Pratik tasarım giyinme odası: fotoğraflar, stil ve örnekler 4 – nwhistorycourse.org

The BlogO sadece güzel değil, aynı zamanda işlevsel oldu böylece Tasarım giyinme odası yapılmalıTasarım soyunma odası o sadece güzel değil, aynı zamanda işlevsel Birçok tek kadın kapris soyunma düşünün oldu böylece ancak, bu kadar değil, bitmiş ve oda olmak ve daha güçlü seks anlamına bulunmalıdır. Soyunma düzenlemek ve bunları sırayla tutmak için her şeyi dağıtmak için yardımcı olur. Maalesef, her daire veya ev bu alanı oluşturmak zorunda. sosu çeşitleri hakkında daha okuyun ve en iyi nasıl aşağıya düzenlemek için.


Tasarım giyinme odası

Erkekler ve kadınlar için tasarım soyunma odaları farklıdır. Örneğin, kadınların giyinme odası takımı veya büyük bir ayna ya da bir kural olarak, bir orta boy ayna gibi, erkekler soyunma odasında, görüntünüzü değerlendirmek, böylece birkaç ortamda.

soyunma odasında mobilyalar çevre için düzenleme gerektiğinisoyunma odasında mobilyalar çevre için düzenleme gerektiğini

Sadece aşağıdaki temel farklar şunlardır:

 • Farklı renkler ve dolaplar, erkek bütün kesinlikle - koyu mavi ve gri ve sıcak ve parlak tonları hakim kadınlardaki, siyah;
 • Kadınların giyinme odasında sık sık duvarlar duvar kağıdı veya boya, erkek süslenmiştir - bir taş veya tuğla taklit;
 • Farklı soyunma odaları ve depolama sistemi - kadın birçok raflar ve askılar, genellikle tüm raflarda veya kutulara yığılmış erkekler, neredeyse orada askılar vardır;
 • bayanlar için gece ışık çok zaman değil de, orada sadece nedeniyle küçük lambaların rahat olmak ve erkekler hep lambaların bir bolluk sunabilir.

Ancak, dolap, bir kural olarak, ne olursa olsun ev sahibi seks, hiçbir parlak renkler, sadece sakin tonlarda tüm malzemeler bulunmaktadır.


Şık tasarım pansuman 2017: fotoğraflar ve modern fikirler

2017 yılında tasarım gardırop için bazı popüler tasarım yönü.

Bunlar:

 • Yüksek teknoloji;
 • Modern;
 • minimalism;
 • Loft.

Orijinal çözüm raf monte yerleşik soyunma odası lambaları kullanmaktırOrijinal çözüm raf monte yerleşik soyunma odası lambaları kullanmaktırBu modern fikirler çok ortak noktası var - kullanılan doğal malzemeler, sessiz temel renkler, yeterli ışık vardır. Raflar ve rafları, bütün tarzlarda mevcut modern ve çatı genellikle metal askıları bulabilirsiniz.

Tüm stilleri için uygun - Fikir ahşap ayakkabılar için duruyor. Seçtiğiniz temaya bağlı olarak farklı renklerde olabilir. kahverengi modern ve minimalist daha iyi uymak siyah ve beyaz raflar ve çatı için. Sonucun iç oldukça sıkı ve kontrollü. Soyunma odasında mobilya oda alanı ve seçilen tarzına bağlıdır. modernlik ve minimalizm dolapları veya yerleşik veya raf ve çekmeceler ile değiştirilir. Ayakkabı için Çekmeceler modern tasarım trendleri çok popülerdir.

Tabii ki, kendi elleriyle bir giyinme odası mobilya yapabilirsiniz. Kendi çerçeve yapmayı planlıyorsanız, talimatları dikkatlice okuyun ve dekorasyon için gerekli malzemeleri toplamak.

Dolap, orta büyüklükte bir oda seçin gerekli ölçümleri yapmakta, bir plan oluşturmak. Eğer bir çok şey varsa veya erkekle dişi dolap, oturma odası birleştirmek istiyorsanız, bir gömme dolap oluşturmak için en iyi seçimdir. Önemli olan metre giyim tüm öğeleri tutmak için yeterliydi kare etmektir.

sosu için fikirler

Her kuvveti altında güzel bir giyinme odası oluşturun, ardından malzeme ve mobilya bitirme, dolap sisteminin bir görünümü ile başlamaya karar.

Aşağıdaki tablolar ve raflar olmalıdır soyunma odasında - üstAşağıdaki tablolar ve raflar olmalıdır soyunma odasında - üst

Şu anda, birkaç dolap sistemleri vardır:

 1. Dahili soyunma odasında - Bu odanın en mükemmel tasarımı. dolapları ve rafları bu tür küçük yer kaplayacak, bu geniş ve rahat giyinme odası döner. Özgürce sonsuz askı uğraşmadan, istenilen giysiler seçmek ve ayakkabıda destekler olabilir.
 2. Sosu Mesh - saklama alanı olduğu yerde daireler ve evler için mükemmel. Bu ayrı bir eki ve kutular, hem de size gidiyor bir çerçevedir. giyinme Bu tip evlerde ve iş yerinde hem de yaygındır. odasına adım, sen ağ üzerindeki soyunma odasında şeyler asmak. Bu pansuman rahatça şeyler, özellikle ceket ve mont istif. Farklı dış giyim bir sürü varsa burada dikkatle giyim tüm öğeleri tutacak askıları hakim çünkü bu pansuman sistemini seçin.
 3. karkas giyinme odası - sevgi ve müdahele etmek bilenler için bir seçenek. çerçevenin yardımıyla, her zaman, her zaman hayal olan giyinme odası oluşturabilirsiniz. Bu önceki sürümüne benzer, ancak yine de daha güvenilir olarak kabul edilir. çerçevelerin yardımıyla, kutuları ve elbise askısı gerekli sayıda inşa edebilirsiniz. Eğer taşındı ve uzun süre aynı yerde yaşamayı planlıyorsanız varsa, bu seçenek pansuman sistemine dikkat.
 4. Panel pansuman - büyük miktarda nakit soyunma iyileştirme harcamaya istekli olan kişiler için mükemmel bir seçenektir. Bu odada duvarlar giysiler için şeyler ve askıları raf altına sabitlenir özel paneller ile kaplanmış. Bu pansuman sisteminin bu tür en güvenilir ve kullanıcı dostu, ama aynı zamanda ve oldukça masraflı olmasıdır. Kolay soyunma paneli şeyler bulmak, ve gerçekten lüks benziyor için.

tasarım gardırop için tasarım çözümleri dikkatle gardırop sistemleri her türlü okumak ve seçeneklerini inceleyin duvar kağıdı ve mobilya seçimi ile, çok çeşitlidir.


Hatta büyük balkonda olabilen bir gardırop oluşturun, soru burada sadece kolaylık içindedir. şeyler çok fazla değil ise, o sundurma içinde raf ve askı oluşturmak için oldukça mümkündür.

İdeal pansuman: pratik ipuçları

İdeal giyinme odası - elverişli şeylerdir geniş ve rahat odalar. Onlar, her bölüm üzerinde çok fazla ışık olmak gerekli şeyleri bulmak o rahat hale getirmek için aydınlatma ayarlamalısınız.

Her gardırop giyimleri için en az 1 büyük bölümü içermelidirHer gardırop giyimleri için en az 1 büyük bölümü içermelidir

Sen mükemmel giyinme oluşturmak için bazı tavsiyelerde bulunabilir:

 • Üçüncü başka, elbise ve tunikler bir yaz gömlekleri dolap bölümleri, ceket şeyler ve kat sürün;
 • Ayakkabı da dikkatle raflar ve ayakkabı, çizme, ayakkabı düzenlemek emin olun mevsimsel dağıtmak ve stand düzenlemek;
 • Bir şeyleri asmak önce, dolap dağınıklığı ve çöp hiçbir mükemmel yoktur çünkü, giymek emin olacağım ne olduğunu belirlemek;
 • Gibi birçok bölmeleri yükleyin özellikle askı ile, kutular daha olmalı.

Genel olarak, ideal bir pansuman kolayca ulaşılabilecek raf ve askı yeterli sayıda, içerdiğini söyleyebiliriz. En sık kullandığınız şeyler daha yakın bulunmaktadır. İç çamaşırı ve aksesuarlar kutuları içine koydu.


tasarım giyinme odası (video) nasıl yapılır

Soyunma odası - tüm daire ve evlerde mevcut değildir, ancak doğru tasarım ile çok yararlı olabilir bir oda. Başlatmak bitirme malzemeleri almak, gerekli ölçümleri yapmakta, mobilya satın belirleyin. gereksiz şeyler itlaf ve sadece gerçekten koymak olanlar bırakın. Eğer doğru, gömme dolap harika bir yerdir yaparsanız, daha hızlı ve görüntüler oluşturmak için daha kolay sırayla şeyleri tutmaya yardımcı olacaktır.

Tasarım giyinme odası (fotoğraf örnekler)

1002RGBcolor0001122-2130417301288d9f1de4612c0dcf0ca14b76ca477b4e3079227Slide-16841920x1080resizeinterior69464521442305772595153427560807

Leave a Comment

Your email address will not be published.

58 + = 61

Adblock
detector