Proste, wygodne, ładne – panele na suficie we wnętrzu – nwhistorycourse.org

The BlogPanele sufitowe - to jeden z niedrogich i dostępnych sposobów, aby zakończyć sufitPanele sufitowe - to jeden z niedrogich i dostępnych sposobów, aby przyciąć potolkaDVP, GVL, GCR, PVC - te skróty są dobrze znane, którzy rozpoczęli naprawę. Ale jeśli nie szukasz rozwiązań standardowych, takich jak suchej zabudowy lub sufitu stretch, być może dobrym pomysłem sufitu panelu? Tego rodzaju panele stosuje się do ścian, mogą być umieszczone w dół, a czasami po przekątnej.


Dziś aktywnie wykorzystywać panele kompozytowe, nie są jednak dla wewnętrznego i zewnętrznego papierniczej. Od producentów można zidentyfikować markę Leroy, który okazał się być doskonała w tej dziedzinie.

PCV płyt sufitowych

Panele sufitowe PCV panel będzie kosztować całkiem niedrogie. Często taka płyta jest używana w pomieszczeniu, gdzie inne opcje nie są bardzo dotyczy lub wykluczone ze względów finansowych. Oznacza to, że aby sufit takich paneli może być w łazience lub w kuchni.

Panele sufitowe PCV są bardzo łatwe do wykonania, bez specjalnych umiejętnościPanele sufitowe PCV są bardzo łatwe do wykonania, bez specjalnych umiejętności

Korzyści mają wiele: łatwość instalacji, niskie koszty, wysoką odporność na wilgoć. Okazuje się, że sufit może gromadzić swoje ręce.


Charakterystyczne cechy paneli PCV

 • Inny wybór kolorów - nie tylko białe, dziś można znaleźć wszelkiego rodzaju paneli;
 • Mogą symulować praktycznie każdy materiał - drewno, skóra, kamień, metal, cegła, parkiet, piasku itp

Ale też nie bez wad. Takie panele niska wytrzymałość, nie wytrzyma szok. Niskie temperatury są mało prawdopodobne, aby zlecić. Z biegiem czasu, centrala może stracić kolor. Jednak producenci wysokiej jakości tych „niespodzianek” nie są dozwolone. Poprosić o certyfikat zgodności i być pewni jakości nabycia.

Panel PVC - dobrym rozwiązaniem wykończeniowych sufitu w przystępnej ceniePanel PVC - dobrym rozwiązaniem wykończeniowych sufitu w przystępnej cenie

Płyty metalowe sufity i akrylu

Najbardziej trwałe i wytrzymałe tworzywo - panele aluminiowe. Dostarczyć dwie opcje: listwa i kasetonowy strop.Schemat instalacji standardowej - zawiesza ramy. Wykonana jest z listew aluminiowych zazwyczaj z dwóch rodzajów, z których jedna jest reprezentowana przez sufitów Armstrong.

Jeśli mówimy o sufit regału, a następnie ramka składa się z podłużnych szynach, które stanowią podstawę do skrzyń. Reiki dołączony poradzic.

Okazuje się, że różnice w tych typach paneli: kaseta zamontowany na górnej ramie i listwy są przymocowane do ramy na dnie. W większości przypadków wykorzystuje perforowane panele.

Płyty metalowe sufit będzie trwać długo, gdyż panele są wykonane z wysokiej jakości materiałuPłyty metalowe sufit będzie trwać długo, gdyż panele są wykonane z wysokiej jakości materiału

Panele akrylowe ścian wymienić szkła we wnętrzu. Jednak często są one radzenia sobie z problemami „ściana”, pułap ustalony jest nie tak często. Ale jeśli zdecydujesz się na taki pułap akrylowy, można wizualnie jego przebicie. Sufity akrylowe nie boją przeciągami i skrajnych temperatur, wykorzystać je do wykańczania sufitów w różnych pokojach.

Laminowane i laminowane panele sufitowe

Obwodowo zwane cienkie warstwy z drewna, który otrzymuje się przez zdarcie lub krojenia. Sufity wykonane są z płyt MDF są dobre, ponieważ są one łatwe do mycia, i długo zachowują swój pierwotny wygląd. Płyty MDF może być laminowany, i mogą być laminowane.

Górne warstwy dekoracyjnej laminowane panele wykonane z folii PCV, jest stosowany do płyty MDF przy laminowania na zimno.

Płyty MDF są wykonane z materiału na środowisko, a zatem możliwe jest, aby wykorzystać je w każdym pomieszczeniuPłyty MDF są wykonane z materiału na środowisko, a zatem możliwe jest, aby wykorzystać je w każdym pomieszczeniu


Płyty MDF pros

 • Łatwy montaż - nie ma specjalnych umiejętności potrzebne do zmontowania struktury w domu może być to kwestia godzin.
 • Praca nie jest zakurzone i brudne. Jeśli jeden sektor jest uszkodzony, usunąć go i wstawić nowy, tak długo, jak długość i szerokość to samo.
 • W trosce o tych paneli jest prosta - można po prostu przetrzeć wilgotną ściereczką.
 • Powierzchnia paneli odróżnić różnych fakturach - to może być drzewo, a fałszywe cegły i marmuru.
 • Wreszcie, elementy dekoracyjne przyciągają - szeroką gamę kolorów.

Bez wad nie zrobił - w przypadku powodzi na panelach nie wydaje się, że pęknięcie jest, mogą puchnąć. W tym przypadku obliczenie szkody jest trudne, być może trzeba będzie zmienić cały sufit.

Alternatywne panele laminowane - winylu. Jest to nowoczesny design i dobre osiągi. Panele SIP często wysiąść ściany.

Montaż paneli sufitowych z własnych rąk (wideo)

Dioda LED panel sufitowy

Panel LED może być w postaci kwadratowych, prostokątnych kształtów i okrągłe. Zgodnie z zamówieniem można wykonać panel i przyzwyczajeń.

Panel LED:


 • Charakteryzuje się niskim zużyciem energii;
 • Panele te umożliwiają, aby pomieszczenie oryginalny, nowoczesny, prosty efekty świetlne są olśniewające;
 • Płyty są montowane w bardzo prosty sposób, a więc stosuje się w postaci żarówki zawieszone struktury sufitowe;
 • Panele te koncentruje się na piękne tereny pozwalają zorganizować grę cieni;
 • Ponieważ światło gładką i jasne, są również połączone z klasycznym oświetlenia.

Panele sufitowe LED nie wymagają stałej wymianę lamp, jak również inne szczególną ostrożnośćPanele sufitowe LED nie wymagają stałej wymianę lamp, jak również inne szczególną ostrożność

Jak trzymać na suficie z płyty piankowej

Płyty warstwowe są ułożone łatwo, a jeśli nie kupiłeś strukturę warstwową, a płyty styropianowe, jak je naprawić? Proces ten wygląda. Gliny (gwoździe ciekłej można wykorzystywać) umieszcza się na cienkiej warstwie płyty i sufitu. Każdy panel zajmie pół minuty czasu.

Miękkiej szmatki, aby pomóc przyklejania do wydalenia nadmiaru powietrza spod panelu.

Aby zainstalować światła, wyciąć otwory w panelu, dostosuj wszystko do pożądanej wielkości. Wklejanie płyt sufitowych nie jest trudne, jeśli nie wszystko zgodnie z zasadami. Zdarza się, że przy okazji, panele można pokleit nie tylko sufit, ale również powierzchnię przegród. Jest to często wykorzystywane nie tylko błyszczącego ale matowego panelu, jak również po stronie wzoru.

Jak ozdobić sufit z płyt ściennych (wideo)

Klej lub układania paneli można wykonać na ramce (metalowej ramy i drewnianych belek), chociaż w tym przypadku wysokość pomieszczenia ucierpi. Można po prostu wkleić na powierzchni panelu, i kiedy to zrobić ostrożnie, dostaniesz dobry wpływ na szybkiej naprawy.

Płyty sufitowe (projekt wnętrza zdjęcia)

3f15bc760e198f8e1b656ad39da9e3460582621468037521604-569340193011445686537potolochnye-paneli-v-interre7

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 70 = 77

Adblock
detector