The BlogBandaż z szafy w Chruszczowa - jest świetnym rozwiązaniem do przechowywania rzeczy i butyBandaż z szafy w Chruszczowa - doskonale nadaje się do przechowywania i obuviHruschevka to mały apartament z charakterystycznym układzie. Niedogodne położenie małych pomieszczeń sprawia, że ​​praktycznie niemożliwe do komfortowego zakwaterowania. Jedyną zaletą takiego planu jest dostępność pomieszczeń magazynowych, które można dostosować do własnych potrzeb. Na przykład, aby przydzielić do przechowywania rzeczy. Będzie wbudowany w szafę lub cały system regałów, w zależności od wielkości pomieszczenia i jego pozycji w mieszkaniu. Dzięki dobrze sporządzanie i nieskomplikowany szafa działanie z ukrycia w Chruszczow jest łatwo zbudowane ręcznie.


Zrób przestronną szafę w przedpokoju hruschevke

Wbudowane szafy - to idealne rozwiązanie dla małego miejsca, których głębokość wynosi 60 cm lub mniej. W większości przypadków taka wnęka ma wejście, które umożliwia jego zastosowanie do przechowywania ubrań i butów sezonowych. Przestronna szafa, można tworzyć własne ręce, wznosząc swoje prostych składników.

Pierwszym krokiem powinno być przygotowanie sali: wsunięty i usuwa partycję zamiast coupe ustawiania drzwi. Ściany i sufity mogą być tapetą lub miejsce na bazie wody farby.

Przestronna szafa w przedpokoju Chruszczowa może zrobić ze swoimi rękami, ale należy przygotować niezbędne materiały i narzędziaPrzestronna szafa w przedpokoju Chruszczowa może zrobić ze swoimi rękami, ale należy przygotować niezbędne materiały i narzędzia

Nie używaj wybielić. W ten sposób do końca, choć jest jednym z budżetu, ale ma możliwość pozostawienia śladów na powierzchni styku. Aby zachować rzeczy od zanieczyszczeń, powinny mieć materiał, który nie posiada określoną funkcję.

Aby wykonać proste ubrania, potrzebne są następujące dane:


  • Ukończony wstęg lub arkuszy wiórowej;
  • Nośne i elementy mocujące;
  • Rod dla odzieży wierzchniej.

W tym przypadku budowa specjalnej konstrukcji nie jest wymagane, ponieważ nisza jest niewielka. Półki i pręt zostanie zainstalowany na elementach nośnych, które są zamocowane bezpośrednio na ścianie. Ilość półek, a odległość między nimi zależy od wysokości sufitu i indywidualnych potrzeb.

Jak zrobić opatrunek z szafy w Chruszczowa: uwzględniać cechy planu apartamentami

Planując rozmieszczenie półek i szuflad w garderobie przyszłości, ważne jest, aby wziąć pod uwagę jego wielkość i położenie mieszkania. Najwygodniejszym dla układu jest uważany pomieszczenie o szerokości równej wielkości pokoju. Logowanie jednocześnie znajduje się w centrum miasta. Ten rodzaj planu pozwala na konstrukcję nośną na całym obwodzie pomieszczenia. Garderoba w takiej szafy może pomieścić dużą ilość rzeczy.

Konstrukcja przestrzeni przepływów, można zacząć od zmiany:  • Podzielić na pół spiżarni, która zapewni tylko dwie garderoby;
  • Zamknąć jeden z otworów, pozostawiając najbardziej dogodnym wejściem.

Do pokoju z małym obszarze nie wydaje się zbyt nieporęczne, zamiast półek można używać otwartego projektu. Są one łatwo montowane od rodzaju projektanta, dzięki czemu przestrzeń, aby w pełni funkcjonalna.

W małej garderobie, można użyć otwartą konstrukcję, tak aby nie zaśmiecać przestrzeniW małej garderobie, można użyć otwartą konstrukcję, tak aby nie zaśmiecać przestrzeni

obszar pamięci, którego szerokość jest mniejsza niż 1 m, jest bardzo niewygodne w użyciu. W tym przypadku, konstrukcja nośna jest zainstalowany na ścianie, która znajduje się naprzeciwko wejścia. Pozostałą przestrzeń można wykorzystać jako miejsce do opatrunku.

Jeśli szerokość przestrzeni wynosi 1 - 1, 5 m - napełniając się wzdłuż dwóch ścian, które są przyległe. Najbardziej łatwy w użyciu jest uważany za strukturę, w której półki są blisko wejścia. Drążek na odzież zewnętrzną znajduje się w głębi szafy w ścianie.

Garderoba w spiżarni zamiast Chruszczowa: Elementy projektu

Zastanowić się nad zmianą spiżarni, pierwszym krokiem jest sporządzenie projektu. W schemacie będzie to wyraźnie pokazują, jak w przyszłości będzie się napełnianie szafę.

Instalowanie wielu poziomów stref sprawi, że pomieszczenie funkcjonalne, jak to możliwe. Łatwość obsługi będzie zależeć od wypełniania różnych typów: półki, drążki, pudełka.

W zależności od częstotliwości korzystania z garderobą podzielony na aktywny i pasywny. Pierwszym są rzeczy, które są noszone stale. Dlatego, półki i szuflady pościeli znajdują się na wysokości 1 - 1, 5 m od podłogi do baru na długo nosić - po 1, 5 - 2 metry.

Do opatrunku w Chruszczowa była funkcjonalna, powinna ona być umieszczona pantografowej galstuchnitsu i bryuchnitsuDo opatrunku w Chruszczowa była funkcjonalna, powinna ona być umieszczona pantografowej galstuchnitsu i bryuchnitsu

Część aktywna musi być ustawiony, a elementy, które sprawiają, że pokój bardziej funkcjonalne:


  • Pantograf (sinkable pręt do przechowywania odzieży wierzchniej);
  • Galstuchnitsa (samce akcesoria dla dogodnej lokalizacji);
  • Bryuchnitsa (aby utrzymać idealny typ garnitur spodnie).

Opatrunek pasywne strefy uważane półek, które są usytuowane poniżej 0, 5 i 2 metrów nad poziomem podłogi. Co do zasady, nie jest rzeczą sezonowy, torebki i przechowywanie domowych.

Zrób garderobę własnymi rękami: możliwości instalacji

garderoba spiżarni erygowanie obejmuje instalację specjalnej ramie, które następnie zostaną zamontowane półki i szuflady. Pierwszym krokiem jest stworzenie projektu półfabrykatów oraz dobór odpowiedniego sprzętu.

Następnie montuje rama montażowa, które można przeprowadzić na dwa sposoby:

  • Z wykorzystaniem kotew;
  • Z pomocą kątów.

Następnie, budowa części konstrukcji łożyska i instalowania łączników półki. Następny jest przycinanie linii brzegowych. Następnie zainstalować półki, drążki i szuflady.


Ustaw zamontować ramki, można użyć części lub za pomocą kołkówUstaw zamontować ramki, można użyć części lub za pomocą kołków

Do schowka konstrukcja okazała się gładka i zadbana, każdy etap układania elementów wypełniających warto sprawdzić poziom laserowa.

Ostatnim krokiem będzie przeprowadzenie wewnętrznego oświetlenia i montaż drzwi.

Garderoba w Chruszczowa: prace wykończeniowe i oświetlenie

Do opatrunku harmonijnie dopasować do wnętrza mieszkania, pokój może być zaprojektowany w tym samym stylu. Jednak większość z sali wysiada z uwzględnieniem praktyczności, zamiast konstrukcji. Dla konstrukcji ściany za pomocą tapety, farby lub panelu; pełza materiału podłogowego, który jest łatwy do czyszczenia: linoleum lub laminatu.

Umeblowane naszą garderobę, nie zapomnij o oświetleniu, i mieć pewność, aby podświetlenieUmeblowane naszą garderobę, nie zapomnij o oświetleniu, i mieć pewność, aby podświetlenie

Konieczne jest, aby zainstalować wiele urządzeń. Jednym ze źródeł nie jest w stanie w pełni oświetlić pokój bez okien.

Opatrunek musi być wyposażona w lustro, w którym można zobaczyć siebie w pełnym widoku. Nie będzie źle i miękka pufa, która sprawi, że proces bardziej wygodne ubranie. zmieniających obszar musi być oprawione oddzielny oświetlenie. W tym celu można użyć małej żarówki lub taśmy LED.

Jak zrobić opatrunek z szafy w Chruszczowa (wideo)

Zmiana przechowywania w szatni - wielki racjonalne wykorzystanie przestrzeni w małym Chruszczowa. Różne rodzaje mocowania i treści oferowane przez sklepy, pozwalają nam na stworzenie funkcjonalnego design, który doskonale wpisuje się w pokoju. Tworzenie opatrunek nie wymaga specjalnych nakładów finansowych i łatwy montaż daje możliwość pracy z rękami ci.

Projekt szafa w spiżarni zamiast Chruszczowa (przykłady zdjęcia)

780x1040-98m5hnlc0d 2-Garderobnaya-Iz-kladovki-foto-4 3c2f14053d8bef41534812b381b53544 45 55f467c9d69428c39549fc4827771dba 6cf8ec37622247415a72a0b5edb70658 90 e1422105628301 76 520x0resizeinterior26629481386932236 2011102602-05

Leave a Comment

Your email address will not be published.

1 + 4 =