Przegroda między kuchnią i salonem: 6 różnych wersjach – nwhistorycourse.org

The BlogPrzesuwnych partycji - to świetny sposób na kuchni i salonie zagospodarowania przestrzennegoPrzesuwnych partycji - to świetny sposób na kuchni zagospodarowania przestrzennego i gostinoyPeregorodka między kuchnią a salonem - może to być nawet zwykły ekran, stojakach lub niewidomych. Najważniejsze - zachowania wolnego miejsca. Już na tej podstawie, a planowane zagospodarowania przestrzennego między pomieszczeniami.


Partycji przesuwne między kuchnią i salonem w stylu japońskim - Shoji

Japończycy stylu drzwi Shoji in - znanego i tradycyjnego typu drzwi, które może wykonywać zabudowy. Ona jest piękna, jest ona wykonana z drewnianej ramy i papirus malarstwa i zajmuje minimalną wolną powierzchnię. Taka przegroda przesuwny umieszczone na szynach, przez co dogodnie użyć.

Ale braki tego działu obejmują:

 • Brak izolacji akustycznej;
 • Brak odporności na uszkodzenia mechaniczne;
 • Tkanina dość szybko zanika.

Głównymi wadami składanego ściany w Shoji stylu są słaba izolacja dźwiękowa i szybki zanik tkaninGłównymi wadami składanego ściany w Shoji stylu są słaba izolacja dźwiękowa i szybki zanik tkanin

Należy jednak rozumieć, że mechanizm jest umieszczony tylko jeden raz. Dalej - tylko zmianę płótna. Niekoniecznie musi to być ze względu na papirusie. W przypadku korzystania z folii poliwęglanowej, która jest wykonana z kurtyną w łazience, to drzwi będą służyć znacznie dłużej niż jeden rok. A może i robi książkę wydruku z firm włókienniczych. Konstrukcja przegród wybranych z bardzo szerokiej gamy opcji. Niektórzy ludzie wolą być zwykły „japoński” styl, inni wolą konwencjonalny obraz abstrakcji.


Konstrukcja przegród między kuchnią i salonem: zdjęcia i opcji

Na przedstawionych zdjęć mogą być postrzegane jako delikatną i twórczego pokonać ideę kuchni zagospodarowania przestrzennego i ścian salonu. Na przykład, można utworzyć fałszywą ścianę, i można zostawić kawałek cegły i zamontować go w najbardziej powszechnym akwarium (i mogą być dekoracyjne, bez prawdziwej ryby). Jeśli wszystkie szklane ściany, występ może być utworzony wewnątrz ognia lub płomieni. Szczególnie atrakcyjny jest rozwiązanie wygląda zimą. Naturalnie, występ może być zmieniany do własnych upodobań.

Najczęściej stosowanym materiałem do wytwarzania ścian działowych jest kartonowe, a następnie jest drzewem, po - szkłoNajczęściej stosowanym materiałem do wytwarzania ścian działowych jest kartonowe, a następnie jest drzewem, po - szkło

Najbardziej popularne i „świeże” w zakresie projektowania przegród są: • Szkło (pustaki szklane);
 • Z tworzywa sztucznego (poliwęglan lub polichlorek winylu);
 • gips;
 • Włókienniczy.

Która opcja jest bardziej atrakcyjny dla konkretnego przypadku? Pomóc określić projektanta. A można też użyć specjalnego programu komputerowego, który może symulować przyszłego wnętrza.

ścianki działowe gipsowo-kartonowe: fotografia kuchnia, pokój dzienny i dystrybucja strefa

W zasadzie nie ma różnicy, jak rozmieścić obszar pomiędzy pomieszczeniami. Jest nawet możliwe, że jedna strefa jest przeznaczona tylko 15-20 procent całkowitej dostępnej przestrzeni. Najczęściej emitują więcej w pierwszej strefie (kuchni), ale przylegają ściśle do tego z reguły nie jest to konieczne, zwłaszcza jeśli przegroda jest zamontowana ręcznie. Opcje na jaki mają być urządzone wnętrza, a także meble będą zlokalizowane - ważniejsze jest w tym przypadku. Warto wspomnieć, że ta sama szafka lub masywna sofa może być również używany jako partycja. To tylko ich tylna ściana musi być oddzielone, lub po prostu ozdobić przynajmniej tekstylny lub tapety.

ścianki działowe gipsowo-kartonowe strefowymi.LI_END kuchnia i pokój dzienny sprawiają, że przede wszystkim ze względu na niski koszt i praktycznośćścianki działowe gipsowo-kartonowe strefowymi.LI_END kuchnia i pokój dzienny sprawiają, że przede wszystkim ze względu na niski koszt i praktyczność

Jeśli używasz dekoracyjne wykonane z płyty gipsowo-kartonowej ściany, wtedy wszystko będzie dużo łatwiejsze. Wystarczy tylko uruchomić wątek. Masters taka praca zajmuje niedużo. A kto jest biegły fret - można robić wszystko na własną rękę. Zdjęć i filmów wideo, które są określone na forach dyskusyjnych nie jest trudne, aby utworzyć podgląd miniatur.

Łącznie dla prawidłowego zagospodarowania przestrzennego:

 • Najważniejsze - że właściciel domu był wygodny. Jeśli chce zrobić przestronny salon i małą kuchnię - niech tak będzie. Oznacza to, że używany wersja pomysłu zależy od jego pragnień;
 • Najlepszym rozwiązaniem - równa obszarze dystrybucji. Ale do tej reguły nie jest konieczne;
 • Jeśli wcześniej nie było ściany między pokojami i postanowił go usunąć - budować go ponownie nie wynika. Lepiej ograniczyć cienką przegrodę wykonaną z tego samego materiału tekstylnego lub drzwi przesuwnych.

Dekoracyjne ścianki działowe między kuchnią i salonem: oddzielne wykończenie zdjęcia

Zonirovat wolny obszar powinien nie tylko partycji, ale także wnętrz. Na przykład można użyć różne zmiany wykończenia. Kuchnia - płytki ceramiczne, a na salonie - płyty gipsowo-kartonowej lub zwykłą tapetę. Konieczne jest, aby zwrócić uwagę na oświetlenie - może to być jedna i ta sama przekształcić wnętrze nie do poznania. Jak prawidłowo wyrzucać z sali, aby przy projektowaniu każdej ze stref w zgodzie z drugiej strony?

Świetny sposób zagospodarowania kuchnia i pokój dzienny staną się przegroda oddzielająca inną konstrukcję przestrzeni wnętrzŚwietny sposób zagospodarowania kuchnia i pokój dzienny staną się przegroda oddzielająca inną konstrukcję przestrzeni wnętrz


Najprostsze opcje

 • Przy użyciu kompatybilnych kolorów (na przykład biały, brązu, czerwieni i czerni);
 • Stosowanie kombinowanego konstrukcji. To jest, gdy wykorzystywane są różne materiały, ale styl - tożsamość;
 • Rozdzielanie za pomocą łuków. Stwarza to szerokie drzwi, ale nie samych drzwi. W najbardziej zwykle łuku ekran lub zasłonę przymocowany do górnego wlotu (lambrekinów).

Konstrukcja oryginalnych murów pomiędzy salonem a kuchnią (wideo)

Jeśli wierzyć ekspertom, najlepszym sposobem użycia jako tworzywa bariery. Poliwęglan - jeżeli chcesz wyczyścić ściany, PCV - jeśli kolor. Materiał ten jest tani, trwały, odporny na uszkodzenia. Jest to szczególnie ważne, jeśli rodzina ma zwierzęta lub małe dzieci. Bardziej przystępne opcja - to jest wykorzystanie tkanin lub japoński shoji drzwi, który działa jako bariery papieru lub cienkiej prześwitującej tkaniny. Jednak może to grać! Jeśli umieścisz trochę w kierunku lampy sufitowe - uzyskać bardzo oryginalną kompozycję. Taki podział nie będzie już wyglądać tanie.

Przegroda między kuchnią i salonem (zdjęcie)

original--2--6ffd7db50eacfb3323a7fefea733--46-4--322--526original--1024x768--833860--1379067750gos-Kuhnya-5--dekorativnyeperegorodkidlyazonirovaniyaprostranstvavkomnate4--

Leave a Comment

Your email address will not be published.

49 − 46 =

Adblock
detector