Projektowanie wizualne rozszerzenie przestrzeni: lustrzane sufity – nwhistorycourse.org

The BlogLustrzanym sufitem - to jest zawsze bardzo ciekawe rozwiązanie, które daje pokój wyrafinowania i niezwykłe pięknoLustrzanym sufitem - to jest zawsze bardzo ciekawe rozwiązanie, które daje pokój wyrafinowania i nietypowe sufity krasotyZerkalnye w holu oraz w sypialni, w przedpokoju i innych pomieszczeń może tworzyć niezwykłe efekty wizualne. Zazwyczaj taki strop wizualnie unosi chropowatą powierzchnię sufitową. On nie tylko zdobią pomieszczenia, ale również pozwala, aby to lżejsze.


Korzyści lustrzane sufity

Wiele z nich, choć trzeba zacząć od tego, co jest sufit tworzy wyjątkowe wzornictwo. Funkcje lusterka są wykorzystywane jak najwięcej, a właściwie zamontowane lampy tylko wzmocnić efekt.

Lustrzane sufity sprawiają, że pokój nie tylko piękne, ale również mają wpływ na zwiększenie jego wizualnyLustrzane sufity sprawiają, że pokój nie tylko piękne, ale również mają wpływ na zwiększenie jego wizualny

Zalety lustrzane sufitu:

 • Wizualne przedłużenie pomieszczeń, co jest szczególnie ważne w pokoju z niskimi sufitami;
 • zwierciadeł doskonale współistnieć z innymi elementami dekoracji;
 • Płyty mogą być dowolnej wielkości, a nawet różnych kolorach;
 • Pułapy te są bardzo funkcjonalne - tak jak to konstrukcja zawieszenia w pustce sufitu jest łatwa do ukrycia komunikacji;
 • Materiały stosowane w sufitach budynków są wodoodporne (ale szkła, tworzyw sztucznych i metalu);
 • Takie sufitów posiadają doskonałą izolację akustyczną;
 • Lustrzanym sufitem nie różni się od innych zawieszonych struktur - to również pozwala zrobić oświetlenie wielopoziomowe, które dyspozycyjności przestrzeń w pomieszczeniu;
 • Montaż sufitu jest bardzo prosta, a naprawy szorstką sufit nie jest wymagana;
 • Sufity praktyczne, należy je jak lustro, to jest możliwe, za pomocą konwencjonalnych środków do mycia szkła.


Kolorystyka sufitów - brąz, srebro, grafit. Oczywiście, taki sufit wygląda bardziej spektakularny niż plastikowej tapecie i wklejony na powierzchni sufitu.

Lustrzanym sufitem: Materiały

Cała konstrukcja sufitu ramki dekoracyjne sztukę. Rama jest zwykle wykonane z drewna, czasami z metalu. Konstrukcja musi być przymocowany do stropu sufitu.

Sama płyta lustro powierzchnia może być błyszcząca i matowa. Ponadto, jeśli taka płytki lustrzane sprzedawane na żądanie, producent może ozdobić go z co niektóre ozdoby i inne dekoracje.Lustrzanym sufitem można ozdobić ulubione zdjęcia lub wzory na wybórLustrzanym sufitem można ozdobić ulubione zdjęcia lub wzory na wybór

Jakie rodzaje sufitów lustrzanych

Uzyskaj powierzchni lustra mogą być różne sposoby. Po obawiali materiały na bazie szkła, a dziś są coraz bardziej korzystne.

Rodzaje lustrzane sufity:

 • Klasyczna wersja - panele szklane sufitu. Użyj płasko rzeźbione lustro kwadraty i prostokąty, a wszystkie są bardzo drobne cięcie. Takie lustra na płycie betonowej, można po prostu trzymać się własnymi rękami. Ponadto, przyłączenie to może być dokonane w blachach kotwy wstępnie wywiercone otwory montażowe.
 • Sufity podwieszane są dublowane. Jest to rodzaj kasety sufitu. Konstrukcja metalowa rama - to podstawa do mocowania płyty lustrzanej. Płyty mogą być ze szkła lub z pleksiglasu (poliwęglan). Taki sufit wygląda bardzo uroczyste.
 • Płyty SLR polistyrenu. Są one sprzedawane w zwojach. I dołączone jest bardzo prosta, z warstwą klejącą i przyklej do niemal każdej powierzchni. Wystarczy rozważyć niektóre niuanse. Na przykład po zakupie rolki, rolki, że materiał może przystosować się do nowego środowiska.
 • folia PVC z efektem lustrzanym. Ta taśma klejąca, która ma efekt lustra, ale uświadomić sobie, jest lustrzany pokój nie może. Ponieważ zdjęcia są dość zniekształcony. Ale to proste i dostępne sufity, nie gorzej, przynajmniej, stropy wykonane z tworzywa sztucznego.

Istnieje wiele odmian oryginalnej konstrukcji sufitów lustrzanychIstnieje wiele odmian oryginalnej konstrukcji sufitów lustrzanych

W skrócie, możliwości jest wiele. I nie jest też film, który symuluje gwiaździste niebo. Jest często zdobione sufity ganki, strychy, korytarze, małe pokoje.

Jakie materiały są potrzebne do montażu sufitowego

Nie ma zbyt wielu, a niektórzy z was nie może być użyteczne.


Jednak standardowy zestaw przedstawia się następująco:

 • Same płytki lustrzane;
 • Klej do płytek;
 • szpatułki metalowe;
 • otynkowany;
 • poziom budynku;
 • Primer (start i meta);
 • rękawice ochronne;
 • Wałek gumowy.

Grunt stosowany jest wymagana jakość obróbki powierzchniowej. Warstwa klejąca powinna być średnio nie grube lub cienkie. Klej nakłada się na tylnej części pacy płytek.

Dziś do montażu sufitu posiada szeroką gamę narzędzi jakościowychDziś do montażu sufitu posiada szeroką gamę narzędzi jakościowych

Montaż lustrzane panele na suficie

Zazwyczaj panele te są umieszczone w kleju lub ramki. Sprawiają, że większość takich ram nie jest tak łatwe, ponieważ lepiej byłoby nazwać ekspertami w tym celu.


Jeśli zdecydowaliśmy się zamontować sufit, należy użyć metody kleju. powierzchni sufitu mają być na poziomie, który nie tylko niezbędne do tynku sufitu. To proste, waga płytek gipsowych może spaść.

Zwykle w tym celu w suficie bazowej określonej odporne na wilgoć płyt gipsowych. A następnie na powierzchni paneli sufitowych są układane za pomocą specjalnego roztworu kleju. Dla większej niezawodności, można wywiercić otwory na brzegach, i dołączyć je za pomocą kołków.

Do montażu paneli lustro zajmie trochę czasu i specjalnych umiejętnościDo montażu paneli lustro zajmie trochę czasu i specjalnych umiejętności

Wady paneli lustro

Zasadność lustrzanym suficie dużo, ale nie bez wad.

Na przykład, są następujące wady:

 • W kuchni lub łazience, sufit może wymagać więcej opieki;
 • Lustrzane panele są zwykle bolshevesnye, ponieważ muszą one być bardzo dobrze zamocowane;
 • Wieje ciężkie przedmioty będą katastrofalne dla takiego pułapu, bo boją się nawet hartowanego szkła.

Ale te wady zgodzą, nie tak wielkie. Projekt jest wart, a szczególną ostrożność nie byłoby bardzo skomplikowane.

Pomysły lustrzane sufity konstrukcyjne (wideo)

Lustrzanym sufitem - to jest piękne i wygodne, ale również jest to praktyczne w niskich i niezbyt przestronne pokoje. Używaj tylko panel o wysokiej jakości, być zainteresowany w obecności świadectwa.

Udane remont!

Lustrzane sufity (zdjęcie we wnętrzu)

18933643-70049c9f458d7b75206391488glyancevojnatyazhnojpotolok141825559270be556d4vannapotolok2556099753525226

Leave a Comment

Your email address will not be published.

91 − = 84

Adblock
detector