Postacie anime: haft krzyżykowy, schemat 8 głównych niuanse – nwhistorycourse.org

The BlogW dzisiejszym świecie nastoletnich anime postacie są bardzo popularneW dzisiejszym świecie nastoletnich bohaterów anime bardzo populyarnyNormalnym wystąpienie dla każdej osoby jest zainteresowany czymś. W dzisiejszych czasach istnieje wiele różnych postaci z kreskówek, którzy znajdą swoich zwolenników i fanów, nie tylko dzieci, ale także młodzieży i dorosłych. znaków anime mają czasu, aby mocno wejść w życie wielu ludzi w różnym wieku.


Cross Stitch Anime

Nie jest tajemnicą, że gdy nastolatków stają się fani tej czy innej postaci, chcą rozstać się z nim nawet na minutę. Chcą zobaczyć swojego ulubionego bohatera na długopisy, piórniki, zeszyty, torby i inne przedmioty gospodarstwa domowego.

Ale cross-stitch pozwala na odtworzenie swojego ulubionego bohatera na poduszki, koce, ręczniki i innych wyrobów tekstylnych.

Haft krzyż jest dość stary, ale jest to popularne hobby dzisiaj. Naucz się haftować krzyż może być ktoś, gotowy do umieszczenia w odrobinie wysiłku i spędzają dużo czasu w celu uzyskania pożądanego rezultatu. Ale czas spędzony odtworzony obraz uzyskany.

Anime znaków, haftowane krzyżykiem, są idealne nie tylko na zdjęciach, ale pięknie ozdobić domowego obiektów nastolatkaAnime znaków, haftowane krzyżykiem, są idealne nie tylko na zdjęciach, ale pięknie ozdobić domowego obiektów nastolatka

Fani anime jako wzór haftu może używać znaków Vending, symboli. Postacie mogą być wykonane w całości lub też może być ich jedna część: skrzydła, ogon głowicy.


Anime Vampire: krzyż w haftem

Fani japońskiej animacji można haftować dowolny znak, który przybył do ich upodobań. Może to być na przykład wampir, bajki anime i innych znaków. Jest jedna rzecz, aby obejrzeć kreskówkę, a druga posiada szereg obrazów ukochanego bohatera.

Dzisiaj nie jest to wyjątkowa okazja, aby zakupić gotowe zestawy do haftu, który ma wszystko, czego potrzeba, aby nauczyć się haftować.

Haftowany obraz krzyż Anime jest dość proste, najważniejsze, aby mieć wielkie pragnienieHaftowany obraz krzyż Anime jest dość proste, najważniejsze, aby mieć wielkie pragnienie

Ale jeśli wśród zestawów będzie trudno znaleźć wampira lub innych japońskich postaci z kreskówek, to nie panikuj, bo, mając pod ręką schemat do haftu, można po prostu kupić płótno i nici, która będzie na tyle, aby stworzyć prawdziwe arcydzieło.Jako program do szycia może służyć żadnych obrazów, podzielonych przez komórki. To może być powstrzymana przez japońskich łamigłówek słownych, np. Ponadto, istnieje wiele programów, które pozwalają na udostępnianie zdjęć na komórkach. Chociaż można to zrobić, a sam, uzbrojony z piórem i władcy.

Tak więc konieczne jest, aby wybrać kolorowego obrazu na komputerze, aby podzielić go na komórkach, drukowane i zacząć haftowanie.

Cross Stitch: Schemat Anime prosty i ciekawy

Jeśli jest to pierwsze doświadczenie z haftem, pierwszy lepiej jest użyć prostego obwodu. Lepiej zacząć od prostych małych przedmiotów, haft, który może potrwać kilka godzin.

Gdy ramię jest zapakowany, można przystąpić do bardziej złożonych zadań, co zwiększa nie tylko sam obraz, ale istnieje duża liczba kolorów.

Zastosowanie wielu kolorach pozwala nam dać bardziej realistyczny obraz.

Zacznij tworzyć arcydzieła z postaciami anime może być proste obwodyZacznij tworzyć arcydzieła z postaciami anime może być proste obwody

Haftować krzyż na płótnie, należy wykonać dwa szwy, po jednym na dole po lewej stronie - szczyt po prawej, drugi po przeciwnej stronie, nakładających się pierwsza, przechodząc od dołu do góry w prawo w lewo. Na początku lepiej jest użyć prostego schematu anime do haftu, który jest małych rozmiarów. Po opanowaniu umiejętności danych, można urządzić mały haft ulubione sukienki, koszule, pościel, torby i więcej.

Wśród sprzedawanych zestawów haftem zawsze można znaleźć tych, którzy są w stanie przyciągnąć uwagę. Aby rozpocząć, lepiej jest ćwiczyć na zestawach przechowywania zakupionych, które już mają wszystko, czego potrzeba do pracy. Dopiero po uzyskaniu wystarczającego doświadczenia można rozpocząć korzystanie z normalną płótna, który jest używany do stosowania haft na tkaninie.


Porady dla haftu krzyżykowego

Pierwsze kroki haftu ściegu, należy zwrócić uwagę na niektóre niuanse, które z pewnością pomogą początkującym.

Kiedy po raz pierwszy odbyła się haft, konieczne jest, aby wybrać obraz niewielkich rozmiarów oraz z niewielką liczbą kolorówKiedy po raz pierwszy odbyła się haft, konieczne jest, aby wybrać obraz niewielkich rozmiarów oraz z niewielką liczbą kolorów

8 zasad:

  1. Dla haftów zawsze kolorystyka jest dobry pomysł, aby zrobić kopię duplikatu pracy, jest w stanie uzyskać do niego dostęp, jeśli nagle stracił oryginału lub jego wygląd nie nadaje się do dalszego użytku.
  2. Aby program do haftu służył tak długo, jak to możliwe, lepiej jest umieścić w pliku.
  3. Podczas haftowania krzyż ważne jest zapewnienie ścisłej zgodności z kierunkami wszystkich szwów.
  4. Wyszywania delikatnie, bez wyciągania nici pracy.
  5. Z prostego płótna, które muszą być usunięte po operacji, haft być wykonywane tak łatwo po pracy okazało się, aby usunąć wątek płótnie.
  6. Papier jest lepiej użyć kilka igieł.
  7. Na pierwszym haft, haftować lepiej zacząć od środka obrazu.
  8. Początkujących lepiej wykorzystać prostszą rysunków charakteryzujących się mniejszym rozmiarem i zawartości małej ilości kolorów.

Muliną: Anime "Atak na Tytanie" (Wideo)


Cross Stitch jest dobrym sposobem wyrażania siebie i samorozwoju w każdym wieku. To hobby jest korzystne dla zdrowia ludzkiego. Nie ma znaczenia, że ​​osoba w tym momencie będzie haftować, anime postaci, zwierząt lub świątynię. Ważne jest, że gdy człowiek dokłada wszelkich starań i staranności. 

Przykłady znaków krzyża ściegu anime (zdjęcia)

011066d8b155e12XL6b98c34985de138880--14712860-m549x500355318-09693-65395379-m750x740-u19af570397617SeilorMerkyriy2751417897346812964biserinfo19527011594c595cd6eabbboChiiclawdeenmonsterhighcrossstitchpattern-T2diofilminaoborot

Leave a Comment

Your email address will not be published.

17 − 11 =

Adblock
detector