Praktyczne drewniane schody do domu: jak zrobić własny – nwhistorycourse.org

The BlogDrewniana drabina jest bardzo prosta do wykonania, a jednocześnie jest praktyczny w użyciuDrewniana drabina jest bardzo prosta do wykonania, a jednocześnie jest praktyczne ekspluatatsiiSegodnya większość ludzi ma ogród lub mieszkają w prywatnych domów i domków jednorodzinnych. Co do zasady, buduje własne domy na gruntach prywatnych, ludzie nie są ograniczone do jednego piętra. Najczęściej, nowoczesny dom prywatny składa się z dwóch pięter, a także garaż oraz strych. Oznacza to, że aby poruszać się między piętrami trzeba drabiny, a wielu wybrać dokładnie drewnianych schodach, mając na uwadze wszystkie swoje wady i zalety.


Drewniane schody do domków i domów prywatnych

Dlaczego drewniane schody nadal jest tak popularny? Zwłaszcza, jeśli jest bardziej niezawodny alternatywą - metalowa?

Rzeczywiście, schody metalowe zabrać część popytu w drewnianych modeli. Przede wszystkim dlatego, że metal bardziej wytrzymałego materiału niż drewno. Jednakże, drewniane schody ma zalety w porównaniu z metalem.

Zalety drewnianych schodów:

 1. Więcej niż prosty proces tworzenia;
 2. To nie rdzewieje;
 3. Jeśli masz drewnianych - schodów z drewna najlepiej pasuje do wnętrza;
 4. Jeśli po kilku latach można się zmęczyć wygląd schodów, to może być łatwo zdemontowana, malowane w nowym kolorze, a następnie zmontować.

Drewniane schody do domków i domów prywatnych, ma wiele zaletDrewniane schody do domków i domów prywatnych, ma wiele zalet


Ta drabina jest zawsze przydatna dla strefy podmiejskiej.

Należy pamiętać, że proces barwienia drewna - nie jest łatwym zadaniem, ponieważ może najpierw wydawać. Dlatego lepiej jest powierzyć tę pracę profesjonalistom, w przeciwnym razie efekt końcowy może nie być najlepszym.

Schody dla domu drewna: okładka i jak ozdobić

Po klatka schodowa jest już prawie gotowy, należy dokonać wykończenie artystyczną.

Jak można ozdobić schody: 1. Aby go malować;
 2. lakier;
 3. wzory wycinane;
 4. Złóż artystycznego wypalenia.

Ponadto, można zapewnić system oświetlenia klatki schodowej lub do ogrzewania w nocy na spacer wzdłuż było bezpieczne i ciepłe.

Lakiery zwykle drabiny są zawsze objęte, bo bez niej powierzchnia drabina jest szorstka i nierówna. Moczyć urządzenie można własnoręcznie kupując piękne lakiery zewnętrzne w każdym sklepie z artykułami żelaznymi.

Drabina z domku na drzewie może być pokryta lakierem, wyciąć wzory lub produkować spalanie artystycznąDrabina z domku na drzewie może być pokryta lakierem, wyciąć wzory lub produkować spalanie artystyczną

Czy drabina do malowania na dowolny kolor lub pozostawić naturalny wygląd - kwestia gustu i wystroju wnętrz. W każdym razie należy pamiętać, że zawsze można malować po schodach, ale przywrócić go do pierwotnej postaci - już nie istnieje.

wzory cięcia najczęściej odbywa się na poręczy schodów lub jej etapów. Jest to całkowicie proces artystyczny, który da Drabina dodatkową łaskę. Czy warto robić - to zależy od Ciebie.

spalanie zbliżona do cięcia sztuki, jak również dodaje dodatkową skórkę do schodów. Wraz z nim, na przykład, można dokonać końce poręcze specjalne kształty: Stożek, głowa smoka, pączek. W ogóle, wszystko, co mówi fantazję.

Wejście drewniane schody w domu: jaki rodzaj drewna do wyboru

Wybór drewna na schodach - niemałym zadaniem. Jest to nie tylko wygląd, ale także właściwości fizyczne przyszłych drabiny zależy od wybranego drewna.

Najbardziej popularny rodzaj drewna na schodach:


 1. Dąb. Praktyczne rasy schodów: trwała, odporna na zużycie, a nie obawiać zmian wilgotności i temperatury, nie gnije i nie podlega szkodników. To ostatnie jest szczególnie ważne, aby rozważyć, czy instalujesz drabinę do stacji kraju, gdzie nie będzie na żywo na stałe. Po tym wszystkim, że nie chciałby, aby przyjść i zobaczyć zepsute przez owady schodów, prawda?
 2. Buk. Parametry trwałości nie jest gorszy od dębu, ale to będzie kosztować znacznie tańsze. Jednakże, istnieje minus w tej rasie: najwyższa higroskopijny. Oznacza to, że zmiany wilgotności dla buku przeciwwskazane. Jednakże, jeżeli system wentylacji dom ustalono i jesteś pewien, że wilgotność i temperatura jest zawsze stabilny - można bezpiecznie wybrać bukowego.
 3. Ash. Wielu projektantów wnętrz wolą używać schodów designerskie pokoje popiołu. Faktem jest, że jak dąb, jesion ma liściastego, a nie fizycznego wpływu lub niestabilność temperatury i wilgotności nie wpłynie na drabinie statusu. Ponadto popiół drewno jest nieco tańsza niż dąb.

Aby wprowadzić drewniane drabiny jest najczęściej używany drewna dębowego, buk lub popiołuAby wprowadzić drewniane drabiny jest najczęściej używany drewna dębowego, buk lub popiołu

W razie wątpliwości co do wyboru, można skonsultować się z mistrzem, który wybiera się do pracy. Mówi najlepszą opcję na podstawie budżetu i cech domu.

Drewniane schody w domu z baru

Do domu z baru różni się od klasycznego drewnianego domu, który jest wykonany z bali i desek przetworzonego.

Jednakże, jak w przypadku z domu z bali, drewniane schody najlepiej uzupełniać wnętrze domu z baru.

Drewniane schody w domu z baru doskonale uzupełni wystrój domuDrewniane schody w domu z baru doskonale uzupełni wystrój domu


Nawiasem mówiąc, jeśli potrzebujesz dyskretne schody na strych - można również zrobić z barów! Otrzymał klasyczny schody, niewidzialny, nie zastępują dużo miejsca i idealnie podawać do projektowania pokoju.

Jak pokryć lakierem drewnianych schodów w domu: najlepszy

Jak już wspomniano powyżej, drabina lakier croutes zawsze. W przeciwnym razie, jego powierzchnia będzie szorstka i często pękają swoją towarzyszkę.

Wszystkie farby są podzielone na dwa typy:

 1. błyszczący;
 2. Matt.

Drewniane schody w domu mogą być pokryte lakierem matowym lub błyszczącymDrewniane schody w domu mogą być pokryte lakierem matowym lub błyszczącym

Jednakże, istnieje pomiędzy nimi, - typu semi-lakierem, który zaleca się stosowanie w dekoracji schodów. On będzie ukryć wszelkie niedoskonałości drewna, ale nie sprawiają, że zbyt błyszczące.

Pamiętaj, że połysk może być zbyt śliski, a powierzchnia matowa będą widoczne nawet gołym okiem pęknięć i wad każdego.

Tanie i proste drewniane drabiny dla domu

Jeśli nie podoba ekscesy i Grace, wolisz przytulny i dekoracji wnętrz rzeźba sztuka i spalania drewna, a następnie zapoznać się z najprostszej wersji schodów.

Proste i tanie schody drewniane do domu wygląda bardzo dostojnieProste i tanie schody drewniane do domu wygląda bardzo dostojnie

Zwłaszcza, jeśli nie są skłonni dać duże sumy pieniędzy za pracę kapitana, najlepiej jest zainstalować w domu zwykle schody.

Należy również pamiętać, że śruba (spirala) schody ze względu na złożoność produkcji są droższe niż konwencjonalne wzmacniacze.

Jak o na drewnianych schodach do domu (wideo)

Dzisiaj, rzemieślnicy zrobić schody z dowolnego materiału i dla wszystkich smaków: od najbardziej prostych do złożonych, z wieloma zakrętami i odwraca. Ty też wystarczy wybrać swój ulubiony projekt i złożyć zamówienie. A jeśli jesteś zaznajomiony z umiejętności stolarskich, można samemu zrobić drewnianą drabinę i ustawić go w jego domu.

wejście praktyczny drewniane schody w domu (przykłady zdjęcia)

06f5f935a838b1XL000005-1--200671-0526100094327805-derevyannoe-krylco-dlya-chastnogo-doma-foto965070146718595w640h640derevyannoeizpolubrevendereviannya-lestnica-v-dom

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 3

Adblock
detector