Proste schematy haftu krzyż „City” 30 Wariacje – nwhistorycourse.org

The BlogCiekawy wzór z miejskiego krajobrazu, w technice haftu krzyża, będzie prawdziwą ozdobą wnętrza przestrzeni życiowejCiekawy wzór z miejskiego krajobrazu, w technice haftu krzyża, będzie prawdziwym wnętrz mieszkalnych ręce pomescheniyaSvoimi można haftowane dzieło dowolnej złożoności, ale aby rozpocząć lekcje z haftem warto poznać techniki. Dotyczy ona bezpośrednio hafty z widokiem na miasto. W jednym z badań, nie jest konieczne, aby korzystać z wielu technik, jeśli dopiero zaczynasz. Jednak niektóre kombinacje są odpowiednie tylko jeśli haft motywy miejskie.


Cross Stitch miasto: dowolna technika haftu może być stosowana

W tym przypadku, można wybrać listę technik, które są najbardziej odpowiednie w miejskim haft motywy krzyża.

Stosuje się następujące metody:

 • Prosty przekrój;
 • Podłużny przekrój;
 • Bezpośredni krzyż;
 • Włoski krzyż;
 • kozy;
 • Bułgarski przekroju;
 • Gwiazdka;
 • szew Rodos;
 • Ryż szew.

Monochromatycznych konturów krzyżykowo jest najczęściej stosowane techniki „liczone Krzyża”Monochromatycznych konturów krzyżykowo jest najczęściej stosowane techniki „liczone Krzyża”

Do pracy dekoracji są Petit, a pół-cross stitch „back igła”. W jednym zdjęciu jest dopuszczalna kombinacja dwóch lub trzech rodzajów stawów. Zrób kilka większych, obraz może wyglądać niezręcznie lub przeciążony.


schematy haftu krzyż miast na świecie: opcje

Jeśli chcesz pracować w jednym połączyć kilka piękne widoki, można użyć programu takiego jak „Around the World”, który skupia kolaż z kilku zdjęć. Jednak coraz częściej możemy haftować europejskie stolice i ich symboliczne odgadnięcia lokalizacje.

Tak więc, najbardziej popularne są następujące programy:

 • Londyn;
 • Paryż;
 • Praga;
 • Wenecja;
 • Pisa;
 • Moskwa;
 • Rzym.

Szczególnie popularny wśród needlewomen dostał schemat dla ściegiem krzyżykowym przedstawiających pejzaże miejskieSzczególnie popularny wśród needlewomen dostał schemat dla ściegiem krzyżykowym przedstawiających pejzaże miejskieWenecja, w szczególności weneckiego karnawału i Paryż z jego znanych typów wybiera, może częściej. Nie mniej popularne i stare miasto i promenada nad morzem (rodzaje Rio de Janeiro, etc.)

krzyż schemat ściegu: noc miasto, monochromatyczny

Program ten jest również bardzo popularne. Okazuje się ciekawy, oryginalny, grafik jakości prac, które będą ozdobą więcej niż jeden rodzaj wnętrza. Na proponowanej schematów miasto zamienia spokojne, ciche, spokojne. Jedyną rzeczą, która łamie uszczęśliwiającej ciszy i spokoju, więc jest to tajemnicze jasne światło księżyca.

Większość z proponowanych programów jest wykonywane w technice „ścieg wstecz” i „Counted krzyż”. Nici czerni i bieli, płótno, oczywiście, musi być czarny, może być ciemnoniebieski. Jeśli pobierzesz podobny schemat, archiwum może być bardzo schemat do haftu, symbol, czarny i biały, klucz do systemu, a obraz jest już gotowy do pracy. Cóż, jeśli masz gotowy zestaw, wszystko jest o wiele łatwiejsze.

Dodatkowe techniki haftu

Nawet najbardziej prosta obsługa, mały prosty pejzaż, może wymagać dodatkowych technik zdobienia pracy. Na przykład, przekrój ściegu gobelin często w połączeniu z wysyłki. Najprostszym dodatkowy szew - A „z powrotem igła”.

GGorizontalny szew krzyż do etapu powrotnego jest podstawą dla wielu rodzajów haftuGGorizontalny szew krzyż do etapu powrotnego jest podstawą dla wielu rodzajów haftu

Szew „back Igła” dowiedzieć się od razu, że jest to proste szwy pionowe, są one wykonywane od prawej do lewej, a to tak jakby w odwrotnym kierunku. W inny sposób, to szew nazywa bekstich. Jak mówią, nic nie może być prostsze.

szew pół-cross jest jasne już po imieniu. Wystarczy wykonać jedną nachyloną ścieg. Z drugiej strony, tylna strona z pionowymi szwami iść równolegle do siebie. Gobelin ścieg wygląda jak on, ale w jego przypadku, a na pierwszej stronie, a po stronie wewnętrznej są skośne szwy. Te dwie techniki są stosowane, jeżeli to konieczne, aby półtonów, stworzyć efekt półprzezroczysty. Ale nie rozwiązać wszystkich urządzeń na raz. Lepiej jest spróbować opanować jeden i tylko dopiero wtedy przystąpić do następnego. Więc twoja praca będzie wyglądać bardziej przekonująco.

Cross Stitch "Night City" (wideo)

Pamiętaj, że stara technika ściegiem krzyżykowym nie utraciła efektowny wyrafinowania. Nawet monochromatyczne prace wyglądają eleganckie, oryginalne, a praca z mistrzów, jak mówią, jest oczywiste. Nawet minimalna kolorów i nici już dają niezwykły efekt.


Udane dzieło!

haft schematy Cross City (foto)

1923163799210t000a1K92368P5121da3f90d53a777731c1db176e2d0ad150527c6aeb3c1b943d8b1b98026198299083000320323

Leave a Comment

Your email address will not be published.

94 − = 84

Adblock
detector