Pułapy płyt z tworzyw sztucznych: tajemnice instalacyjne – nwhistorycourse.org

The BlogSufity płyt z tworzywa sztucznego odpornego na wilgoć, nieszkodliwe dla zdrowia i trwałePułapy płyt z tworzywa sztucznego odpornego na wilgoć, bezpieczne dla zdrowia i dolgovechnyOformit sufitach płyty z tworzyw sztucznych nie będzie trudne. Instalacja może być wykonana samodzielnie, ale można skorzystać z pomocy specjalistów. Podczas instalacji sufit ważnego do ściśle przestrzegać instrukcji, wtedy to minie szybko, a konstrukcja i jakość będą trwać przez wiele lat. Pułapy płyt z tworzywa sztucznego posiadają dobre właściwości: są odporne na wilgoć, bezpieczne dla zdrowia, długowieczności. Duży wybór kolorów i faktur wzrośnie idealnym rozwiązaniem, który będzie pasował do przestrzeni harmonijnie projektowania. Po wybraniu należy zwrócić uwagę na jakość materiałów.


Płyty z tworzyw sztucznych do sufitu: urządzenie i charakterystyczne cechy

Płyty z tworzywa sztucznego są wykonane z materiału o nazwie chlorku winylu. Materiał ten posiada wiele zalet w porównaniu z innymi materiałami. Szeroka gama paneli pozwala łatwo wybrać odpowiednie pokrycie sufitu.

Panele sufitowe są lekkie i elastyczne, więc ich instalacja jest konieczna do wykonywania znaczną dokładnośćPanele sufitowe są lekkie i elastyczne, więc ich instalacja jest konieczna do wykonywania znaczną dokładność

Płyty z tworzyw sztucznych są podzielone ścianą i sufitem. Ważne jest, aby nie mieszać im w doborze i montażu. Panele ścienne są różne od pułapu ich sztywność, są one cięższe i gęstsze. Panele lżejsze i bardziej elastyczne sufitu. Po zainstalowaniu należy wykazać znaczną dokładnością, ponieważ każdy zły ruch może doprowadzić do ich uszkodzenia.

Plastikowe ma różnic w kolorze, fakturze, naśladując różne struktury. Panele mogą być drewno, marmur i inne popularne formy naśladowania. Wiele gatunków, reprezentowanych w znanej konstrukcji Leroy Merlin sklepie.

Faktura paneli z tworzyw sztucznych

 • Matt. Biała pokrywa matowy wygląd stylowe i piękne. Kosztuje mniej niż błyszczące. Można go stosować w każdym rodzaju pomieszczeń: hol, pokój dzienny, kuchnia, łazienka.
 • Błyszczące. Posiada właściwości odblaskowe, co pozwala na ich pokrycie w pokoju z niskimi sufitami w celu wizualnej przestrzeni ekspansji.

Błyszcząca powierzchnia sufitu będzie zwiększyć przestrzeń wizualnieBłyszcząca powierzchnia sufitu będzie zwiększyć przestrzeń wizualnie


Działanie plastikowe płytki są bardzo wygodne i charakteryzują się dużą liczbą pozytywnych właściwości.

materiał wyróżnienia

 • Nie boi wpływ różnych pierwiastków chemicznych, z tym, że nie jest w temperaturze pokojowej.
 • Nie boi się wody i pary. Materiał nie boi się przecieków i powodzi.
 • Nie boi się wysokiej temperatury. Materiał zaczyna się topić w temperaturze 80 ° C.

Płyty z tworzyw sztucznych nie boją wilgoci i oparówPłyty z tworzyw sztucznych nie boją wilgoci i oparów

Zainstalowania płyty z tworzywa sztucznego może być w pomieszczeniach o dowolnych warunkach wilgotności i temperatury. Sufit można przemywać wodą z mydłem lub innych materiałów odpornych na korozję.Jak obliczyć wielkość plastikowych paneli na suficie

Wybierając panele ważne jest, aby zwrócić uwagę na wymiar. Ważne jest, aby obliczyć i wybrać właściwą szerokość i wysokość materiału.

Typowe rozmiary paneli:

 • Długość poprzecznej - 5 - 10 cm,.
 • Szerokość - 25 - 50 cm,.
 • Długość - 2,7 - 3 m.

Panel powinien być wybrany po powierzchni podłogi zostanie obliczona, które będą dokonywać napraw.

Aby obliczyć liczbę paneli wymagane jest niezbędne, aby podzielić obszar powierzchni panelu sufitowego, co jest napisane na opakowaniu. Dla cięć należy dodać 15 procent.

Panel powinien być wybrany po powierzchni podłogi zostanie obliczona, które będą dokonywać naprawPanel powinien być wybrany po powierzchni podłogi zostanie obliczona, które będą dokonywać napraw

Następnie trzeba obliczyć liczbę profili metalowych.

Zasady obliczania:

 • Wyciągnąć schemat sufitu. Narysuj profile podane, że muszą być w odległości 60 cm. Apart.
 • Wytworzenia twardych profili odpowiednie do obwodu sufitu.
 • Określić liczbę śrub i kołków, w zależności od liczby paneli.
 • Obliczyć wielkość listwy sufitowych. Obwód należy podzielić przez trzy. Otrzymał wymaganą liczbę części.

Po świt będzie gotowy, uzyskał odpowiednią ilość materiału, można rozpocząć przygotowania instrumentów i montaż paneli.


Jak ustalić pułap paneli plastikowych własnymi rękami

Sam zestaw sufit nie jest trudne. Jedyną zasadą jest ścisłe przestrzeganie instrukcji i obliczeń. Trzeba także mieć wszystkie niezbędne narzędzia, które sprawiają, że instalacja zostanie przeprowadzona szybko i sprawnie.

Dla prawidłowego montażu paneli z tworzyw sztucznych, ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjamiDla prawidłowego montażu paneli z tworzyw sztucznych, ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami

Stopniowo montaż paneli

 • Znak poziom miejscu przez profile mocujące mają być zainstalowane poziomo, jak to możliwe. Profil, który chcesz dołączyć ściśle do sufitu, tak nie utworzonych szczelin, a wolnego miejsca pozostało.
 • Zainstalować profile poprzeczne za pomocą wkrętów samogwintujących. Będą one obsługiwać panel.
 • Zainstalować kątownika.
 • Cięcia płyty na odpowiednią długość na suficie za pomocą hacksaws.
 • Zamocować pierwszego panelu za pomocą śrub do przekroju profilu. Pozostałe panele muszą być zamocowane w gniazdach poprzednich. Następnie przymocować do ramy.
 • Uruchom instalację ostatniego panelu.
 • Zastosuj ciekłych gwoździ na cokole, naciśnij mocno tkaniny sufitowej. Usunąć nadmiar kleju.

Instalacja odbędzie się szybko i łatwo pod warunkiem dostępności niezbędnych narzędziInstalacja odbędzie się szybko i łatwo pod warunkiem dostępności niezbędnych narzędzi

Montaż ostatniego panelu należy poświęcić więcej uwagi.


Rama do sufitu mogą być wykonane z metalu lub z profilami drewnianymi. Podczas korzystania z drzewa, należy pamiętać, że wilgoć, pęcznieje i staje się bezużyteczny. Dlatego ten rodzaj materiału nie może być stosowany w obszarach o dużej wilgotności.

Instalacja odbędzie się szybko i łatwo pod warunkiem dostępności niezbędnych narzędzi, wysokiej jakości materiałów oraz odpowiedzialnego podejścia do biznesu.

Jak wstawić najnowszą plastikową płytkę na suficie jakościowo

Przy użyciu ścianki profilu powierzchni wkładki jest to konieczne do tylnych części ostatniej płyty z tworzywa sztucznego w rowku. Również w tym przypadku nie jest konieczne w polu na przedniej krawędzi szczeliny. Walka ze stawów jest to poważny problem, który pojawia się w trakcie wykonywania robót wykończeniowych.

Techniki zainstalowaniu ostatniego panelu:

 • Wytnij skrajne listwy sufitowe. Tutaj jest to konieczne do wykonywania najwyższą precyzję i obliczenia. Na tym zależy powodzenie całej instalacji.
 • Dokładne pomiary w kilku punktach powierzchni.
 • Przy użyciu linijki lub środek taśmy do mierzenia odległości od każdej strony płyty z tworzywa sztucznego z krawędzi ścianki przedostatniej brzegu płyty.
 • Wziąć pod uwagę, że ostatnia płyta musi być mniejsza niż odległość od ściany do krawędzi panelu poprzedniego centymetr. Odbywa się to w nadziei, aby móc przenieść panel podczas instalacji.
 • Dokładnie zmierzyć długość panelu. Ponieważ pod warunkiem, że odległość jest mniejsza niż kilka milimetrów, panel nie zmieści, co doprowadzi do konieczności jego wykończenia.
 • Ostatni panel powinien być o kilka milimetrów większa niż odległość z jednego profilu do drugiego. Pozwoli to na panelu, aby przejść podczas wkładania tyły.

Aby wyciąć kawałek pożądanej wielkości i kształtu, należy wykonać czynności w dokładnej kolejności, aby zdemontować konstrukcję będzie bardzo kłopotliwe.

Wykonywanie instalacji wskazówek na ostatnią płytę, można dokonać instalacji szybki, łatwy i wysokiej jakościWykonywanie instalacji wskazówek na ostatnią płytę, można dokonać instalacji szybki, łatwy i wysokiej jakości

Kolejność działań:

 • Trochę łukowaty panel, włóż jego boki. To musi być zrobione tak dokładnie, jak to możliwe, tak aby nie uszkodzić panel. Wsunąć do jednej a potem do drugiej stronie aż do oporu.
 • Podstawowe tylne boczne listwy aż do kąta powierzchni ściany. Musisz upewnić się, że przednia krawędź panelu poszedł mocno, nie pozostawiając wolną przestrzeń.
 • Połączyć wystającą krawędź przednią z poprzedniego. Przesuń panel do przodu. Można to zrobić przez taśmę maskującą, która paski muszą być przyklejone do panelu i pociągnąć za nimi. Po zabiegu usunięcia taśmy.

Jest to nie tylko wygodny montaż panelu opcji.

Podczas korzystania z panelu dekoracyjnego osłonowego należy wyciąć kawałek do żądanej wielkości, a następnie połączyć je za pomocą śrub. I mogą one być zamknięte za pomocą dekoracyjne bagietki.

Jest jeszcze inny sposób mocowania, jeśli z jakiegoś powodu poprzednie metody nie pasował.

kroki działania:

 • Jeżeli kąt jest stały wzdłuż obwodu, niemożliwe jest zamontowanie najdłuższa, ten, który będzie naprawić tylną stronę elementu wykończeniowego.
 • Ostatni panel zostanie zainstalowany podczas noszenia kąt segmentu. Ostatni bar należy przyciąć do pożądanej wielkości, tak, że pasuje do profili bocznych i udał się w przestrzeń.
 • Nosić obszar w tylnej części panelu cięcia. Instalacja powinna równocześnie z kawałkiem tkaniny. Aby końce krawędzi w profili ściennych.
 • Włóż płytę do rowka z poprzedniego paska. Mały ruch w kierunku ściany. Przymocować za pomocą kleju lub silikonu, szczotkowanie ich z tyłu panelu.

Wykonywanie instalacji wskazówek na ostatnią płytę, można dokonać instalacji szybki, łatwy i wysoką jakość. Przy tym ustawieniu między panelami nie będzie zbyt dużo przestrzeni, pęknięć i szczelin.

Sufit z plastikowych paneli z własnych rąk (wideo)

Podszewka z tworzywa sztucznego - idealne wykończenie. Ze względu na fakt, że materiał jest tani, może to być opłacalne konstrukcja sufitu, który nie traci na jakości. Plastikowe panele posiadają szereg pozytywnych właściwości, które wpływają na ich wybór klientów, które pozostawiają dobre opinie na wykorzystaniu paneli na pokrycie sufity. W dzisiejszych płyt z tworzyw sztucznych na rynku w szerokim zakresie, co pozwala na eksperymentowanie z kolorem i fakturą materiału. Instalacja paneli nie trwało długo, struktura może być montowane ręcznie.

Wykończenie sufitu z plastikowych paneli (foto)

123b87edfcdf4ad6c7bdf0ccc090227ca206493f08d9159615421ebd1d73e00092572a85e009530a812099-kak-Klast-plastikovye-paneli-na-Potolok735367c471eba294ddbc701ea3f5edd493507276

Leave a Comment

Your email address will not be published.

90 − 82 =

Adblock
detector