Produkcja schodów: 3 rodzaje wzorów – nwhistorycourse.org

The Blogschody metalowe są dość popularne, ponieważ są nie tylko piękne, ale również trwałeschody metalowe są dość popularne, ponieważ są nie tylko piękne, ale również drabiny dolgovechnyeMetallicheskie są praktyczne i trwała konstrukcja. Obecnie są one bardzo popularne ze względu na jego trwałość, długiego życia i dobrego wyglądu. Produkcja schodów może być niezależnym procesem, i przy pomocy specjalistów, ale zawsze warto pamiętać, że aby uzyskać dobry produkt końcowy, trzeba poważnie przygotować.


Projekt i wykonanie drabin metalowych

W procesie produkcji metali schodów jako materiału budowlanego w porównaniu z innymi wariantami przeznaczonych optymalną nośność i długotrwałego działania. Przy tym może być mały i lekką konstrukcję o absolutnie dowolnej konfiguracji i zapisz wynik uzyskany w każdym wnętrzu kompozycji.

Aby wybrać lub metalowej drabince jest konieczne w związku z pomieszczenia, w którym zostanie on zainstalowanyAby wybrać lub metalowej drabince jest konieczne w związku z pomieszczenia, w którym zostanie on zainstalowany

Przy projektowaniu warto rozważyć:

 1. Pomieszczenia, w którym zainstalowany jest schodów;
 2. Czy schody cel (może to być wejście, wewnętrzny, alternatywny, tier, zewnętrzna);
 3. Wypełnienie elementów zabezpieczeń struktura (może być obecność poręczy, ogrodzeń, pochylnie i poręczy);
 4. Przestrzeń wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, które zostaną wzniesione na klatce schodowej;
 5. Wykorzystanie możliwości projektowych dla pokoju, w którym zostanie wybudowany obiekt, zdolność, aby pasowały do ​​wnętrza.

Wybierając się po drabinie projektu, należy zwrócić uwagę na obszar, który jest zarezerwowany dla niego. Najbardziej popularny jest klatka schodowa. Ma prostą instalację i jest to wygodne dla podnoszenia.


Rama ogrodzony schody do najbardziej proste w produkcji. To nie jest widoczny, więc wymagania dotyczące jego wyglądu prawie żaden.

Ważnym elementem całej konstrukcji - kroki, które mogą być wykonane z drewna, marmuru, kamienia naturalnego lub sztucznego, szkła i różnych innych materiałów. Ich kształt może być różny: prostokątny lub podobny trójkąta.

Zewnętrzny przyspawany drabiny

Proste metalowe spawane drabina nie jest tak trudne do samodzielnej produkcji i mający pewne doświadczenie i umiejętności, można dokonać prawdziwie ekskluzywny model.

Aby zewnętrzna klatka schodowa z metalu był wygodny i praktyczny, eksperci zalecają, aby myśleć z wyprzedzeniem o swojej konstrukcji i wybrać odpowiednią szynęAby zewnętrzna klatka schodowa z metalu był wygodny i praktyczny, eksperci zalecają, aby myśleć z wyprzedzeniem o swojej konstrukcji i wybrać odpowiednią szynęPrzed wybraniem modelu, trzeba zdecydować, z widokiem na przyszłość schody:

 1. Konstrukty bez szyny baldachim i składa się z dwóch belek. Są one przyspawane do rusztowań, które są wprowadzone w etapie istnieją również prostokątny albo kwadratowy obszar. Zalety takich drabiny w koszcie: produkcja tuszy używać tylko kilka rogów, kroki są budowane z dowolnych materiałów.
 2. Po rzucić. Dość duże konstrukcje, które wymagają dokładnych obliczeń i rysunków. Normalnie, spawanie jest wykonana z rur profilowanych, umożliwia projektowanie być tanie. Czasza posiada funkcję ochronną, obejmującą ganek z kroków od wilgoci w lecie, jak iw zimie z lodu.
 3. Otwórz z poręczami. W tych konstrukcjach zewnętrzny parapet wystawać z metalu jako nośniku, w którym w ramach cięcia kosour wstawia czynności. Belki są przyspawane na każdym końcu łańcucha, a następnie muszą być połączone ze sobą za pomocą rur lub naroża - to poręcze.
 4. Zamknięte. Podobne projekty są nieporęczne, potrzebują specjalnego projektu lub programu, ponieważ nie są już małe werandy. Wewnątrz tego ganku łatwo umieścić róg, gdzie można odpocząć.

Lista ta może być uzupełniona boltsevymi schody wzorów lub śrubę. W boltsevyh szczeble wpuszczone w końcu ściany.

konstrukcja nadaje się do domu śruba, która posiada wysoki parter. Specjalista będzie łatwo poradzić sobie z takim zadaniem, ale laik powinien zaczynać się od ganku, po poręcze i przyłbicę.

Własnym konstrukcja wejścia drabiny spawane sugeruje, że podstawa będzie wybrana tak ciężkie, jak sama budowa - betonowe, cegły lub płyty chodnikowe.

metalowe schody w domu z własnymi rękami: krok po kroku

Ze względu na swoją wytrzymałość, trwałość i atrakcyjność drabinie zapotrzebowania żelaza. Jeśli masz doświadczenie w pracy z metalem, można spróbować zrobić sobie Twoja pierwsza konstrukcja.

drabiny metalowe są bardzo popularne, ponieważ są one charakteryzują się pięknym wyglądem i niezawodnościądrabiny metalowe są bardzo popularne, ponieważ są one charakteryzują się pięknym wyglądem i niezawodnością

Produkt powinien być:

 1. Będąc trwały i niezawodny;
 2. Wygodne i spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa;
 3. Będąc w stanie służyć przez wiele lat;
 4. Mieć atrakcyjny wygląd.

Przed wykonaniem prac niezbędnych do studiowania literatury, zaopatrzyć się niezbędne narzędzia i materiały. Aby ramka będzie musiał obszar z ceownika. Początkowy etap obejmuje wytwarzanie ramą a zgrzewanych narożach.


Należy zdawać sobie sprawę, że siła kroki będzie wyższa, gdy używa się ich blaszanym wykroju.

Po zakończeniu prac, przetwarzanie plików wymagane szwów. Pomoże to usunąć zadziory powstałe na metalu. Po wystąpieniu starter konstrukcja ze specjalnym roztworem, który chroni go przed korozją. Ostatnim etapem jest malowanie powierzchni. Następne następuje proces produkcji poręczy. Otrzymany produkt jest wprowadzony do ramki.

Do spoiny rogu metalu drabiny

W prawie każdym domu prywatnym potrzebują drabiny. Jeśli masz doświadczenie w pracy spawania jest bardzo proste w budowie drabiny metalu z ich rąk. W tym drabiny będą potrzebne narożników i przyspawane płytki metalowej pomiędzy nimi.

Gdy podstawowy kalkulacja jest ważne, aby zwrócić uwagę na fakt, że na wysokości kroki są takie same. Ponadto, bardziej delikatny jest produkt, tym większa ilość materiału będzie musiał zakupić.

Jeśli zdecydujesz się zrobić własną drabinę, a następnie będzie się przydać rogu metalowejJeśli zdecydujesz się zrobić własną drabinę, a następnie będzie się przydać rogu metalowej

Ponieważ preformy trzeba kilku narożnikach 45x45 mm, a kilka profili U 150x200 mm, ich grubość powinna wynosić 8 mm. Jeśli stal nierdzewna lub aluminium są podstawą niektórych częściach, będą musieli pomalować.


Dalsze prace będą odbywać się w następujący sposób:

 1. Wszystkie narożniki obrabianego przedmiotu są zaangażowane w produkcji części do właściwych rozmiarów. Ponadto, aby gotować je w celu uzyskania kształtu litery T mającego prawo i lewo wykonania. Każdy ostry kąt musi być szlifowane.
 2. Pod każdym wsporniku gotować trochę dłużej klaczka, który został wycięty z uchwytu.
 3. Zarówno kosour odbyło oznakowania. Następnie kanały etapach są zainstalowane na stalowy łańcuch struktury siodełka.
 4. W instalacji belki.
 5. Wykonywane kroki spawalnicze, pierwszy polny, potem jednostki wsparcia.
 6. Oglądając w pionie i poziomie w pionie, to proces spawania.
 7. Podłużnice połączone ze sobą w narożach wielkość powinna być identyczna z szerokością stopnia.
 8. Spawane podwozie kroki i pionu.
 9. Ustaw każdą szynę. Kąty są przyspawane na zewnątrz podłużnie.
 10. Klatka schodowa jest pokryta podkładem wyschnie. Wszystkie elementy są pomalowane.

Home-made drabina - nie najprostszym przykładem przejawu twórczości, ale jest to świetny sposób, aby przetestować swoje umiejętności. Właściwa kalkulacja i przestrzeganie wszystkich reguł w wyniku ucieszy właścicieli domku lub domu nowych użytecznych przedmiotów.

konstrukcja profilu: metalowa drabina z rękami

Niezależny producent konstrukcji stalowych może stanowić cześć i szacunek wśród członków rodziny. Duma z ich pracy w domu na długie lata będzie zadowolić pana i całą jego rodzinę.

Idealne do dekoracji domu wakacyjnego jest praktycznym schody z profili metalowychIdealne do dekoracji domu wakacyjnego jest praktycznym schody z profili metalowych

Budowa blach mają swoje istotne zalety:

 1. Są bardzo trwałe i niezawodne;
 2. Mają dość dobre wyniki operacyjne oraz długotrwałe użytkowanie;
 3. Używanie sprawdzonej technologii na przestrzeni lat, co zmniejsza czas i siły roboczej;
 4. Rozpiętość drabiny konfiguracja może się zmieniać;
 5. Dobre ceny.

Używany podczas tworzenia profilu technologię wolno go pomalować na dowolny kolor z powłoką proszkową. Można wybrać farbę, która nadaje się do wnętrza pomieszczenia.

Teraz zgodnie z życzeniem klienta najbardziej popularne są ze srebra, złota i czarne kolory.

Konstrukcja tego typu buduje się nie tylko jako schodów w domu, który ma kilka pięter, ale także podstawy ganek budynku. Warto zauważyć, że konieczność samodzielnego urządzenia do spawania i zdolność do jej obsługi.

Wygodne podnoszenie lub jak zrobić po drabinie na dach żelaza

schody metalowe - to nie jest luksusem, lecz koniecznością w domu 2-piętrowym. Ale często konieczne jest nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz, na przykład, na dachu metalu.

Dobrym rozwiązaniem dla podnoszenia dachu może być metalowa drabinaDobrym rozwiązaniem dla podnoszenia dachu może być metalowa drabina

Na dachu, można wybrać:

 1. Przenośne drabiny wykończenia wykonania;
 2. Obwód nieruchoma;
 3. Skośny nieruchomy.

Dach metalu przyjąć tylko kompletny pakiet, który zawiera schody z metalu oraz części do mocowania. Wysokość stropu wpływa na liczbę odbiorników, które mogą być łatwo łączone ze sobą.

Na metal nie pasuje do drzewa jako drabinki do wytwarzania tego materiału. Jeżeli taka struktura umieszczona nieruchomo na nachylenie, będzie zapobiegać dach wyglądać dobrze.

można przedłużyć w dół projekt poprzez zakup dodatkowego zestawu, jak będzie zatrzaski podczas instalacji jako płytki wykonanej z metalu, a na cegły, drewna lub betonu.

Żelazo Drabina z rękami: instrukcje krok po kroku (wideo)

Oczywiście, możliwe jest, aby zawrzeć umowę z panem, odnoszą się do przygotowania kosztorysów i uzyskać gotowy produkt. Usługi te świadczone są przez wykwalifikowanych rzemieślników w każdym mieście: nawet w Moskwie, choć w robocze. I można zorganizować swój własny „produkcji”, proszę wszystkich gospodarstw domowych posiada nową klatkę schodową i zdolność do tworzenia pięknych rzeczy. Gotowy wynik pozostanie przez dziesięciolecia, a zadowolić więcej niż jedno pokolenie.

Przykłady spawane drabiny (zdjęcie)

2k3043063312791113023801006

Leave a Comment

Your email address will not be published.

57 − 47 =

Adblock
detector