Rahat bir oturma ve yemek odası: iki oda birleştirmek için 5 fikir – nwhistorycourse.org

The Blogher şey, yaşam-yemek alanının başlangıcından önce mobilya her parça konumunu gösteren bir çizim yapmak için öneriliro oturma odası bağlamak için mobilya Çözüm her öğenin konumunu gösteren bir çizim yapmak için önerilir ve mutfak her şey, yaşam-yemek odası başlangıcından önce özel farklı boyutlarda evler, yanı sıra daireler olarak kullanılır. otel ve yemek alanları benzer, ancak biraz farklı bakmak için, iç tasarımcılar çeşitli hileler başvurdular. Yemek odası ve oturma odası - ikisinde zon tanımlaması bakımından benzerdir. Onları ayıran tek şey - Belirli bir bölgede tüketilen gıdadır. Örneğin, salon takım elbise, dost kokteyl vb. D. evde uzay maksimum, kombine bölgeye kullanmak istediğiniz de yemek odası öğle, akşam yemeği ve kahvaltı ve çay insanlar. Onlar stil açısından birbiriyle çelişmeyen böylece kombine edilmesi gerekir. Nasıl yapmalı?


oturma odasında alanı Yemek: imar üsleri

Birçok kişi ev veya daire yemek odası ve oturma odası alanı bağlıdır gelen olup olmadığını sormak? Hayır, öyle değil. yemek odası oturma odası ve küçük bir daire ve stüdyoda ve daire suit, içine ve özel evlerde tanıtıldı. Bir oturma ve yemek odası varlığında, güvenle bir şölen tutabilir ve misafirler ile harcanan zaman dert çünkü Prensip olarak, böyle bir çözüm, çok uygundur.

Küçük alan - iki bölgeden değil bir engel uzlaşma. Özel bir evde imar örneğin bir rezonatör tablo olarak kullanılan şık çözümler uygulayarak yapılabilir.

Şöyle ki, masanın yardımıyla yaşam alanından yemek alanı bulunmaktadır. Eğer bir stüdyo daire varsa o mobilya en az bir miktarda gerektirdiğinden, daha bu yönteme başvurmak gerekir. Gerek sadece sağ tabloyu seçin, ekranlar, bölmeler, raflar ve diğer şeyler herhangi bir ek satın almak. Ne imar için uygun bir yemek masası?

Görme yemek alanı bölmek ve oturma odası farklı renklerin zemin kaplamalarının kullanımı ile mümkündürGörme yemek alanı bölmek ve oturma odası farklı renklerin zemin kaplamalarının kullanımı ile mümkündür

Çift ipuçları:


 1. Tablo büyük olması arzu edilir. Küçük bir oda Ama eğer orta büyüklükte bir tablo uygun. Tablonun ideal büyüklük 4 kişilik bir minimum tutar.
 2. yemek masasının ve rengin malzemeye dikkat edin. Tüm oda senin yüksek teknoloji tarzında dekore edilirse, masif ahşap masa almayın. imar fonksiyonu kesinlikle mümkün olduğunu, ama çok hantal görünürdü.
 3. oturma ve yemek odası dağ evi tarzı veya ahşap tarzda kendisi güzel bir ahşap masa yuvarlak veya kare şeklinde anlaşılacağı eğer toplam iç odaya dayalı tabloyu seçin.
 4. hi-tech veya minimalizm tarzında için, tercihen dairesel bir şekil, plastik masa ve güzel cam masa beyaz seçebilirsiniz.
 5. masa için içine iyice uyacak uygun bir sandalye almak gerekir. Bu Rezonatörlerin ve oturma odasından ayrı yemek odası olarak ana eylemi olarak görev yapacak başkanlık eder.

oda tam görünüyordu için, masa mutfak alanına yakın olarak yerleştirilmelidir. Böyle olursa özel bir oda değil. Hostes o kadar plakadan olmayacak eğer, tablo ayarlamak için çok daha kolay olacaktır. Ayrıca, uzak evin girişine ise, merdiven yanındaki bir yemek masası koymak mümkündür. yemek odası ayrı bir oda mi yoksa sadece mutfak ile birlikte yalnızca Odanın ortasında bir yemek masası koymak için gerekli değildir, bu mümkündür.

yemek-oturma odası için mobilya seçimi

Yemek alanı ile oturma odası, oda genel tarzı belirlemek, mobilya sağ seçim ihtiyacı var. tarzında basit bir temel dekore Oturma ve yemek odası, aynı mobilyalar gerektirir. Buna ek olarak, renk önemi, pencereden konut türünü görüntülemek. Kır evi yemek-oturma odası için mobilya kümesi dairedeki eşyaların kümesinden farklı olacaktır.

mobilya dekorasyon sadece hizmet etmeli, aynı zamanda yararlı işlevleri gerçekleştirmek için. Özellikle küçük ölçekli odalar ile ilgilidir.

Yemek odasında, oturma odası aynı tarzda yapılmış mobilyalar kullanılması önerilir, ancak bu renk değişebilirYemek odasında, oturma odası aynı tarzda yapılmış mobilyalar kullanılması önerilir, ancak bu renk değişebiliryemek-oturma odası için mobilya standart bir set aşağıdaki gibidir:

 • Yemek masası;
 • sandalyeler;
 • lambalar;
 • Kahve ve kesme masaları;
 • kanepeler;
 • sandalyeler;
 • Dolap.

Bu yemek-oturma odası için mobilya kaba bir taslak seçimdir. Mutfak ve oturma odası ile bir araya Yemek odası, aynı zamanda, buzdolabı, ev aletleri için baharat dolabı dolaplar. yemek odası yaşamla sadece kombine edilirse, bu öğeler hariç tutulabilir.

Oturma odası: renklerin bir koleksiyon

ne renk veya renklerde bir yemek odası-salon sorunu? Bu soru, bu iki alanda birleştirir karar herkes tarafından yükseltilir. iç tasarımı oda tasarımında iki veya daha fazla renk kullanımına izin verir gerçeği ile başlayalım.

Aşağıdaki tonları uzhivutsya büyük bir sevinçle bir odada, içinde:

 • Beyaz ve bej;
 • Beyaz ve sarı;
 • Mavi ve lacivert;
 • Turuncu ve sarı;
 • mavi ve mor kantaron;
 • Kum ve sesi venge.

yemek odası-salon de olumlu insan psikolojik durumunu etkileyen bej rengi uygundur İçinyemek odası-salon de olumlu insan psikolojik durumunu etkileyen bej rengi uygundur İçin

Renklerin Herhangi yukarıda yalnız yaşayabilir. Yani yapabileceğiniz gibi, kum tonları salonu dekore etmek istiyorsanız, ve yemek alanı bulunmaktadır. o yemek alanında turuncu bir renk tonunu kullanmak gerekli olmadığını unutmayınız. Turuncu olumsuz kiloyu etkileyen iştah artırır.

renkleri birleştirerek, bir duvara onları boyamak veya bu renk duvar kağıdı asmak için gerekli değildir. Ata bölgeleri ve renk kumaşları kullanılarak olabilir. Örneğin, yaşam alanı turuncu perdeler, halı, döşeme mükemmel beyaz masa örtüleri, beyaz halı ve beyaz döşemeli sandalyeler ile birleştirilir. Wenge rengi ile turuncu renk birleştirmek ister misiniz? Bu wenge, aynı renkteki sandalye, masa örtüleri ve peçeteler renginde boyanmış büfeyi kullanılarak yapılabilir.


Burada her şey sizin hayal uçan ile sınırlıdır. tasarım yetenek varlığı herhangi yaşayan yersiz renklerde kombine edilebilir, toplama sonsuz kombinasyon eder.

Beyaz salon ve yemek odası: En popüler renk

Beyaz veya beyaz salon ... bu alanlar birleştirilir ve iki beyaz, özellikle de harika geliyor. Beyaz renk ile yemek alanı harika görünüyor ve bir kral gibi bakabilirsiniz. Şık beyaz yemek odası ya da oturma odası uygun bir son gereklidir.

Duvarlar ve tavan beyaz boyalı ise, o zaman karanlık döşeme kullanabilirsiniz, oda kontrast ekleyinDuvarlar ve tavan beyaz boyalı ise, o zaman karanlık döşeme kullanabilirsiniz, oda kontrast ekleyin

Eğer oturma odası-yemek odasında beyaz renk isterseniz, aşağıdaki şeylere dikkat:

 • duvarlar, zemin ve tavan dikkatli dekorasyon: bitirme tavan Eğer karo ve yaşam alanında ısınmak için kabarık beyaz kilim yatıyordu katta aynıdır, dikkatlice, profesyonelce yürütülen duvarları sıvalı ve sıvalı olması gerekir;
 • Bir duvar kağıdı notunu beyaz duvar kağıdı seçerken, bazı altın veya beyaz desenleri izin;
 • Tavan gerilimi seçilebilir veya süspanse edilebilir;
 • avizeler seçimi odası yüksekliğine bağlıdır: alçak tavanlı (muhtemelen menteşeli tavanlı) tavana yerleştirilmiş en uygun lambalar vardır yüksek tavan, Farklı bir dekora sahip, altın veya beyaz düşük avize alabilirsiniz.

o kontaminasyon durumunda silinebilir böylece yemek alanı için mobilya, olmayan bir işaretleme bitirmek seçin.


oturma ve yemek odası inşaatı (video)

beyaz renkte yemek-oturma odası dekorasyonu cumbalı pencere olmadan mümkün değildir. Bay pencere - bir fener çok benzer olan dış, evin bir yarı-dairesel bir cam parçası. Özel evlerde sahipleri kesinlikle yemek odası, oturma alanında bir cumbalı ev dekore ve pencereden güzel manzaranın tadını önerilir.

Detaylar: oturma odası ve yemek odası (iç fotoğraf)

29bbd3cd84a6abfc30458c3c4a054ab9b-11201525-134dcaabac029d0332822a5471669cad8124190ae0ebd45344d14898730b82c27c1c9281836

Leave a Comment

Your email address will not be published.

21 − = 14

Adblock
detector