The BlogNowoczesny hol powinien być nie tylko atrakcyjne, ale także praktyczne,Nowoczesny hol powinien być nie tylko atrakcyjne, ale również praktichnymiSovremennye mały hol nie jest tak ustawne, jak powinny być wygodne, komfortowe i przede wszystkim atrakcyjny wygląd. Warto zauważyć, że meble korytarz może przynieść wiele problemów, ponieważ może to być chwilowy, impas, wąskie i długie.


Małe lobby w nowoczesnym stylu

Każdy pokój ma swoje wady i musimy starać się przekształcić je w zalety. Ponadto konieczne jest, aby wziąć pod uwagę czas, że korytarz jest używany przez wszystkich domowników i gości, ale ponieważ planowanie przestrzeni powinny być praktyczne i wygodne dla każdego, kto przychodzi do niego. Pomimo faktu, że w pokoju znajduje się mały rozmiar, do przeprowadzenia naprawy należy podchodzić odpowiedzialnie, aby uniknąć tworzenia się gafy, takich jak nieprzyjemnego rodzaju pomieszczeń, tworząc nieproporcjonalnych Wewnętrznych i podobne chwile.

Korytarz w mieszkaniu jest specyficzna lokalizacja z własnych cech. Powinny one zdecydowanie zwrócić uwagę na projekt modernizacji.

Uwagę należy zwrócić na:

 • szerokość;
 • długość;
 • dekoracja;
 • Wybór mebli;
 • Dobór oświetlenia.

Wyposażanie mały przedpokój, nie zapomnij o wyborze oświetlenia i mebliWyposażanie mały przedpokój, nie zapomnij o wyborze oświetlenia i mebli

Specjaliści w zakresie prac remontowych są świadomi, że bez projektu jest po prostu niemożliwe, aby przeprowadzić odnowę jakościową. Staranne planowanie eliminuje przebarwienia i na długo przed rozpoczęciem pracy, aby określić wybór materiałów, kolorów i innych takich niuansów. Pierwsza hala nawet małej wielkości powinna być praktyczna.


Bez względu na to, jaki styl jest preferowany, ściana przynajmniej na mierniku poziomu od podłogi powinny być pokryte materiałem zmywalnym.

W okresie od jesieni do wiosny, ulewny deszcz, i ciągle na brud ulicy. W związku z powyższym, papier tapety szybko zostanie zniszczony przez postaci sprayu. Korytarz jest nie tylko najważniejszym, ale również dość zanieczyszczone miejsce. Przy stałej wilgotności i brak czystości może być tworzenie się pleśni, grzybów, a nawet małe owady. Zgodnie z tym, pokrycia ścian i podłogi i meble powinny być odporne na wilgoć, a także łatwo obsługiwany tak, aby nie było problemów z czyszczeniem i utrzymania porządku.

Nowoczesna konstrukcja z małym korytarzu

Mały korytarz - to jedna wielka wada mieszkania. Dodać do niego niemożliwe praktycznie nic, a układ mieszkanie nie pozwala rozwinąć każdą przestrzeń, bez uszczerbku dla innych pomieszczeń. Dziś jest bardzo popularny układ nowoczesny styl korytarzach, ale przede wszystkim konieczne jest, aby nie koncentrować się na wybór mebli i akcesoriów, a następnie wizualnie przekształcać przestrzeń.

Na przykład: • Podnieść sufitu;
 • Rozwiń ściany;
 • Zrób głębsze spojrzenie.

Pierwszy i szczególnie popularnym sposobem jest uważany za montaż sufitów błyszczących odcinek. Zaletą w nowoczesnym stylu jest dać jasne i żywe kolory, zwłaszcza czarne. Kolor sprawia, że ​​pomieszczenie bardziej żywy i ciekawy, więc przekształca się nie do poznania.

W nowoczesnym stylu sali mogą być wykonane w kolorze czarnymW nowoczesnym stylu sali mogą być wykonane w kolorze czarnym

Efekt odbicia wnętrza - to świetna okazja, aby wygląd pokój bardziej obszerne. Ze względu na fakt, że pokój nie jest duży, koszt tkanina nie jest drogie.

Jest on uważany za drugi najbardziej popularny sposób rozszerzania przestrzeni lustra. Duży, ale nie ogromne lustro musi być zainstalowany na ścianie, i pożądane jest, aby gospodarstw odzwierciedlenie tam w pełnym widoku. W nowoczesnym stylu, można utworzyć rodzaj projekcji lustro, które uczynią szerokość korytarza jest niemal nieograniczone. Jak dokładnie? Powiesić dwóch luster o tej samej wielkości, obok siebie i tworzą korytarze w ich refleksji, sprawiają, że pokój nie tylko szersze, ale również niezwykłe.

Upewnij się, że pomieszczenie powinno być urządzone w jasnych kolorach. Można korzystać z wysokich punktów, takich jak tekstylia lub ciemnego akcesoriów, ale w ograniczonych ilościach.

Nowoczesny hol

Niewielki przedpokój w nowoczesnym stylu - przestrzeń, w której każdy mały szczegół jest do wyboru podłogi. Warto zauważyć, że po naprawie sufitu trzeba myśleć o tym, jak będzie się kształtować korytarz.

Opcje układ może być ogromna ilość, ale na ogół dużo na taki mebel jak:

 • pufy;
 • Obuvnitsa;
 • półka;
 • Wieszak.

Ten zestaw komponentów będzie najlepszy dla małych korytarzach. Niektórzy projektanci w 2017 roku zaproponował użycie partycji tynku. Aby być precyzyjnym, zwykle rodzaj mebli, aby zastąpić ściany z otworami, służą jako półki.


W małym korytarzu powinno być półka na rzeczy i wieszak obuvnitsaW małym korytarzu powinno być półka na rzeczy i wieszak obuvnitsa

Taki podział jest strefowego przestrzeni korytarzu w miejscu obuvaniya i opatrunku.

rozmiar partycji musi być zwarte, a sama konstrukcja z oryginałem. Ze względu na fakt, że nowoczesne technologie umożliwiają elastyczne płyty gipsowo-kartonowej, można zrobić partycję z falą czy nawet nietypowych form, które sprawiają, że pokój bardziej oryginalne. Pomysły na aranżację wnętrza mogą być różne, ale generalnie należy zwrócić uwagę, aby zapewnić, że warunki cieszył gospodarstw domowych, które eliminują występowanie rozdrażnienie i agresję z pobytu w korytarzu.

Oświetlenie w małym korytarzu

Przynajmniej nie w stylu, który został ozdobiony korytarz, powinno być wygodne, jasne i wygodne. To właśnie w tym pokoju to miło być. Światło jest bardzo ważne dla przestrzeni życiowej, a jej niedobór lub brak jest nie tylko psują widok na korytarzu, ale również może być przyczyną złego stanu zdrowia.

Co do zasady, w korytarzach nie ma naturalnego światła, to dlatego, że trzeba to nadrobić poprzez umieszczenie sztucznych źródeł.

Na przykład:


 • Głównym żyrandol w nowoczesnym stylu;
 • Oprawy oświetleniowe;
 • Biustonosz.

W małym korytarzu powinno być dobrze oświetlone, więc nie zapomnij o lampy i kinkietyW małym korytarzu powinno być dobrze oświetlone, więc nie zapomnij o lampy i kinkiety

Wybór instrumentu zależy od osobistych preferencji i gdzie będzie się znajdować. Na przykład, jeśli planujesz pokrycie na boki, to oczywiście trzeba wybrać kinkiet. W małych korytarzach nie umieszczać urządzenia o niewielkich rozmiarach i obiektywem. Tak więc, sala będzie wypełniona światłem, ciepłem i wygodą. Bardzo oryginalne i nowoczesne światła wygląd podłogowe wstążki i różnorodność kolorów LED.

Wybór mebli

Nowoczesny styl różni się od innych użyteczności, wygody i funkcjonalności. To dlatego, że korytarze są urządzone w nowoczesnym stylu, dość często można spotkać się z modułową.

Dla nowoczesnej małej sali odpowiedniej praktyczne meble, wygodne i funkcjonalneDla nowoczesnej małej sali odpowiedniej praktyczne meble, wygodne i funkcjonalne

Modułowa prihozhki - jest świetnym rozwiązaniem, ponieważ mogą one być zawieszone, a zatem nie zajmują dużo miejsca. Ponadto, takie produkty są oryginalne wygląd, przestronne i pozwalają tworzyć ciekawe wnętrze. Ważne jest również, że system modułowy może być korytarze rozmieszczenie operacji zmodernizować, aby rozcieńczyć nowe elementy lub usunąć stare.

Jak wyposażyć mały korytarz (wideo)

Tak, trochę miejsca na korytarz - to jest problem. Ale to może być rozwiązany. Głównym kompetentnie wszystkim myśleć.

Projektowanie nowoczesnych małych przedpokoju (zdjęcia wnętrz)

07e2d24342e1eeXL 5 6 618 23-18 93e31f846d311cd2943cc2713059897c 234 1012 2012-04-20-w-16-52-27 2995big

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 5 = 3