Rahat giyinme odası küçük boyutu: 11 aranjman kuralları – nwhistorycourse.org

The Blog, Giysi ve aksesuarların konaklama sorunu çözmek zamandan tasarruf başarıyla Giyinme çalışmak veya okumak için toplamakBaşarıyla Giyinme ayrı bir giyinme odası, çok popüler bir eğilim donatılması bugün iş veya uchebuNa için toplamak için zaman kazanmak, giysi ve aksesuarların konaklama sorunu çözmek. Sonuçta bu giyinme odası çok rahat. Tamamen apartmanda dolapları yerini alabilir. Tüm işler diğer odalarda yer kazandırır tek bir yerde, içinde toplanacak.


küçük bir giyinme odasının Avantajları

Evinizde soyunma odasında donatmak karar verdiyseniz, dikkatli etkinliğin tüm olumlu ve olumsuz yönlerini dikkate alınması gerekmektedir.

en etkili alan inşa etmek nasıl karar verin:

 1. Soyunma odası sadece depolama yerleri için donatılmış olabilir, ancak, örneğin, bir ütü tahtası, uydurma için uygun küçük aynalardan, ve hayal gücünüzü ve sezgilerinizi gerektiren bir çok şey var yerleştirilebilir.
 2. Ayrı giyinme odası mükemmel daire içine alan tasarrufu sağlar. Yaşam alanı kapalı kapılar ardında ve tüm gereksiz ve çirkin "gizlemek" gözleriyle geri çekilir gerçeğine daha nedeniyle görünüyor. Hepinizin hantal mobilya iç kaldırabilir çünkü daire, daha özgürce nefes almak mümkün olacak.

hemen Ayrı çamaşır odası şaşırtıcı tasarım çeşitliliği ve dikkat çekenhemen Ayrı çamaşır odası şaşırtıcı tasarım çeşitliliği ve dikkat çeken

Doğru giyinme giyim yerleştirilir ve aksesuarları iş, öğrenim veya gerekli şeylerin arayışında Sadece yürüyüşe toplama sırasında çok zaman kazandıracak.

pansuman mümkün olduğunca uzun süre kendi cazip görünümünü muhafaza çok dikkatli şeyleri yerleştirebilir. Özel bir cazibe ile giyinme düzenleyin. aynalar, parlak renkler, zarif dekor sürü kullanın. Her seferinde, bir giyinme odası kapısını açarak, bir estetik zevki alacaksınız.


Küçük bir gömme dolaplar donatmak için nasıl örneği

Gerekli mobilya seçimi ile başlar. Önemli şey kaçırmamak için, bir liste hazırlayın. mobilya bileşenleri yakından bakın, onların uzman ve uzmanlar tarafından düşünülmüş. Büyük olasılıkla, bu kit, istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz.

İç depolama çekmeceleri onlar şeyler tozlanmak raflarda oranla daha caziptir, uygunİç depolama çekmeceleri onlar şeyler tozlanmak raflarda oranla daha caziptir, uygun

Ne oda düzenlemek için gereklidir: 1. Giyim askılar.
 2. Çamaşır sepeti.
 3. Çeşitli boyutlarda raflar.
 4. Çekmeceler. kutularının ön duvarı senden seçilen stil ile ilgili dekore edilebilir.
 5. Aynalar.
 6. Osmanlılar, tabureler, sandalyeler, vb

gardırop durum toplarken, nüanslar ve odanın gerekli boyutta tescil sunulan örneklerin dikkat edin. Çoğu zaman, küçük bir gardırop, penceresiz dar, kompakt oda, karartılmış. görsel genişleme alanı üzerinde çalıştı böylece renk ilkesini seçin.

Hatta soyunma odasında değil ihmal konfor yapın. Gerek küçük darmadağın dolaba çevirmek için.

fotoğraf ve popüler fikirler: Küçük bir giyinme odası Projeler

dolap çizimleri tasarlarken, binanın tüm özellikleri hesaba katıldığında gereklidir. Maksimum pratik yaklaşım aksi, gardırop seçimi proje aptal fikir gözükecek soyunma odasına bütün bir odayı ayırmaya. Doğru şeyler çok uygun bulmak için boşluk dağıtın. Eğer elleriyle giyinme odası donatmak Eğer bir amatör için bile kullanmak ve çöp bir çok kurulumdan sonra bırakmadı kolaydır çünkü, o zaman, işe alçıpan seçin.

alçıpan ile sadece kendi elleriyle giyinme odası donatmak olamaz, ama aynı zamanda, t Toplama yerlerin tasarruf. belirleyin. kurulum çok çöp değildir sonraalçıpan ile sadece kendi elleriyle giyinme odası donatmak olamaz, ama aynı zamanda, t Toplama yerlerin tasarruf. belirleyin. kurulum çok çöp değildir sonra

Aşağıdaki fikirler popüler küçük oda şunlardır:

 1. Köşe giyinme odası. Bu pansuman bazı düzensizlikler binayı düzeltmek için izin verecektir. Aynı zamanda, çoğu yer kazandırır.
 2. oda Giyinme, şema "P" harfi. Örneğin su besleme sistemi veya saptırma olarak bir boşluk uzun şekli ve merkezi varsa, U-şeklinde bir oda altında dönüştürmek mümkündür. Daha sonra, bir giyinme odası çok basit ve kolaydır kullanın. Bu proje oldukça kompakt bir boşluk yapmak için izin verir ve eşyaların taşınmasını kolaylaştırır.
 3. duvar boyunca Gerilmiş. İlk bakışta, bu oda daha bir dolap gibi olduğunu görünebilir. raflar bir hat olarak düzenlenmiştir.

Nasıl küçük bir odada sosu yapmak için: resimler ve örnekler

küçük bir giyinme odalı daire genel tasarımına dayanan, değer Organize ancak dikkate bazı nüansları alarak.

yani:

 1. Tavan alanından tasarruf etmek için, bir giyinme odası aydınlatma avizeler gibi kullanmayın. Sen, küçük armatürleri için yeterli yerleşik tavan olacaktır. verimli ampuller kullanın.
 2. Renk çözüm değil - zevk meselesi olduğunu, ancak yine de, küçük boşluklar bitirme renk öneriler ihmal etmeyin.
 3. şeyler için herhangi bir alan yerleşme zaman rasyonel tavsiyem, mümkün olduğu kadar düşük ayakkabı saklama için kutuları yerleştirmek - Ayakkabı aşağıda saklanmalıdır. Üst raf Sezonluk ürünleri ve genellikle kullanılmaz olanlar depolamak için tavsiye edilir. Nadir gereken şeylerin üst raflara yerleştirmek doğru olacaktır, ancak onlara ihtiyacımız var.
 4. Göz seviyesinde her gün kullanmak şeyler tutun. uzun bir zaman aldı değil bulmak öyleyse, kolay ulaşılabilir bir yerde olması gereken şeyleri olsun.
 5. para cezaları şaşkın ve kaybolmamasını kadar küçük öğeler için özel bölmeleri ile donatılmış olmalıdır. Ayrı eldiven, şemsiye, kemer, şapka depolar.
 6. gardırobunda boyutu küçük ise, ancak yine de onun tuvalet masası koymak için izin, o zaman böyle bir fikrin yararlanmak emin olun.
 7. Donatın raflar kullandığınız giysileri uyarlanmış. Eğer omuzlarında asılı durumda daha fazla depolama alanına ihtiyaç karar verin veya ayakkabılar için fazla raf eklemek gerekir. Belki soyunma odasında böyle ayakkabı veya şapka gibi koleksiyonunuzu ev sahipliği yapacak.
 8. mobilya malzemesi farklı olabilir. Mobilya, ışığı yansıtır yüzeyden gelen, görsel açıdan soyunma odası daha parlak hale uzay artırır.
 9. dolapları ve kapı raflarına yolunu açık Sürme yerden tasarruf edecek. Sade tasarım soyunma odası en işlevsel olacaktır. Sabit yapılar hatta en küçük uzay daha rasyonel hale getirmek için izin verir. zevkinize ve ihtiyaçlarınıza Bu tasarımları ayarlayın ve en işlevsel gardırop olsun.
 10. Eğer çubuk tasarımı kullanıyorsanız, oda yeterince geniş değil, büyük olasılıkla, ama büyük ölçüde onlara erişimi kolaylaştıran kadar rahat asılı şeyler vardır. Ama mevsimlik işler veya şeyler nadiren bu soyunma odasında kullanılan terk edilmelidir.

ayakkabı saklama kutuları obuvnitsy en altına yerleştirilir gerektiğini unutmayın. Bu, diğer şeyler için yer açmak için yardımcı olacaktırayakkabı saklama kutuları obuvnitsy en altına yerleştirilir gerektiğini unutmayın. Bu, diğer şeyler için yer açmak için yardımcı olacaktır


pansuman sürekli bakım gerektirdiğini unutmayın. temizlik karmaşık değildi ki bunu donatın. Sade bir tasarıma ve hafif inşaat, kullanma gerekirse sonradan farklı bir tasarım altında bir oda dönüştürmek için izin verecektir. Zamanla, şeylerin sayısı değiştirebilir veya kişisel tercih farklı hale gelebilir çünkü Kolay sökme, bir artıdır.

İşlevsel olarak örnek, kemer veya eşarplar, şallar için, çünkü hatta kapı kanca eklenebilir vestiyerdeki, uzayda her santimetre kullanın ve saklayın.

Ana kural - aşırıya kaçmayın. giyinme odası ve bir giyim mağazası arasındaki ince çizgiye gitme. sadece bazı şeylerin kurtulmak için, üst üste giyinme odasına tümünü eklemek aramayın.

Küçük giyinme odası: boyut ve fotoğraf

Genellikle ihtiyacınız her şey için geniş bir dolaba koymak için hiçbir yolu yoktur.

Seçilen iç tarzı oda süslemeleri giysileri kullanmak, bu nedenle bu pansuman çağdaş moda trendleri doğrultusunda yapılacaktırSeçilen iç tarzı oda süslemeleri giysileri kullanmak, bu nedenle bu pansuman çağdaş moda trendleri doğrultusunda yapılacaktır


Bu durumda, odanın hemen hemen tüm boyutların dışında çeşitli yolları vardır:

 1. Kapılar yerine Perdeler. sizin için odasında bir zor bir görev, bir dolaba koyarsanız, bir çıkış yolu bulmak kolaydır. bir metal çerçeve ve rafları gerekli inşaat etrafına duvar dikme, örneğin, tüm hayal gücünü uygulayın. güneşlikler veya perdeler yardımcı olacaktır eşyalarını gizliliğini kaydedin. maliyetlerin iç üzerinde minimal olacak ve hemen hemen her dekor kolayca bir yapıya girin. Eğer yaratıcı bir kişi iseniz, elle perdelerinizi oluşturun. Süslü baskı veya daha ağzımızı sıkı seçin.
 2. dekor bir unsuru olarak giyim. Tasarım dünyasında Güncel trendleri - giysi yardımıyla binanın dekorasyonu. Bu pansuman çok hareketlidir. Sadece özel bir askı satın alabilir ve elbiselerin üzerine koyun. Eksi kıyafetlerin görünümünden kaplı ve dış ortama tabidir değildir giyinme odası, sırasıyla depolama bu yöntem güvenilir değildir.

Seçenekler soyunma odası boyutu (video) odasında küçük

Her zaman ayrı bir oda soyunma yapmak için küçük bir daire ve hiçbir şekilde olsa bile, durumdan çıkmak, sen düz ayrı depolama bırakmaya gerek yoktur ve daire değişiklik yapma olanağı kalmaz. düşünmek için yeterli ol ve uzun yıllar memnun edecek böyle bir tasarım uygulamak planlıyoruz.

küçük bir giyinme odaları örnekleri (fotoğraf)

01388d9f1de4612c0dcf0ca14b76ca477b4e3079227Slide-11608SnRRIWHPropStraight-X29023-53e1fd76b3be489.655.025-1151975239969393298AGD-01005bezymyannyj-15olha4-minB-IMG6acbe93ee0ce

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 19 = 29

Adblock
detector