Przydatne wideo: 5 ważnych kroków i jak klej płynny tapety na ścianie – nwhistorycourse.org

The BlogTrudność w stosowaniu cieczy tapety zależy od wybranej technologiiTrudności w stosowaniu cieczy tapety zależy tehnologiiMnogie nie wiem jak klej płynny tapety na ścianie, oczywiście, jeśli słowo „klej” ma zastosowanie do tego typu materiałów wykończeniowych. W rzeczywistości nie ma nic skomplikowanego, szczegółowe instrukcje pisemne poniżej.


Płynne Tapety: instrukcje użytkowania

Płynne Tapety była prawdziwa niespodzianka na rynku materiałów wykończeniowych. Tę mieszaninę różnych substancji stałej: celuloza, bawełna, krzemionki i inne, w połączeniu z barwnikami i materiałów laminowania.

Waga i rozcieńcza ciekły stosowany jest do ściany, tworząc w ten sposób efekt nierównymWaga i rozcieńcza ciekły stosowany jest do ściany, tworząc w ten sposób efekt nierównym

Są one nieco podobny do różnego rodzaju wypełniacza, ale jest łatwiejsze do zastosowania, bardziej naturalne i mają specjalny, oddychający efekt. Po zastosowaniu go do wyschnięcia na dzień i gotowy, aby zadowolić ich właściciele ich wygląd i teksturę.

Jak klej płynny tapety

Teraz bardziej szczegółowe instrukcje użytkowania. Przed pokleit tapetę, musimy najpierw przygotować ścianę. Najpierw trzeba usunąć resztki starej tapety, farby i wszystko, co będzie przeszkadzać.


Ważne: Płyn tapety leżeć płasko na powierzchni i powtarza wszystkie swoje wady, więc trzeba się pozbyć wkręcone śruby ściennych, wbijać gwóźdź lub innych ciał obcych. Muszą albo usunąć albo kit.

Wskazane jest, aby zastosować materiał do powierzchni bezbarwny, w przeciwnym razie, jeśli ściany są pomalowane na jasny kolor, to będzie prześwitywaćWskazane jest, aby zastosować materiał do powierzchni bezbarwny, w przeciwnym razie, jeśli ściany są pomalowane na jasny kolor, to będzie prześwitywać

Aby to zrobić, trzeba traktować ściany za pomocą specjalnych podkładów, emalii i białych kolorach. Pożądane jest również, aby obróbka powierzchni na bazie wody jako cieczy powlekającej gips pochłania wilgoć i może mięknąć w czasie podawania ciekłej tapety.

Zastosuj tapety należy równomiernie i łagodnie, postarać się o jeden obszar nie został farbowane bardziej niż inne. Ale w zasadzie nic skomplikowanego nie istnieją żadne szczególne zasady i nie jest dostępny, można dowiedzieć się w dwie minuty.Można pokazać wyobraźnię i spróbować zastosować wzór szpatułki lub ręce lub utwórz ulgę gąbką, lub użyć szablonów, aby stworzyć niepowtarzalny obraz - ilu ludzi, tyle pomysłów.

Po wysuszeniu, w razie potrzeby, mogą być stosowane z płynami tapety przezroczystym lakierem. Przezroczysta powierzchnia lakier do ochrony powierzchni tapety przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi, ale z drugiej strony, pozbawiłoby ich wykonania oddychającą.

Jak rozcieńczony ciekłym tapety

Hodowla potrzeby w ciepłej, ale nie gorącej wody. Pojemnik z cieczą stopniowo wlać suchej mieszanki, mieszając wszystkie miksera ręcznego lub elektrycznego. Chociaż możliwe jest wyhodowanie i wszystko na raz, ale wtedy proces zajmie znacznie więcej czasu.

Ważne jest, aby dokładnie miesza otrzymaną ciecz do rozbicia zbryleń w całości, ponieważ w przeciwnym przypadku byłyby na ścianie. Proces ten jest trochę jak bicie jaj lub ciasta naleśnikówWażne jest, aby dokładnie miesza otrzymaną ciecz do rozbicia zbryleń w całości, ponieważ w przeciwnym przypadku byłyby na ścianie. Proces ten jest trochę jak bicie jaj lub ciasta naleśników

Po upływie pół godziny, otrzymaną potrzeby ponownego wymieszania płynu, tym razem - w końcu. Jednocześnie konieczne jest, aby dokładnie obliczyć ilość materiału w rejonie, jeśli nie za dużo - utracone.

Jak suche płynne tapety

Po nałożeniu tapety ciecz musi wyschnąć. Jak dokładnie - nie dostają się odpowiedzieć jednoznacznie. Zależy to od konkretnego producenta i podano na opakowaniu, ale minimalną ilość czasu - 12 godzin.

Czas suszenia ciekłego tapety, zależy od wielu czynników, zwłaszcza temperatury i wilgotności. Dlatego najlepiej jest skleić je w ciepłej suchej pogodyCzas suszenia ciekłego tapety, zależy od wielu czynników, zwłaszcza temperatury i wilgotności. Dlatego najlepiej jest skleić je w ciepłej suchej pogody

Większość producentów określić czas schnięcia od jednego do 3 dni. Można, oczywiście, grać bezpiecznie i czekać na więcej, ale zwykle nie jest to konieczne.


Narzędzia dla cieczy tapety

Dla zastosowania rozwiedzionej mieszaniny na powierzchni ściany będą wymagały narzędzi.

a mianowicie:

 1. Pojemność, która będzie w ciekłym tapety. Odpowiedni pojemnik z tworzywa sztucznego, takim jak umywalki.
 2. wałkiem (można spróbować teksturowane rolkę stworzenie specjalnej ulgi).
 3. Walec może być zastąpiony i szpachelka lub kielnia.
 4. Przezroczysta powłoka lakieru na końcowy (opcjonalnie).

W większości przypadków, zamiast wałka do nakładania tapety stosowane zhikih pacyW większości przypadków, zamiast wałka do nakładania tapety stosowane zhikih pacy

Zamiast walca, można użyć specjalnego pistoletu - spray. Jest to profesjonalne narzędzie, które rozpyla ciecz pod wysokim ciśnieniem. Farbę nakłada się równomiernie w tym samym czasie, ale także koszt takiego narzędzia byłoby droższe.


Powierzchnia, na której mogą być przyklejone cieczy tapety

Płynne Tapety przyklejona do różnych powierzchni, ale istnieją ograniczenia, aby być świadomy. Poniżej przyjrzymy się różnymi rodzajami powłok.

Czy to możliwe, aby klej płynny tapeta

Papier wchłania wilgoć i może okazać się pęcherzyki i pęcherzyki, których nie dekoracji ściany. Ponadto, w ciekłym tapety, najlepiej położyć na płaskiej, suchej powierzchni traktowanej podkładu lub tapety papieru mają ulgę, może manifestować.

Płynne Tapety klej do papieru - wariant zanikającąPłynne Tapety klej do papieru - wariant zanikającą

Dlatego lepiej jest nie leń się i dokładnie przygotować ścianę, usuwanie starych tapet.

Mogę przykleić tapety płynnej farby

No, w każdym razie. O ile, oczywiście, nie chcesz, aby radzić sobie z własnymi rękami zszedł po kilku dniach. farby olejne ma słabą przyczepność i ciekły upadek muru na nią bardzo źle. W związku z tym, należy najpierw usunąć farbę i uchwyt ścienny podkładu.

Mogę klej płynny tapety na kominku

Lepka ciecz tapety na kominka - to jest dość dopuszczalna, gdyż mogą one wytrzymać temperatury do + 80 ° C Nie jest konieczne, aby umieścić je w miejscu, w bezpośrednim kontakcie z ogniem lub gorące, a oto na bocznej powierzchni kominka można łatwo przykleja. Instalacja tapety na kominku obejmuje również wstępną obróbkę powierzchniową.

Płynne Tapety na OSB

Przed nałożeniem tapety na OSB, konieczne jest, aby przygotować.

Przed klejeniem cieczy tapety na powierzchni płyty OSB należy przygotowaćPrzed klejeniem cieczy tapety na powierzchni płyty OSB należy przygotować

Postępuje się w sposób następujący:

 • Uszczelniania spoin pomiędzy płytami za pomocą siatki-serpyanku wypełniaczem;
 • Gruntowanie powierzchni płyty (to jest konieczne do następnego etapu);
 • Napełnić uzyskaną powierzchnię cienkiej warstwy;
 • Zastosuj ostateczną warstwę podkładu;
 • Nałożyć ciekły ściany.

Można nawet powiedzieć, że OSB jest przeznaczony do tapet naklejoną na nią ze względu na brzydki wygląd potrzebuje bardziej dekoracyjny leczenia.

Jak klej płynny tapety na suchej zabudowy

Zastosowanie ciekłego tapety wykonane z płyt gipsowo-kartonowych, a także zastosowania do innych powierzchni.

Powierzchnia płyty gipsowo-kartonowe przed nałożeniem tapety należy zashpatlevat cieczy i gruntowanePowierzchnia płyty gipsowo-kartonowe przed nałożeniem tapety należy zashpatlevat cieczy i gruntowane

Instrukcja krok po kroku:

 1. Uszczelniania spoin powstające podczas dokowania do płyt;
 2. Pokrycie powierzchni kit i pozostawić do wyschnięcia;
 3. Suchą powierzchnię zagruntować i nałożyć płynny tapety.

Płynne Tapety pokleit jako (wideo)

Najbardziej poprawne płynny klej tapety nie jest zbyt trudne. Tylko cierpliwość i podstawowa wiedza. Trzeba starannie przygotować powierzchnię i delikatnie zastosowanie tapety i będą zadowolić swojego właściciela na wiele lat.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 37 = 40

Adblock
detector