Prawidłowej produkcji schodów na metalowej ramie 2 gatunki – nwhistorycourse.org

The BlogMetalowa rama do schodów ma dobrą wydajność i długą żywotnośćMetalowa rama do schodów ma dobrą wydajność i długą żywotność, w zależności od charakterystyki budynku, aranżacja wnętrza, a właściciele pragną, schody mogą być różnych typów i form zewnętrznego umożliwiającego przejście, łączonych stałe. O jaki rodzaj ramy schodów do wyboru, a także instalacji funkcji, czytaj dalej.


Schodach na podłodze na metalowej ramie

Można podzielić na drabinę według kryteriów: Materiał, funkcja, izolacyjnych i elewacyjnych budynków, sposób działania, projektowania i tak dalej. Jednak jedną z najbardziej wiarygodnych i wszechstronny ramy drabiny rozważyć metalowej ramy. Ten rodzaj schodów jest nabywca niezwykle duży zakres klatek, a zdolność do zmiany i tworzyć drabiny (np kanciasty), biorąc pod uwagę absolutnie wszystkie parametry ogólnego wystroju wnętrz. 

Dekoracji z drabiny, na szkielecie metalowym za pomocą kute elementy poręczoweDekoracji z drabiny, na szkielecie metalowym za pomocą kute elementy poręczowe

Są to najbardziej popularne rodzaje „szkielet” schodów jak:

 1. Są one w stanie wytrzymać duże obciążenia, zmiany temperatury, wilgotności, a nawet klęsk żywiołowych.
 2. Nie są one scrapie, łatwy montaż z zabezhnymi krokach.
 3. Cena jest całkiem do przyjęcia.

Korzystanie niemieckich elementów złącznych i spełnione. profil, poznanie obcych materiałów fotograficznych i video wykorzystywanych przy obliczaniu programie Compass, tworzyć rysunki, może znajdować się w wiejskim domu z rękami stworzyć arcydzieło, nieporównywalny z niczym innym.


Drabina na metalowej ramie

Co dziwne, ale najbardziej popularne typy szkieletów są tylko dwa warianty.

Są to:

 • zamknięte;
 • Otwórz.

Zamknięty - jest tyle schodów i boazerii, więc nie jest to widoczne spoiny, więc tańsze elementy metalowe mogą być użyte. Stojaki jest kanałem, który również spełnia funkcję łączników łączących zębatki.Drabina na metalowej ramie zaprojektowane, aby wytrzymać ciężarówDrabina na metalowej ramie zaprojektowane, aby wytrzymać ciężarów

Podpora dla metalu narożach wystaje etapach, w zależności od grubości etapów zależy od siły i, odpowiednio, żywotność samego drabiny.

Otwarty widok -To metalowej ramie przed kosztowne, ponieważ metal jest umieszczony na zewnątrz, również dość skomplikowaną operację, ponieważ jest konieczne, aby współpracować z blachą. W otwartym „szkielet” z drabiny nie jest kanałem wsparcie zewnętrznej jest wytwarzany w formie „drabinki”.

Istnieje otwarta ramka jednym słupków (nośnej struktury belki z grzebienia w górę, które są ustawione etapie można schować ich dekoracji), w tym opisane powyżej element jest zamontowany w środkowej fazie, to wizualnie przykłada drabiny lekkości i lekkość. Istnieją również ramki z dwóch podłużnic gdzie są one zlokalizowane na krawędziach schodów. Podstawa schodów ważną częścią całej konstrukcji, gdyż zainstalowanym.

Rodzaje schodów na metal

Baza jest odpowiedzialne za wytrzymałość całej drabiny i podejście do jego wybór powinien być dokładnie.

Istnieje kilka rodzajów ramie podstawy schodów:

 • Drewniany bazowej;
 • Metal.

Dobrym rozwiązaniem jest użycie metalowej obudowy w połączeniu z drewna szlachetnego schodówDobrym rozwiązaniem jest użycie metalowej obudowy w połączeniu z drewna szlachetnego schodów

Mocujących drewniane etapy przebiegają w bazie łańcucha, to etap jest włożona do specjalnego gniazda i zabezpieczone za pomocą klejów lub etapu zamontowane na specjalnych wycięć usytuowanych na górnej części kosoura.


Należy zauważyć, że drewniane podstawy zapewnia, że ​​etap być również wykonane z drewna. Ale i na zewnątrz ogrodzenia dekoracyjne elementy mogą być wykonane z innych materiałów.

Metalu przez właściwości metalu, wzór silniejsze i trwalsze drewna. Istnieje wiele wariantów schody z metalową podstawą, ale najbardziej popularne są schody ze stopniami z drewna dębowego lub bukowego. W miejscach publicznych oraz w domach wielu ludzi, zestaw kamiennych schodach, ponieważ jest to najbardziej trwałe, ale drogie materiały.

Konstrukcje metalowe ramy drabiny

Są chwile, gdy pomieszczenia są już zainstalowane i podłogi wykonane częściowego wykończenia, zatem ustanowienie normalna drabina niemożliwe. Następnie rama montażowa - wyjście z tej sytuacji. składa się z prefabrykowanych elementów, które są przymocowane do siebie nawzajem.

Najpopularniejsze wersje prefabrykowanych klatek schodowych są:

 • W centralnym podłużnice, gęsi-Stepping;
 • Spiralne schody, dwa kosour,
 • Krajowy Zespół schodach na ulicę.

Jeśli nie masz doświadczenia w montażu drabinę, zaleca się, aby zwrócić się do specjalistów, którzy będą wykonywać pracę szybko i jakościowoJeśli nie masz doświadczenia w montażu drabinę, zaleca się, aby zwrócić się do specjalistów, którzy będą wykonywać pracę szybko i jakościowo


Fundam pod drabiny jest to konieczne, ze względu na duży ciężar drabiny i dzięki falujący gleby, co może prowadzić do destrukcji i odkształcenia drabiny. Jednak zniszczenie fundamentu może być spowodowane podważania gleby lub robót budowlanych przy budynku.

Fundamenty często głęboko lub poniżej zamarzania gleby, lub tuż poniżej górnej gleby lub inaczej melkozaglublennye. Dla pierwszego rodzaju fundamentu stosować grubych żeliwa lub rury stalowe, które są umieszczone w specjalnie dobrze. W melkozaglublennyh stosuje specjalne systemy mocowania zabezpieczyć drabinę w stałej pozycji. Jednak w zimie mróz falujący drabiny będą zdeformowane. Nie zapominaj także o izolacji części schodów drewnianych w kontakcie z założenia, że ​​trzeba chronić warstwę hydroizolacji.

Podsumowując, tylko jedna prosta zasada, można dodać, drabina powinna być przede wszystkim bezpieczny i niezawodny, a dopiero potem - piękne. Jeśli drabina rozpoczyna się w środku sali, w prawo od wejścia do celowości utworzenia jednego dużego okna przed przystąpieniem do drugim piętrze w pięknej okładce.

Położenie okien zależy od położenia samych schodach, na przykład, gdy jest on produkowany w rogu domu, a następnie, w związku z tym muszą być wykonane w rogu domu okna.

Konstrukcja schodów z żelazną strukturą

Drabina w domach prywatnych, pomimo ich podstawowej funkcji, opadania i wznoszenia, innej odmiany wykonania, zarówno w zakresie projektowania i kształtu i wyglądu. schody technologia produkcji jest wybierany w zależności od właściciela cech domu. Różne rodzaje schodów może być, w obecności niewielkiego doświadczenia budowlanego, a nawet zrobić własną rękę, a nie stosuje się do produkcji w spółce do produkcji schodów.

Schody z żelazną strukturą dobrze pasuje do wnętrza, wykonany w stylu nowoczesnym lub high-techSchody z żelazną strukturą dobrze pasuje do wnętrza, wykonany w stylu nowoczesnym lub high-tech

Do produkcji niezależnej, należy wykonać następujące czynności:

 1. Należy sfotografować schodów, a następnie wybrać najbardziej interesującą opcję, która będzie optymalnie dopasować projekt domu. To może zrobić to sam, za pomocą zdjęć i wykresów.
 2. Dokonywanie schody mogą być również wykonane na podstawie zdjęć i różne próbki, na przykład, mogą być ustawione, jak w klasycznym stylu projektowania i dekoracji jako coś niezwykłego. Na przykład, poręcze i balustrady można drapować tkaniny.
 3. Dodatkowo, można przekształcić drabiny, że umieszczony pod lub wewnątrz małego zamknięcia szafy z innym systemem pamięci, w którym możliwe jest pokonanie tak, że ubrania będą część całego drabiny wystroju.

Można narysować drabiny i inny, co ważniejsze, aby dopasować wygląd Stylistyka i wystrój korytarza, a także projektowanie pierwszym i drugim piętrze.

Interesujące jest to, aby wyglądać opcje, takie jak ozdoby szklane barierki schodów i pięknych produktów odlewania metali, służące do dekoracji schodów.

Szerokość optimum produkcji schodów na metalowej ramie

W celu określenia optymalnych wymiarów schodów, należy uznać za to, co jest specjalnie zaprojektowany, aby być tam, żeby przenieść rzeczy ogólnie, ile osób mieszka w domu, i tak dalej. D. Należy również pamiętać, gdzie dokładnie w domu zostanie zainstalowany drabinie. Jeśli, na przykład, drabina zainstalowane wzdłuż ścian, a dom jest domem dla kilku osób, to wystarczy drabiny szerokość 80-90 cm. Ale jeśli średnia schody prowadzące na drugie piętro, powinien on dokonać szerokość około 100 cm. Ale maksymalna szerokość schodów w prywatnym domu wynosi 150 cm.

Szerokość drabiny powinna być taka, że ​​na nim można łatwo przegapić każda osoba 2Szerokość drabiny powinna być taka, że ​​na nim można łatwo przegapić każda osoba 2

Pozwala to na łatwe przenoszenie, jeśli to konieczne, całkowite obciążenie na nim:

 1. Jeśli spiralnych schodach, jego szerokość może wynosić od 60 cm, pod warunkiem, że odgrywa rolę pomocniczą i jest używany, na przykład w kuchni na zejście do piwnicy produktów. A jeśli znajduje się w budynku i wykorzystywane do podnoszenia drugie piętro, jego szerokość powinna wynosić co najmniej 80 cm.
 2. Jeśli drabina jest używana jako strychu lub w piwnicy na zejście i jest rzadko używany może być dozowany takich schodach w szerokości 50-60 cm.

Aby skorzystać z drabiny w zagrodzie (składanej lub pomocniczy), jest wystarczająca szerokość 55-60 cm, co najważniejsze, że jest trwały i wytrzymywać ciężar osoby A, i dwie, w razie potrzeby.

Takie drabiny na projekt prosty i nie trzeba, aby były jakieś zasady SNIP (Rosja i WNP). Jeśli mistrz schody z domu nie chce robić sam, mógł kupić go za pomocą jednostki reklam lub kupić je w sklepach specjalistycznych. Byłoby lepiej poznać samouczek wideo online „Jego rukamilesnitsa Maderm” żyć w celu określenia parametrów.

Wykonywanie poszycia na schodów

Aby umieścić drabinę jak coś niezwykłego i ciekawe, należy spojrzeć na różne projekty, przykłady, które na podstawie ich zrób albo jego, albo po prostu skopiować. Na przykład, mogą być używane jako dekoracji na ścianie tapety lub różnych typów aplikacji. Można wzdłuż ściany koło schodów powiesić zdjęcia.

Do przykrywania drabiny w metalowej ramie doskonałą laminatDo przykrywania drabiny w metalowej ramie doskonałą laminat

Jeśli chcesz dokonać napraw, a następnie po możliwe jest również, aby zorganizować oryginalne schody i bez wysiłku:

 1. Ściany w pobliżu schodów mogą być ustawione tynk strukturalny lub mozaiki, same czynności mogą być ozdobione kolorowym haftem. Można udekorować ogrodzenia schody tkaniny, kolor, kolorowe witraże, etc.
 2. Jeśli rejestracja schodów pochodzi szkopuł, mimo przykładów, należy skontaktować się z ekspertami na temat zdobienia panu powie najlepszą opcję.

Jakiej opcji projektowych okażą najkorzystniejsza, można tylko znaleźć się po metody prób i błędów. Ale istnieją pewne wyjątki w konstrukcji schodów.

Jak schować się po drabinie na metalu (wideo)

Szkieletowe wielkie schody, co do zasady, nie wymaga żadnego specjalnego przetwarzania, jak sami są wnętrz. I inne rodzaje drabin, na przykład, na zewnątrz, przeciwnie, wymaga dodatkowego przetwarzania.

Konstrukcja schodów na metalowej ramie (przykłady zdjęcia)

12e47e5cda97f4611-12353e34ad1181d4007123230261589w640h640feb037be59a15501200

Leave a Comment

Your email address will not be published.

64 + = 69

Adblock
detector