Porady i wskazówki: umyć sufity bez rozwodu – nwhistorycourse.org

The BlogDo sufitu podwieszanego nie traci swój pierwotny blask, konieczne jest dla nich prawidłowo dbaćDo sufitu podwieszanego nie traci swój pierwotny blask, jest to konieczne dla prawidłowego sufitów uhazhivatUstanoviv większości westchnienia ulgi, nie wybielać lub pomalować sufit każdego roku. Ale w miarę upływu czasu, mogą pojawić się plamy na powierzchni sufitu lub płaskiej i gładkiej powierzchni tkaniny nieco stracił swój pierwotny blask. Tkanina opieka jest konieczna, aby wybrać odpowiednie narzędzia do czyszczenia i wiedzieć, jak myć sufity bez rozwodu.


Dbanie o sufitów w mieszkaniu

Sufity napinane w mieszkaniu mają różne stopnie zanieczyszczenia, w zależności od pomieszczenia, w którym zainstalowany.

Stropy w różnych pomieszczeniach:

 1. Najbardziej brudny jest sufit w kuchni, ponieważ nie jest sadza, smar i inne pochodne gotowania.
 2. Drugi zanieczyszczenia mogą być sufit w łazience, co bryzgami wody pozostawione na powierzchni plam, gdyż dzieci często bawią się w wodzie innym bryzgalku.
 3. To jest po pokoju dziecięcym, nie malyshnya dotrzeć do sufitu rękami, ale ciągle latające wokół elementów w pomieszczeniu może plamić sufitu.
 4. I ostatni zanieczyszczenia staje się pokój dzienny i sypialnię. W tych pomieszczeniach, sufit wystarczy wytrzeć kurz wilgotną miękką gąbką.
 5. W salonie sufit pokój może cierpieć po wakacjach, gdy prawidłowo otworzyć butelkę szampana.

Dbanie o sufitów napinanych nie jest bardziej zależna od jego stałej mycia, aw prawidłowego i ostrożnego korzystania i zapobiegania zanieczyszczeniom.

Podwieszany sufit w kuchni najsilniej narażone na zanieczyszczeniaPodwieszany sufit w kuchni najsilniej narażone na zanieczyszczenia

Otrzymawszy w kuchni może być mocniejszy kaptur uniknąć sadzy na suficie. Sufit w łazience ucierpi mniej Jeżeli norma żaluzji pionowych dodać kolejną poprzeczkę i ciągnąć kurtynę poziomą, która będzie zamknięta w związku z pionu. W tym przypadku, rozpylona woda nie dostanie się w sufit, a po kąpieli dziecko, kurtyna, który wisi od góry do dołu jest niezbędne do podnoszenia i konsolidacji w słupek. W dzieciom trudno uniknąć plam, a młodsze pokolenie nie wyjaśnia, jak trudno jest do mycia sufitu.


Jak myć sufity: matowy, błyszczący, jasny i ciemny

W zależności od materiału, z którego wykonane sufitu, są różne sposoby mycia. Obecnie do wytwarzania sufitów podwieszanych wykorzystywane są tylko dwa rodzaje materiałów - Tkanina i warstwa PVC. Kolory mogą być różne, to w pierwszej postaci wykonania, w drugiej. Struktura (mat lub połysk) tę samą wewnętrzną obu materiałów.

Troska sufity naprężenie zależy w szczególności od sufitu wytwarzania materiału i jego strukturęTroska sufity naprężenie zależy w szczególności od sufitu wytwarzania materiału i jego strukturę

Jak poradzić sobie z sufitu: 1. Oba rodzaje tych materiałów nie boją mokro, i z tego powodu mogą być myte w wodzie, lub w przypadku bardzo brudne roztworem mydła. Bardziej wytrzymała folia PVC sufit, ale nie jest to zalecane, aby umyć płynem do okien lub gąbek ściernych.
 2. Sufity wykonane są z tkaniny jest jeszcze bardziej delikatna i należy je traktować. Tkanina nie jak silny nacisk na niej i przy najmniejszym odporne na zadrapania i uszkodzenia mechaniczne.
 3. Błyszczący ciemny powierzchni kropelek i ścieżek brudu są bardziej widoczne niż w świetle mat. Często jednak nie jest to konieczne do nacierania sufit, mycie materiału od stopnia zanieczyszczenia. Lato na suficie są ślady ulic pyłu i sadzy.

Jeśli okno lub otwory w domu są zawsze otwarte, należy przetrzeć miękką sufitu mopa i kroki jeden lub dwa razy w miesiącu.

Na ogół, sufitów dość łatwe do czyszczenia wodą lub roztworem mydłaNa ogół, sufitów dość łatwe do czyszczenia wodą lub roztworem mydła

Specjalne materiały złom obecnie na rynku jest niewielka, więc mop mogą być wykonane niezależnie.

W konwencjonalnym drewna mopa nadziewane grubą warstwą z gumy piankowej o tej konstrukcji sufitu łatwo często czyszczony.

Jak myć sufity o dużej powierzchni

W dużym mieszkaniu, domku lub powierzchnia sufitu biuro jest bardzo duży, więc mycie rąk to będzie trudne i długie. W tym przypadku lepiej jest zamówić pracownikom firma sprzątająca, która poradzi sobie z pułapem mycia nie jest długi czas.

Jeśli duża powierzchnia sufitu rozciągania lepiej jest korzystać z usług specjalistówJeśli duża powierzchnia sufitu rozciągania lepiej jest korzystać z usług specjalistów

czyszczące pracownicy przedsiębiorstwa nie myć ręce sufit i używać pary lub odkurzacz parowy pozbyć się brudu.

W tym przypadku, na suficie, pod wpływem może uginać kilka silnego strumienia gorącej pary wodnej, ale kiedy temperatura pomieszczenia jest normalna powierzchni tkaniny będą rozciągnięte i wygładza ponownie. Ta metoda czyszczenia eliminuje kurz i powrócić sufit początkową piękny wygląd.

Sufit mycia odcinek Chemia i materiały

Przez zainstalowanie sufitu podwieszanego w pomieszczeniu, trzeba zapytać specjalistów instalacji, co oznacza, że ​​można go używać do mycia kawałek sztuki. Czy istnieje jakiś występ w tego rodzaju pokrycia i jakie materiały powinny być wykorzystywane do prawidłowego działania i długiej sufitu. Wszelkie instalator zaproponuje specjalne detergenty dbać o tkaniny sufitowej, ale większość z nich składa się z zwykłym roztworem mydła.


Dla właściwej pielęgnacji sufitu rozciągania będą musiały:

 • Mop z gąbki uzwojenia;
 • Miękka gąbka;
 • mydła;
 • woda;
 • Drabinki.

Lepiej użyć drabiny i mopa z krótką rączką, jak przy zastosowaniu długiej rączce trudno zrozumieć siłę nacisku na tkankę. Warstwa pianki zanurzono w roztworze mydła, a napęd sufitu do tyłu i do przodu.

Myć w ruchu kołowego nie jest zalecane, ponieważ w tym przypadku pozostają rozwody.

Po mokro należy oczyścić sufitu miękkiej, czystej i suchej tkaniny.

wiele przemycie podwieszane sufity mogą być i krzesłem, a drabina nadaje się do tego celuwiele przemycie podwieszane sufity mogą być i krzesłem, a drabina nadaje się do tego celu


Miękka gąbka użyte na powierzchni, takich jak łazienki lub kuchni małe. W tych brudnych miejscach są bardziej wyraźne, a one powinny być dokładnie myte.

Woda z płynem wykonana jest ze zwykłego bezbarwny, lepsze dzieci, mydła lub detergentu do zmywania. Lepiej jest używać mydła lub bezbarwny agenta.

Woda do przemywania strop nie powinien być gorący, dobrym wyborem - woda, w temperaturze pokojowej. Jeśli mydło jest słabo rozpuszczalny w wodzie, taki pianki nie tworzy wystarczająca, możliwe jest użycie wody gorącej i mydło po dodaniu do wody do odstania, a chłodne.

W każdym przypadku nie jest konieczne stosowanie detergentów proszkowych, ponieważ nie może całkowicie rozpuścić i zniszczyć tkaniny zarysować powierzchnię.

Sufit mycia odcinek (film)

Jak myć sufity w domu: usunięcie niektórych rodzajów zanieczyszczenia

W domu, umyć Sófity sam kochankę.

Ale czasami nie wiem, co narzędzie do wykorzystania w konkretnym przypadku:

 1. Bezbarwnej pianki montażu na suficie rozciąganie jest bardzo trudne, ponieważ jest bardzo suche na każdej powierzchni. Będzie to wymagało specjalnych rozpuszczalników piany, lecz stosować je bezpośrednio do powierzchni sufitu nie powinno być.
 2. Jeśli podczas instalacji sufitu w domu nie pozostanie nawet niewielki kawałek tkaniny lub folii PVC, z którego wykonany jest sufit, należy zwrócić się do firmy - instalator, aby uzyskać małą próbkę tkanki. W tym przykładzie, i powinien spróbować rozpuszczalników. Jeżeli ślad pozostaje, może być rozpylana na powierzchni sufitu. Po użyciu, środek rozpuszczający może być bezpośrednio roztworem płuczącym część mydła.
 3. Do mycia sufitu podwieszanego, który dostał farbę zastosować tę samą radę jak na pieniądze z pianki.
 4. W domach, gdzie nie są palacze muszą starannie dbać o suficie w pokoju palacza. Jeśli nie była ciemna plama na nikotynę, przemywa się go w roztworze wody i naczyń.

Często pojawiają się ciemne plamy w obszarze żyrandole, lampy, w pobliżu okien.

Jeśli sufit podwieszany pojawił się po raz pierwszy w domu, a pani nie wie, jak dbać o nich, wszelkie prace są prowadzone na małej części powierzchni sufitu, co nie jest oczywiste.

Ciemne plamy na markery i szampana przetarł trudne, a można użyć słaby roztwór alkoholu, ale nie trzymaj się.

Główną zasadą podczas czyszczenia rozpinany sufit - dokładność, a wstęga jest dość łatwa do rozdarciaGłówną zasadą podczas czyszczenia rozpinany sufit - dokładność, a wstęga jest dość łatwa do rozdarcia

Sufit folii PVC jest bardziej odporny na uszkodzenia, ale nie próbuj go na siłę. Na początku wszystkie prace konieczne, aby uwolnić ręce z dekoracjami, nawet mały pierścień może zarysować powierzchnię. Otwory nie będzie, ale może pozostać na zarysowania. Manicure z dżetów, a także nie musi angażować się w czyszczeniu sufitu.

Odpowiednio oczyszczone powierzchnię sufitu za pomocą odkurzacza miękkim opakowaniu. Nie warte dodatkowych nacisk na tkaninie za pomocą odkurzacza.

Jak czyścić sufity bez środków rozwody domowych

Czyszczenie błyszczący sufit jest porównywalna do maty czyszczące, z tą tylko różnicą, że błyszczące powierzchnie powinny być dokładnie pocierania. Najczęstszym sposobem nadawania z błyszczącą rodzaju sufitu farmacji grosz oznacza - jest amoniak.

Chlorek amonowy (czyli roztwór amoniaku) - najlepiej domowy środek czyszczący odcinek sufitChlorek amonowy (czyli roztwór amoniaku) - najlepiej domowy środek czyszczący odcinek sufit

Przeglądy właścicieli sufitów są pełne receptury rywalizujących do stosowania tego leku, ale najczęściej jest rozcieńczanie amoniaku w wodzie przy stosunku 1: 9. Jest 9 części wody na jedną część amoniaku.

Usunięcie pyłu i brudu na powierzchni sufitu służy konwencjonalny wodą z mydłem, a następnie roztwór wodny zmienia się do nowej tkaniny zapachu sole i nanoszony na całą powierzchnię. Niektóre gospodynie polerowanie miękką gąbkę samochodów dać wóz blask i połysk.

Sufity mycia bez rozwodu (wideo)

Dbanie o sufitów napinanych jest łatwe, i nie należy spieszyć się do najbliższego sprzątania biura. Każda kobieta jest przedmiotem prawidłowe i wysokiej jakości czyszczenia powierzchni tkaniny z sufitu, a składnik finansowy na specjalnych środków nie jest wielki. Nie bój się do montażu sufitu w domu, ponieważ ma znacznie więcej zalet oraz czyszczenie i konserwacja nim w małym mieszkaniu nie jest trudne. Jak to się mówi, „Oczy się boją, ale ręce robią.”

Leave a Comment

Your email address will not be published.

5 + 1 =

Adblock
detector