The BlogProvence tercih duvar kağıdı tarzındaki nedeniyle malzeme çevre dostu olması nedeniyle, rakamlar, desenler, renkler, dokular çok çeşitli vardırnedeniyle malzeme çevre dostu olması nedeniyle Provence tercih duvar kağıdı tarzındaki, Provence tarzında figürler, desenler, renkler, fakturOtdelke duvarları çok çeşitli çok dikkat yoktur. Tabii ki, Provence yaşlı duvarın geleneğinde sıva ile kaplı veya boyalı, ama bugün tasarımcıları hala duvar kağıdı tercih ederim. Çiçek şeklinde ince baskı ile kağıt ve kumaş duvar kağıdı seçmek daha iyi değil. Eğer özel bir şey veya olağandışı istiyorsanız, eski sıva veya duvarcılık yapılmış bir süs duvar kağıdı gerçekleştirmek mümkündür. Bu kumaş başarıyla dekorasyon, perde, mobilya ve aksesuar elemanları ile kombine edilebilir.


Birçok kişi bugün Provence tarzında evin odalardan birinde donatmak için çalışıyoruz. Ve çok isim, stil eğilimleri Fransa'da derin geldiği gerçeğine rağmen, bu romantizm, hassasiyet severler, hem de şehir güzelleştirme sevenler için idealdir, her gün rüya sakinleri güç ve enerji dolu uyanmak.

Duvar Provence Yatak Odası

Çoğu zaman, Provence tarzında duvar kağıdı yatak odasında yerleştirilir. stil hassasiyet, romantizm, huzur taşır çünkü, hiçbir şey garip yoktur.

Provence tarzı özel özellikler, aşağıdaki içerebilir:

 1. İç yatak tonlarda varlığı;
 2. Oda çiçek motifleri, desen tasarımında varlığı;
 3. Tekstil dekorasyon varlığı porselen elemanları;
 4. ışık perdeleri varlığı (perdeleri çiçekli);
 5. büyük pencereler varlığı, iyi aydınlatma önemlidir;
 6. doğal esas olarak malzemenin ahşap, taş üstünlüğü.

Ve onlar sakin ve keyifli bir konaklama için gerekli sağlıklı ve uyku tam gevşeme yok ne var?


o, birbirleri ile kombine odanın tüm unsurları Provence stili için çok önemlidiro, birbirleri ile kombine odanın tüm unsurları Provence stili için çok önemlidir

aile Provence tarzında yatak odası donatmak için karar verdiyse, uzmanlar önerilerin bazıları uymaları tavsiye:

 1. Cihaz taban parlak laminat yatak veya halı tonları tercih edilecek zaman.
 2. stil yönlere Provence mümkün olduğunca yakın bir küçük çiçek baskı ile parlak duvar kağıdı yardımcı olur.
 3. İdeal tavan boyanmamış beyaz ahşap paneller oluşmalıdır. daha inandırıcı için, ahşap tavan kirişleri üzerine koyabilirsiniz.
 4. Yapay yaşlı ya da antika iç birçok eski ahşap elemanları, içinde kullanmak önemlidir.
 5. pencereler açık olması gerekiyor, bu ince bir perde kullanmak en iyisidir, ağır kasvetli perdeleri reddetme gereklidir.

Bir yatak odası düzgün tasarımıyla hoş bir dinlenme olacaktır. Gereksiz bir şey olması gerektiğini, uzay aşırı önemlidir.stil niteliklerini: duvar kağıdı Provence duvarda

Yatak odasında veya Provence kır evi tarzında arka plan yapmak için karar vermek, her durumda bitirme malzemesi ile sınırlı. yatakta - Biz herhangi bir yatak odası temel özelliği hakkında unutamam. Provence tarzında Travers kanepe metal ya da tamamen ahşap ya da olması gerekir. Yatak çarşafları dikkatle seçmek gereklidir. fırfır ve nakış ile yumuşak renkler seçmeliyim. Tasarımcılar bir gece lambası, aynı zamanda her türlü ıvır zıvır sadece boy gösterecek olan komidin yüklemek için tavsiye edilir.

Kartvizit Provence stili antika ahşap mobilyaKartvizit Provence stili antika ahşap mobilya

Eh, mobilya olacaksa:

 • çizikler;
 • yontma;
 • craquelure;
 • Solucan delikleri, pasta ve cila ile kaplanmıştır.

Gerçek bir Provencal mobilya zor bulursanız, geleneksel kulaklık düzenlemek mümkündür. Sonra sırayla tekstil, aksesuar ve dekoratif unsurlar ayrıntıları her türlü koymak gerekir.

Şık iç: duvar kağıtları ve Provence ülke

alandaki uzmanlara göre, ülke yönde tarzında duvar kağıdı Provence tarzında kumaş yakın bir akrabası vardır.

Ülke tarzı yaşam alanlarının düzenlenmesi gibi popüler değil, genellikle mutfak için seçilir.

İngiltere'de tarzı kökleri. edebi çeviri bir ülke demektir - köy. Aynı zamanda bu tarz yönünde odası tasarımı için temel oluşturur. Ancak, ülkenin tarzında duvar kağıdı sadece İngiliz lezzet yanlış geçti düşünmek, onlar iyi güzel kırsal manzara ve gizemli banliyösü birleştirilir.

kır evi tarzında iç yumuşak pastel renkler, etrafında yumuşak tonları ile karakterizedir içinkır evi tarzında iç yumuşak pastel renkler, etrafında yumuşak tonları ile karakterizedir için


Duvar kağıdı ülke tarzı değil sadece mutfakta izin bitirme olabilir:

 • Orjinal çocuk;
 • İlginç bir oturma odası;
 • Bu koridora yapıştırılmış olabilir.

Bu uzay kullanım çiçek ve sebze elemanlarının tasarımında çok önemlidir.

duvar kağıdı Provence için perdeleri Seçimi

apartmanda Onarım - bu önemlidir, ancak bitiş duvar kaplamasına perdelerin seçimi de özel bir dikkat ile yapılmalıdır. Perdeler sadece pencereyi dekore yok, ama aynı zamanda tesisat hücreleri, piller, tüpler gizlemeye.

Buna ek olarak, perdeler ile birlikte olmalıdır:


 • duvar;
 • Döşeme;
 • kapsayan Tavan;
 • Döşenmiştir.

perdeler, perdeler seçerken, perdeler genel tarzı daire veya tek bir oda göz önünde bulundurulması önemlidir. Örneğin, genel tarzı ise - minimalizm, perdeler küçük çiçek baskı tercih edilmemelidir. Harmony korunmalıdır. Bu perdeler Provence stili için idealdir.

seçme perdeler basit kuralla yönlendirilir zaman Tasarımcılar, parlak duvar kağıdı eğer, perdeler daha sakin tonları ve tersi olmalıdır.

Provence stili Hafif kumaşlar, herhangi hantal ve ağır perdeler kasvetli perdeler kullanılması ile karakterizedir içinProvence stili Hafif kumaşlar, herhangi hantal ve ağır perdeler kasvetli perdeler kullanılması ile karakterizedir için

stil hassasiyet, hafiflik, şeffaflık ile karakterizedir. o bir seçim yapmak zor ise, evrensel seçeneğini kullanabilirsiniz - düz perde satın. Devasa, ağır kumaşlar alamaz söylendiği gibi, kumaş, Provence tarzında dokusu ile yanlış olması değil de önemlidir. Perdeler doğal malzemelerden yapılmış olmalı ve ışık ağırlıksız iletmek için. perdeleri yapılan kumaş, dokunmatik hoş olmalı ve toz çekmek için, elektrikli edilmemelidir.

country müzik ve Provence tarzında bir duvar kağıdı seçin - bu mükemmel bir seçenektir, ancak odadaki tüm diğer öğeleri aynı stil yönde dekore edilmiş olması önemlidir.

İç (video) Provence tarzında duvar kağıdı

seçim bu basit kurallar ardından, bireysel iç olmasa profesyonel, fakat eşsiz oluşturabilirsiniz.

Provence tarzı güzel duvar kağıdı (fotoğraf)

2 3df014e3864368fc6f4430ef4870b37c142b869f-1 3df014e3864368fc6f4430ef4870b37c142b869f 9d26afdba79f971b46b028b703f8ceab 272-1024x778 291 4621 12701 90462 1405062679kuhni-Provans-5

Leave a Comment

Your email address will not be published.

62 − = 61