Praktyczny pomysł: szafka narożna w korytarzu – nwhistorycourse.org

The BlogSzafka narożna to wielofunkcyjny mebel spełnia kilka funkcji jednocześnieSzafka narożna to wielofunkcyjny mebel, aby wykonać wiele funkcji jednocześnie szafki narożnej w korytarzu? Dlaczego nie, jeśli w korytarzu jest taki „martwy” kąt, który może być wykonany do szafki i uwalniając przestrzeń, która została pierwotnie przeznaczony na szafce. Mała szafka narożna - nie znaczy nie pojemny. Zazwyczaj takie meble dźwięk jest imponująca zawartość krajowy i na pewno nie zawiedzie właścicieli.


Zalety: szafka narożna w przedpokoju, zdjęcia

Hol wejściowy jest rzadko pokój z wystarczająco dużo miejsca dla co najmniej typowe mieszkania sowieckich nie może się pochwalić. szafka narożna i tak łatwe w obsłudze, że można go umieścić w długim korytarzu, a na placu i prostokątny.

Należy wybrać kolor obudowy, który byłby różny od koloru ścianNależy wybrać kolor obudowy, który byłby różny od koloru ścian

Wśród innych zalet szafy:

 • Dobra wydajność - poprzez wypełnienie może myśleć za siebie, każdy producent może realizować pomysły;
 • Są w sobie element dekoracyjny w korytarzu - konstrukcja szafek nie jest ograniczona do trzech pomysłów;
 • Szafa może być również pod kątem prostym, a zakrzywiona, wielkość zależeć będzie od możliwości Twojego korytarzu.

Ale najważniejsze, że przechwytywanego obszaru, który jest pusty. Nie może, oczywiście, umieścić niewielką szafę lub szafkę, piórnik, decyzja nie będzie równie praktyczne. Nie 40x40 (która jest zazwyczaj bardzo mała), nie 50x50 i 60x60 - to pełna szafa z trzech działów, jeśli będzie - z jednej otwartej stronie.


Jak wybrać wąską szafkę w rogu korytarza

Jeśli z jakiegoś powodu można sobie pozwolić tylko wąski korytarz szafę, to nie znaczy, że będzie zawierać sporo. Istnieje kilka sztuczek. Na przykład, może to być koniec paska, co pozwala powiesić ubrania przed tym samym, a nie na boki. Zapewni to niezbędne oszczędności przestrzeni.

Niech szafkę i wąska, ale jego pojemność może być zrealizowane ze względu na dużą liczbę szuflad. Jest to wygodne w korytarzu, który przechowuje wszystkie rodzaje rzeczy, i byłoby dobrze, aby je uporządkować. A niektóre części obudowy mogą być umieszczone specjalne kosze do przechowywania, mogą być wykonane własnymi rękami.

Musi być wybrany w szafie hali, która nie będzie kolidować z wygodnego przejścia na końcu korytarzaMusi być wybrany w szafie hali, która nie będzie kolidować z wygodnego przejścia na końcu korytarzaKrótko mówiąc, wąskie szafki mogą być wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz, aby używać go do maksimum. I tak nie wyglądał samotny w kącie, w pobliżu można umieścić zontovnitsu. Taki wysoki wazon wiklinowy kosz, gdzie jest to wygodne do przechowywania parasoli.

Które uzupełniają szafki narożnej w małym przedpokoju

Jeśli porównamy kątowych zestawy w hali, a następnie wyrównać one korytarze oczywiście wygrać. Konstrukcja przestrzenna tych szafek zapewniają maksymalną wydajność, bez pobierania przestrzeń, a więc mały korytarz.

Często błędnie uważają, że właściciele małych korytarzach - tak właśnie tak wspaniały rogu szafka stała w kącie, konieczne byłoby umieścić więcej wyzwolonych ściany meble. I nadal istnieją pewne szafki, półki, szafy i komody. Ale w ten sposób zrujnować ideę wyzwolonej przestrzeni.

Okucie to nie tylko praktyczne, ale również dobre walory estetyczne, dlatego jest w stanie poprawić wygląd wnętrza haliOkucie to nie tylko praktyczne, ale również dobre walory estetyczne, dlatego jest w stanie poprawić wygląd wnętrza hali

To sprawia, że ​​więcej sensu spędzać piękne obrazki lub zdjęcia w tych samych ramkach na wolnej ściany. Najlepiej jest nie wiele małych i dwa duże. Maksymalnie, ławki lub tafty wzdłuż ścian, a także pełnej długości lustro z małą półkę. Dekoracyjny wazon z wysokiej ciekawych sztuczne rośliny - wszystko, nie potrzeba żadnych mebli.

Standardowa szafka narożna w 600x600 korytarzu

Model ten wykorzystuje popytu zasłużone. Można wybrać uniwersalną szafę, która będzie w każdym rogu sali lub w lewo lub w prawo. Parametry takie szafy zwykle następujące: długość - 600/360, szerokość - 600/360, wysokość - 1950.

Dlaczego jest to takie popularne kompaktowe szafy? Oni po prostu nie będzie wyglądać nieporęczne. Takie przypadki są bardzo szczupłe, że tak powiem. Ale jeśli wolisz im prostokątne szafki lub szafy, kredensy, dużo do stracenia. Kształt szafki narożnej jest samowystarczalny, nie wymaga dodatków, dekoracji, wszystkie dodatkowe elementy. Kolor obudowy jest również możliwe, aby podnieść dowolny - buk, wenge, orzech, jabłko i tak dalej.

Jak wybrać szafki narożnej nadzienie na korytarzu

Co najważniejsze, w przypadku szafy na zamówienie, można samemu wyciągnąć żądaną treść. I to jest bardzo wygodne, jak masz już wstępnie planuje wszystko - i gdzie będzie leżeć. Może być odpychane od standardowego schematu kątowe napełniania szafy.

Jest, aby wybrać szafki narożnej w korytarzu, w którym, aby to wszystkich członków rodzinyJest, aby wybrać szafki narożnej w korytarzu, w którym, aby to wszystkich członków rodziny


Co może być w wypełnieniu szafy:

 • Pantograf - pręt z uchwytem, ​​a także mechanizm opuszczania w dół, tak, że został użyty górna przestrzeń;
 • Półki do bielizny i siatkowych koszach - w korytarzu i nie może być użyteczne;
 • Hung mechaniczne lub tradycyjne - na wieszaki;
 • Chowane uchwyty na spodnie - również rzadką rzeczą w szafie w korytarzu;
 • Veshalochki ubrania zaczepić uniknąć myalas;
 • Wielopoziomowe Kosze (szuflady) - ale jest to dobry pomysł na sali;
 • Półki do składowania (buta może być nie tylko półka, a także przyłączenie);
 • Skrzynki z uchwytami;
 • Szuflady bez uchwytów, i tak dalej.

The Corner Szafka coupe mają często druciane półki na buty, stałe pod kątem. Ale oni nie są przestronne, dlatego trzeba dodatkowo przechowywać buty w pudełkach. To stało się bardzo popularne modele, które składają się z kilku sekcji, uzupełnione wieszaki shlyapnitsami, sedesy i kątowe półki.

Zalecenia dotyczące planowania szafy

Zazwyczaj projekt obudowa pokrywa się z liczbą drzwi. Oznacza to, że jeśli się z dwóch części, powinny być dwa i drzwi. Ale szafka narożna, najczęściej, to trzy sekcje.

Doskonałym rozwiązaniem jest zakup szafę wyposażoną z wbudowanymi światłamiDoskonałym rozwiązaniem jest zakup szafę wyposażoną z wbudowanymi światłami


Górna przestrzeń jest często używany do przechowywania dużych przedmiotów. Ponieważ półce i powinna być wystarczająco wysoka. Jeśli dużo ubrań na wieszakach wykorzystać, konieczne jest zwiększenie głębokości szafy do 70 cm, a głębokość netto drzwi, twój wykorzystanie miejsca - 60 cm.

Szuflady w tych szafach muszą konsolidować tak, że rama drzwi nie zakłócać ich ruchu. Uchwyty na tych polach muszą być wpuszczone do środka. Top Szuflady są wyposażone w mechanizm zatrzaskowy, to najwygodniejsza opcja.

Zasady wyboru: szafka narożna w hali (wideo)

Szafki narożne są często stosowane w sypialni, a dziś w niestandardowym małym korytarzu one zbyt korzystną meblarskim. I to jest bardzo wygodne - przekonaj się sam.

Miłego wyboru!

Przykłady szafek narożnych w korytarzu: katalogu (foto)

200411be534f81369f4206cc295b8b67a54036C26EB7D94F-52cd0dd4abc771aa853ed93fc090a0691big526zoom0000607974569ejdfgj39618online-meble-store01

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 17 = 25

Adblock
detector