şeyler mevsime göre saklandığı yerin organizasyonu olacaktır. Pazarda kolayca tavan veya taban yüzeyine monte edilebilir özel bir modüler sistem bulabilirsiniz.

2 m rahat sargı 1: Işık

Hatta tasarım projesi aşamasında, sen aydınlatma küçük kiler düzenlenmiş nasıl düşünmelidir. Rasyonel karar - tavan bitişik bir tavan lambası, ve çekmece tasarım öğeleri üzerinde LED arka plan organizasyonunu yerleştirilmesi.

küçük bir giyinme odasında Aydınlatma tavan merkezini yerleştirmek daha iyidirküçük bir giyinme odasında Aydınlatma tavan merkezini yerleştirmek daha iyidir

Aydınlatma içerik depolama sistemlerine doğrudan dağıtılması gerekmektedir. Düzgün organize ışık hızlı ve kolayca herhangi bir şey bulmak için fırsat verecektir.

Köşe dolap, cihaz aydınlatma için özgün ve şık çözüm mandal üzerindeki aydınlatma yerleştirilmesidir. uygun bir tutucu sayesinde lambalar herhangi bir açıda tutabilir. Eğer dolap kapılarını kapatırken "mandal" ışıkları kapalı ekleri var.


konuyu Sonuç, küçük dolaplar tasarım projeleri iyice düşünülmüş olması gerektiğini belirtmekte fayda vardır. binanın Tasarım projesi mükemmel işlevsellik ve pratikliği olması gerekir. Bu karmaşık ama çok ilginç bir şey uzmanları tarafından ele alınacak olursa alanı düzenlemek için, daha iyi çok zordur. Koyarak öğelerin 2 m2 maksimum sayıda bir alanı düzenlemek için sağlayan uygun modern depolama sistemlerini gerektirir.

yani:

 • öğeleri;
 • giyim;
 • Shine ve ark.

Depolama odası ortaya çıkarılan raf ve raflar ile donatılmış olmalıdır, böylece hızlı ihtiyacınız olanı bulabilirsiniz. Soyunma güzel ve rahat, çalışmaya hazır ya da sadece bir yürüyüş keyifli ve hızlı olmalıdır için olmalı.

Mükemmel dolap - uzayda kullanım alanına% 100 kullanılmasıdır. boş veya bir santimetre kare var olmamalıdır. Böyle bir giyinme için bir başka etkili bir çözüm - ayakkabı ve aksesuarlar için raflar ve çekmeceler ile Surround gardırop kombinasyonu.

Donatılmış soyunma odası fotoğraf S2. m, (video)

Hayatta görevi uygulamak için, doğru hesaplamalar yapmak önemlidir soyunma odasında depolama bir tasarım projesi yeniden yaratılmış olan. Biraz çaba ve dekoratör desteğiyle ve sonucu ile etkileyici. Önemli olan sadece sonuç tüm beklentileri haklı çıkaracak bu durumda, sorumlu süreci tedavi etmektir.

Tasarım giyinme odası 2. çeyrek. m, (fotoğraf örnekleri)

44d40ea27387409563644f2517e71042079Shmitovskiy0321925438-5413586991409503374img-5cef622e577fb496a0aa07b199117abcb

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 6

Adblock
detector